Nextam zvečer! :-) <333 Hvala za vse nexte!
06. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!<33333333333333333333333333333333
06. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!<333333333333333
06. september 2013
Next je namenjen LOVE 1D 4EVER, ki je nova bralka in pa Klari (1D for ever<3). Hvala za vse nexte!! :-) Pa se opravičujem za brezvezen next!
------------------------------------------------------------------------------------------------Pomahala sem jima in že sem skoraj odšla. " Počakaj"....sem zaslišala glas za sabo...Glas je bil Hannin. "Hahahaha ne morem verjeti... vidva pa vse verjamera....hahaha Lou moral bi videti svoj izraz na obrazu...haha....samo hecala sem se hah..." Hanna je imela napad smeha. Ko je povedala ta stavek, se mi je odvalil kamen od srca. Mislim, da je tudi Lou čutil enako. Stekla sem do njega in ga objela. Sledil je doooolg poljub. Oba sva bila neskončno vesela. "Kako sva ji nasedla" sem rekla Louisu.."Mislim, da se ji morava maščevati...veš Hanna je zelo žgečkljiva..pridi.." Šla sva do nje in jo začela žgečkati. Ja, res je bila zelooo žgečkljiva. Smejala se je in naju prosila, naj nehava. Usmilila sva se je."Mislim, da vama nekaj dolgujem, glede na to kako sem vaju nahecala...torej sta za večerjo?" naju je vprašala. "Prav" sva istočasno odgovorila. Pri večerji smo se imeli super. Pogovarjali smo se, si pripovedovali vice in izvedela sem veliko novega o Louisu. Ugotovila sem, da je Hanna zelo prijazna in dobra oseba. "Lahko bi se večkrat dobili" je predlagala. Pokimala sem. Po koncu večerje sva šla z Louisom v apartma, kjer bodo člani 1D preživeli še 1 teden. Ko sva prišla, so bili že vsi doma. Tudi Sam je bila tukaj. Bila je v družbi Harrya. Povedala mi je, da bo tukaj prespala (v dnevni sobi). Potem smo vsi gledali neki film v dnevni sobi. Kar naenkrat pa je Zayn nekaj vprašal: "Louis se kaj plete med vama z Eleanor?" Louis me je pogledal in odgovoril: "Ja, Zayn. Z Eleanor sva par" Poljubil me je. "Res, čestitam" je odvrnil, Sam pa je bila vsa srečna zame. "Se gremo flašo resnice" je predlagal Niall. "Prav" Posedli smo se v krog in Harry je zavrtel flašo. Zayn odgovarja Louis sprašuje. "Iziv ali resnica" " Resnica" "Ti je Sam všeč, bi imel kaj z njo? Oceni njen videz od 1-10" Zayn je zardel...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
Kaj mislite ali je Sam všeč Zaynu? Je Sam všeč Zayn? Se bo med njima kaj zgodilo?
08. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!<3
08. september 2013
Hvala pa osvečen next, drgač pa NEXT !!!!! <333
08. september 2013
*POSVEČEN
08. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeextttt!!!!!!!<33
08. september 2013
neeeeeeeeeeeeext
08. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxt
08. september 2013
u92391
u92391
ooooooooooomg hwala za posvečen next<33
pa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. september 2013
Tale next pa je posvečen Nadji (Nadja-1D-<333), ki že tako nestrpno pričakuje next. Hvala vsem za nexte, in hvala, da berete tole zgodbico. Pa če zrihtate kakega novega bralca, bi mogoče bol pogosto pisala nexte...
---------------------------------------------------------------------------------------
"Ti je Sam všeč, bi imel kaj z njo? Oceni njen videz od 1-10" Zayn je zardel...Sam je pogledal naravnost v oči. Delovala sta mi kot zaljubljena prvošolčka....če bi bila skupaj, bi bila tako kjut..."Amm...ja Sam je prečudovito dekle. Res je prelepa. Skoraj neresnična je, tako je lepa<33 Videz je itak 10." "Bi imel kaj z njo?" je Louis še enkrat ponovil vprašanje. "Mogoče" je hitro zamrmljal, da se ga je komaj slišalo. Flašo je sedaj zavrtel Zayn. Harry sprašuje, Sam odgovarja. "Resnica ali izziv" "Pa naj bo izziv" "Prav..hm naj pomislim...ah že vem..poljubi Zayna" "Kam pa?" smo ga vprašali. "Kam kaj? Kam pa poljubi punca fanta?Na ustnice! Ja na ustnice!!!!!" je brez premisleka rekel Harry. "Res moram?" je vprašala Sam. "Jaaa" smo soglasno odgovorili. "Js lahko takoj poljubim Eleanor, se ne branim" se je ponudil Louis. "Prav" sem odvrnila. Poljubil me je. Ta poljub je bil nekaj posebnega....tako kot vsak poljub z njim. "No Sam poljubi že Zayna" je bil nestrpen Harry. Zayn je pogledal Sam in ji pokimal. Približala sta se in Sam je na hitro poljubila Zayna. "A je ok?" je vprašala. "Pa pokažita malo več strasti! Ostale punce bi plačale za ta trenutek, ti pa si ga tako hitro odkrižala, kot,da bi bil klošar...A se ne znaš poljubljat?" je bil Harry razočaran. " "A veš kaj Harry, znam se poljubljat!" je odvrnila, se približala Zaynu in ga poljubila. Poljub je trajal dolgo...zelo dolgo...

(klikn) "Kdo se zdej ne zna poljubljat hh? je Sam odrezavo vprašala Harrya. "Js" je v hecu odvrnil Niall. Vsi smo bruhnili v smeh. Oh ta Niall, vedno te nasmeje. Potem smo še malo nadaljevali igro. Med igro sem opazila, da je Zayn ves čas gledal Sam.

(klikni)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Next? Le kaj se plete med njima? Mislim, da sta si všeč. Bosta postala kaj več kot prijatelja? Luštna sta skupaj.....Kaj pa mislite vi? Več o tem zveste v naslednjem delu.
09. september 2013
Nnexxxxttttttttt
10. september 2013
Neeeeext
10. september 2013
neeeeeeeeeeeext + hvala za posvečen next!<3:*
10. september 2013
NETX
<333333
10. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! hitr hitr hitr<33
10. september 2013
Potem smo še malo nadaljevali igro. Med igro sem opazila, da je Zayn ves čas gledal Sam. Ko smo se te igre že naveličali, smo šli gledat TV. Na sporedu je bil romantičen film. Če bi me vprašali kateri film in o čem je govoril, ne bi odgovorila, ker ne vem. Ves čas sem gledala mojega Louisa.

Kakšna srečnica sem! Sem punca najlepšega fanta na svetu...Te njegove oči<33 Njegova usta<33 Njegovi lasje<33 Vse na njem je prfektno. Kako je mogoče, da se je zaljubil vame? Res je najlepši fant na svetu, najprijaznejši in najlepše poje <333 Vsaka punca si lahko želi takšnega fanta. "Zakaj me tako gledaš?" me je vprašal. "Ker si prečudovit" Poljubila sem ga....in še enkrat...in še enkrat..in še enkrat.....Poljubljanje z njim je kot najslajša čokolada...njegova usta so boljša kot katera koli sladkarija...Poljubljala sva se cel film. Potem sem se stisnila k njemu in zaspala. Zjutraj sem se zbudila sredi kavča, Louisa pa ni bilo nikjer. Takrat pa sem zavohala omamen vonj...Šla sem do kuninje in zagledala sem polno obloženo mizo in Louisa.

"Wauu...nisem vedela, da si tako dober kuhar" "In če ti povem, da je zajtrk pripravila naša pomočnica?" je odvrnil. Pogledala sem ga in ja, bila sem malce razočarana."Pa saj se samo hecam. Sam se pripravil zajterk in to samo zate<333" je povedal. Poljubila sva se...Vsedla sva se in začela zajtrkovati. "Mmm..., ljubček, to je odlično..ne morem verjeti, da si to pripravil sam" "Čisto sam" je potrdil. Spet je sledil poljub. Zajtrk je bil res odličen. In kako pozoren in prijazen je Louis. Preveč me razvaja. "Še eno presenečenje imam zate" "Kakšno?" me je zanimalo. "Kmalu izveš"............
----------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
10. september 2013
neeeeeeeeeext pa hitrooo
10. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeext<3333
10. september 2013
neext
10. september 2013
next
10. september 2013
next
10. september 2013
Neeeext
10. september 2013
Tale next je namenjen predvsem Nastji<31D<3 in pa Nadji-1D-<333. Hvala vsem za nexte. Drugač pa bi rada povedala, zakaj sem namenila tale next Nadji in Nastji. Veste danes v šoli sem se že odločila, da zgodbice ne bom pisala več. Ja. Res. Moja odločitev je bila trdna. Ne, razlog ni bil pomanjkanje časa in ne premalo bralcev. Pravim, da se čas vedno najde le poiskati ga moramo. Bralcev ni nikoli premalo. Če ve tole zgodbico rade in z veseljem berete imam raje samo vas nekaj bralcev kot pa veliko bralcev, kateri bi tole zgodbico brali brez občutka in zanimanja. Torej, da bi nehala pisati sem se odločila zaradi drugega razloga. Potem pa sem razmišljala. Pomislila sem kako bi se js počutila, če bi ena "pisateljica", ki piše zgodbico nehala pisati. Zato sem se odločila, da bom nadaljevala. Dodatno spodbudo pa sta mi vlile Nadja in Nastja. Hvala. Hvala tut vsem ostalim bralka. Hvala za vse minute, ki ste jih porabile za branje moje zgodbice. Vsem še enkrat hvala.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
"Še eno presenečenje imam zate" "Kakšno?" me je zanimalo. "Kmalu izveš"...Na vratih je pozvonilo. "Pojdi odpret" mi je rekel Louis. In res sem šla. Pred vrati ni stal nihče. Nikogar ni bilo. Hotela sem že zapreti vrata, ko sem na predpražniku zagledala šopek vrtnic.

"Ooo kako so lepe" sem dejala in jih poduhala. "Mmm...in kako dišijo"

Pridružil se mi je Louis. "Ooo ljubica..mogoče dobivaš darila od drugega?" me je vprašal in se nasmehnil. "Ne..,...nwm od koga je...mogoče od tebe?" sem ga vprašala in mu vrnila nasmeh. Vedela sem, da je ta prečudovit šopek od njega. "Poglej na vizitko in izvedela boš, kateri je tvoj skrivni oboževalec" je predlagal. Pogledala sem in res, med vrtnicami se je skrivala majhna vizitka. Začela sem na glas brati:
" Ljubljena moja El! <3333
Si moja največja ljubezen,
si moje vse,
brez tebe vse brez pomena je.
Tvoje prečudovite oči, lasje,
vse na tebi popolno je.<3333
Res moja Eleanor ljubim te
nikoli ne zapusti me!! <33
xoxo Louis."
Med branjem so se mi zasolzile oči. "Ooo ljubček kakšen romantik si<33..najlepša ti hvala..tudi jaz ljubim tebe..<333...Mislim, da si zaslužiš poljubček, kaj praviš?" "Ne branim se" je odvrnil. Privila sem se k njemu in ga strastno poljubila. Bilo je tako lepo, kot v sedmih nebesih<3333 Poljub je trajal zelo zelo dolgo in bil je prečudovit. Komaj sem nehala. "Poglej, škatlica je še" mi je rekel in pokazal na predpražnik,kjer je res stala majhna škatlica.

"Odpri" me je spodbujal. Počasi in previdno sem odprla škatlico. Zagledala sem tole:

Skoraj me je kap...Louis mi je podaril tole..omg...saj to je ...ne ni iz pravih diamantov..ja pa je!! Poljubila sem ga....poljubljala sem ga dolgo..zelo dolgo.."Kronica za mojo princesko" je dejal in me spet poljubil.."Saj ni iz pravih diamantov, kajne?" sem rekla. "Seveda je. Mora biti, prava princeska mora imeti pravo krono..." Spet sva se poljubila. Povedal mi je, da je to tiara Elizabeth Taylorjeve. Omg!! To je ta tiara. Vredna je 80.000 dolarjev!!! Vzel je krono in mi jo posadil na glavo. "Tako, zdaj si pa res moja princeska" je rekel. Pogledala sem se v ogledalo. Nisem mogla verjeti svojim očem. Na svoji glavi sem imela prav zares diamantno kronico. Ja, res je diamantna!! Zdaj sem se res počutila kot princeska iz pravljic. "Bila je zelooo draga" sem dejala in pogledala Louisa. "Ni pomembno, samo, da si srečna in, da ti je všeč. "Ljubim te.." Spet sva se poljubila....Zavedla sem se, da me Louis res neskončno ljubi..da mi je podaril tole...res me ljubi...bila sem neskončno srečna. Vedno sem si želela imeti na glavi kronico iz pravih diamantov..saj veste to so bile moje sanje..verjetno so to sanje vsake deklice....in zdaj so se mi sanje izpolnile....Res Louis je moje vse...Ljubim ga...neskončno. Poljubljala sva se še dolgo...in še dlje. Bila sva kot princeska in princ, ki sva prijahala iz kakšne knjige pravljic. "Prava princeska si" je dejal moj princ na belem konju in me ponovno poljubil.

11. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
11. september 2013
Neeeeext
11. september 2013
<333 hvala za posvečen next!!! hvala tisočkrat ker boš naprej pisala!!!!! + najrajs te mam<3333 :**
11. september 2013
Nnneexxxxtttt
11. september 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani