u108899
u108899
neeeeeeeexxxxxxttttt
14. november 2012
next!!!
14. november 2012
☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬
-----------Ashley---------------
Žalostno sem pogledala v moje noge in se zazrla nazaj v Louisove oči. V njih je odsevala žalost. Še vedno ne vem, zakaj je žaloval, da sem hroma. Mislim, vedno sem se norčevala samo iz njegovega mavca, ne pa iz tega, da nikoli ne bo hodil. Ampak vseeno, ne vem zakaj me je sploh pršel obiskati.
»Ali si opravil?« je vdrla v sobo visoko dekle, dolgih rjavih las. »To je torej Ashley,« je dodala bolj trdilno, kot vprašalno.
»In ti si?« sem jo vprašala nesramno, a ne zato, ker mi ni bila všeč - kar mi seveda tudi ni bila, saj sem jo že takoj opazila, kako se prislini Louisu v objem. Tako sem jo vprašala, ker je bil to nekakšen ton mojega glasu.
»Eleanor,« je rekla prijazno a takoj, ko se je Louis obrnil me je grdo pogledala in se nasmehnila, kot, da bi mi privoščila vse skupaj. Uradno je. Res je ne maram.
»Em, ali bi lahko stopila malo ven, da mi zdravnica pomaga, da se preoblečem?« sem povprašala čez par dolgih sekund.
»Kaj? Aja, seveda, ti kar!« je rekel Louis in povlekel 'gospodično popolno' ven.
Medicinska sestra je stopila do mene in mi pomagala vstati. Že takoj, ko sem se zavedala da sem na tleh, sem se po le teh že zgrudila. Požrla sem solze, ki so vrele na plano in se odpravila do omarice, pri kateri sem se preoblekla. Medicinska sestra je pripeljala v sobo moj stol, ki me bo verjetno spremljal vse življenje. Žalostno sem se posedla in uredila še zadnje papirje. Prijela sem za kolesi in se počasi začela premikati po tleh.
»Si že tukaj?« je vprašal, ko sem se pripeljala do njega v sprejemnici. Ozrla sem se naokoli.

(Ashley - sam če vas zanima....)

»Kje pa je Eleanor?«
»Ah, tukaj ima še teto in se jo je odločila obiskati. Jutri se vidiva z njo.«
»Aja,« sem tiho dodala.
»Greva?«
»Ja, seveda!«
Hotel je pograbiti ročaje vozička, ko sem mu rekla. »Ne rabim tvojega usmiljenja.«
»Ni usmiljenje, ampak prijaznost.«
»Še vedno je odgovor ne.«
Spustil je ročaj, jaz pa sem se ob njemu odpeljala do dvigala.
»Zakaj si prijazen do mene?« sem ga vprašala.
»Zakaj ne bi bil?«
»Mislim, tisto pred sedmimi leti. Vedno mi je bilo tako žal, ampak nisem hotela priznati, saj bi izpadla, kot reva.«
»Ne skrbi, zame si bila že vedno reva.«
»Vau, čestitam. To lahko človeku poboljša počutje za sto odstotkov,« sem pribila sarkastično in zavila z očmi.
»Glej, ne vem zakaj bi se jezil nate. Tisto je bilo sedem let nazaj.«
Še vedno sem se zavedala moje napake tistega dne in trenutno sem si želela reči »Ja, odšla bi na zmenek s tabo.« A sedaj je vse prepozno. Hotela sem skriti glavo med kolena in jih medtem zakopati v dlani a sem vedela, da je to najbolj nemogoča stvar. In po vsem tem, sem se celo zavedala, da sem si vse skupaj zaslužila.
☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬
a) prvič sprašujem za mnenja ;P no kaj si mislte nasploh.?
14. november 2012
u108899
u108899
Nexxxxxxxxttttttt Pa zlo ki všeč tvoj stil pisanja. Ne vem zakaj ampak ta zgodba se mi zdi drugačna-boljša od drugih ff-jev. Mogoče zato, ker se ob branju počutim kot da v živo opazujem dogajanje.
14. november 2012
neext ... full dobri začetkii in zlo mi je ušeeč !! .. in pa strinjam se z уσυ αη∂ ι ... kokr da se to dogaja u zivoo..
p.s. nova bralka
14. november 2012
neeeeeeeeeeeexxxxtttttttttttttt zgodba je zakon nadaljuj
14. november 2012
Neeext mnenje ti povem k prideš nazaj v šolo;P
14. november 2012
Tjaša - ja hvala... prehladila sm se k hudič -.-
14. november 2012
fuul dobra zgodbica ... sam neki mi manjka, kak je prišla na invalidski voziček, in pa ne razumem enkrat pišeš Louisa pol harryja pa tko mešano ... tega res ne razumem ...

neeext
14. november 2012
em aja sorry ^^ drgač tm gor piše Ashley pa Savannah pa letnce... tko se gre o dveh puncah pa učer sm pozabla napisat letnco '2012' na vrhu... drgač se pa vse zve v prihodnosti ne skrbte ;**
P.S. hvala ^^
14. november 2012
u108087
u108087
Neeeext
14. november 2012
neeeeeeext
14. november 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeext!
fhuuul dobr piss!!!
14. november 2012
u103529
u103529
neeexxxt.! ful dobr pišeš...
nova bravka
14. november 2012
next
15. november 2012
neeeeeeeeeeexttttttt dons plisssssssssssssssssssssss
15. november 2012
u109822
u109822
Next
15. november 2012
u110311
u110311
NEXT.!!!!!!
15. november 2012
ja ja sej ga že limam ;P
15. november 2012
u110311
u110311
Jej *_*
15. november 2012
joj -.- mela sm prlimanga pa mi ni prejel -.-
15. november 2012
počak pet minut maximum...
15. november 2012
u110311
u110311
Okj
15. november 2012
next sm hitr skracala učer ponoč tko da vnaprej opravičilo bednosti
»Imaš ključe?« me je vprašal oče jaz pa sem mu navdušeno prikimala.
Svoje rumeno-zlate lase, ki so bili pred dnevom prebarvani iz temno rjave sem si z eno potezo dala za uho in iz torbice potegnila ključe z obeskom zelene žirafe. Vedno se mi je zdel čuden, ampak bil je darilo mojega očeta, ko sem dopolnila pet let. Še vedno nisem vedela kaj mi bo obesek za ključe takrat pomagal.
»Pogrešal te bom,« mi je rekel in razširil roke za najin 'medvedji objem'. Objela sem ga in se namsehnila.
»Saj te še pridem obiskati,« sem mu šepnila.
»No sedaj pa v svet odraslih!« je rekel navdušeno, medtem, ko mu je po licu spolzela solza veselja.
»Ali jokaš?« sem rekla nasmejano. Urno si je obrisal solzo in se nasmehnil.
»Samo, tako hitro odraščaš.«
»Saj tudi ti nisi ravno 'mlad',« sem mu rekla nasmejano, ko me je še enkrat objel.
»Uživaj,« mi je rekel in odšel svojo pot.
»Bom,« sem zašepetala v prazen hodnik in odklenila vrata mojega stanovanja. Zavohala sem vonj svežega češnjevega lesa, katerega izdelki so krasili mojo dnevno sobo. Le-te izdelke pa so krasile drobnarije. Fotografije, obeski, majhne škatlice...
Še zadnji kovček sem odpeljala v spalnico, do katere sem prispela skozi kuhinjo.
»Ljubo doma, kdor ga ima,« sem rekla sama sebi in začela zlagati stvari iz kovčka.
Stopila sem nazaj v dnevno in se posedla na usnjeno sedežno, čokoladno-rdeče barve. Snela sem si modre leče z dioptrijo in si nadela očala.
»Kaj ko bi si šla ogledati London?« sem razmišljala naglas in se nasmejala sama sebi. Pograbila sem torbo, katero sem si zavrtela čez vrat na boke. Njena temno rjava barva me je pomirjala, čeprav je bila stara že vsaj deset let. Vedno sem jo imela ob sebi, čeprav je njen vonj odseval vonj plesni.

(Savannah... sej vem da zgleda zafnano -.-)

Stopila sem na zrak z denarnico v torbi, v kateri so počivale tudi sončna očala, čeprav ne vem, kako bi jih lahko dala na sebe, glede tega, ker imam očala. V rokah sem držala telefon, ki je svetil v mojo glavo. Slušalke sem priklopila v telefon in si jih pridržala k ušesom. Dala sem si jih samo okoli vratu, da bi lahko poslušala glasbo, a se še vedno osredotočila na dogajanje ob meni.
»Em, oprostite, ampak ali veste kje je park?« sem povprašala žensko, ki bi jih tela okoli šestdeset.
»Oh, kako lepa mladenka,« me je pohvalila. Sama sem zardela, medtem, ko je nadaljevala. »Ali lahko še enkrat poveš kaj želiš?«
»Em, ne vem kje je park. Nova sem.«
»Oh to! Samo okoli vogala po ulici navzdol.«
Pokimala sem ji in se ji zahvalila ter stekla naprej. Tekla sem in tekla.
»Pazi malo, kje si!« sem zavpila, ko sem se zaletela v nekaj bolj trdnega. Ali je to zelo močan moški ali pa človek na...
»Oprosti!« sem začela histerično vpiti, ko sem videla, da sem se zaletela v neko dekle v invalidskem vozičku.
ne bom vas mučla s frapašanji k nisem taka berite in uživajte
15. november 2012
u110311
u110311
NEXT
P.S.: SPLOH NI BEDNO
15. november 2012
NEEEEEE - sarkazem ;P
15. november 2012
u39610
u39610
se strinjam z