Super!In seveda Next Next Next
26. april 2019
neext
26. april 2019
Next
26. april 2019
Wau, fuul dober je Next
27. april 2019
heeej evo nov Next

26.

-Sierra Brooks-

Shawna še ni bilo doma. Najbrž je bil še na faksu. Bila sem malo utrujena, zato sem kar takoj sezula čevlje in se ulegla na kavč pred TV. Odločila sem se, da malo zadremam, saj sem še komaj gledala. In nenadoma se je v mojih sanjah pojavil Bryan. Spet sem doživela vse tisto ko sem ga videla z Natalie. Nenadoma sem se zbudila, no Shawn me je. Zaslišala sem njegov glas.
''Sierra zbudi se!'' je govoril.
Odprla sem oči in ga zmedeno pogledala. Moje oči so bile čisto solzne.
''Sierra, je že v redu, samo sanjala si.'' Je rekel in položil je roko na mojo ramo.
''Kaj se dogaja? Bryan?'' sem začela spraševati.
''Ne Sierra pomiri se, ni ga tu. Jaz sem tu.'' Je rekel. Sedel je poleg mene in me potegnil k sebi v objem, ter me nekaj časa božal po hrbtu.
''Kaj se je zgodilo?'' sem ga vprašala.
''Sanjala si nekaj. In jokala si v spanju.'' Je rekel. Še vedno me je stiskal k sebi in to je bilo zelo prijetno.
''Bryan. Sanjala sem o njemu kako sem ga našla s tisto kravo.'' Sem rekla in globoko sem vdihnila in izdihnila.
''Pomiri se, samo nočna mora je bila. Nihče te več ne bo prizadel.'' Me je tolažil. Nisem razumela zakaj me tako tolaži.
''Koliko je ura?'' sem ga vprašala.
''Štiri popoldne.'' Je odvrnil, ko je pogledal na uro.
''Potem sem spala eno uro in sem imela takšne sanje.'' Sem rekla in se prijela za glavo.
''Kaj pa če ni pametno, da pišeš o njemu? Očitno ti to škodi…'' je zamišljeno rekel.
''Mogoče. Ampak zdaj je kar je. Potrpela bom. Želim pomagati ženskam s tem člankom.'' Sem rekla. Pokimal je.
''Razumem.'' Je rekel in vstal je. ''Prišel sem pogledat kako si in želel sem te vprašati če bi šla z menoj, Niallom in Acacio na hamburger in potem še malo na sprehod.'' Je rekel.
Nekaj časa sem razmišljala in še vedno sem držala za glavo.
''Vi kar pojdite, jaz imam še delo in zdaj res nisem razpoložena.'' Sem rekla.
''Potem bom ostal doma tudi jaz.'' Je rekel. ''Sporočil bom Niallu.'' Je še dodal in že je vzel telefon ven iz žepa.
''Ne ne, ti kar idi.'' Sem rekla. Odkimal je.
''Ne, ne boš sama. Ne boš razmišljala o njemu.'' Je rekel in se rahlo nasmehnil. ''Ne dovolim ti, da razmišljaš o osebi, ki te ni vredna.'' Je še rekel. Nisem mogla verjeti, da mi vse to govorila. Nasmehnila sem se in pokimala.
''Prav, z vami grem.'' Sem rekla. Navdušeno se je nasmehnil. Hitro sem si malo popravila frizuro in si obula čevlje ter vzela torbico. Šla sva in na hodniku sta že bila Niall in Acacia.
''Tukaj je moja čudovita priča.'' Je navdušeno rekla Acacia.
''Boš lahko hodila v teh visokih petah?'' je vprašal Niall. ''Peš gremo.'' Je še rekel in se zasmejal. Pokimala sem.
''Brez problema.'' Sem rekla in zadovoljno pokimala. Hojo v petah sem res že obvladala.
Odpravili smo se. In ja, ko smo hodili po mestu, so se ozirali za nami. Nekateri so se hoteli tudi fotografirat z nami. Večina slavnih ima ob sebi varnostnike ko kar tako hodi zunaj. Ampak Shawn in Niall sta bila glede tega drugačna. Bila sta preprosta in skromna. Z oboževalci sta se pogovarjala kot s prijatelji. Niall in Shawn sta hodila spredaj in se nekaj pogovarjala, jaz in Acacia pa za njima. Pogovarjali sva se o modi. In vmes sem večkrat pogledala Shawna, ko ni opazil, ker mi je kazal hrbet. Njegova zadnjica je bila čudovita. Na srečo tudi Acacia ni opazila da ga gledam. Prispeli smo do restavracije in sedli zunaj na terasi. In opazili smo, da nas novinarji slikajo. Res so bili malo nadležni. Sicer sem tudi sama novinarka zdaj, ampak ne takšna, da bi silila v ljudi.
''Shawn je to tvoja nova punca?'' ga je vprašal eden izmed njih. Shawn se je obrnil k meni in me pogledal ter se nasmehnil. Prijel me je za roko.
''Ne bom komentiral svojega ljubezenskega življenja.'' Je rekel Shawn. ''Zdaj pa če dovolite, bi radi v miru jedli te hamburgerje.'' Je rekel. In res so nam dali mir. Niall se je začel smejati.
''Ti pa znaš z njimi.'' Je rekel.
''Praksa dela svoje.'' Je rekel Shawn in skomignil je z rameni. Še vedno je držal mojo roko in ko je ugotovil, da jo še vedno drži jo je počasi umaknil in se mi nasmehnil. Začeli smo jesti in Niall in Acacia sta pojedla kar tri hamburgerje. S Shawnom sva ju samo čudno gledala. Nisem mogla verjeti, tako suha sta in lahko takšno količino hrane spravita v sebe.
27. april 2019
Next
27. april 2019
Nujno Next
27. april 2019
neext
27. april 2019
Next
28. april 2019
evo nov Next

27.

-Sierra Brooks-

''Zdaj gremo pa še žurat!'' je rekla Acacia, ko smo šli ven iz restavracije.
''Kaj? Ne, jaz grem domov.'' Sem rekla.
''Smo bili pripravljeni, da boš to rekla.'' Je rekla in se zasmejala. Pogledala sem Shawna.
''Ti si mi rekel, da gremo jest in na sprehod.'' Sem rekla.
''Pa saj ne bomo dolgo. Do polnoči. Razumemo da imaš službo in tudi mi imamo faks. In ne bomo se napili do kome.'' Je rekel Niall.
''Prosiiiiim!'' so rekli vsi trije hkrati in naredili puppy face. Šlo mi je na smeh. Kdo bi jim rekel ne? Pokimala sem in zavzdihnila.
''Prav, ampak jaz ne bom pila.'' Sem jih opozorila.
''Eno pijačo.'' Je rekla.
''Samo eno in nič več.'' Sem rekla.
''Prav.'' So rekli vsi trije hkrati.
Odpravili smo se v en klub, ki je bil tam v bližini. In tam je Acacia takoj stekla v objem eni punci, ki je bila tam.
''Sestrica moja vsakič ko te vidim si drugačna. Od kdaj si blondinka?'' ji je rekla Acacia. Očitno je to bila njena sestra. Zasmejala se je.
''To zato, da nisva jaz in Harry ves čas usklajena.'' Je rekla.
Zraven je prišel še moški s temno rjavimi kodrastimi lasmi. Vedela sem kdo je, Harry Styles. Nasmehnil se je Acacii in jo objel. Niall je prav tako šel tja in ju objel. Nekaj časa so se pogovarjali, jaz in Shawn pa sva stala tam.
''Pridita sem.'' Nama je rekel Niall.
Spogledala sva se.
''Ne bi rada motila.'' Sem rekla. Shawn se je zasmejal.
''Zakaj bi motila?'' je vprašal.
''Ja ne vem…'' sem zadržano rekla. Prijel me je za roko in še preden bi se zavedala, sva že bila tam.
''Aria in Harry, to je Sierra, moja priča. Sierra to sta moja sestra Aria in njen fant Harry, ki ga najbrž že poznaš.'' Je rekla Acacia. Pokimala sem in pozdravili smo se.
''Čakaj malo ti si Sierra Brooks?'' je vprašala Aria in me debelo pogledala.
''Ja.'' Sem rekla zmedeno.
''O moj bog ti si tako dobra manekenka tako čudovita si!'' je zacvilila. Acacia jo je pogledala in jo pomirila.
''Sierra ni več manekenka, zdaj je novinarka in to ji gre odlično.'' Je rekla. Hvaležno sem jo pogledala.
''Saj vem, berem novice. Ampak vseeno si res zelo lepa ta barva kože in ti lasje čudoviti o moj bog.'' Je navdušeno govorila Aria.
''Čakaj Aria… Obstaja sploh kakšna slavna oseba za katero ti ne bi fangirlala?'' jo je vprašal Niall.
''Ja. Moj brat, če bi bil slaven.'' Je rekla in vsi smo se zasmejali.
Sedli smo za mizo in poslušali glasbo, ki se je predvajala. Ampak zaradi glasne glasbe smo se komaj kaj pogovarjali, ker se nismo slišali. Shawn je sedel zraven mene in me nekajkrat pogledal, jaz pa njega. In lahko bi prisegla, da sva se spogledovala. In bilo mi je zelo vroče. Dobili smo pijači in sploh nisem pogledala kaj je, samo spila sem. Shawn me je začudeno gledal. Približal se mi je, da mi je lahko nekaj rekel.
''Si pa bila žejna.'' Je rekel in se zasmejal. Pokimala sem.
''Ja, zelo žejna.'' Sem odvrnila.
''Očitno sva ostala sama.'' Je rekel. Pogledala sem naokoli in Niall in Acacia sta plesala, Harry in Aria pa sta bila na drugem koncu z nekimi ljudmi. Sedela sem tam in gledala naokoli. Začutila sem Shawnovo roko na moji rami. Pogledala sem ga in nasmehnil se mi je.
''Greva plesat?'' me je vprašal.
''Lahko.'' Sem rekla in se nasmehnila.
Prijel me je za roko in šla sva na plesišče poleg Niall in Acacie. Opazila sta naju in nekaj časa smo vsi štirje skupaj plesali, dokler je bila hitra glasba. Potem pa je bila neka počasna. Niall in Acacia sta seveda takoj začela plesati objeta in zraven sta se poljubljala. Shawn se je obrnil k meni in počasi je položil roke na moj hrbet, jaz pa svoje okoli njegovega vratu. Pogledala sem ga v oči in na obrazu je imel nasmešek. Postalo mi je malo nerodno. Ampak bilo mi je tako zelo prijetno ob njemu. Nekaj časa sva se gledala v oči.
''Dobro plešeš.'' Je rekel.
''Tudi ti ne plešeš tako slabo.'' Sem rekla in zasmejala sva se.
''Gledajo naju.'' Je rekel.
''Te moti?'' sem ga vprašala.
''Ne seveda ne.'' Je rekel in zasmejala sem se. Zavrtel me je in vrnila sem se v njegov objem. In najina obraza sta bilo že čisto preveč skupaj.
''Sierra jaz bi….'' Je začel govoriti, a prekinil naju je DJ, ko je spregovoril.
''Menjava plesalcev.'' Je rekel.
Nasmehnila sem se Shawnu in on meni. Skomignil je z rameni in šel je do Acacie, do mene pa je prišel Niall in začela sva plesati. In vmes sem nekajkrat pogledala proti Shawnu in opazila sem, da tudi on gleda mene.
28. april 2019
Next
28. april 2019
Nujno kmalu nadaljuj. To je popolno. Next Nexttt
28. april 2019
neext
28. april 2019
neeeext
29. april 2019
nexttt + nova bralka
čudovita zgodba! obožujem jo nextaj danes prosiimm
29. april 2019
***1L1V6***
***1L1V6***
Neeeeeeeeext
29. april 2019
28.

-Sierra Brooks-

''Zakaj ga preprosto ne začneš osvajat?'' me je vprašal Niall.
''Kaj? Koga?'' sem začudeno vprašala.
Zasmejal se je in zmajal z glavo.
''Dobro veš, da mislim Shawna.'' Je rekel. Odkimala sem.
''Samo prijatelja sva.'' Sem rekla.
''Ja, tudi jaz in Acacia sva bila samo prijatelja.'' Je rekel in se zasmejal.
''Pri vama je drugače.'' Sem odvrnila.
''Kako drugače?'' je vprašal.
''Ljubiš jo in ona ljubi tebe. Jaz nikoli več ne bom mogla biti zaljubljena.'' Sem rekla in pogledala sem v tla.
''Joj… Sierra, pridi z menoj za mizo, ti bom nekaj razložil.'' Je rekel. Pokimala sem. Niall je povedal Shawnu in Acacii, da nama ni več do plesa in šla sva za mizo. Niall nama je naročil pijačo in potem se je obrnil k meni.
''Poglej Sierra… Vem kaj se ti je zgodilo. Acacia mi je povedala. In vem, da ti je zelo hudo.'' Je rekel.
''Pa saj mi ni več, ampak vseeno… Bojim se, da bi spet doživela isto.'' Sem rekla.
''To kar se ti je zgodilo, se je zgodilo z razlogom. To pomeni, da obstaja nekje nekdo, ki te bo cenil veliko bolj kot te je on. In kaj če je to Shawn?'' je vprašal in pogledala sem Shawna, ki je še vedno plesal z Acacio. Nekaj sta se zraven pogovarjala in se smejala. Videlo se je, da sta res zelo dobra prijatelja. Opazil je, da ga gledam in hitro sem pogledala Nialla, ki me je gledal.
''Če ne boš poskusila, ne boš nikoli vedela.'' Je rekel in se nasmehnil.
Niall je bil res zelo prijazen.
''Nisem pripravljena, da bi karkoli imela s kom.'' Sem rekla in se prijela za glavo.
''Saj vem… Ampak premisli. Shawn je res dober fant. Ti ni povedal za svoje težave?'' je vprašal.
''Kakšne težave?'' sem začudeno vprašala.
''Oh… Očitno ne. Bolje, da ti pove sam, ko bo pripravljen.'' Je rekel. Zamišljeno sem pokimala, čeprav me je res zanimalo kakšne težave ima. Ni mi bilo vseeno za njega. Pri srcu mi je bil, bolj kot sem si lahko predstavljala.
''Greva zdaj nazaj plesat?'' me je vprašal.
''Ti kar idi, jaz bom tukaj. Bom do konca spila pijačo.'' Sem rekla. Zasmejal se je in pokimal. Šel je do njiju in nekaj časa so vsi trije skupaj plesali. Morala sem na stranišče. Vstala sem in šla. Bilo mi je tako grozno vroče. Morala sem se malo ohladiti. Obraz sem si umila z ledeno mrzlo vodo in si potem popravila eyeliner in maskaro, ter šminko. Potem sem šla nazaj ven in na hodniku sem se zaletela v nekega moškega, no pravzaprav se je on zaletel v mene. Bil je pijan. In oči je imel že čisto rdeče. Pogledal me je.
''Oprosti.'' Je rekel.
''Ja ja, je že v redu.'' Sem jezno rekla.
''Ti lahko plačam pijačo, da se ti oddolžim?'' je rekel in mi pomežiknil.
Zavila sem z očmi in preden bi lahko karkoli rekla, je prišel Shawn.
''Pusti jo pri miru.'' Mu je jezno rekel.
In res me je pustil pri miru. Šel je. Obrnila sem se k Shawnu.
''Sovražim takšne ljudi.'' Sem rekla. Zasmejal se je.
''Ne jezi se.'' Je rekel.
''Če me je pa skoraj polil.'' Sem rekla in grdo pogledala.
''Jaz sem te polil, pa nisi več jezna na mene.'' Je rekel in se ponosno nasmehnil.
''Lahko bi mi uničil to obleko.'' Sem rekla.
''Kako naj te spravim v boljšo voljo? Že vem. Lahko ti zaplešem.'' Je rekel in začel je plesati tam na hodniku. Začela sem se smejati, ker je bil njegov ples tako smešen. Mahal je z rokami, kot da preganja muhe in noge je dvigoval visoko v zrak. Smejala sva se kot nora.
''Pridi, greva zdaj, ko se spet smejiš.'' Je rekel in me prijel za roko.
Zelo mi je bilo všeč, ko me je držal za roko. Odpravila sva se nazaj proti mizi, ampak pot nama je prekrižal on. Moški, ki mi je uničil življenje. Moški zaradi katerega sem zapustila Los Angeles. Bryan je stal tam in strmel je v mene. Kaj za vraga on počne v New Yorku? Mislila sem že, da se mi blede, da narobe vidim. Ampak res je bil on. In približal se mi je. V roki je imel kozarec rdečega vina.
''Živjo Sierra.'' Me je pozdravil in mi pomežiknil.
''Kaj delaš tu?'' sem vprašala jezno skozi zobe.
''Me nisi vesela? Včasih si bila zelo vesela, ko si me videla.'' Je rekel.
Z njim so bili neki moški in eden izmed njih je bil tudi Kyle. Stal je poleg njega in me gledal. Bryan je seveda bil pijan.
''Čakaj… Je to…?'' me je vprašal Shawn. Samo pokimala sem. Nisem vedela kaj naj sploh rečem.
''Greva.'' Sem mu rekla in ko sva že hotela iti, se je tisti kozarec vina znašel na moji obleki. Bryan me je polil. Bila sem totalno osramočena.
''Bryan!'' je jezno zavpil Kyle. ''Zakaj to počneš?'' ga je še vprašal.
Bryan ga je pogledal.
''Kaj? Je zdaj postala všeč tudi tebi?'' ga je vprašal Bryan in začel se je smejati.
''Ti si jo prevaral, saj ni ona tebe.'' Mu je odvrnil.
''Si v redu?'' me je vprašal Shawn. Pokimala sem in gledala sem mojo belo obleko, ki več ni bila bela ampak rdeča.
''Še žal ti bo!'' je jezno zavpil Shawn in hotel ga je že udarit. Bil je čisto rdeč od jeze.
''Shawn, pusti. On sploh ni vreden, da se ukvarjaš z njim.'' Sem rekla in prijela sem Shawna za roko. Njegova roka je bila čisto napeta, a ko sem ga jaz prijela, jo je sprostil in me še sam prijel.
''Ja, greva. Ampak samo zato, ker nočem tebi naredit sramote. Pridi.'' Je rekel in položil je roko na moj hrbet. Šla sem do mize in vzela torbico. Na hitro sva se poslovila od Arie, Harryja, Acacie in Nialla, potem pa sva šla. Nisem želela biti tam več niti sekunde.
29. april 2019
Nuuujno Nexta
29. april 2019
neext
29. april 2019
Next! Spet tt zoprn tip
30. april 2019
Next
30. april 2019
neeeexttt
30. april 2019
čas je za nov Next

29.

-Sierra Brooks-

Zakaj se je pojavil zdaj? Zdaj, ko sem si uredila svoje življenje. In ko sem končno prebolela to kar mi je naredil. Zdaj se je pojavil tukaj. Ravno tukaj v New Yorku, na Manhattnu. Življenje ni pravično. S Shawnom sva hodila proti domu in nisem rekla niti besede, čisto tiho sem bila, ker sem bila preveč šokirana. Prispela sva domov in takoj sem šla v svojo sobo. Shawn je prišel za menoj.
''Sierra si v redu?'' me je vprašal.
Dobila sem solzne oči. Nič več nisem čutila do Bryana, ampak vseeno sem se počutila grozno. Nekaj časa sem strmela v ogledalo in gledala sem mojo obleko, ki mi jo je polil.
''Utrujena sem. Spat bom šla.'' Sem rekla.
''Mi lahko prosim prisluhneš?'' me je vprašal. Stopil je bližje k meni. Obrnil me je k sebi in s prsti je mojo glavo usmeril k svoji, tako da sem ga gledala v oči.
''Shawn…'' sem začela govoriti, a me je prekinil.
''Ne bom dovolil, da ti bo težil, ne on, ne Kyle, ne kdorkoli.'' Je rekel in me stisnil močno k sebi. Vedel je, da sem potrebovala objem in to sem res cenila.
''Ampak zdaj je prepozno, me je že prizadel.'' Sem rekla in zavzdihnila.
''Ne Sierra. Ni prepozno. Tukaj si. Začela si novo življenje. Vključila si se v našo ekipo in nihče od nas ne bo dovolil, da še kdaj trpiš. Sploh pa jaz.'' Je rekel. S prsti mi je obrisal solze, ampak bilo jih je vedno več.
''Hvala Shawn.'' Sem rekla in se še sama stisnila k njemu. Ob meni je bil ko sem ga najbolj potrebovala.
''Greš zdaj spat?'' me je vprašal.
Pokimala sem in si še sama malo obrisala solze. Šel je iz sobe in nekaj časa sem še razmišljala, medtem ko sem se preoblačila v pižamo. Strah me je bilo, da bom imela spet kakšne nočne more. Morala pa sem se naspati zaradi službe. Mogoče se bo to slišalo čudno, ampak želela sem, da Shawn spi ob meni. Šla sem v dnevno sobo in Shawn je že ležal tam.
''Že spiš?'' sem ga vprašala.
''Ne še. Kaj pa je?'' me je vprašal.
''Želim…. Želim… Da spiš zraven mene. Strah me je, da bom spet imela nočne more.'' Sem rekla.
Vstal je in me pogledal.
''Si prepričana?'' me je vprašal.
''Ja, sem. No, če ti ni to problem.'' Sem rekla.
Nasmehnil se je in šel je v mojo sobo, jaz pa za njim. Zaprla sem vrata.
''Na kateri strani spiš?'' me je vprašal.
Nasmehnila sem se in skomignila sem z rameni.
''Največkrat na sredini, ampak vedno me zanese na desno.'' Sem rekla. Zasmejal se je in pokimal.
''Potem bom jaz na levi.'' Je rekel.
Pokimala sem in se nasmehnila. Ulegla sva se in ugasnila sem nočno lučko, da je bila čista tema. Ob Shawnu mi je bilo res zelo prijetno. Počutila sem se varno. Začutila sem njegovo roko na sebi. Objel me je.
''Zdaj lahko brez skrbi zaspiš.'' Je rekel.
''Lahko noč Shawn.'' Sem mu rekla in se rahlo nasmehnila.
''Lahko noč.'' Mi je rekel še on.
Zaspala sva. In predvidevam, da sem celo noč bila v njegovem objemu, saj nisem imela nočnih mor. Ko sem se zjutraj zbudila, Shawna več ni bilo ob meni. Na nočni omarici sem zagledala majhen listek.
''Oprosti, moral sem na faks danes malo bolj hitro. Upam, da si dobro spala in, da nisi ob meni imela kakšnih nočnih mor. V službi pa spet dobiš rogljiček. Se vidiva. Shawn  ''
Nasmehnila sem se, ker mi je to res polepšalo jutro. Vstala sem in šla v kuhinjo najprej spit kavo, da sem malo prišla k sebi. Potem pa sem se oblekla v kratko črno čipkasto obleko in si počesala lase, ter jih pustila, da so bili kar spuščeni. Nanesla sem si še črn eyeliner in temno rdečo šminko. Obula sem črne salonarje in si oblekla še usnjeno jakno. Odpravila sem se v službo. In seveda, najprej sem srečala Kyla na poti v svojo pisarno.
''Hej.'' Je pozdravil.
''Spet ti.'' Sem rekla in zavila z očmi.
''Preden začneš, naj ti povem, da nisem vedel, da pride. In tukaj ni zaradi mene ampak zaradi Natalie, ki je prišla na razgovor za službo. In on namesto, da bi šel z njo, je raje šel ven in osvajal druge ženske.'' Mi je razložil.
''Saj me ne zanima zakaj je tukaj.'' Sem rekla.
''Nočem, da misliš, da sem tukaj vmešan jaz, ker nisem.'' Je rekel.
''Si pa njegov prijatelj in prosim, da mi ga več ne omenjaš.'' Sem rekla in ga grdo pogledala.
''Samo hočem, da veš, da mi ni vseeno za to kar je naredil. In če bi ga tvoj fant udaril, bi imel čisto prav.'' Je rekel.
''Bolje, da ga ni. Pa ne zato, ker si Bryan ne bi zaslužil. Ampak ker Bryan je izmeček in ni vredno, da si Shawn umaže roke z izmečkom.'' Sem rekla.
Kyle se je zasmejal.
''Saj imaš prav ja. Nič, grem zdaj delat.'' Je rekel. Pokimala sem in šel je. Res ga ne razumem. Najprej me je osvajal in me žalil, zdaj pa se je spreobrnil. Verjetno še sam ne ve kaj točno bi rad. Ampak bolje, da je takšen, kot pa da teži. Šla sem v svojo pisarno in se kar takoj posvetila pisanju članka. Vedela sem, da bo ta članek koristil marsikateri ženski. Pisala sem kakšni dve uri, potem pa je nekdo potrkal na vrata. Zagledala sem Shawna z rogljički. Nasmehnila sem se.
''Dobro jutro.'' Me je pozdravil.
''Zdaj že več ni jutro.'' Sem rekla in se zasmejala.
''Prinesel sem rogljičke, kot sem ti napisal.'' Je rekel.
Sedel je za mizo in začela sva jesti. Res sem bila lačna.
''In kako ti gre članek?'' me je vprašal.
''Ah… Dokaj v redu.'' Sem rekla.
''Super. Ko bo revija izšla, jo bom kupil.'' Je navdušeno rekel.
Zasmejala sem se.
''Ni treba, jo boš dobil zastonj.'' Sem rekla.
''Oh, počaščen sem.'' Je rekel in se zasmejal. ''Te Kyle še nadleguje?'' je potem vprašal.
''Danes je bil nekako prijazen. Rekel je, da ni vedel, da Bryan pride.'' Sem rekla in skomignila sem z rameni. ''Sicer pa mi je popolnoma vseeno. Zdaj ko sem se naspala, se počutim bolje.'' Sem rekla. Nasmehnil se je.
''Nisem smrčal?'' me je vprašal.
Odkimala sem in se zasmejala.
''Potem lahko to še kdaj ponoviva.'' Je nagajivo rekel.
''Shawn!'' sem ga opozorila in zasmejal se je.
''Probat ni greh.'' Se je pošalil.
01. maj 2019
neext
01. maj 2019
S Shawnom pa s Sierro pa še nekaj bo
Next
01. maj 2019
***1L1V6***
***1L1V6***
Neeeeeeext *_*
01. maj 2019
Next!
02. maj 2019
30.

-Sierra Brooks-

Do konca sva pojedla in potem je vstal.
''Zdaj pa grem. Eno uro imam še prosto in bom šel še malo vadit za koncert. Eno pesem bom zapel, ki jo nisem še nikoli.'' Je rekel.
''Te bom pospremila.'' Sem rekla in pokimal je.
Šla sva ven iz moje pisarne in Jackie je bila tam. Pogovarjala se je z Jenno. Pogledala naju je in se nasmehnila.
''Kako lepo vaju je videti skupaj.'' Je rekla.
''Tudi jaz naju rad vidim skupaj.'' Je rekel Shawn in se zasmejal. Začutila sem njegovo roko na svojem hrbtu. Nasmehnila sem se mu in on mi je nasmeh vrnil.
''Sierra ravno tebe rabim, pridi v mojo pisarno ko ga pospremiš.'' Je rekla. Pokimala sem.
''Hitro bo prišla, obljubim.'' Se je pošalil Shawn in me potem še prijel za roko. Šla sva do dvigala.
''Se vidiva potem doma.'' Je rekel. Pokimala sem.
''Se vidiva.'' Sem rekla. Na hitro me je objel, potem pa je šel in se potem še obrnil in mi pomahal, jaz pa njemu. Očitno sem v življenju naredila nekaj dobrega, da sem srečala osebo kot je on. Predober je za mene. Medtem ko sem hodila proti pisarni od Jackie, mi je zazvonil telefon. Potegnila sem ga iz žepa in zagledala sliko od Acacie. Nasmehnila sem se in se oglasila.
''Hej.'' Me je navdušeno pozdravila.
''Hej.'' Sem jo pozdravila še sama.
''Kako si? Si v redu? Šele ko sta šla, sem izvedela, da je tvoj bivši bil tam.'' Je hitro rekla.
''V redu sem, ne skrbi.'' Sem rekla.
''Bi šla danes z menoj po nakupih ko končaš s službo? Mislila sem, da bi šli naslednji teden, ampak danes Nialla ne bo doma in rekel je, da bo tudi Shawnu rekel če gre z njim. V studio bosta šla, da mu Shawn pokaže neko pesem.'' Je rekla.
''Ja, seveda. Kje se dobiva?'' sem jo vprašala.
''Tam kjer smo včeraj jedli? Greva še jest.'' Je rekla.
''Ok, se vidiva.'' Sem rekla.
Potem pa sem že bila v pisarni od Jackie. Vstopila sem in nasmehnila se mi je, kot vedno. Očitno Jackie nikoli ni bila slabe volje in zatežena. Sedla sem in v roke mi je dala neko revijo. In na naslovnici sva bila jaz in Shawn. Slika je bila od včeraj, ko sva plesala. O moj bog.
''Kako so lahko tako hitri?'' sem se začudila.
''Takšni ljudje nikoli ne spijo. Najbrž so celo noč pisali članek o tem.'' Je rekla in se prijela za glavo. ''No saj to ni nič takega. Ampak napisali so, da je bil tam tudi Bryan Brown. Je to res?'' je rekla. Pokimala sem in zavzdihnila. Prekinila naju je Jenna.
''Jackie, nova kandidatka za službo je prišla.'' Je rekla.
''Prav. Sierra se bova pogovorili še kasneje. Jenna, pošlji jo naprej.'' Je rekla Jackie.
Vstala sem in se obrnila in ko sem že hotela iti proti izhodu, sem zagledala Natalie, ki je vstopila. Najina pogleda sta se srečala. Grdo me je pogledala.
''Tukaj delaš?'' me je vprašala.
''Kaj za vraga ti delaš tu?'' sem jo jezno vprašala jaz.
''Prišla sem na več razgovorov. Z Bryanom sva se odločila, da bova nekaj časa tukaj.'' Je rekla ponosno.
''Najbrž zato, ker vaju v Los Angelesu nihče ne mara. Imam prav?'' sem ji hinavsko rekla. Popolnoma sem pozabila, da sem v službi in da se prepiram pred mojo šefico.
''Ne, Bryana tam vse preveč spominja na tebe. In verjemi, da te bo kmalu pozabil.'' Je rekla.
''Očitno me ne more, če sta prišla ravno sem.'' Sem jezno rekla.
''Čakajta malo… Sierra, je to ženska s katero te je Bryan prevaral?'' me je vprašala.
''Ja, to je ta.'' Sem rekla. Jackie se je zasmejala.
''In kako to, da želiš delati tukaj? Saj veš, da tisto delovno mesto ni takšno kot si ga imela v modni agenciji, kajne? Za to delovno mesto je potrebno veliko več znanja.'' Ji je razložila Jackie. Natalie jo je čudno gledala, meni pa je šlo na smeh. Očitno mi želita z Bryanom zagreniti življenje. Natalie sploh ni vedela kaj naj reče.
''In tukaj ne sprejemamo oseb s slabim karakterjem. In če si prišla sem samo zato, da zagreniš življenje Sierri, si se zelo zmotila. Tudi če bi te sprejela v službo, ne bi imela nekega stika z njo. Sierra je naša pisateljica, ti bi bila pa samo asistentka enega izmed nas. Kar pomeni, da bi večinoma bila v kuhinji in kuhala kave.'' Ji je rekla in se nekako hinavsko nasmehnila. Natalie je grdo gledala in bila je brez besed.
''Pa saj nisem prišla zaradi nje. Službo rabim.'' Je rekla Natalie.
''Ja potem pa vso srečo pri iskanju službe naprej.'' Je sarkastično rekla Jackie.
''Ampak….'' Je začela, a jo je kar takoj prekinila.
''Brez ampak. Prosim da zapustiš to stavbo, ali pa bom poklicala varnostnike, da te odstranijo.'' Je rekla. Natalie je ponižano šla proti vratom. ''Aja, pa še nekaj… S takšnim stilom oblačenja, ne boš prišla daleč.'' Ji je zabrusila Jackie. Natalie je popolnoma brez besed šla ven. Nisem mogla več zdržati. Začela sem se smejati. Jackie pa tudi.
''Hvala.'' Sem ji hvaležno rekla.
''Malenkost. Takšnih ljudi tukaj ne potrebujemo. Kyle je čisto dovolj.'' Je rekla in se zasmejala.
''Res ne vem zakaj sta prišla ravno sem.'' Sem rekla.
''Ah, sploh se ne obremenjuj. Kako pa napreduje članek?'' je vprašala.
''V redu. Počasi bo končan.'' Sem rekla in se nasmehnila.
''Super.'' Je rekla.
''Grem kar pisat naprej.'' Sem rekla in hotela sem že iti.
''Čakaj, da ne pozabim… Naslednjo soboto bomo imeli vsi iz ekipe INSPIRE eno zabavo in kar dala ti bom tri vstopnice. Lahko pripelješ zraven koga želiš.'' Je rekla. Vzela sem jih in jih pogledala ter se nasmehnila.
''Potem bojo to Shawn, Niall in Acacia.'' Sem rekla. Pokimala je.
''Se mi je kar zdelo. Ustvarili ste nek svoj klan.'' Je rekla in se zasmejala.
''Še Acaciina priča bom na poroki.'' Sem navdušeno rekla.
''O moj bog, super!'' je rekla.
''No zdaj pa res grem.'' Sem rekla in se zasmejala.
Šla sem v svojo pisarno in do konca napisala članek. Počutila sem se neverjetno dobro po tem kar se je zgodilo. Jackie je najboljša šefica na svetu.
02. maj 2019
Hahaha. Jo je kar vn vrgla. Next
02. maj 2019
neext
02. maj 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani