nnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxttt
24. september 2013
neeeeeeeeeeexttt hittttttttttrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!
24. september 2013
Prižgala sem luč in se ozrla naokoli. Nisem mogla verjeti svojim očem. Vse je bilo okrašeno s cvetjem. Lou je prižgal svečke in ugasnil luči. Poljubila sva se. Bila sem mu hvaležna za vse. Večer sva preživela sama ob poslušanju počasne glasbe. Fantje so že spali. "Si za najin prvi ples" me je prosil Lou. Prikimala sem in že sva plesala. Bilo je naravnost preeeeeeečudovito. Ko sva bila že zelo zaspana, sva se odpravila spat. Zapala sem v Louisovem naročju. Ob njem sem se počutila tako varno, brezskrbno. Zjutraj sem se zbudila in ob meni ni bilo nikogar. Vstala sem in šla pogledat v kuhinjo, če je mogoče tam. Nisem našla njega, ampak le listek na mizi:
"Ljubica, danes imamo vaje.
Domov pridem zvečer.
Ljubim te.
Ne pozabi tega, nikoli.
xoxo, Lou."
"Zgleda, da bom ves dan sama." sem pomislila. Nato sem se oblekla, opravila jutranjo rutino in pojedla zajterk. Nato sem si skuhala še kavo in se vsedla na kavč. "Ding...don.." je pozvonilo. Odprla sem vrata in zagledala sem Hannah-Louisov bivšo punco! "Živjo, kaj pa ti tukaj?" sem jo začudena vprašala."Saj sem stilistka skupine" je odgovorila. "Kaj? Katere skupine?" sem se naredili neumno, čeprav sem odgovor že poznala. "Ja katere kaj.One Direction! Včeraj nisem mogla iti poleg, pa sem prišla danes." "Ti si njihova stilistka?" sem bila vsa pretresena. "Ja" je mirno odgovorila, medtem, ko se je v meni kupičila jeza. Bila sem besna na Louisa. Kako mi tega ni povedal!! Njegova bivša punca bo z nama preživela pol leta? Ne, to ne more biti res. Gotovo je to nočna mora!! Hannah je res prijetno dekle, a je njegova bivša. Pa še tako lepa je. Gotovo je Louisu še zmeraj všeč. Pa tudi njen stil je prefinjen, a vseeno zabaven in moderen. Naravnost popoln. No saj je stilistka. "Lahko vstopim?" je prijazno vprašala. "Seveda" sem odgovorila in ji pomagala nesti prtljago v edino sobo, ki je bila še prosta. To je soba poleg najine. Nato sva se vsedli na kavč, gledali televizijo in molčali. O njej me je zanimalo veliko stvari. No pravzaprav o njej in mojemu ljubčeku. Zbirala sem pogum, da bi prebila led in jo vprašala vprašanje, ki me je ležalo na duši. Opogumila sem se: "Kako dolgo pa sta bila z Louisom par?" "Hm...malo manj kot dve leti, a ga vseeno poznam bolje kot sebe" je odgovorila. Dve leti? Tako dolgo je bil z njo! In razšla sta se nedolgo nazaj. Ja, vem...moram si priznati..nekaj še čudi do nje. Drugače jo nebi imel niti slučajno za stilistko!! Vedela sem, vedela sem, da se najina zveza ne bo obnesla. Saj to je polomija. "Ne skrbi med nama ni nič več. Gotovo te ljubi." je dodala, kot, da bi mi brala misli. Ja, prav ima. Lou me ima rad. Samo mene! Jaz sem njegova prva in zadnja!! No v bistvu nisem prva, bom pa zagotovo zadnja. Z njim se bom postarala in imela prečudovito družino...Ampak, zakaj mora biti ravno Hannah njihova stilistka? Zakaj ravno ta lepotička?
24. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!
24. september 2013
neeext
25. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NUJNO TAKOJ ZDELEEEEE..
25. september 2013
nexxxxttttttt
25. september 2013
u92391
u92391
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. september 2013
Next takoj ko maš čas
25. september 2013
neeeeeeeeeeeeeextttt!!!!!!!!!!
25. september 2013
Ampak, zakaj mora biti ravno Hannah njihova stilistka? Zakaj ravno ta lepotička? Moje razmišljanje je prekinila ona. "Kdaj pa pride medvedek domov?" je vprašala, jaz pa sem jo le čudno pogledala. "Kateri medvedek?" "Lou" "Aja....fantje pridejo zvečer" sem odgovorila in jo grdo pogledala. Kako si mu drzne reči medvedek!? Saj ni njen..nič več. Zdaj je moj!! "Torej, kaj bova počeli ves popoldan?" me je vprašala in se prilizjeno nasmehnila. Oh kako mi gre na živce! Potem se je domislila, da bi lahko šli po nakupih. "Kot Louisovo dekle moraš biti urejena" je izgovorila vzvišeno in se zopet nasmehnila. Odgovorila sem ji, da nimam dovolj denarja za drage obleke. "Saj imam Louisovo kartico! Na njej je veliko denarja, da mu lahko kdaj kaj kupim za obleči." Takrat me je zajel bes!! Njegovo kartico ima!! Kupuje mu obleke?! Saj to je grozno! "No seveda imam tudi kartice drugih fantov." je še dodala in takrat sem se malce pomirila. Ampak še zdaj mi ni bilo vseeno, da mojemu srčeku kupuje srajčke, morda pa tudi spodnjice njegova bivša punca!!! "Torej greva" je rekla in me kar dvignila na noge. Šli sva po nakupih. Bili sva v eni izmed dražjih trgovin. Našla sem zelo lepo majčko in jo pomerila. Pristajala mi je. "Prav lepo ti paše, kupiva jo" je pritrdila Hannah. Potem pa sem pogledala. "Kaaj tako draga je?" sem se vprašala v mislih. Stala je kar 500 dolarjev!! Nisem si je želela več. Zame je bila predraga. Ne želim si tako dragih oblačil, Hannah pa me je priganjala in dejala, da je to normalna cena. Normalna cena?? A je zmešana? Te majčke potem nisva kupili in sva šli v cenejšo trgovino, kjer sem kupila veliko oblek. Bil je že večer in vrnili sva se domov. Kupovanje je bilo zabavno in ugotovila sem, da Hanna sploh ni tako slaba. V bistvu sploh ni tako zadrta kot na prvi pogled. Mislim, da bova nekoč mogoče celo prijateljici. Potem sva se počasi vrnili domov....
25. september 2013
Next?
25. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
25. september 2013
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexttttttttttt!!!!!!!!!!!!
25. september 2013
neeeeeeeeeext!!
26. september 2013
Neeeeeext
26. september 2013
neeext pa tjaša ti tud
26. september 2013
u144633
u144633
neeext!!!
26. september 2013
Tale next je namenjen novi bralki-Ivi.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Mislim, da bova nekoč mogoče celo prijateljici. Potem sva se počasi vrnili domov. "Oh, so že doma" je veselo povedala Hannah, ko je zagledala prižgane luči. Že od zunaj se je slišalo glasno petje. Fantje so se zgleda zelo zabavali. Nasmehnili sva se in vstopili. Ko sva vstopili je vse utihnilo. Bilo je napeto ozračje. Vsi so naju opazovali. Louis je bil zelo živčen, ko naju je opazil skupaj. Pristopil je k meni in rekel: "Oprosti" "Oprosti zakaj že? Saj nisi nič naredil?" "Saj ravno zato. Nisem ti povedal za Hannah....no zdaj gotovo že veš." "Ja vem, ljubček." sem odvrnila in ga poljubila. "Večerja" se je iz kuhinje zaslišal glas. Bil je Niall. Posedli smo k mizi in se najedli. Res smo se zabavali in bilo je lepo večerjati skupaj s fanti. "Se gremo flašo resnice?!" je predlagal Zayn. Vsi smo se strinjali. Posedli smo se v krog in jaz sem začela vrteti. "Niall sprašuje in Louis odgovarja" "Torej Lou, resnica ali izziv?" je vprašal Niall in se nasmehnil. "Pa naj bo izziv" je brezskrbno odvrnil. "Hmm...Torej poljubi Liama..na ustnice" je dejal in se začel smejati. "Tega pa že ne bom naredil." je odvrnil. "Potem pa poljubi Hannah it to zelo strastno, poljub naj traja 10 sekund" je nadaljeval Niall. "Ne.." "Poljubi jo že, drugače izpadeš" je bil Ni neusmiljen. Lou me je pogledal. Gotovo je hotel potrdilo od mene, če lahko. S tem se nisem strinjala, a sem vseeno pokimala. Ne vem zakaj. Oh kako sem neumna!! Zakaj sem pokimala? Tega mu ne bi smela dovoliti. Nisem si želela, da se moj srček poljublja z bivšo! Nagnil se je k njej in jo poljubil. Poljubljala sta se tako dolgo...mislim, da je bil to poljub poželenja, strasti in iz prave ljubezni. V meni se je trgalo srce. V očeh so se mi nabirale solze. Kako je lahko to storil? Ja vem, da sem prikimala, a nebi smel. Mogel bi vedeti to. Kako lahko ob meni poljublja drugo? Nisem več zdržala, začela sem jokati. Hitro sem vstala in stekla v svojo sobo. Louis je pritekel za mano. Ležala sem na postelji in močila blazino. "Ljubica oprosti, nebi smel. A to je le igra..." "Izgini Louis" sem zakričala nanj. "Ampak...oprosti" "Kako si lahko to storil. Če bi me zares ljubil...če bi me ljubil ne bi storil kaj takega" sem v joku dejala. "Oprosti...res mi je žal" se je opravičeval. "Sovražim te, pojdi k tisti svoji Hanni in ne vračaj se v moje življenje" sem zakričala nanj. Res ne vem kaj je bilo. Imela sem slab dan. Res sem preobčutljiva. Ko sem izrekla besede, sem se šele zavedla, kako nesramna sem bila. Bilo mi je žal. Ko bi le lahko previla čas za nekaj sekund nazaj in ne bi izrekla tega. Moje besede so ga bolele bolj, kot še tako močan udarec. Kako sem lahko to izrekal! Kar ušlo mi je! Trapa! Sama sebe sem sovražila. Hotela sem se mu že opravičiti, ko mi je obrnil hrbet in odkorakal iz sobe...." Oprosti" sem dejala, ko je zaloputnil z vrati, a me ni slišal.

26. september 2013
Next?
26. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
26. september 2013
Omg neza neeeeeeext
26. september 2013
u151965
u151965
next+nova bralka
super zgodbica
26. september 2013
neeeeeeext
26. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!
26. september 2013
Neža sej nimaš kaj proti kajne ? https://www.igre123.com/forum/tema/every-thing-is-possible-/60026/1 No to je moja zgodbica. Gre se o 1D in bla bi vesela če bi vsaj kera pokukala res da je začetek beden ampak upam da vam bo nadaljevanje všeč :*
26. september 2013
neeeeeeeeeext
26. september 2013
u92391
u92391
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. september 2013
next
26. september 2013
nexxxtttt
26. september 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani