TIA
Next
21. november 2012
u59458
u59458
next
21. november 2012
u108087
u108087
Next
A) ja Louis jo je poljubil pol ga je pa kloflna
21. november 2012
a) Ja! Sta se. louis jo je in mu je ona kiss vrnila in pol ga je okrog ušes
b) //
21. november 2012
ej babe: mrde mi rata celo še en next napisat dons
21. november 2012
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!
21. november 2012
dej pa boš tut ti mogla enga
21. november 2012
ja, zjutraj najverjetneje
21. november 2012
u110311
u110311
next pliss še dons firbec me matra
pa zgleda ga je udarla ; kikboks
21. november 2012
;P jutr je šola T.T zakaj ceu cajt mislm da je sobota T.T
21. november 2012

...
21. november 2012
ja kaj nej T.T
21. november 2012
u108087
u108087
Sj je pojutršnem sobotaaaaaa
22. november 2012
next
22. november 2012
neeeextt
22. november 2012
sej je pojutrišnem moj rojstn dan tko da noum nextala ;P
22. november 2012
ch! misliš da zarad tvojga roj. dneva ne boš nexala?!
~dokler ti ne boš - js ne bom.< 33
22. november 2012
NE.! TI BOŠ PRVA K JST SM UČER DVAKRAT NEXTALA.!
22. november 2012
neeeeext
22. november 2012
u103180
u103180
next
22. november 2012
neext !
22. november 2012
mislm da je dolg, sam nism prepričana... ZDEJ PA ALE NASTJA NA DELO.!
☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬
»Ne morem,« sem zašepetala, ko je prisedel na posteljo. Na pol sem sedela, na pol ležala, saj sem bila naslonjena na steno za mano. Kmalu se je prestavil v isti položaj, kot jaz. Poleg mene.
»Se spomniš, vseh dni, ko sva si vse priznala? Pogrešam jih. Vem, da je zate vse skupaj šok, ampak prosim. Povej mi.«
Zajela sem sapo in rahlo posmrkala. »Vse se je začelo pred letom,« sem pričela in po licu mi je spolzela solza. Glava se je nagnila na Louisovo ramo. »Ime mu je bilo Finn. V bistvu je bil moj sošolec na igrlaski.«
»Kako ima to kaj povezave s tabo?« mi je rekel, a sem se samo še bolj premaknila proti njemu.
Posmrkala sem in nadaljevala. »Torej, zapletla sem se v razmerje z njim. Zabavala sva se in imela sva se lepo,« sem rekla nasmejano, medtem, ko so bila moja lica premočena od solz. »Minilo je devet mesecev, odkar sva hodila. Prispela sva do moje hiše, kjer me je poljubil.« Louis mi je s palcem obrisal solzo. »Popeljala sem ga v stanovanje. Tam... no skoraj bi... saj veš...« sem rekla malo osramočeno.
»Mu dala?« me je povprašal in se zasmejal. Pokimala sem.
»Ko mu je zazvonil telefon. Bil je v kuhinji in... no, hitro sem stekla tja. Dobil je sporočilo. Bila je neka punca po imenu River. Odprla sem sporočilo. O moj bog, kako sem mu lahko nasedla!« sem zajokala ob zadnjem stavkom in sklenila dlani pred obraz. Objel me je in me poljubil na lase. Hlipala sem in nadaljevala. »Poslala mu je sporočilo, naj se dobita v 'kotu' kamor sta vedno zahajala... Da mu bo dala, kar mu jaz še nisem. Stekla sem iz stanovanja, ko je stekel za mano. Bila sem že na svežem zraku in stekla čez cesto. Obrnila sem se, da bi videla če mi je sledil. Stal je. Na pločniku in zavpil, naj se premaknem. Obrnila sem se in zagledala luči črnega taksija. Kolikor se spomnim je, da me je prevzela šumeča bolečina in naslednje: bolnišnica. Dolgočasi zidovi. Tri mesece sem preživela tam in na psihiatričnem oddelku. Očitno mam neko 'rano'... Če te več zanima povprašaj Harryja... Verjetno ti bo povedal...«
»Čakaj, Harry?« me je prekinil.
»Ja. Našel me je v parku. Saj ni bilo nič, ne skrbi,« sem zamrmrala, ko sem videla njegov zaskrbljen obraz.
»Oh. Glej, če ti je težil mi samo povej,« je nadaljeval nekam v neznano, jaz pa sem odkimala z glavo. Nehal je in me pogledal. »Čudovite oči imaš,« je zamrmral. Nasmehnila sem se in pogledala v oranžno odejo. S prstom sem šla po rdeči črti. Pobožal me je po licu in vstal.
»Oprosti, za vse skupaj,« je zamrmral.
»Nisi ti kriv,« sem mu odvrnila nasmejano. Počepnil je ob posteljo, da je bil v višini mojih oči.
»Ja, sem,« je rekel potihoma. »Če ne bi odšel, bi morda ostala. Oziroma, moralbi paziti nate, kot pravi prijatelj.«

»Louis,« sem zašepetala a me je presenetil. Njegova roka je zdrsela od mojega ušesa, po licu vse do moje brade. Iztegnil je še drugo roko in me objel z dlanmi okoli lica. Moj obraz je počasi premikal proti svojemu.
»Lahko neham. Samo ustavi me,« je zašepetal, ko se je skoraj dotikal mojih ustnic. »Reci naj neham in pozabil bom vse skupaj.«
Pogledala sem ga s svojimi sivimi očmi. Odprla sem usta, da bi lahko spregovorila besedo, ki mi jo je pravila glava.
Premislila sem si.
»Ne nehaj,« sem zamrmrala. Nasmehnil se je in zamižala sem.
In sledila je njegova neumestna izjava. »Kdaj si nazadnje umila zobe? Zadah imaš.«
»Ugotovi,« sem mu rekla in ga potegnila sem ga k sebi. Njegove ustnice so se dotikale mojih. Nasmehnila sem se med poljubom in občutila sem njegov nasmeh. Odmaknil se je. Nasmeh je povedal vse.
»Eleanor,« sem zašepetala vznemirjeno.
»Bom vse uredil z managmentom,« je rekel in vstal. Spotaknil se je in pristal na boku, z glavo ob tleh. Zasmejala sem se.
»Mislim, da imaš nekam rdeče lice,« sem rekla in se zasmejala še enkrat.
Osramočeno se je nasmehnil. »Bom odšel.«
Pokimala sem, ko je odprl vrata.Stopil je ven.
Zamislila sem se. Nisem bila srečna. Nisem bila razočarana. Nisem bila prevzeta. Najbolj čudno je bilo: ob poljubu nisem ničesar čutila.
☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬ ☭ ✌☯ ✡ ☨ ✞ ✝ ☮ ☥ ☦ ☧ ☩ ☪ ☫ ☬
mal ste se zmotl.! HAHAHA rdeč flek ma k je padu
ok next.?
22. november 2012
neeeeext!!!
22. november 2012
jaa, sej sma se midvi zmenli, da js ju3 nextam, ne.? ;**
~NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
~ka ni več ljubezni?! :c
22. november 2012
~hvala ;P
~glej to pa prebereš...
~NČ SE NISMO ZMENL.!
22. november 2012
u108087
u108087
Neeeeeeeeeext
Ker prasc!!!!!!!
22. november 2012
u108352