Ni za kaj Nastja. :-) Z veseljem pišem naprej, če vi z veseljem berete. Js tut tebe <333 in pa vse ostale bralke :*
12. september 2013
neeext
12. september 2013
next
12. september 2013
Naslednji next bo v ponedeljek. Ja upam, da niste jezne in, da ne bom izgubila bralk, saj grem na morje. Vam pa obljubim, da v ponedeljek napišem en zelooo dolg next. Upam, da razumete.
12. september 2013
jop
12. september 2013
jp
14. september 2013
ja razumem da si bla na morju, hahahhah
15. september 2013
pol pa napiš zdej
16. september 2013
Evo zdej pa napišem en next za vse moje zveste bralke. Hvala vam, ker berete. :-)
---------------------------------------------------------------------------------------------
"Prava princeska si" je dejal moj princ na belem konju in me ponovno poljubil. "In ti moj princ" sem mu odvrnila in ga poljubila. Ja spet...."O zaljublenca...No vsaj nekdo je srečen" je dejal Niail, ko je prišel po stopnicah navzdol ."Oo Niall..Zakaj si žalosten?" ga je vprašal Lou. "Nič.." je odvrnil. "Niall povej. Veš, da se nama lahko zaupaš" sem rekla in ga potrepljala po rami. " Nič...samo mislim, da bom za vedno samski. Nobena punca ni tista, s katero bi ostal...jo ljubil in imel kasneje z njo srčkane otroke, hišo, ji dal svojo jakno na mrzel zimski večer, ko jo bi zeblo...vesta, postanem žalosten, ko vidim vaju kako rada se imata, kako vama je vse lažje v dvoje....jaz pa...jaz pa sem sam osamljen. Rad bi si našel dekle, za katero bi daroval svoje srce..jo ljubil..tako neskončno...rad bi ji kupil šopek rož, ogrlico..tako kot ti Eleanor. Saj res, kako lepo kronico imaš El. Pristaja ti." je dejal Niall. Zasolzile so se mu oči. Objela sem ga. "Boš videl, da boš kmalu našel svojo boljšo polovico. sem ga tolažila. "Upam.." je dejal. Potem sem se spolnila, da Niall zeeelo rad je, zato sem se odločila, da mu skupaj z Louisom pripraviva zajtrk, žalostnega Irca pa sem poslala v dnevno sobo. Skupaj z mojim srčekom sva se odpravila v kuhinjo in začela kuhati. Ko je bil zajterk pripravljen sva poklicala Nialla. Ko je ta zagledal hrano, se je široko nasmehnil in takoj pričel jesti. "Mmmm..odlično je" je rekel s polnimi usti. "Že vem, gremo se malce razvedrit" je predlagal Louis. "Hm..kaj pa gremo počet" je vprašal Niall. "Že vem" smo zaslišali glas. Bil je Zaynov. Poleg njega je stala Sam. "Pojdite vsi na dvorišče, s Samantho prideva takoj." je rekel in ubogali smo ga. Stali smo na dvorišču, ko sta ven prišla Zayn in Sam. V rokah sta držala dva ogromna vedra. Potem pa me je skoraj zadela kap. Začela sta nas obmetavati s smetano. Ja prav ste slišali z smetano!!!!!! Bitka je trajala kakšnih 10 minut. Bilo je noro zabavno. RES! Fantje so res za zabavo!! Vsi po vrsti so zabavni, tudi Liam, ki je sicer znan bolj kot tihi "očka skupine". Ko v vedrih ni bilo niti malo smetane več smo prenehali. Ozrla sem se naokoli. Vsa zelenica je bila v belem. Kot, da bi snežilo sredi septembra!! Louis je pristopil k meni in mi obrisal smetano iz ustnic ter me nato poljubil...Bilo je tako sanjsko....nato pa je Louisu zazvonil telefon. "Na intervju moramo, fantje, limuzina nas pobere čez pol ure." je povedal, ko je končal z klicem. Fantje so se uredili in povedali, da pridejo nazaj čez 3 ure. Poljubila sem Louisa in mu povedala, da ga že zdaj pogrešam. Tako sva s Sam ostali sami. Vsedli sva se na zofo pred televizijo in nekaj časa gledali film. "Samantha...kaj se plete med vama z Zaynom? Vem, da ti je všeč..povej mi kaj sta kaj počela včeraj" sem jo vprašala...

"Hm..dolga zgodba.." je odgovorila. "Saj imam čas" "No prav..kje naj začnem.."
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
16. september 2013
nnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext perfekcija *______________* <333
16. september 2013
neeeeeext!!!!<3333
16. september 2013
nneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttt
16. september 2013
next
16. september 2013
neeeeeeeeeeeext
17. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!
17. september 2013
"Hm..dolga zgodba.." je odgovorila. "Saj imam čas" "No prav..kje naj začnem....Torej saj to sploh ni zgodba..sploh pa ne dolga...torej mislim, da sem se zaljubila. In to zeloo. Zayn je pravi pikec. Res je prfektn. Pa še samski je<33 Ampak itak moram stopiti na realna tla...nikoli ne bom njegova." "Saj se hecaš, kajne? Zayn je nor nate. Veš, kako zaljubljeno te gleda. Želi si te v svojem objemu." sem ji hitro odvrnila. "Misliš?" "Ne Sam, ne mislim, ampak vem!! Vem, da je tako!" Sam se je nasmehnila. Potem sva še malce poklepetali in gledali film. Kmalu so se vrnili fantje. Louis je bil zeloo slabe volje. Na hitro me je pozdravil, nato pa šel v kopalnico, kjer se je stuširal. Vedela sem, da je nekaj hudo narobe. Stopila sem do Nialla in ga vprašala, kaj bremeni moje Louisa. "Ne vem.." je bil njegov kratek odgovor. Grdo sem ga pogledala. "No prav..no prav..torej bili smo na intervjuju in Louis je povedal, da ima novo punco, tebe..." "O kk lepo<33....Torej kaj je narobe?" "Oboževalke tega niso sprejele. Saj veš nekatere bi rade, da bi bili večno samski." "ooo...Torej kaj natančno se je zgodilo?" "Nič, Louis je zelo žalosten. Saj veš, malce bolj občutljiv je, pa se preveč obremenjuje." "Niall oba veva, da mi nisi povedal vsega!! Takoj mi povej, prosim." "To je vse" je rekel in se mi hotel izmuzniti. "Prosim povej mi" "No prav..Torej...veš klical nas je naš menedžer...in..veš kmalu gremo na turnejo.." "Ja seveda, da greste, saj ste ena najpopularnejših skupin na svetu..in kaj je narobe?" "Am..na turnejo gremo kmalu..zelo kmalu.." "Kdaj? Povej!" "Torej na turnejo gremo kmalu...čez en teden." "Kaj? Kam pa? In za kako dolgo? Saj ne bo konec sveta, če vas 1 teden ne bo doma, kajne?" "Eleanor, ne bo nas samo 1 teden. Veš gremo v Evropo in Ameriko....in sicer za..." "Za kako dolgo?" sem bila nestrpna. "Za šest mesecev, El. Res mi je žal za vaju z Louisom, ko pa sta komaj začela.." "Kaj!!!Saj se hecaš!! Ne, to ni res!!!" Skoraj me je zadela kap. Sedaj je res vsega konec. Lepih sanj je bilo konec. Vedela sem, da se to ne bo izšlo. Ja, vsega lepega je enkrat konec. Tako je vedno. Ampak zakaj....? Zakaj Louis odhaja na drugi konec sveta?

17. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
17. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
17. september 2013
nexxttttt-nova bralka
17. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!! hili
17. september 2013
nnnneeeexxxxttttt
17. september 2013
Sorry, ker smetim, sam bi si kdo ogledal mojo zgodbico, ki se šele razvija in zato rabim čim več bralcev.
http://www.igre123.com/forum/tema/eet-ke-ove/61924/2
Tu je link če koga zanima.↑
17. september 2013
Zakaj Louis odhaja na drugi konec sveta? Sesedla sem se in začela jokati...zagledala sem Louisa, ki je prišel po stopnicah navzdol. Prišel je do mene, me on jel in poljubil. "Verjetno že veš" je dejal, ko me je videl kako jočem. "Ampak princeska moja, ne joči, gotovo obstaja rešitev."

"Verjetno imaš prav..ampak kakšna?" "Ljubica, obljubim, da bo še vse dobro" Greva malce ven in pozabiva na vse skrbi? je predlagal. "Prav" Preoblekla sem se v tole:

Louis mi je zašepetal na uho: "Peljal te bom na moj najljubši kraj. Zanj vem samo jaz. Tam se vedno sprostim....pridi greva" Sedla sva v avto in po kakšni uri vožnje sva prispela. Louis mi je zakril oči, tako da nisem nič videla. Prijel me je za roko. Potem pa je rekel: "Zdaj pa poglej" "Wauuu" Nisem mogla verjeti svojim očem...
17. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. september 2013
Neeeext
17. september 2013
"Wauuu" Nisem mogla verjeti svojim očem...Bilo je prečudovito...sanjsko..kako je lepo.

Poljubila sem Louisa...in spet..in še enkrat...pa še zadnjič. Njegovim poljubom se nisem mogla upreti. Bili so polni strasti, ljubezni, sladkosti,..Potem sva se vsedla. Natakar, oblečen v črno-belo obleko nama je prinesel večerjo. Bila je tako slastna. Skoraj tako kot Lou. "Bilo je odlično" sem dejala, ko je bil moj krožnik prazen. "Pa ne tako kot ti!" Nagnil se je k meni in me poljubil. "Si za nočno kopanje?" me je vprašal, jaz pa sem le prikimala. Slekla sva se do spodnjega perila, saj nisva imela kopalk. Pogledala sem Louisa.

(klikni) Bil je tako..tako čudovit. Stekla sem k njemu in ga strastno poljubila. Poljub mi je vrnil. Poljubil me je na vrat. Nisem se mu mogla upreti. Bil je tako nežen...
17. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. september 2013
Neeeeeext
17. september 2013
next
18. september 2013
u92391
u92391
neeeeeeeeeeeeeeeeext
18. september 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani