***1L1V6***
***1L1V6***
zihr bo prstala na to
neeeeeeext
14. marec 2019
Next
14. marec 2019
Next
17. marec 2019
21.

-Sierra Brooks-

Zaspala sem in se zjutraj zbudila. No, budilka me je zbudila. Vstala sem in šla do omare. Ven sem vzela črno kratko oprijeto krilo in belo srajco. Hitro sem šla v kopalnico in se stuširala ter se oblekla in malo naličila. Obula sem si črne čevlje z visoko peto. Shawn je še spal. Spet sem ga nekaj časa občudovala in ko sem ugotovila, da zamujam v službo, sem hitro oblekla jakno. Shawn se je zbudil in me pogledal od glave do pet.
''Že odhajaš?'' je vprašal. Pokimala sem.
''Ja, moram. Ne smem preveč manjkati že na začetku in se zameriti šefici.'' Sem rekla in se zasmejala.
''Ja saj imaš prav.'' Je rekel in zazehal.
''Ti pa počivaj in kaj pojej.'' Sem rekla.
''Seveda, šefica.'' Je rekel in se zasmejal.
Vzela sem še torbico in se odpravila. Odklenila sem avto in sedla noter ter se odpeljala do uredništva. Izstopila sem in šla noter v stavbo. In seveda, na dvigalu sem srečala Kyla. Zavila sem z očmi in se pretvarjala, da nekaj tipkam na telefonu.
''Živjo bejbi. Kje si bila včeraj?'' je že začel.
''In zakaj tebe to briga?'' sem ga vprašala, brez, da bi ga pogledala.
''Si bila pri Shawnu?'' je vprašal.
Seveda je spet začel provocirati in imela sem v mislih Shawnov predlog. Nisem se mogla zadržati.
''Ne, on je bil pri meni.'' Sem rekla in začudeno me je pogledal.
''Je boljši v postelji kot Bryan?'' me je vprašal.
Nisem vedela kaj naj rečem, če naj provociram še naprej, ali naj bom raje tiho. In seveda nisem bila tiho.
''Seveda.'' Sem odvrnila.
Približal mi je in zavila sem z očmi.
''Ampak zagotovo ne boljši kot jaz.'' Je rekel in mi pomežiknil. ''Kdaj boš privolila in šla ven z menoj?'' me je vprašal.
''Nikoli.'' Sem kratko odgovorila in takrat sva prispela gor. Hitro sem šla ven z dvigala in najprej do Jackie. Na srečo mi ni sledil. Kaj za vraga sem to naredila… Zdaj najbrž misli da s Shawnom res nekaj imava. Ampak saj me ne zanima kaj misli on, ampak kaj bo na to rekel Shawn. Potrkala sem in Jackie je pogledala k vratom.
''O hej Sierra, vstopi.'' Je rekla in se nasmehnila.
Vstopila sem in zaprla vrata. Namignila mi je naj sedem.
''Kako je Shawn?'' je vprašala.
''Bolje, upam da bo tako ostalo.'' Sem rekla. Pokimala je.
''Včeraj sem zasledila nek članek, ko so vaju ujeli zunaj.'' Je rekla in se zasmejala.
''Ja, pospremil me je domov.'' Sem odvrnila.
''No saj Shawn je dober fant tako da se ga kar drži.'' Je rekla in se zasmejala.
Globoko sem vdihnila in pokimala.
''Res je dober fant ja.'' Sem rekla. Potem pa sem raje spremenila temo.
''Razmišljala sem in prav imaš Jackie, res bom pisala o moji izkušnji z bivšim. Želim pomagati ženskam.'' Sem rekla.
''Res? Saj če želiš lahko pišeš o čem drugem, če nisi pripravljena.'' Je rekla.
Odkimala sem in se ponosno nasmehnila.
''Ne, čas je, da dam to iz sebe. Pisala bom o tem in kar takoj bom šla na delo.'' Sem rekla zadovoljno.
''Super. Zelo sem vesela za tebe.'' Je rekla. ''Saj boš lahko kdaj tudi pisala kako je hoditi s slavnim pevcem.'' Se je pošalila.
Očitno me bo še moja šefica zajebavala s Shawnom. Samo zasmejala sem se, potem pa sem šla v svojo pisarno in se takoj lotila dela. Takoj sem začela s pisanjem članka o tem kako preboleti bivšega, s katerim bi se morala poročiti. Začela sem na začetku, ko bi moralo biti vse popolno na najini poroki. Spominjala sem se vsega, kako sva z mamo še en dan pred tem občudovali mojo poročno obleko, ki je bila najlepša na svetu. Mama se je res potrudila za njo. Še en večer pred tem, me je klical Bryan in mi rekel, da me ljubi in da komaj čaka, da bom samo njegova. In jaz sem bila čisto zasanjana. Res ni bilo lahko pisati o tem. Ampak več kot sem pisala, bolj sem ugotavljala, da nimam več čustev do Bryana. Vse kar sem še čutila do njega je bilo sovraštvo.
25. marec 2019
neext
25. marec 2019
neeeeeext!
25. marec 2019
***1L1V6***
***1L1V6***
neeeeeext *__*
28. marec 2019
Next
31. marec 2019
Maniia
Maniia
Nextie *-*

Toppppp zgodbica, kr tko naprej
31. marec 2019
Next
01. april 2019
heeej evo nov Next

22.

-Sierra Brooks-

Ko je bila ura toliko, da sem lahko šla, sem hitro ugasnila računalnik in vzela svoje stvari. Na srečo mi je Kyle dal mir do konca službe, tudi med malico ga nisem videla. Odpravila sem se domov. Zanimalo me je kako je Shawn. Odklenila sem vrata stanovanja in previdno vstopila, ker nisem vedela če spi. Ni ga bilo v dnevni sobi. Zagledala sem ga v kuhinji. Kuhal je. Nisem mogla verjeti. Pri vratih sem ga nekaj časa opazovala. Bil je v trenirki in zelo prikupen.
''Hej.'' Sem ga pozdravila.
Obrnil se je in me pogledal, ter se mi nasmehnil.
''Hej, si že nazaj?'' se je začudil.
''Ja, danes nisem ostala ves dan.'' Sem rekla in slekla sem jakno. ''Kaj pa tako diši?'' sem ga vprašala.
''Ker tako skrbiš za mene, sem se odločil, da ti naredim kosilo.'' Je rekel. Zasmejala sem se in videla, da ima vse pod nadzorom, saj nič ni smrdelo po zažganem in ni rezal nobene banane.
''Samo stvari odložim.'' Sem rekla in pokimal je.
Šla sem v svojo sobo in odložila svoje stvari, potem pa sem šla nazaj v kuhinjo in hrana je že bila na mizi. Naredil je dunajske zrezke in pomfri ter neko omako in solato.
''Si slučajno šel v trgovino?'' sem ga vprašala.
Zasmejal se je in odkimal.
''Niall mi je prinesel, ko je šel iz faksa.'' Je rekel.
Sedla sem za mizo in on tudi. Začela sva jesti in bilo je neverjetno okusno.
''Shawn to je tako zelo dobro, da bom jokala.'' Sem rekla in imela sem polna usta. Začel se je smejati.
''Ti prinesem robček?'' se je pošalil.
''Ni treba, hvala. In hvala, da si skuhal tako dobro kosilo.'' Sem navdušeno rekla.
''To je še najmanj kar lahko naredim.'' Je rekel in se mi nasmehnil.
''Te je Kyle danes kaj nadlegoval?'' me je vprašal. Pokimala sem in globoko vdihnila. Morala sem mu povedati.
''Rekel mi je če sem bila pri tebi, ker me včeraj ni bilo v službo in sem rekla, da si bil ti pri meni. In potem je vprašal če si v postelji boljši kot Bryan in jaz sem rekla, da si. Ker enostavno nisem vedela kaj naj rečem in prosim ne bodi jezen….'' Sem mu razložila. Shawn me je poslušal, potem pa se je začel smejati.
''Zakaj bi bil jezen, saj si me pohvalila?'' je rekel v smehu.
''Si drugače kaj premislila o mojem predlogu? Drug drugemu bova naredila uslugo.'' Je rekel. Pokimala sem. Prav je imel.
''Sprejmem.'' Sem rekla.
''Kaj? Res?'' se je začudil. Pokimala sem.
''Ampak kako bova to izpeljala?'' sem ga vprašala.
''Ne skrbi, imam načrt. Delal sem ga danes, ker sem vedel da boš sprejela.'' Je rekel in oba sva se zasmejala.
''Čez en teden imam nastop na Times Squaru in šla boš z menoj.'' Je rekel.
''Ampak saj še nisi zdrav.'' Sem začudeno rekla.
''Še pa bom.'' Je rekel. Zasmejala sem se in pokimala.
''Hvala Shawn.'' Sem mu hvaležno rekla.
''Hvala tebi. Ker me ne bojo več nadlegovali če imam punco ali ne. Ves čas me povezujejo s Camilo Cabello samo zato ker sva posnela pesem skupaj.'' Je rekel in zavzdihnil.
''Pa imata res kaj?'' sem ga nenadoma vprašala. Kakšna budala sem. Shawn je odkimal in se prijel za glavo.
''Samo prijateljstvo, to je vse.'' Je rekel.
''No in če si rekla Kylu, da sem jaz v postelji boljši kot Bryan…Zakaj ne sprobaš.'' Je rekel in mi pomežiknil.
''Shawn! Ne bodi predrzen!'' sem rekla in najbrž sem tudi malo zardela.
Nenadoma naju je prekinil zvonec njegovega telefona. Vstal je in šel ven, da se je lahko v miru pogovarjal, jaz pa sem pospravila posodo. Šlo mi je na smeh, pa še sama nisem vedela zakaj. Shawn je prišel nazaj bolj resen.
''Kaj pa je?'' sem ga vprašala.
''Cimra sem dobil v študentskem domu in moram iti tja, da mu naredim malo prostora.'' Je rekel razočarano.
''Ne maraš deliti sobe?'' sem ga vprašala.
''Z neznanci res ne…'' je zamišljeno rekel.
Nekaj časa sem bila tiho in razmišljala. To se bo slišalo noro, ampak zakaj se ne bi Shawn preselil k meni in mi delal družbo? Ne vem zakaj, ampak želela sem ga ob sebi. Zaupala sem mu.
''Grem tja.'' Je rekel in mislil je že iti, a sem stekla za njim.
''Shawn, počakaj.'' Sem rekla in obrnil se je. ''Kaj pa če se preseliš k meni?'' sem mu predlagala.
''Kaj?'' se je začudil.
''Res je, da se ne poznava dolgo in da si idiot, ker si mi polil pulover, ampak se vseeno razumeva in tako nama bojo mediji še bolj verjeli, da sva skupaj.'' Sem mu razložila. Nekaj časa je razmišljal.
''Ampak ne bi ti rad bil v napoto.'' Je rekel.
''Pa saj mi ne boš.'' Sem rekla.
''Potem pa bom res pri tebi.'' Je rekel in se mi nasmehnil.
''Greva po tvoje stvari. Ne boš šel sam.'' sem rekla in zasmejal se je ter pokimal.
''Ampak jakno obleči!'' sem ga opozorila.
''Ja mami.'' Je rekel sarkastično.
Odpravila sva se v njegov študentski dom. In moram priznati, da sem bila zelo vesela, da je sprejel moj predlog.
01. april 2019
Maniia
Maniia
Nextie za Shierro
01. april 2019
Next
01. april 2019
neext
01. april 2019
***1L1V6***
***1L1V6***
awww *__*
neeeeeext
01. april 2019
Next
21. april 2019
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! noro dober
22. april 2019
Ojla. Proooosim,nadaljuj. Tvoja zgodba je odlična. Sem nova bralka
23. april 2019
heeej hvala vsem za vaše komentarje

23.

-Sierra Brooks-

In res, vse Shawnove stvari sva spakirala in jih odpeljala k meni. Imela sem občutek, da naju nekdo opazuje in takoj sem vedela, da bo to že čez nekaj ur objavljeno na vseh socialnih omrežjih. Tako nama bojo verjeli, da sva res skupaj. Ko sva vse stvari znosila noter, sem zaklenila vrata. Zložila sva jih v omare. Jaz nisem imela veliko stvari, tako da s prostorom ni bilo nekih težav. Bila sva že malo utrujena in ker je Shawn še vedno bil bolan, sem se odločila, da skuham čaj. Naredila sem ga in ga nesla v dnevno sobo ter sedla k njemu na kavč.
''Verjetno bi bilo pametno, da kupim svojo posteljo.'' Je rekel.
''Ti kavč ni všeč?'' sem se pošalila.
''Je, ampak ni pametno predolgo spat na kavču.'' Je rekel in se zasmejal.
Naredila sem požirek čaja in nekaj časa sem razmišljala.
''Lahko jo dava v mojo sobo in si sobo deliva.'' Sem predlagala.
''Ali pa si kar tvojo posteljo deliva.'' Je rekel in mi pomežiknil.
''Shawn!'' sem rekla. ''Ne bodi predrzen.'' Sem rekla in se zasmejala.
Najin pogovor je prekinil zvonec pri vratih. Vstala sem in šla odpret. Bila je Acacia z nekim katalogom v roki.
''Imaš nekaj minut časa? Rada bi ti pokazala ene obleke.'' Je rekla. Pokimala sem in se odmaknila od vrat.
''Vstopi.'' Sem rekla. Vstopila je in zagledala je Shawna na kavču.
''Kako se počutiš?'' ga je vprašala.
''Super, hvala.'' Je rekel. ''Zdaj bom živel tukaj.'' Je rekel in jaz sem se zasmejala ter pokimala. Acacia je čudno pogledala.
''Sedi in vse ti bova pojasnila.'' Sem ji rekla. To je tudi naredila in tudi jaz sem prisedla ter se obrnila k njima. Vse sva ji razložila in šlo ji je na smeh.
''Torej sta se odločila, da se bosta pretvarjala, da sta skupaj?'' je vprašala.
''Ja.'' Sva rekla oba hkrati in se zasmejala.
''No, jaz vaju podpiram.'' Je rekla navdušeno.
Potem pa mi je pokazala neke poročne obleke. Vse so bile zelo kičaste in jaz tega nisem preveč marala, čeprav sem bila manekenka. Ampak raje sem imela bolj skromne obleke. Potem pa sem našla eno čudovito.
''Meni je ta najbolj všeč.'' Sem rekla in pokazala na njo.
''Si prepričana? Ni preveč skromna?'' je vprašala.
Pogledala sem Shawna, ki naju je opazoval. No pravzaprav je opazoval mene, ne vem zakaj. Potem sem spet pogledala Acacio.
''Jaz imam raje bolj skromne.'' Sem rekla.
''No saj imaš prav. Ampak mislila sem, da moram biti za poroko čim bolj kičasta.'' Je rekla in se zasmejala.
''Še vedno moraš to biti ti, tudi v poročni obleki. Niall te ima rad takšno kot si.'' Sem rekla.
Pokimala je.
''To je tudi res. On bo sigurno na poroko prišel kar v kratkih hlačah.'' Se je pošalila, vsi trije smo se začeli smejat.
''Upam, da ko se boš poročila, da boš mene izbrala za pričo.'' Je rekla in zasmejala sem se.
''Mislim, da se jaz nikoli ne bom poročila…'' sem zamišljeno rekla.
''Zakaj ne?'' je vprašala.
''Saj veš kaj se mi je zgodilo ko sem se skoraj poročila.'' Sem rekla in zavzdihnila sem.
''To še ne pomeni, da so vsi moški takšni.'' Je rekla in pogledala je Shawna. Jaz pa tudi.
''Jaz pa bi se rad enkrat poročil.'' Je rekel.
''Saj se sigurno boš enkrat.'' Je rekla Acacia. Nasmehnil se je in pokimal.
''Upam. In želim imeti vsaj dva otroka, fantka in punčko.'' Je rekel. Acacia me je pogledala.
''Vidiš, zapomni si to.'' Je rekla.
''Zakaj jaz?'' sem začudeno vprašala.
''Dobro veš zakaj.'' Je rekla in se zasmejala. ''No zdaj pa grem. V prihodnjih dneh bova šli probat obleko. Verjetno naslednji teden.'' Je še rekla in potem je šla. Ostala sva sama. Zaklenila sem vrata in šla nazaj k Shawnu. Ura je bilo že veliko.
''Jaz grem pod tuš.'' Sem rekla. Pokimal je in se nasmehnil.
Šla sem in se stuširala. In ko sem se hotela obleči, sem ugotovila, da sem pozabila pižamo v sobi. Bila sem navajena, da sem hodila po stanovanju kar v spodnjem perilu, ko sem bila sama. Predvidevala sem, da je Shawn v dnevni sobi in da me ne bo videl. Oblekla sem si tangice in modrček in šla v svojo sobo ter začela iskati pižamo.
''Sierra.'' Sem ga zaslišala za seboj. Stal je tam v sobi in me gledal. In usta je imel na široko odprta.
''Kaj delaš tu?'' sem ga vprašala in hitro iskala nekaj kar bi si lahko oblekla. Bilo mi je grozno nerodno.
''Iskal sem nekaj in…. Sem mislil, da je tukaj…'' je rekel. Še vedno je strmel v moje telo.
''Shawn! Nehaj gledati!'' sem ga opozorila.
''Oh… Oprosti.'' Je rekel in hitro je šel ven.
Šlo mi je rahlo na smeh. Nisem vedela če je bolj nerodno meni ali njemu. Hitro sem si oblekla pižamo in šla v dnevno sobo k njemu. Ni me upal niti pogledati.
''Shawn, v redu je. Saj je samo žensko telo.'' Sem rekla in skomignila sem z rameni.
''Za tebe ja.'' Je rekel.
''Še nisi videl ženskega telesa v spodnjem perilu?'' sem ga začudeno vprašala.
''Ja… V temi.'' Je zamišljeno rekel. Nisem vedela kaj naj mu rečem.
23. april 2019
Next
24. april 2019
Nova bralka sem in pliiiiiiiiiissssss nadaljuj ker je zgodba popolna Next Next Next Next
24. april 2019
neext
24. april 2019
Next
24. april 2019
heeej
nov Next je tukaj in posvečen je osebi Tisa_1, zaradi vseh lepih sporočil glede moje zgodbice

24.

-Sierra Brooks-

Raje sem se odpravila kar spat, Shawn pa tudi. Zaspal je na kavču, ker se še vedno nisva dogovorila glede postelje. Zjutraj sem se zbudila in vstala. Mislila sem, da Shawn še spi, a sem ga zagledala ko je hodil po kuhinji in bil je oblečen v črne kavbojke ter temno modro srajco.
''Shawn?'' sem začudeno rekla.
''Ja?'' me je vprašal in me pogledal od glave do pet. Bila sem še v pižami.
''Kam greš?'' sem ga vprašala.
''Na faks.'' Je odvrnil.
''Nisi še zdrav.'' Sem rekla in ga grdo pogledala.
''Vročine več nimam, torej je najhuje mimo. Nočem več samo ležat. In čez 5 dni imam koncert. Moram vadit.'' Je rekel.
''Trmast si.'' Sem rekla.
''Nič bolj kot ti.'' Se je pošalil.
''Ampak če bo kaj narobe se pazi.'' Sem mu zagrozila.
''Se že bojim.'' Je sarkastično rekel. Zasmejala sem se.
Šla sem nazaj v svojo sobo in vzela kratko belo čipkasto obleko in najlonke. Oblekla sem se in se naličila. Lase sem si spela v figo. Vzela sem torbico in šla iz sobe. Shawn je prišel iz kuhinje in me pogledal od glave do pet.
''Si pa… Urejena.'' Je začudeno rekel.
''To naj bi bil kompliment?'' sem se pošalila. Pokimal je in še vedno me je opazoval.
''Ne vem če si opazil, ampak vedno sem urejena za v službo.'' Sem rekla in se začela smejat. ''Zdaj pa grem, mudi se mi. Grem pisat članek o bivšemu.'' Sem rekla in se še enkrat hitro pogledala v ogledalo.
''Te peljem?'' se je ponudil.
''Ni treba, saj imam svoj avto.'' Sem rekla.
''Ah…Saj res.'' Je rekel in pokimal. ''Se vidiva.'' Je še rekel.
''Adijo.'' Sem rekla in se mu nasmehnila, potem pa sem šla.
In na poti do tja me je klicala mama. Očitno ni spala. Oglasila sem se, ker se zdaj že nekaj dni nisva slišali.
''Hej mami.'' Sem jo pozdravila.
''Hej, saj že bediš kajne?'' je vprašala.
''Seveda, se že vozim v službo.'' Sem rekla.
''Oh, potem te ne bom motila. Samo nekaj me zanima.'' Je rekla in se rahlo zasmejala.
''kaj pa?'' sem jo vprašala.
''Je res, da se zdaj dobivaš s Shawnom Mendesom?'' me je vprašala. ''Kako si sploh prišla do njega?'' je še vprašala. Zavzdihnila sem. Kaj pa bi lahko drugega bilo, kot nekaj o njemu.
''Shawn je v kratkem času postal moj prijatelj in živel bo pri meni. Delal mi bo družbo.'' Sem rekla.
''Pri tebi bo živel?'' se je začudila.
''Ja. In pomagal mi bo, da bojo nehali pisati o meni in Bryanu. Nekaj časa se bova pretvarjala, da sva skupaj.'' Sem ji razložila.
''Joj Sierra ti si pa prebrisana.'' Je rekla in se začela smejati. Mislila sem že, da bo imela kaj proti.
''Ah ne, samo dovolj imam tega, da me še vedno povezujejo z Bryanom.'' Sem rekla.
''Vem in jaz te podpiram. Kreten si ne zasluži, da bi bil omenjen v istem članku kot ti.'' Je rekla. Zasmejala sem se. Potem pa sem prispela do uredništva.
''Mami jaz sem zdaj tukaj in malo se mi že mudi. Se slišiva.'' Sem rekla.
''Prav. Uživaj. Rada te imam.'' Je še rekla in prekinila sem.
Izstopila sem in se odpravila noter. In seveda, že takoj pokvarjen dan. Kyle je prišel istočasno kot jaz. Tako zelo mi je šel na živce. V Los Angelesu mi ni šel, tukaj pa, odkar je začel s svojim čudaškim osvajanjem. Seveda se mi je približal.
''Dobro jutro gospodična.'' Je rekel in mi pomežiknil.
''Niti ni tako dobro zdaj ko sem te zagledala.'' Sem rekla in se kislo nasmehnila.
''Ah daj no, sploh te še nisem začel osvajat.'' Je rekel in se zasmejal.
''Ti ni niti treba začet.'' Sem rekla in ga grdo pogledala.
''Ja no prav, naj ti bo. Ne bom. Ampak ne bom kar tako obupal.'' Je rekel in mi spet pomežiknil. Zavila sem z očmi.
''Boš moral obupat.'' Sem zaslišala za seboj znan glas. Shawn. Obrnila sem se in ga pogledala.
''Aja zakaj?'' ga je vprašal Kyle.
''Ker hodiva. Sierra je zdaj tudi uradno moja punca in želim…Ne… Zahtevam, da jo pustiš pri miru in, da jo spoštuješ.'' Mu je rekel Shawn. Začudeno sem ga pogledala in se rahlo podzavestno nasmehnila. Vedela sem, da je to bilo laganje, ampak delovalo je tako resnično.
''Sierra ni za takšnega fantka kot si ti.'' Mu je rekel Kyle.
''Kyle spet delaš sranje?'' sem zaslišala Jackie.
''Kaj? Ne samo pogovarjamo se. Čestitam za vajino zvezo.'' Je rekel Kyle in že ga ni bilo več. Jackie se nama je samo nasmehnila in šla je za njim. Pogledala sem Shawna, ki mu je šlo na smeh, meni pa tudi.
''Hvala. Kaj pa sploh delaš tukaj?'' sem rekla.
''Predvideval sem, da ti Kyle še vedno ne da mira in sem ti hotel pomagati.'' Je rekel in se zasmejal.
''Hvala.'' Sem rekla in ga hvaležno pogledala.
''Kdaj imaš malico?'' me je vprašal.
''Tukaj je tako, da imam lahko malico kadar želim.'' Sem rekla in skomignila sem z rameni.
''Kaj pa najraje ješ za malico?'' me je vprašal.
''Ne vem. Kakšen rogljiček.'' Sem rekla. Nasmehnil se je in pokimal.
''Pridem med mojo malico na faksu in ti prinesem rogljiček.'' Je rekel navdušeno.
''Zakaj vse to?'' sem se začudila.
''Ja ker sva namišljen par in tako nama bojo verjeli… In rad preživljam čas s tabo. Moja prijateljica si.'' Je rekel. Nasmehnila sem se in pokimala.
''Se vidiva.'' Sem rekla.
Hotela sem že iti, a je hitro prišel za menoj in se postavil pred mene. Nenadoma me je objel.
''Da nama bojo verjeli. Gledajo naju.'' Mi je zašepetal na uho.
In ta objem je bil tako prijeten. Počutila sem se tako zelo varno v tem objemu. Sploh nisem želela da se konča. In zelo je dišal. Še sama sem ga objela.
25. april 2019
Zgodba je P O P O L N A!Next Next Next Next Next Next Next Next
25. april 2019
neext
25. april 2019
Aja pa hvala za posvečen Next
25. april 2019
Neeeeeeeeeeeeeeeext!
26. april 2019
***1L1V6***
***1L1V6***
awwww
neeeeeeext
26. april 2019
heej tukaj je nov Next

25.

-Sierra Brooks-

Potem pa sem se odpravila v svojo pisarno in se spet posvetila svojemu članku o Bryanu. No vsaj trudila sem se, da bi razmišljala o tem. Moje misli so ves čas bile pri Shawnu. In res nisem razumela zakaj se mi je to dogajalo. Sama sebi sem prisegla, da mi več noben moški ne bo všeč na romantičen način in zdaj je tukaj Shawn, popolnoma drugačen od Bryana. Shawn je popoln. Nekaj časa sem pisala, potem pa sem dobila sporočilo. Shawn mi je napisal, da je na poti k meni. Sama pri sebi sem se nasmehnila in nehala s pisanjem. In čez nekaj minut je že bil v moji pisarni z rogljički.
''Hej.'' Me je pozdravil in se mi nasmehnil, ko je vstopil.
''Hej.'' Sem ga pozdravila še sama.
''Kako napreduje članek o bivšemu?'' me je vprašal.
''Odlično.'' Sem rekla in se nasmehnila. ''Ni prijetno se spominjati vsega tega kar je bilo, ampak bom preživela.'' Sem še rekla. Pokimal je in sedel za mizo ter mi dal rogljiček.
''Joj kako diši.'' Sem rekla navdušeno in takoj naredila en grižljaj.
''Tukaj imaš še kavo.'' Je rekel.
''Saj kavo imamo tukaj.'' Sem rekla in se zasmejala.
''Sigurno ni tako dobra kot je dobra ta.'' Je rekel in naredil je požirek svoje kave.
''Kako se ti počutiš? Si v redu?'' sem ga vprašala.
''Ja v redu sem. Hvala za skrb.'' Je rekel in se zasmejal. ''Nekaj bi ti povedal po resnici.'' Je rekel.
''Kaj pa?'' sem ga vprašala.
''Sploh nisem imel pljučnice. Samo virozo, ki je zdaj mimo. To sem si izmislil, da bi ti imela slabo vest in bi se lahko spoprijateljila.'' Je rekel.
''Kaj?!'' sem začudeno vprašala. ''Shawn!'' sem jezno zavpila. Shawn se je začel smejati, jaz pa sem ga grdo gledala.
''Ni smešno!'' sem se razjezila.
''Samo vrnil sem ti, ker si me nagnala ven v spodnjicah. Saj sem res bil bolan, ampak ne tako zelo.'' Je rekel in se spet začel smejati.
''F*** you.'' Sem mu zabrusila.
''Ne pozabi, da si moja namišljena punca, torej morava tudi namišljeno seksati.'' Me je opozoril. In še vedno se je smejal.
''Veš kaj? Veliko dela imam. Zdaj nimam časa.'' Sem jezno rekla.
Vstal je in še vedno mu je šlo zelo na smeh.
''Prav, te bom pustil samo. Dober tek.'' Je rekel in mi pomežiknil. ''Se vidiva doma.'' Je še rekel in šel je.
Nisem mogla verjeti, da mi je lagal o bolezni. In še smešno mu je bilo, mene pa je tako skrbelo za njega. No saj sem si to zaslužila, ker sem ga nagnala ven, brez da bi se prej pozanimala če sva karkoli imela. Prijela sem se za glavo. Vzela sem rogljiček in ga pojedla do konca, potem pa sem nadaljevala s člankom o Bryanu. Ampak sploh se nisem mogla zbrati. Uspelo mi je nekaj napisati in potem sem vzela svoje stvari ter se odpravila proti domu. In medtem ko sem hodila do avta, sem zagledala neki dve punci, ki sta me opazovali.
''Sierra Brooks?'' je vprašala ena izmed njiju. Pokimala sem.
''O moj bog v živo si še lepša.'' Je rekla druga in obe sta bili čisto navdušeni. Nasmehnila sem se.
''Hvala.'' Sem rekla medtem ko sem iskala ključe v torbici.
''Se lahko slikava s teboj?'' sta me vprašali. Seveda sem privolila. Slikale smo se in bili sta navdušeni.
''Lahko samo še nekaj vprašava?'' je vprašala ena.
''Seveda.'' Sem prijazno rekla.
''Res hodiš s Shawnom Mendesom?'' je vprašala. Seveda, kaj pa drugega. Spet Shawn.
''Shawn je super fant in uživava ko sva skupaj.'' Sem se poskušala izogniti odgovoru.
''Torej sta par?'' je spet vprašala. Globoko sem vdihnila in pokimala.
''Ja sva.'' Sem rekla.
''O moj bog jaz vaju res shipam skupaj. Imata že skupno ime Shierra.'' Je navdušeno rekla in skakali sta od veselja.
''Shierra? Zanimivo.'' Sem rekla in se zasmejala. ''Zdaj pa moram iti.'' Sem rekla ko sem končno našla ključ od avta.
''Prav. Lepo, da sva te spoznali.'' Sta rekli, potem pa me na srečo nista več nič spraševali. Sedla sem v avto in se odpeljala proti domu.
26. april 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani