neext<3
04. januar 2015
u28319
u28319
Okej jst sm začela z Jill-om, ker je Wennifer čudno haha lol đ'x Pač ni važno c':
Uhm nadaljevala boš? Ne vem, če bom še mela čas, da še tisto preberem o':
Lahko bi ti to napisala na profil, ampak maš onemogočeno komentiranje...
Na zs se mi pa ne da sorry haha đ'x Sej pač povem svoje mnenje :'3
Res še enkrat ta ff je edn najboljših do zdej *00*
In občudujem te, kako ti uspe pisat zdej, mater, deveti klas si no o':
Jst res nimam časa, da bi pisala, kaj šele objavlala đ'x
Si pa uzamem čas, da pridem prebrat tole, da usaj neki berm haha đ'x
Ja res fuul top pisatlca si, mogoče lahko rečm celo najboljša tu na igrah :$
Čeprou grejo te igre že tko počas u pozabo, še zmer dobivaš velik bralk inja,
tole na prejšni strani te komentarji haha pazi da te ne bojo ubil *joke*
Svetouno pišeš res :'3 Sorry za ta komentar, mal bluzim :/

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :$
04. januar 2015
u173340
u173340
havefun
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Your answer?|Chapter 46|Trapped|Harry Styles Fanfiction

~Jennifer Destiny Williams~

Vikend se je končal zelo hitro. Sploh se nisem imela časa spraviti k sebi, da bi mi šlo bolje pri delu. Marry je to opazila, ko me je opazovala. Moje kretnje več niso bile tako hitre in usmerjene v delo. Premikala sem se počasi brez kakršne koli volje do življenja.
»Jennifer pridi malo v pisarno,« je rekla Marry, ko ji je bilo očitno dovolj. Williama sem pustila samega med samo gužvo. Njega sem bolj ovirala, kot pa mu pripomogla.
»Kar sedi,« je rekla Marry in pokazala na stol pred svojo pisarniško mizo. Sedla sem in jo pogledala. Zavedala sem se tega, da izgledam napol mrtvo. Komu se pa da zjutraj urediti po enem ali dveh dnevih odkar je bil pogreb. Moj zategel pulover je še mene spravljal ob živce a si drugega nisem hotela nadeti. Želela sem izgledati, da mi ni mar.
»Mislim, da bo bolje če si vzameš nekaj dni prostih,« je prešla k bistvu. Oboževala sem njeno direktnost in to samozavest, ki jo je hranila v sebi. Ni se dala povoziti negativi okoli sebe.
Ker nisem spregovorila ali vsaj podala kakšen komentar na to mi je z roko nakazala vrata, kar je pomenilo 'pojdi preden te pobere na tem stolu'. Namenila sem ji zahvaljujoč pogled, ki ni potreboval besed, da bi ga razumela nato pa res odšla in to, čez zadnja vrata. Ni mi bilo do ponovnega srečanja z Willom saj bi bil to še dodaten pritisk name. To najino zvezo je vzel preveč resno.
Peš sem hodila po pločniku in bila usmerjena proti domu. Seveda pa se v mestu naleti na veliko znanih oseb. In čeprav sem bliže poznala le mojo družino –ki je več ni bilo-, teto Judith, ki je ždela v samostanu in pa Adolfa, ki ga ni več. Zraven pa spadata še Gemma in Harry na katerega sem naletela. Svoj črn audi je ustavil ob meni in odprl okno.
»Rabiš prevoz?« je vprašal in si snel sončna očala, ki so se mu prekleto podajala. Pokimala sem in pohitela na drugo stran ter se čim hitreje skobacala na sovoznikov sedež. Vrsta za Harryem ni bila kratka in zvok trobljenja avtomobilov mi je šel pošteno na živce.
Privezala sem se in Harry je speljal. Vožnja je trajala nekaj minut v tišini in napetosti. Malo čudno se je peljati z lastnim ugrabiteljem, ki me je držal v svoji kleti, kar nekaj časa ampak vseeno je žrtvoval svoje življenje zame. Poleg tega pa nikoli nisem imela normalnega življenja zato bi to moralo biti še kar solidno.
Ustavil je avto pred blokom v katerem sem živela in me spustil ven. Začudila sem se, ko ga je ugasnil in izstopil še sam.
»Am, koga pričakuješ?« sem vprašala.
»Ne. K tebi grem. Pogovoriti se morava,« je odgovoril in zaklenil.
»Čudno… Ker te nisem povabila,« sem rekla.
»Ne rabim povabilo za v sestrino stanovanje,« se je zasmejal ob svojem zabijanju nazaj. Zavila sem z očmi, ker več nisem imela ničesar na zalogi. Kaj pa naj bi mu rekla? Tako ali tako bi se nedolžno 'zafrkavanje' prelevilo v kreg in ta kreg bi prišel do strastnega poljubljanja to pa vsi vemo kam vodi.
V stanovanju je bilo prijetno toplo zato sem se morala preobleči iz neudobnega puloverja v katerem bi zgorela čez dan.
Medtem, ko sem –zgoraj samo v modrčku- brskala po omari za kakšno kratko majico je bil Harry v dnevni sobi. Slišala sem spremembo kanalov na tv-ju.
»Nič pametnega ni na tem sranju,« se je zadrl.
»Tvoj problem!« sem zakričala nazaj. Morda pa le nebi smela.
Preden bi si lahko nadela majico, ki sem jo našla je v sobo vstopil Harry. Njegov jezen obraz se je v trenutku, ko me je zagledal prelevil v nasmešek do ušes.
»Kaj je a? Obžaluješ, da si me že izgubil?« sem vprašala v posmehljivem tonu.
»Izgubil? Od kdaj pa uporabljaš to besedo? Saj si moja,« se je zasmejal.
»Ne več Styles. Will me je vprašal, če bi bila njegova punca,« sem rekla in mu pokazala jezik. Vedela sem, da z izzivanjem nebom nikamor prišla ampak hej, sam si je kriv.
Napačna poteza, kot vedno. Njegov obraz se je pomračil v trenutku, ko sem izrekla ta stavek.
»In tvoj odgovor?« je vprašal. Videla sem, da bo kmalu izgubil kontrolo nad sabo. Svoje dlani je stisnil v pesti in prisegla bi, da se je njegova zenica povečala.
»Rekla sem ja.«
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
...
04. januar 2015
Next *________*
04. januar 2015
Neeeeext!!!! Omg zmesalo se mu booo hihi
04. januar 2015
u177591
u177591
omg :3
ZNORU BO:33
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT*0*
04. januar 2015
Zdej se bo pa nekdo razjezu!
Neeeeeeeeeeeeext
04. januar 2015
o ouuu ka bo kej naredu omg upam sam da bo šla jennifer z willom narazen in bo skupi s harryjem !
#JarryForever
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
04. januar 2015
NEEEXT
04. januar 2015
u113053
u113053
o fakk tole bo tokk napet zdj *o*
js se kr harryja bojim in fakk celo na skypu se mi je javu zadnč in medve z bestico sva skos kričale bitch answer fakkk :'D
ne js se ga bojim dobesedno
ne bom šla na njihov koncert na dunaj polet k bojo mel turnejo.
al pa nwm :'D
okey pustmo zdj moje nakladanje
tole je blo tok prfect
in ja will se rajš naj pred harryjem pogrezna v zemljo k če ga harry ne bo butu ga bom pa js ;D
zdj se bosta zgotov z jenn skregala al pa bo šou do willa in mu zagrozil da naj se rajš izogiba jenn če ne bo men u njem oprauka
okey nom preveč nakladala
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT nujno *o* ker me bo pobral če ne izvem kmal kaj bo
04. januar 2015
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!freakout!!!freakout!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!(ok js ne znam nardit smajlija k dela freakout tkoda...)
Jeniffer!!!!!!!!oml!!!!!!oml!!!!!!!!!!!!zdej ne bo lepo xđ.
oml js ne morm opisat kok si me...presenetla??ok tega reeeees nism pričakovala!!!!!!!!!
ok js ne vem kako opisat moj freakout!!!!!Jarry drama!!!!ok nvm to je 50%-50% in nekak dobr in nekak slabo
oml Harry bo znorel!!!!!!!!!!!!!huh Will nvm če boš še dolg živel
js sm pila in pol...BUM!!!!!preberem tole,js sm vse spluvala!!!!!!!!!!
ok js sm osupla!!!!js nvm kaj nrdit xđ,grem psihijatra iskat!!!!!!!
ok to je res đbest in themost freakout next!!!!!!!!!!!!kaj šele sledi!!!!!!!!!O__________o"
js res nimam besed,kar je neki novga xđ
to je prffff
morm nehat z freakout-ti in klicaji,čeprv bo tuki to težko!!!!!!!!!
huh js bom še bol znorela!!!!!!!!!!!!
yej razpisala sm se!!! xđ
next!!!!! xđ
04. januar 2015
u105028
u105028
nekdo je jezen in ljubosumen
neeeeeeext
04. januar 2015
u28319
u28319
OMFG CAN YOU NOT? TI ME BOŠ UBILA S TVOJIM FANFICOM RESNO OMG o':
TO JE TKO VEČ KOT PERFEKTNO <3 TKO UMIRJENO PIŠEŠ RES WAW *0*
IN POL CEU KAOS PA ZMEŠNJAVA, KOT VEDNO HAHA SE KEJ ZAPLETE RAWR
TO JE KUL PUNCA, NADALJUJ ČIMPREJ PROSIIIIM :*

Neeeeeeeeeeeeeeeeeext :$
04. januar 2015
haunted.
haunted.
DAJUUUUUUUUUUUUM, THIS IS GONNA BE WILD
Sm prepričana, da jo bo posilu še v isti sekundi bahahaha *-*
In omg, ljubim takega mračnega Harryja gosh *-*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
04. januar 2015
u185987
u185987
Omg.... I gonna die... kak napeto omfg!!! *0*
Čimprej moraš nadaljevati. Omg pa zaka si glih tu mogla nehat pisat, ko je najbolj napeto.
Kak me zanima, kaj bo Harry naredu... Pač morara it v postlo ne in pol mora Will pridit in pozvonit ter vidu skupi Jennifer in Harryja... Tako bo pač čist zmeden in bo vprašu, "Jennifer, kaj pa on počne v stanovanju?" In potem pač Jennifer ne bo našla pravih besed. "Poberi se ti prasec. Mar ni jasno?" bo pač Harry reku. In potem bo Willu jasno, da ne je s Harryjem bila v postli in bo ves žalosten odšel stran. Potem bo pa Jennifer tekla za Willom še prej pa Harryju rekla, "Kako si drzneš? Sovražim te! Izgini! Nikoli več te nočem videti! Vse si uničil!" Potem bo pa Harry reku, "To je bil moj namen." (moja teorija). :$
Hahaha pa....
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
04. januar 2015
Zaj se bo pa (oprosti izrazu) razpizdo! Mmm, samo Harry jo bo zdaj khm, lepše rečeno posilo (lepše rečeno?). Okej, malo čudna razlaga, samo kaj češ, taka sem tudi jaz, hihi. Am, kje pa je Greg? Upam, da se je ali se bo napil, kasneje pa se bo ponesrečil. Drugače pa mi je všeč teorija magical. (pač nevem, ona zvezdica bi se mogla sama nardit, hihi, ker sem na telefonu in mi gre kar težko kopirat). No, pač jaz se res opravicujem, ce sem kaj ponovila, ampak ni bilo nalašč. Aja, oprosti, pa tudi, ker se mogoče prej nisem nikoli razpisala. Brez zamer? No, v glavnem želim si en velik next, hihi. Next!
04. januar 2015
u173906
u173906
pazi se willow, pa sej u tak prav. mislim šel se je dejansko urivat med ljubeznijo harry in jennifer. pa bo tudi dobil. pomoje bo čez tri dni pršu do stanovanja pr jenn in ji reku da sta končala. pol pa ona harryu ne bo oprostila. in pol bo tada par bota.
next
04. januar 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
04. januar 2015
omg komi cakam hahah
04. januar 2015
Uffff to bo še zabavno
Nexttttttt ❤❤
04. januar 2015
oh god that won't be nice
kr strah me je naslednga nexta
upam da bo vse vredu
aja pa naj gre hitr narazn z willom
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
04. januar 2015
OH MY FUCKING DAMN GOD!!! YOU ARE SO SOO EVIL!!
ZAKAJ SI MOGLA TUKI KONČAT????
DAJ NO JS SM PA MISLALA DA SE BOTA S HARRYOM VSAJ ENKRAT LAH LEPO PA NORMALNO POGOVARJALA
A NE...TI GREŠ-KOT VEDNO-VSE 'UNIČIT'
DAJ NO ZAKA JE MOGLA TO GLIH ZDEJ POVEDAT???
IT'S PERFECT AND I LOVE YOUR STORY BUT HATE YOU
DEJ PROSIM ČIMPREJ NEXT-ŠE DANS ČE SE DA-KR MENE POBIRA OD RADOVEDNOSTI DOBESEDNO
VSAJ NEKI DOBREGA JE BLO V TEM NEXTU: UNA MARRY JI JE DOVOLILA DA SI VZAME KRAJŠI DOPUST OZ. POČITEK
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
04. januar 2015
Next
05. januar 2015
Kak dober konec!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
05. januar 2015
U R EVIL XĐ
KAKO LAH KONCAS TUKI????!
Zdj jo bo kusnu *-*

NEEXT!
05. januar 2015