No, kot ste lahko razbrale iz ocen, greste naprej vse. Zavedajte se, da ima vsaka slika nekaj napak, a tudi ogromno dobrega.
Zelo težko sem se odločala za zmagovalko prvega izziva, predvsem med dvema.
torej, zmagovalka je:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
TamčyLittleBuu
.
.
.
.
.
Imamo pa tudi drugouvrščenko:
evica17

Obema čestitam( pa tudi vsem drugim).
Bravo
11. marec 2011
Şedaj pa drugi izziv:
Slikajte se z rožami- v rokah, po telesu, ozadju, okoli vas...
skratka, slika naj bo čimbolj pisana, izrazi na obrazu pa naj predstavljajo neko čustvo, oz. stanje, v katerem je na sliki to dekle. Čustvo, oz. stanje tudi napišite ob sliko.
npr:

na tej sliki je punca zamišljena, vesela, nečesa se spominja
Pozor, tokrat izločim dve punci, časa pa imate do 15. marca zvečer.
Uganka za imuniteto:
Stara baba grbasta,
stara baba škrbasta,
kraj vode poseda,
se v zrcalo gleda.
kaj je to?
11. marec 2011
uganka: vrba

sliko dam pa zdej
11. marec 2011

na tej sliki se dekle sprošča v vonju cvetlic

je ok?
11. marec 2011

Na tej sliki dekle uživa u cvetju in razmišlja..*_*
11. marec 2011
in na moji sliki se punca spogleduje s kamero in ob sebi ima čudovite rožice
11. marec 2011
u28341
u28341

Dekle na sliki je zamišljeno ob tem pa tudi veselo,saj se bo kmalu poročila.

OK?
11. marec 2011

na tej sliki je punca čisto sproščena in uživa ob prijetnem rahlem vonju cvetlic
ali pa

na ttej sliki se dekle sprosti in kar leži na mehkih in prijetnih cveticah
al pa ta

na tej sliki dekle vodi pse in zadaj je cvetličarna kateri se dekle približa in se slika saj zelo diši. Dekle tudi pozira
12. marec 2011
aja in hvala da sem bla prej drugouvrščena res xd
12. marec 2011
ne rajši to no ti izber ta izraža ista čustvahttp://www.meaus.com/117-heidi-klum-3.JPEG
12. marec 2011
Majčyka: pravilno si rešila uganko
evica17 : za to se lahko zahvalš samo sebi
slik še ne bi komentirala, samo Miami♫Love: napiši za kakšna čustva gre

lp
12. marec 2011
dekle stoji med rožami in je zagnano
12. marec 2011
okej
12. marec 2011

no. za malo smeha. Prestavite na 1. minuto
12. marec 2011

12. marec 2011
u39069
u39069

13. marec 2011
v zrcalo se gleda baba škrbasta in kraj vode poseda baba grabasta
14. marec 2011
1.slika:

Občutki: Zadoščenje, mir, sreča, veselje....

2.Slika

Občutki: Sreča...
14. marec 2011
2. slika
p.s.: Ne mi upoštevat unih občutkov tt mi dej:

Občutki: Prevzetnost (kot da velja več kot drugi), razvajenost, odločnost...
p.p.s.: Zber si eno , men sta obe fajne, HVALA ZA ZMAGO.;D
14. marec 2011
kul. kul. Za zmago na izzivu si si pa sama kriva XD
14. marec 2011
hmm. tenica?
14. marec 2011
♫Tia_Oja♫ , čustva morš še napisat
14. marec 2011
no, sedaj pa ocene:

Majčyka

praviš, da se dekle sprošča ob vonju cvetlic in prav imaš. Slika je zelo sproščen, rožice vsepovsod jo omehčajo, rdeča majica se sklada z rožami, črni lasje in zelena trava pa dajejo prijetno osvežitev. Super je tudi roža v laseh. Moti me le leva roka, ki ima čudno raztegnjene prste, a vseeno, odlična slika. Bravo
(tako ali tako pa si varna pred izločitvijo, saj si pravilno rešila uganko)
16. marec 2011
pikica18

Dekle se resnično spogleduje s kamero, a rožice niso tako zelo čudovite, saj jih je le malo in ne pridejo do izraza.Nasmeh je čudovit, ozadje pa tudi. Le desna roka izgleda, kot bi imela nad komolcem na notranji strani ogromno mišico. Majica res nekako ne spada v sliko, a so zato lase toliko boljši.
16. marec 2011
SanjaTheŁoŁ*

Dekle uživa v cvetju in razmišlja. Imaš kar prav. Vendar bolj izgleda, kot da dekle meditira in se skuša sprostiti, pri čemer ji seveda lahko pomagajo cvetlice. Obleka ni zelo v skladu z oranžnimi cvetlicami in je na pri rami nekoliko obledela, a pride zato punca do izraza, bolje jo opazimo. Cvetlice so, seveda, čudovite. Ogromno jih je in v lepi barvi. Kar čuti se lahen vetrič, ki pihlja med cvetlicami in boža obraz lepe punce. Seveda pa tudi ona ni popolna, saj njen nos izleda zelo špičast. Še vedno pa je to prelepa slika.
16. marec 2011
lea26

Tvoja slika je zares osupljiva in tudi dobro prikaže čustva, ki si jih napisala. Resda se ne vidi njenih oči, zato pa se toliko bolje vidi njen mejkup in njeno zamišljenost pred poroko. Seveda je, kot praviš, tudi veselo in to prikazuje tudi pisano cvetje, ki poživi vso sliko. Pričeska, obleka , roža v laseh, šopek in ženska sama, so čudoviti, zmoti me le ta vratni načičkani okrasek, ki je tam po nepotrebnem.
16. marec 2011
evica17

Punca je res čisto sproščena, kar kažeta njena čudovita dlan in obraz, ki ni pretirano naličen in je čisto v skladu s cveticami. Lasje lepo padajo od zgoraj na cvetlice, koža pa je vsa gladka. Moti me samo to, da si napisala, da punca uživa ob prijetnem rahlem vonju cvetlic; glede na kričeč videz rožic pa sklepam, da nimajo tako zelo rahlega vonja.
Zelo lepa slika.
(prosila bi te samo, da v prihodnje daješ le po eno sliko- to velja tudi za vse ostale)
16. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg