Next
08. februar 2019
14.

-Sierra Brooks-

Takoj sem sedla v svoj avto in se odpeljala do službe. Prišla sem tja ob točni uri na srečo. Res nisem rada zamujala. Takoj sem šla v svojo pisarno in čez nekaj minut, ko sem že sedela za mizo, je prišel noter Kyle. Zavzdihnila sem in ga grdo pogledala.
''Kaj bi spet rad?'' sem ga vprašala.
''Se tako pozdravi svojega sodelavca?'' je sarkastično vprašal.
''Lahko bi bilo še huje.'' Sem mu zabrusila.
Prekrižal je roke in se približal k moji mizi.
''Tisti Shawn Mendes je pa očitno zagret za tebe.'' Je rekel.
''Tudi če bi bil, to ni tvoja stvar. Zdaj pa prosim idi ven, ker imam delo.'' Sem rekla in mu z roko pokazala k vratom. Zasmejal se je.
''Ah daj no. Samo hecal sem se.'' Je rekel in se spet zasmejal.
''Meni ni izgledalo kot hec.'' Sem rekla in šla do vrat ter jih odprla.
''Lahko zdaj greš?'' sem jezno rekla.
''Prav no, se vidiva kasneje bejbi.'' Je rekel in mi pomežiknil. Najraje bi ga brcnila v jajca. Končno je šel ven in takrat je prišla Jackie.
''Te je spet nadlegoval?'' me je vprašala.
''Ah, nič hujšega ni bilo.'' Sem rekla in skomignila z rameni. Rahlo se je nasmehnila, potem pa je vstopila v mojo pisarno.
''Danes revija izide.'' Je navdušeno rekla in nasmehnila sem se.
''Si že kaj razmišljala o naslednjem članku?'' me je vprašala. Postala sem zamišljena in odkimala sem.
''No… Jaz sem imela v mislih, da bi pisala o tem kako preboleti moškega, s katerim bi se morala poročiti. Če ti to ni preveč boleče…'' je rekla. Debelo sem jo pogledala. Želela je, da pišem o moji izkušnji z Bryanom.
''Ne vem…'' sem rekla. Pokimala je.
''Razmisli. Ne želim, da pišeš točno o tvojemu bivšemu zaročencu, ampak o tem kako se soočiti s tem ko na poročni dan izveš, da te je prevaral.'' Je rekla.
''Jaz sem se soočila s tem tako, da sem pobegnila v New York.'' Sem rekla in se rahlo zasmejala. ''Ampak ja, bom premislila.'' Sem rekla. Pokimala je.
''Potem pa kar v miru premisli.'' Je rekla in šla je. Nisem vedela kaj naj naredim. Res sem potrebovala malo časa za premislit. Nekaj časa sem tam sedela v tišini, dokler me ni prekinila Acacia, ki se je pokazala na mojem telefonu. Klicala me je. Oglasila sem se.
''Hej. Te motim?'' je rekla.
''Ne, ravno razmišljam nekaj o naslednjem članku.'' Sem rekla.
''Jaz pa sem na faksu.'' Je rekla. ''No…Si že kaj govorila s Shawnom?'' me je vprašala.
''Ne še. Po službi bom.'' Sem odvrnila.
''Joj…Z Niallom naju zelo skrbi. Zbolel je. Prej ga je Niall peljal k zdravniku in pljučnico ima. Skoraj bi ga že obdržali v bolnici, ampak je bil trmast in je rekel, da bo počival v študentskem domu. Hotela sva ostati z njim, ampak je nujno, da sva na predavanju ker imamo nekaj zahtevnega.'' Mi je povedala. In skoraj me je zadela kap. Seveda, Shawn je zbolel zaradi mene. O moj bog. Če sem ga pa poslala ven v spodnjicah!!
''Sierra si še tam?'' me je vprašala.
''Sem…Daj mi njegov naslov.'' Sem rekla.
''Ga boš šla pogledat?'' je vprašala.
''Ja. Danes nimam toliko dela.'' Sem rekla.
''Super.'' Je rekla.
In poslala mi je naslov. Vedela sem, da mu moram pomagati. In bilo mi je grozno nerodno in imela sem slabo vest. Kako sem lahko takšna trapa, da ga nisem prej vprašala, če sva seksala… In lahko bi mu vsaj pustila, da se obleče. Prijela sem se za glavo in nekaj časa razmišljala. Vstala sem in šla v pisarno od Jackie. Potrkala sem in odprla vrata.
''Lahko vstopim?'' sem jo vprašala. Ravno si je nekaj zapisovala. Pogledala me je.
''Ja, seveda.'' Je rekla.
''Bi lahko danes šla malo prej? Moj prijatelj je hudo zbolel, pljučnico ima in skrbi me zanj.'' Sem rekla. Začudeno me je pogledala.
''Seveda. Zaradi mene lahko delaš tudi doma in si z njim.'' Je prijazno rekla.
''Bom videla kako bo. Hvala Jackie.'' Sem ji hvaležno rekla. Nasmehnila se je.
''Kar poskrbi za Shawna.'' Je rekla in se zasmejala. Kako je vedela, da gre za Shawna?
Šla sem po svoje stvari in se odpeljala na naslov, ki mi ga je dala Acacia. To je bil študentski dom zraven faksa. In stavba je bila res ogromna. Izstopila sem in se odpravila noter. Poiskala sem njegovo sobo in potrkala. Čez nekaj sekund so se odprla vrata in ven je stopil Shawn čisto bled in tresel se je.
''Hej.'' Sem ga pozdravila.
''Kaj pa ti tukaj Sierra?'' me je vprašal.
''Zelo zelo mi je žal.'' Sem se mu opravičila. ''In prišla sem poskrbet za tebe, ker sem jaz kriva, da si zbolel.'' Sem rekla. Odkimal je.
''Je že v redu, ni tako hudo.'' Je odvrnil. Roko sem položila na njegovo čelo in bil je zelo vroč.
''Kako ni hudo? Pomagala ti bom, da vzameš nekaj svojih stvari in oblačil in greva k meni.'' Sem rekla.
''Zakaj?'' se je začudil.
''Ker se ti moram oddolžiti.'' Sem rekla. In na hitro sem vzela nekaj njegovih oblačil in ga prisilila, da si je oblekel jakno. Šla sva v moj avto in se odpeljala k meni.
09. februar 2019
***1L1V6***
***1L1V6***
Kok kjut
Neeeeeeeeeeeeeeext *_*
09. februar 2019
neeeext!
09. februar 2019
neext
10. februar 2019
evo tukaj je nov Next

15.

-Sierra Brooks-

Shawn je zmedeno izstopil iz avta in komaj je hodil. Šla sva v moje stanovanje in hitro sem zaklenila vrata.
''Počuti se kot doma.'' Sem mu rekla in pogledal me je.
''Zakaj vse to delaš?'' me je vprašal.
''Sem ti že povedala zakaj.'' Sem rekla. Zavzdihnil je in sedel na kavč ter pogledal naokoli. Vedela sem, da delam prav. In še vedno sem se počutila grozno, ker je zaradi mene tako zelo bolan.
''Si lačen?'' sem ga vprašala in že razmišljala kaj naj mu skuham. Znala sem kuhati, ampak večinoma v Los Angelesu sva z mamo jedli kar zunaj, ker sva obe bili preveč zaposleni, da bi kuhali. Odkimal je. Sedla sem poleg njega in se obrnila k njemu. Najine oči so se srečale.
''Ko bi le lahko zavrtela čas nazaj in se to ne bi zgodilo.'' Sem rekla. Zavzdihnila sem. Nekaj časa me je čisto resen gledal, potem pa se je rahlo zasmejal. Čudno sem ga pogledala.
''Kaj pa je smešno?'' sem ga vprašala.
''Sem mislil, da si ena izmed tistih, ki nič ne obžaluje.'' Je rekel.
''Marsikaj obžalujem.'' Sem rekla.
''Kaj pa?'' je radovedno vprašal.
''Kaj če bi ti raje malo zadremal, ker si zelo bled? Lahko spiš v moji sobi.'' Sem rekla. Odkimal je.
''Nikakor, tukaj bom.'' Je rekel.
''Ampak Shawn….'' Sem začela, a me je prekinil.
''Ne Sierra, tukaj je čisto v redu.'' Je rekel in ulegel se je. Vstala sem, da je imel prostor. Hitro sem šla po odejo in ko sem se vrnila, je že spal. Pokrila sem ga. Ko je spal, je bil kot angel. Nekaj časa sem ga opazovala. Potem pa sem se spomnila, da ko se zbudi bo najbrž lačen. Šla sem v kuhinjo in pogledala v hladilnik. Odločila sem se, da naredim špagete s tunino omako. To je nekaj, kar sem najraje pripravljala. Medtem sem večkrat preverila če Shawn spi. Sama sebe res nisem razumela. Zakaj mi je bilo tako mar zanj? Še za Bryana nisem nikoli tako skrbela, ko je bil bolan in on je bil moj fant. Medtem, ko sem čakala, da se testenine skuhajo, sem sedla za mizo in malo brskala po računalniku, po spletu. In seveda, med novicami sem zagledala svoje ime.
''Sierra Brooks, nekdanja manekenka in sedanja novinarka zdaj živi v New Yorku in zadnje čase je opažena v družbi kanadskega pop pevca Shawna Mendesa.''
Mediji pa res vse izvejo. In seveda sem novico odprla. Zagledala sem sliko mene in Shawna, ko sva sredi noči hodila proti mojemu domu, ko me je pospremil. In spodaj je še pisalo ''Kaj bo na to rekel Bryan Brown, bivši zaročenec od Sierre? Vprašali smo ga in rekel je, da mu je zelo hudo za to kar se je zgodilo, ampak da ji kljub temu kar je bilo, želi vso srečo.'' Zavila sem z očmi. Zdaj izpade, kot da sem za to kar je bilo, kriva jaz.
''Sierra.'' Sem nenadoma zaslišala Shawnov glas. Stal je pri vratih in me opazoval. Hitro sem vstala in ga pogledala.
''Si v redu?'' sem ga vprašala.
''Spanec pomaga. Ampak seveda ne more biti takoj bolje.'' Je rekel in skomignil je z rameni.
''Zdaj boš jedel.'' Sem rekla in se nasmehnila.
''Kaj pa si brala, da si tako zamišljena?'' me je vprašal. Zavzdihnila sem in mu namignila naj sede za mizo. To je tudi naredil in pokazala sem mu članek. Prebral je in zraven mu je šlo na smeh.
''Dolgčas jim je.'' Je rekel.
''In mojemu bivšemu očitno tudi.'' Sem rekla.
Pogledal me je.
''Tvoj bivši je najbrž en bedak.'' Je rekel. Strinjala sem se. Pokimala sem.
''Mi boš zdaj zaupala kaj je bilo? Zakaj si zdaj tako hladna?'' je vprašal. Nisem vedela kaj naj rečem. Nisem vedela če je prav, da mu povem.
''Raje ne bi govorila o tem.'' Sem rekla. Vstala sem.
''Testenine so kuhane.'' Sem rekla in s tem spremenila temo.
Ko je Shawn poskusil moje testenine, je bil navdušen.
''Sierra zakaj nisi postala kuharica?'' se je pošalil.
''Bolje da ne.'' Sem rekla in se zasmejala.
Pojedla sem polovico manj kot on. Pogledal me je.
''Ti pa zelo malo ješ.'' Se je začudil.
''Ko te služba prisili v to, potem se navadiš.'' Sem rekla in skomignila z rameni.
''Ampak zdaj več nimaš te službe in lahko ješ koliko želiš.'' Je rekel in se zasmejal. Očitno se je res počutil malo bolje.
''Vem, ampak moj želodec ne prenese preveč hrane.'' Sem rekla.
''Aha.. Razumem. Majhen je. Moj pa ni tako majhen.'' Je rekel. In ko je ugotovil kaj je rekel, se je začel smejati. Jaz pa tudi. ''Pa saj veš kaj sem mislil.'' Je rekel in pokimala sem. Ko je Shawn pojedel do konca, sva šla nazaj v dnevno sobo.
11. februar 2019
Next
11. februar 2019
neext
11. februar 2019
Neext
12. februar 2019
***1L1V6***
***1L1V6***
neeeeeext
12. februar 2019
heeej tukaj je nov Next

16.

-Sierra Brooks-

''Mi boš zdaj kočno povedala?'' me je vprašal, medtem ko sem jaz prestavljala programe na TV. Pogledala sem ga.
''Zakaj bi tako rad vedel?'' sem ga vprašala.
''Ker bi te rad bolje spoznal.'' Je odvrnil. Očitno bo vztrajal dokler mu ne povem. Pokimala sem.
''Prav, povedala ti bom.'' Sem rekla. Naslonil se je nazaj in se obrnil k meni s celim telesom. Bil je še čisto bled.
''Torej jaz in Bryan sva bila skupaj. Hodila sva tri leta in res sem bila zaljubljena v njega. Bil mi je vse na svetu. In mislila sem, da tudi on mene ljubi. Približno 10 mesecev nazaj me je zaprosil in jaz sem privolila, kljub temu, da sem globoko v sebi mislila, da sem še malo premlada za poroko, saj sem bila takrat stara 19 let. Vse je bilo čisto normalno, kot mora biti. Na dan poroke, pa sem ga pri cerkvi zalotila z žensko, ki dela v modni agenciji, v kateri sem delala tudi jaz. Poljubljala sta se in on ji je razlagal kako ljubi njo in ne mene. Imel me je samo zaradi denarja, saj moja mama veliko zasluži, ker je modna oblikovalka. In seveda sem tudi jaz z manekenstvom dobila precej veliko denarja in vsi so bili navdušeni nad menoj. Želel se je družiti s pomembnimi ljudmi, ker sam ni bil tako pomemben, dokler seveda ni začel hoditi z menoj. In potem sem dobila nož v hrbet.'' Sem mu razložila. Nekaj časa je bil tiho. Najbrž ni vedel kaj naj reče. In ko sem mu to povedala, mi je postalo nekako lažje. Nenadoma sem na svoji roki začutila njegovo dlan.
''Ne morem verjeti Sierra, res mi je zelo hudo, da to slišim. Kreten je.'' Je rekel.
''No in zato sem tukaj. Dva meseca po tistem dogodku sem prišla sem in zdaj živim svoje sanje. Imam svojo sanjsko službo.'' Sem rekla. Pokimal je in se nasmehnil.
''To imaš prav. Lepo je, da si se odločila zaživeti na novo. Zaslužiš si lepo življenje.'' Je rekel. Rahlo sem se nasmehnila. In njegova roka je bila še vedno na moji.
''Aha tukaj si Shawn!'' sva nenadoma zaslišala glas od Acacie. Zagledala sva ju pri vratih, njo in Nialla. Začudeno sem pogledala, Shawn pa tudi.
''Kaj pa vidva tukaj?'' sem vprašala.
''Nihče od vaju se nama ni oglasil in naju je zaskrbelo za Shawna.'' Je rekel Niall.
Shawn je začel razmišljati.
''Oh sranje, telefon sem pozabil tam.'' Je rekel.
''Čakaj vidva sta…'' je začela govoriti Acacia, ko je opazila kje ma Shawn roko. Hitro jo je umaknil.
''Samo pogovarjala sva se.'' Sem rekla in jo pogledala.
''Samo pogovarjala.'' Je sarkastično rekla in oba z Niallom sta se začela smejati.
''Kako se počutiš Shawn?'' ga je vprašal Niall.
''Malo bolje.'' Je odvrnil.
''Če želiš lahko prideš tudi k nama.'' Mu je rekel. Shawn je pogledal mene.
'' V redu je tukaj.'' Je odgovoril. Nasmehnila sem se mu in on mi je nasmeh vrnil.
''Pusti ju Niall, vidiš, da postajata intimna.'' Je rekla Acacia in spet sta se začela smejati.
''Dajta mir.'' Je rekel Shawn in se še sam zasmejal.
''No samo zanimalo naju je kako si. Zdaj pa greva.'' Je rekla Acacia in preden bi kdo od naju karkoli rekel, je že prijela Nialla za roko in šla sta ter zaprla vrata za seboj. S Shawnom sva se spogledala in se začela smejati.
''Smešna sta, ampak prikupna.'' Je rekel.
''To je res. Občudujem ju, čeprav se ne družimo dolgo.'' Sem rekla in pokimal je.
''Z Acacio sta si zelo podobni.'' Je rekel.
''Zakaj?'' sem vprašala.
''Obe radi nosita črno barvo.'' Je rekel in se zasmejal. Še sama sem se zasmejala.
''Torej Sierra, mogoče sva takrat malo slabo začela… Ampak rad bi, da sva prijatelja. Sva lahko?'' mi je rekel. Nekaj sekund sem razmišljala.
''Mogoče, če boš tudi ti meni kaj povedal o sebi. Vem samo to, da si pevec in da si star toliko kot jaz.'' Sem rekla in se zasmejala.
''No prav. Ime mi je Shawn Peter Raul Mendes. Sem pevec in včasih tudi fotomodel.'' Je rekel in se zasmejal.
''Fotomodel?'' sem ga vprašala začudeno.
''Tudi včasih. In imam mlajšo sestro in oba starša. In sem iz Kanade.'' Mi je povedal. Navdušeno sem pokimala.
''Od nekdaj sem si želela iti v Kanado.'' Sem rekla navdušeno, mogoče celo preveč navdušeno.
''Boš šla enkrat z menoj.'' Je rekel in se zasmejal.
''Če boš povabil.'' Sem se pošalila.
''No in najbrž te zanima kakšna moja izkušnja s puncami, ker si mi ti povedala svojo z bivšim… Nisem imel veliko punc. Vse so bile bolj za kratek čas. Ni še bilo tiste prave.'' Je rekel in skomignil je z rameni. ''Sicer dobivam ponudbe za snubitev vsak dan.'' Se je pošalil. Zasmejala sem se.
''Tudi jaz sem kdaj dobila kakšno.'' Sem rekla in zasmejal se je.
''Zdaj pa je najbrž dobro, da zaspiš.'' Sem rekla. Pokimal je in se ulegel tako, da je dal noge na mene. Zasmejala sem se.
''Lahko vstanem?'' sem vprašala.
''Ne, ker me bo strah če boš šla.'' Se je pošalil. Prijela sem njegove noge in jih dvignila tako da sem lahko vstala, potem pa sem jih položila nazaj na kavč. Pokrila sem ga z odejo.
''Hvala Sierra za vse. Tega nikoli ne bom pozabil.'' Je rekel. Hotela sem že iti, a je spet nekaj rekel.
''To pomeni, da sva zdaj prijatelja?'' me je še vprašal.
Obrnila sem se in ga pogledala.
''Sva.'' Sem rekla in se zasmejala. Potem sem ugasnila luč in šla v svojo sobo ter se preoblekla v pižamo in se še sama odpravila v posteljo.
17. februar 2019
***1L1V6***
***1L1V6***
neeeeeext *__*
17. februar 2019
neext
18. februar 2019
Neeeext!!
18. februar 2019
17.

-Sierra Brooks-

Nekaj časa sem še razmišljala o tem ali naj pišem o Bryanu ali ne. In na koncu sem se odločila, da bom. Mogoče bo to res pomagalo kateri ženski, ki se je znašla v enaki situaciji kot jaz. Zjutraj sem se zbudila in takoj sem šla v dnevno sobo. Shawn je še spal. In spet sem ga nekaj časa opazovala. Potem pa se je nenadoma zbudil in ugotovil je, da ga gledam.
''Hej. Zakaj me pa gledaš?'' me je vprašal.
Hitro sem umaknila pogled in se pretvarjala, da nekaj iščem.
''Iščem polnilec za telefon.'' Sem rekla.
''Na mizi ga imaš.'' Je rekel in pogledal je proti mizi.
''Ah, saj res.'' Sem rekla in se nekako trapasto zasmejala.
''Kako pa si danes?'' sem ga vprašala.
''Super, mogoče bi že lahko šel na faks.'' Je rekel in se potem spravil v sedeč položal.
''Ja seveda, kar na faks. Počivati moraš.'' Sem rekla in sedla sem poleg njega. Pogledal me je.
''Ti ne greš v službo?'' me je vprašal. Odkimala sem.
''Delala bom doma. Šefica mi je že včeraj rekla, da lahko.'' Sem rekla.
''Pa saj ni treba, da zaradi mene manjkaš v službi…'' je zamišljeno rekel.
''Saj mi bo pasalo malo biti doma. Saj trapastega Kyla ne bom srečala.'' Sem rekla. Zasmejal se je.
''No to imaš prav. Te še kaj nadleguje?'' je vprašal.
''Včeraj je prišel v pisarno težit ampak nič hudega.'' Sem odvrnila.
''Bolje za njega, da ne.'' Je rekel.
''Ah pustiva zdaj njega. Grem iskat nekaj za jest.'' Sem rekla.
''Grem s teboj? Greš daleč?'' je začel spraševati.
''V kuhinjo in nazaj.'' Sem rekla in ga čudno pogledala ter se zasmejala.
''Jaz bom moral iti in pridem nazaj.'' Je rekel in vstal.
''Kako to misliš?'' sem se začudila.
''Po telefon moram v študentski dom. S sestro Aaliyah se vsak dan slišiva in najbrž jo že skrbi.'' Je rekel in zavzdihnil je.
''Kaj pa če ti ga grem iskat jaz? Res ni pametno, da greš ven.'' Sem rekla.
''Bi res to naredila za mene?'' me je vprašal.
''Ja seveda bi.'' Sem rekla in takoj sem vstala ter si oblekla jakno. ''Samo ključ mi daj.'' sem rekla in se zasmejala. Dal mi je ključ.
''Hitro bom nazaj. Ti pa miruj.'' Sem rekla in zasmejal se je ter pokimal. Šla sem ven. Ni mi bilo težko to narediti za Shawna. In na hodniku sem srečala Acacio. Zagledala me je.
''Hej.'' Je navdušeno rekla. ''Ravno tebe sem iskala.'' Je še rekla.
''Zakaj pa?'' sem jo vprašala in šla bližje do nje.
''Lahko prideš zvečer do mene? Prideta tudi Vanessa in Lydia.'' Je rekla.
''Lahko ampak ne predolgo. Saj veš, Shawn je pri meni.'' Sem rekla. Zasmejala se je in pokimala.
''In očitno sta si zelo blizu.'' Je rekla navdušeno.
''Samo pogovarjala sva se o bivšemu in me je tolažil.'' Sem rekla. Zasmejala se je in pokimala.
''No se vidiva zvečer.'' Je rekla. Pokimala sem in šla hitro do svojega avta ter se odpeljala do Shawnovega študentskega doma. Izstopila sem in hitro stekla noter v njegovo sobo. Odklenila sem vrata. In hitro sem poiskala njegov telefon. Imel je razmetano sobo. In ravno v tistem trenutku mu je zazvonil telefon. Na zaslonu sem zagledala ime Ally. In zraven imena je bil srček. Kdo za vraga je Ally? Mogoče pa ima kakšno punco. No pa saj to ni moja stvar. Ampak če ima punco, zakaj potem ves čas želi biti v moji bližini? Šla sem in se odpeljala nazaj domov. Vmes mu je še nekajkrat zvonil telefon in vedno je bila ta Ally. Odklenila sem vrata stanovanja in Shawn je ležal ter gledal TV.
''Hej.'' Me je pozdravil. ''Si pa hitra.'' Je še rekel.
''Evo tukaj imaš telefon in večkrat ti je zvonil.'' Sem rekla in mu dala telefon. Ko je videl kdo ga je klical, jo je hitro poklical.
''Ally oprosti, da se nisem oglasil. Telefon sem pozabil in nisem doma.'' Je rekel. Nekaj časa je bil tiho.
''Ne saj sem že bolje. Prijateljica skrbi za mene.'' Je rekel in me pogledal ter se mi nasmehnil. Bila sem malo zmedena. Medtem ko se je pogovarjal, sem slekla jakno in sezula čevlje. Lase sem si spela v visok čop.
''Prav se slišiva. In ne pozabi, da te imam zelo rad.'' Je rekel in prekinil je. Pogledala sem ga in on je pogledal mene.
''Res hvala, da si šla po moj telefon.'' Je rekel.
''Ni problema. Tvoja punca je najbrž bila zelo zaskrbljena.'' Sem rekla. Čudno me je pogledal.
''Punca?'' me je vprašal.
''Ja kdo pa je Ally?'' sem ga vprašala. Zasmejal se je.
''Moja mlajša sestra Aaliyah. Jaz jo kličem Ally že od malega.'' Je rekel. Postalo mi je grozno nerodno, Shawn pa se je še vedno smejal.
20. februar 2019
neext
20. februar 2019
Next
21. februar 2019
***1L1V6***
***1L1V6***
neeeeext
21. februar 2019
heeej evo nov Next

18.

-Sierra Brooks-

Šla sem v kuhinjo in začela nekaj kuhati, še sama ne vem kaj. Rezala sem korenje in papriko. Razmišljala sem o tem kakšno sramoto sem si naredila in zakaj za vraga sem postala ljubosumna ob misli na to, da bi lahko imel Shawn punco. Saj je samski in lahko dela kar želi.
''Sierra zakaj režeš banano, če imaš v skledi že korenje in papriko?'' sem ga nenadoma zaslišala. In pogledala sem na desko. Res sem rezala banano. O moj bog.
''Em… Želim jesti banano, tisto bo pa za kosilo.'' Sem se nekako zlagala in hitro začela jesti banano. Shawn me je opazoval in šlo mu je na smeh. Odložila sem nož in ga pogledala.
''Potrebuješ kaj?'' sem ga vprašala.
''Samo kozarec vode.'' Je rekel in se zasmejal.
Dala sem mu kozarec vode in ga opazovala kako je pil.
''Zdaj pa moraš nazaj v posteljo.'' Sem rekla.
''Ja šefica.'' Je rekel in se zasmejal. ''Ally želi vedeti kdo si.'' Je rekel.
''Zakaj pa?'' sem se začudila.
''Saj veš, sestrica pač. Povedal sem ji tvoje ime in najbrž te že followa in gleda tvoje slike na instagramu.'' Je rekel in se spet začel smejati.
Vzela sem telefon in pogledala. Imela sem obvestilo ''aaliyah.mendes started following you''. Nasmehnila sem se in pokimala.
''Prav imaš.'' Sem rekla.
''No zdaj pa grem nazaj počivat, šefica.'' Je rekel in mi pomežiknil. Potem pa je šel. Prijela sem za glavo. Le kaj si zdaj misli o meni. Hitro sem iz hladilnika vzela meso in še to narezala. Naredila sem rižoto z mesom, papriko in korenjem. Zraven pa še solato z jogurtovim prelivom. Šla sem v dnevno sobo in Shawn je tam ležal ter brskal po telefonu. Pogledal me je.
''Sem mislila, da spiš.'' Sem rekla. Zasmejal se je in odkimal.
''Ne morem ves čas samo spati.'' Je rekel.
''Naredila sem rižoto.'' Sem rekla.
''So notri banane?'' se je pošalil. Odkimala sem in se zasmejala.
''Banana bo za sladico.'' Sem rekla. In mogoče bi se mogla ugrizniti v jezik. Shawn se je začel smejati.
''Tvoja sladica je lahko banana ja.'' Se je pošalil.
''Pridi, greva, da se ne ohladi.'' Sem rekla in on se je še vedno smejal, medtem ko mi je sledil v kuhinjo.
''Zelo diši.'' Je navdušeno rekel in sedel je za mizo.
Začela sva jesti in bil je navdušen.
''Ta rižota je božanska. Res odlično kuhaš Sierra.'' Je rekel in nasmehnila sem se.
''Hvala. Se trudim po najboljših močeh.'' Sem rekla.
Shawn je pojedel tri porcije, jaz pa samo eno. Pomila sem posodo in potem šla v dnevno sobo k njemu. Gledala sva nek film in Shawn je vmes zaspal. No saj je bil res bolj dolgočasen in jaz sem bolj gledala Shawna kako spi, kot pa da bi gledala film. Kaj se mi je to dogajalo? Shawn mi je postajal všeč. In to se ne bi smelo dogajati. Bila sva prijatelja in tako mora ostati. Nočem spet trpeti zaradi ljubezni. Moje srce je bilo popolnoma zlomljeno. Shawn se je zbudil ko je bilo filma konec. Pogledal me je.
''Sem zaspal?'' me je vprašal.
''Ja, res si.'' Sem rekla in se zasmejala. ''Ampak nič nisi zamujal.'' Sem še rekla in prestavila program na TV. Potem pa sem vstala.
''Jaz moram zdaj k Acacii. Prideta tudi Vanessa in Lydia. Saj nimaš nič proti če grem na kratko?'' sem rekla. Pokimal je.
''Ti kar idi, jaz bom pa še malo zaspal.'' Je rekel. Bil je rdeč kot paradižnik. Sigurno ima spet vročino. Sklonila sem se k njemu in položila roko na njegovo čelo. Gledal me je. Bil je zelo vroč.
''Shawn ti goriš.'' Sem rekla in hitro iz omare potegnila termometer.
''Saj ni tako hudo.'' Je rekel.
''Kako ni tako hudo, če si pa tako vroč?!'' sem panično rekla in mu hitro potisnila termometer pod pazduho. Ni se mogel upirati. In vročine je imel skoraj 40.
''O moj bog… Dala ti bom tableto.'' Sem rekla in mu hitro dala tableto, ki bi mu morala zbiti vročino.
''Ampak saj ni tako hudo.'' Je rekel.
''Shawn.'' Sem jezno rekla in pogoltnil je tableto.
Šla sem še po eno odejo in ga pokrila še s tisto. Rahlo se je nasmehnil.
''Rekla bom Acacii, da me ne bo.'' Sem rekla in vzela telefon.
''Ne. Idi. Saj ne boš daleč.'' Je rekel.
''Ne bom te pustila samega v tem stanju.'' Sem rekla in ga grdo pogledala.
''Potem pa reči Niallu, da mi pride delat družbo.'' Je rekel. Mogoče to ni bila slaba ideja. Pokimala sem.
''Ampak dokler Niall ne pride, se ne premikaj.'' Sem rekla zaskrbljeno.
''Seveda šefica.'' Je rekel in se zasmejal. Tako visoko vročino ima, on pa se dela norca. Zavzdihnila sem in šla do stanovanja od Acacie.
25. februar 2019
***1L1V6***
***1L1V6***
Neeeeeeeeext
A nam napišeš recept za rižoto z banano
25. februar 2019
neext
25. februar 2019
Next
26. februar 2019
heeej evo nov Next je tu

19.

-Sierra Brooks-

Pozvonila sem pri vratih in za seboj sem zaslišala Lydio.
''Heeej!'' me je veselo pozdravila.
Obrnila sem se in objela me je.
''Kako si?'' sem jo vprašala.
''Super. Pa ti? Slišala sem, da imaš pri sebi bolnika.'' Je rekla in se zasmejala.
''In najbrž veš zakaj je bolan.'' Sem rekla in pokimala je.
''Najbrž je vesel, da je bolan, ker je zdaj lahko v tvoji bližini.'' Je nagajivo rekla. Čudno sem jo pogledala in zasmejala se je. Odprla so se vrata in ven je stopila Acacia.
''Heeeej! Hitro pridita, Vanessa je že tukaj.'' Je rekla in se zasmejala.
Vstopili sva in zaklenila je vrata. Iz kopalnice je stopil Niall. Pogledal me je.
''Hej kako je Shawn?'' je vprašal.
''Vročino ima. In ravno sem te mislila vprašati, če bi šel ti malo k njemu zdaj.'' Sem rekla. Takoj je pokimal.
''To je dobra ideja.'' Se je strinjala Acacia.
''Prav, grem kar takoj tja.'' Je rekel in hitro je poljubil Acacio, potem pa je šel.
Šle smo v dnevno sobo, kjer je že tudi bila Vanessa. Sedle smo k njej. Acacia je vzela iz omare šampanjec in kozarce.
''Jaz…Ne bi.'' Sem rekla.
''Saj se ne bomo napile tako kot zadnjič.'' Je rekla in se zasmejala.
''Bolje da ne.'' Sem rekla.
''Kaj pa praznujemo?'' je vprašala Lydia.
Vanessa in Acacia sta se spogledali.
''Torej… Mene je Austin zaprosil nekaj dni nazaj, ampak nisva to še preveč govorila okoli.'' Je rekla Vanessa.
''Jaz pa sem že zaročena z Niallom en mesec.'' Je rekla Acacia in me pogledala.
''In mi štirje smo se včeraj pogovarjali…Da zakaj pa ne bi organizirali dvojno poroko.'' Je rekla Vanessa navdušeno in Acacia je pokimala.
''To je super.'' Je Lydia rekla navdušeno.
''In zdaj vaju morava nekaj vprašati.'' Je rekla Acacia.
''Bi vidve bili najini priči?'' je vprašala Vanessa.
Z Lydio sva se spogledali.
''Kaj?'' sva obe hkrati vprašali začudeno.
Komaj sem se preselila v New York in bom že nekomu priča na poroki?
''Lydia jaz želim, da si moja priča ti.'' Je rekla Vanessa. Lydia se je takoj strinjala in objeli sta se. Acacia me je pogledala.
''Kaj praviš? Boš moja priča?'' me je vprašala.
''Ampak saj me še ne poznaš tako dobro…'' sem rekla.
''Vem, ampak vseeno. Super oseba si in postala si del naše ekipe. Z Vanesso sva vedno hoteli biti druga drugi priča, ampak zdaj si bova poroko delili in želim, da si moja priča ti.'' Je rekla. Nasmehnila sem se. Tega res nisem pričakovala. Bila sem pozitivno presenečena.
''Kaj pa tvoja sestra?'' sem jo vprašala. Zasmejala se je.
''Aria je zdaj zadnji letnik srednje šole in je bolje, da pridno hodi v šolo, kot pa da hodi z menoj na priprave.'' Je rekla. Vanessa se je zasmejala.
''Misliš reči, je preveč zaposlena s Harryjem?'' je vprašala in se zasmejala.
''Tudi to med drugim.'' Je rekla Acacia. Spet me je pogledala. ''Torej Sierra boš moja priča?'' me je vprašala še enkrat.
In seveda nisem mogla zavrniti tega.
''Bom.'' Sem rekla. ''Ampak kdaj nameravate imeti poroko?'' sem vprašala.
''Čez en mesec.'' Sta rekli obe hkrati.
''Že? Jaz sem se na mojo pripravljala pol leta in potem na koncu se sploh nisem poročila.'' Sem se pošalila na svoj račun. Vse tri so se zasmejale.
''To pa zato ker tisti moški ni bil pravi. Pravi te še čaka.'' Je rekla Acacia.
''Ne reci spet Shawn Mendes.'' Sem rekla.
''Zdaj ne rabim, ker si rekla že sama.'' Se je pošalila. Začela sem se smejati. Res sem našla prave prijateljice.
''Ampak to zdaj je bilo huje kot da bi vaju vprašali, če se bosta poročili z nama. Zdaj razumem kako težko je bilo Niallu in Austinu.'' Je rekla Vanessa. Začele smo se smejati.
''Ampak ko se bosta vidve poročili, nikar ne pozabita na naju.'' Naju je z Lydio opozorila Acacia.
''Bova videli.'' Je rekla Lydia in me pogledala.
Nekaj časa smo še bile tam in malo pile ter poslušale glasbo in se smejale. Nisem mogla verjeti, da bom priča na poroki od Acacie. To je res bilo prečudovito. Potem je Vanessa vstala, ko je videla koliko je ura.
''Austin je sam z Ashtonom, tako da moram iti.'' Je rekla. Objela je vsako od nas. ''Moramo čimprej ponoviti.'' Je še dodala.
''Saj jaz pa tudi grem.'' Sem rekla.
''Uuuuuuuuuuu!'' so zavpile vse tri hkrati.
''Kaj? Jutri delam.'' Sem rekla in zasmejale so se.
''Jaz pa mislim, da greš zaradi Shawna.'' Je rekla Acacia.
''Ah dajte no. Zakaj ga ves čas omenjate?'' sem vprašala.
''Čez čas boš videla zakaj.'' Je rekla Lydia. ''Jaz pa tudi grem k Evanu. Danes je bil malo depresiven.'' Je še rekla.
''Zakaj?'' jo je vprašala Acacia.
''Obletnica smrti njegove mame…'' je rekla zamišljeno.
''Oh…'' Acacia ni vedela kaj naj reče.
''No, saj ga bom potolažila. Grem zdaj.'' Je rekla in vstala je.
''Rabiš prevoz?'' jo je vprašala Vanessa.
''Ja, prosim.'' Je rekla Lydia.
Šli sta skupaj in ostala sem sama z Acacio.
''Hvala ti, da boš moja priča Sierra.'' Je rekla in me navdušeno objela.
''V čast mi bo.'' Sem rekla in se zasmejala.
''Potem pa pošlji zdaj Nialla nazaj k meni, da bosta vidva lahko sama.'' Se je pošalila.
Zmajala sem z glavo in šla sem. Očitno me bojo ves čas zajebavale s Shawnom. Vstopila sem v svoje stanovanje in slišala sem Nialla in Shawna ko sta se nekaj pogovarjala. Nista bila v dnevni sobi. Vrata moje sobe so bila odprta in vstopila sem. In zagledala sem Nialla in Shawna. Brskala sta po mojem predalu s spodnjim perilom in gledala moje tangice!
03. marec 2019
neext
03. marec 2019
Hahaha wau tole bo še zanimivo! Neeeeeeeext, svetovno je!
04. marec 2019
Jaz in Iris bi vam bli ful hvalezni ce bi brali se to
https://www.igre123.com/forum/tema/double-trobule-cliffordsbabe.-and-rockerchick/196181/
04. marec 2019
***1L1V6***
***1L1V6***
Neeeeeeeeeext
In polbo razlog...da je Shawn hotu vedt kok ma cifro...da bi jih lahka kupu
09. marec 2019
20.

-Sierra Brooks-

Nekaj časa sem ju opazovala in šlo mi je na smeh. Shawn je iz predala potegnil moje črne tangice z belimi vzorci. Prijela sem se za glavo.
''Takšne ima tudi Acacia.'' Je rekel Niall.
''Podobni sta si.'' Je rekel Shawn. In potem je vzel še črne čipkaste.
''Takšne so na ženskah najlepše.'' Je navdušeno rekel in si jih ogledoval.
Niall je našel ene tigraste.
''Ali pa takšne, da so tigrice v postelji.'' Je rekel. Zasmejala sta se.
Potem pa sem ju prekinila.
''Kaj za vraga vidva počneta?'' sem ju vprašala.
Vse sta spustila z rok in se obrnila k meni ter me nekaj časa gledala.
''Zakaj gledata moje tangice?'' sem ju vprašala.
Spogledala sta se.
''Zanimalo naju je kakšne imaš. In imel sem prav. Večinoma so črne.'' Je rekel Shawn.
''Sploh ne vem če bi se smejala ali bi se jezila.'' Sem rekla, ker mi je šlo res na smeh. Kaj takega še nisem doživela. Prijateljica me je vprašala, če bom njena priča in potem se zgodi še to, da njen zaročenec in prijatelj gledata moje tangice.
''Smej se, bodi ponosna. Vsaka ženska nima takšnih tangic.'' Je rekel Shawn in mi pomežiknil.
''In kako ti to veš?'' sem ga vprašala. ''Vsaki ženski pregledaš omaro?'' sem še vprašala. Odkimal je.
''Kaj takega sem naredil prvič.'' Je rekel ponosno.
''In upam, da tudi zadnjič.'' Sem rekla in nisem se mogla več zadržati. Začela sem se smejati kot nora. Vsi trije smo se smejali. Niall pa sploh s tistim svojim značilnim smehom.
''Si sprejela Acacijino ponudbo?'' je vprašal Niall.
''Seveda sem.'' Sem navdušeno rekla.
''Kakšno ponudbo?'' je vprašal Shawn in naju zmedeno pogledal.
''Sierra bo priča od Acacie na najini poroki.'' Je rekel Niall.
''To je super.'' Je rekel Shawn.
''Kdo pa bo tvoja priča?'' sem vprašala Nialla.
''Harry.'' Je rekel in me pogledal.
''Harry Styles?'' ga je vprašal Shawn.
''Ja ravno on.'' Je rekel Niall.
''Od Austina bo pa Evan.'' Je še rekel.
Pogledala sem Shawna, ki je bil malo manj rdeč kot prej.
''Kako si ti zdaj?'' sem ga vprašala.
''Malo bolje, zdaj ko sem videl tvoje tangice.'' Je nagajivo rekel.
Jezno sem ga pogledala in zagrabila prve tangice, ki sem jih našla in mu jih vrgla v glavo. Prijel jih je in jih pogledal.
''Dobra izbira, čeprav jaz bi raje izbral tigraste.'' Je rekel in mi pomežiknil.
''Shawn!'' sem jezno zavpila, čeprav mi je še vedno šlo na smeh.
''No jaz vaju zapuščam, grem zdaj k moji lepotički. Shawn ko boš imel čas, se oglasi, da pregledava še njene tangice.'' Je rekel Niall. Shawn se je zasmejal in pokimal. Niall je potem šel in ostala sva sama. Pospravila sva moje tangice nazaj v predal. Potem pa sva šla v dnevno sobo. Vzela sem svoj prenosnik in ga prižgala.
''Jutri se bom vrnil na faks.'' Je rekel Shawn. Pogledala sem ga.
''Nisi še zdrav.'' Sem rekla. ''Tukaj boš dokler se ne pozdraviš.'' Sem še dodala.
''Nočem ti biti v napoto, delo imaš.'' Je rekel.
''Nisi mi v napoto.'' Sem rekla, medtem ko sem brskala po e-pošti. Večinoma so bili sami oglasi.
''Jutri greš v službo?'' me je vprašal. Pokimala sem.
''Ampak ti vseeno ostajaš tukaj.'' Sem mu ukazala.
''Prav, šefica.'' Je rekel.
Preverila sem še novice iz sveta slavnih in seveda sem spet našla nekaj o sebi in Bryanu. Jezno sem ugasnila prenosnik in ga položila na mizo. Shawn me je opazoval.
''Si v redu?'' me je vprašal.
''Ja, ampak spet pišejo o meni.'' Sem rekla in zavzdihnila.
''Pa jim daj vedeti, da si ga že prebolela.'' Je rekel.
''Kako?'' sem vprašala in se obrnila k njemu.
''Reci jim, da že imaš novega fanta.'' Je rekel.
''In kaj če bojo potem raziskovali kdo je?'' sem vprašala in se začela smejati.
''Ja, pač najdeš nekoga, ki bo igral tvojega fanta.'' Je rekel.
''Aha seveda, bom dala oglas.'' Sem se pošalila.
''Ne saj ni treba. Lahko sem to jaz, z veseljem.'' Je rekel in mi pomežiknil.
Čudno sem ga pogledala.
''Tudi ti si slaven.'' Sem rekla. Skomignil je z rameni.
''Bova drug drugemu uslugo naredila, ker si tudi o meni marsikaj izmišljujejo.'' Je rekel. Zasmejala sem se.
''Blede se ti Shawn. Bolje da greš spat.'' Sem rekla in ga potisnila, tako da se je ulegel.
''Nočkooooo.'' Je rekel. Zasmejala sem se in šla v svojo sobo.
11. marec 2019
Neeeeeext!
12. marec 2019
neext
12. marec 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani