neexšt!
10. februar 2012
next
10. februar 2012
u62735
u62735
next!!
12. februar 2012
Neext!
12. februar 2012
29.del

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
»Ali se zavedata,da vaju lahko zaradi dejanja na stadionu izključijo iz šole?«je rekla ga. Marks,ko smo prispele v njeno pisarno.
»Oprostite,ne bo se več ponovilo,«sem rekla. »Bila je samo napaka.«
Hotela sem povedati toliko stvari-da sem to naredila samo zaradi Sadie,ki me že vsa leta na šoli ponižuje in zmerja. Toda vedela sem,da ne bi pomagalo v nobenem primeru,saj Sadie-in oče šoli vsako leto 'podari' na kupe denarja.
»Ga. Marks… V vse to me je prisilila Jenna. Grozila mi je in…« Po licu ji je spolzela solza. Če je ne bi poznala,bi mislila,da je resnična.
»In… če ne bi naredila tega,bi mi uničila življenje. To je ona rekla.«
Ostrmela sem. Kako si je sploh drznila to reči?
»Ga….«sem se hotela braniti,toda na žalost je Valerie še bolj ostrmela.
»Kako so lahko to naredila,Jenna?«je čisto potiho rekla Valerie. »Vedno sem mislila,da si mirno dekle,ki nikomur nič noče.«
Mogoče je to zato,ker tudi res nisem nikoli nič naredila.
»Mislim,da veš kakšna kazen te čaka.« Ne morem verjeti,da Ga. Marks resnično verjame Sadie.
»Počakajte,«se je vstala Sadie. »Nočem,da je zaradi mene izključena.«
Najprej me obtoži vsega tega,nato pa noče da me izključijo?
»Vem,da ji je žal,zaradi vsega kar mi je storila. Od tega si namreč še zelooooo dolgo ne bom opomogla.«
Poudarila je zelo. Kaj naj bi to pomenilo? Da bom bila njena sužnja do konca njenega življenja?
»Toda vseeno si zasluži kazen,«je nadaljevala Sadie. »Ki jo bom JAZ določila. Če ne se bo moj oče moral pogovoriti z ravnateljem glede razmer na šoli.«
Ni me skrbelo,da Sadie grozi ravnatelju,Ga. Marks in celotni šoli,ampak to,da mi bo ona določila kazen.
Ki sigurno ne bo prijetna.
15. februar 2012
Neeeext
15. februar 2012
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
15. februar 2012
u62735
u62735
next!!!!!!!!!!!!
15. februar 2012
next
15. februar 2012
next ☻
15. februar 2012
u70159
u70159
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. marec 2012
u64528
u64528
http://www.igre123.com/forum/tema/l/30237/
Prebere kdo!?
Pliško!??!
P.S.:To oglašujem za prjatlco!!
09. marec 2012
u70159
u70159
bi sodelovale?
plisssssssss?