12. marec 2011

12. marec 2011

12. marec 2011
upam da je ok
13. marec 2011
Ocene?
13. marec 2011
Madison MaiŁ.!

Heii punci poglejmo si ocene ;
________________________________________________________________________________
KaatFishbone ;
POZA : Kaj naj povem..?! Slika je profesionalna,lepa,moderna...itd. Res si se potrudila. Presenetila si me kajti nisem verjela, da boš to pozo speljala tako hitro in tako profesionalno. Enostavno je odličnoooo.!
POD VODO : Mogoče me moti, da se ne vidi desna roka ampak je slika vseeno odlična. Imaš lepo in profesionalno pozo. Vidi se da imaš potencial. Sliko si še izboljšala z ruto v roki kar je pravi plus.
V SADJU : Wauu slika je odlična in profesionalna. Imaš lepo pozo in vidi se, da nisi zadržava. Še bolj mi je všeč, da si sproščena in pripravljena na vse.
LEŽANJE : No mogoče me malce moti, da ne gledaš v kamero ampak si sliko zelooo lepo oblikovala. Si zapeljiva in strasna kar pomeni, da si upoštevala navodila. Še boljše je, da si z moškim kar naredi tvojo sliko še boljšo.!!
________________________________________________________________________________
evica17 ;
POZA : Vidi se, da si nadarjena imaš veliko potencijala in to si pokazala na tej sliki. Odlična poza in kar me je najbolj presenetilo odličen pogled. Uaauu.!
POD VODO : No mogoče me malce moti obraz ki zgleda nekam ne sproščen. Vseeno pa imaš odlično pozo si kot balerina na prstih. Je pa še ena stvar, ki bi jo rada povedala tvoja opravi oz. oblačilo. Mogoče ga je malce preveč. To bi lahko popravila ampak si upoštevala navodila.
V SADJU : Na sliki me moti, da nisi sproščena. Kje je nasmeh ?? To iščemo sproščeno dekle z nasmehom. Vseeno pa si upoštevala navodila in vidi se da si se potrudila.
LAŽANJE : To sliko lahko opišem z eno besedo --> PROFESIONALNOST. Res si me navdušila. Ko sem pogleda to sliko sem rekla le Wauu. Kajti slika je strasna,zapeljiva,profesionalna in še bi lahko naštevala. Enostavno odličnooooooo.!

No ocene so znane. Sedaj pa da vidimo zmagovalko tega top modela.
Le katera bo postala nov top model, ?
Zmagovalka tega top modela je ;
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

..
.
.

,
,,
,,

,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,

,
,
,
,
,
,
,
,
,-

-
--
--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
:
:

::
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:

:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:

:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
_
;;
;;
;;;
;
;
;;;;

;
;
;
;
;;

;
;
;;
;
;

;;
;
;

;
;;
;
;
;
;
;
Torej zmagovalka je ;

---------------> KaatFishbone

Brawo vedno znova in znova si dokazovala, da zmoreš in vedno si bila boljša sedaj pa si bila najboljša. Brawo!
evica17 , bila si zelooo blizu zmage in tudi tebi čestitam.!

Love Madison ♥
13. marec 2011
u39627
u39627
Tnnx.

Za zmago.
13. marec 2011
čestitam ♥
13. marec 2011
u39627
u39627
Hvala.