25. marec 2011
Ok.
25. marec 2011
u42376
u42376
kolko se?
25. marec 2011
Še 5 !
Časa imajo do ju3 do 12:00 !
25. marec 2011
u35759
u35759
okii
25. marec 2011
Jap.
25. marec 2011
u36338
u36338

25. marec 2011
Ok.
25. marec 2011
Ok.
25. marec 2011
Še 3 !
25. marec 2011
u36663
u36663

26. marec 2011
Ok.
Še 2 !
Časa imata do 11:00 !
26. marec 2011
u35759
u35759
ok
26. marec 2011
OCENE;
Za vami je že 2. izziv. Poglejta si kritike ter pohvale. (;
CraZy.One ~ Slika mi ni všeč. Izgledaš togo, stopo, okorno in neprofesionalno. Menim, da se nisi vživela v nalogo. Poza in obraz se ne vskajujeta, saj oba govorita čisto nekaj drugega. Od tebe se pričakovala mnogo več. Slika je skratka obupna in sem brez besed. Upoštevala pa si vsaj navodila.
THEsunshineGIRL ~ Tvoj obraz je tako oster in močen. Poza pa tako sproščena, izvirna ter profesionalna. Izgledaš zelo lepo, izvirno, sproščeno, profesionalno, zapeljivo ... poziraš pa že kot vrhunska manekenka. Obraz ter poza se vskajujeta, ti pa si se vživela v nalogo. Nimam pripomb, upoštevala si navodila.
AnčiiiiGirl ~ Uau! Poza mi je zelo všeč, saj je nekaj posebnega in je preprosto izvirna. Izgledaš profesionalno, lepo, zapeljivo, veselo, nasmejano, izvirno, sproščeno ... skratka perfektno! Obraz ter poza se vsklajujeta pa čeprav ne gledaš v kamero. Nimam pripomb, upoštevala si navodila.
Tιɴɴ.caɴdy ~ Slika je čudovita! Izgledaš profesionalno, lepo, izvirno, sproščeno, zapeljivo ... skratka perfektno. V nalogo si se vživela, kar se vidi. Malo pa me le moti to, da se noge, roke in obraz ne vskajujejo. Drugače pa si se potrudila, sa mi je slika všeč. Upoštevala pa si tudi navodila.
smile-girl ~ Uau! Slika je super! Izgledaš profesionalno, lepo, izvirno, zapeljivo ... skratka perfektno! V nalogo si se vživela in to se na sliki vidi. Ne gledaš v kamero, kar je tudi dobro, saj tako še najbolj paše zraven slike. Slika mi je všeč. Obraz ter poza se vskajujeta. Nimam pripomb, upoštevala si navodila.
Tejkö.Firework ~ Uau! Ta poza je čudovita! Izgledaš profesionalno, lepo, izvirno, sproščeno, zapeljivo in že kot pravi model. V nalogo si se vživela in to se na sliki opazi. Obraz, poza, roke, noge ... vse se vskajuje. Slika mi je zelo všeč in zato nimam pripomb. Upoštevala si tudi navodila.
,

,

.
.

.
.
.

.
.
.

.
.
.
.

.
.
.

.

.
.
,

,
,
,

,
,
THEsunshineGIRL ~ Tvoja slika je bila vrhunska! Čestitam!
26. marec 2011
u42376
u42376
izziv?
26. marec 2011
Izpade;
,

,

.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.
.

.
.
.
.

.
.
.
.
.
kŁar.Lobsteer & Katyccaa & CraZy.One ~ Žal mi je, vendar poslavljate se. Baay ◘
26. marec 2011
Sabrina Mail !

Pozdravljena dekleta! Tukaj je že 3. izziv. Tokrat se boste slikale oblečene v meso.
Bodite profesionalne in ne pozabite na vsako malenkost - da bo popolna.
Primer;

Good Luck!
Love, Sabrina ♥
26. marec 2011
u36338
u36338

26. marec 2011
u35759
u35759

26. marec 2011
u36169
u36169

26. marec 2011
Ok, še 2 !
26. marec 2011
u36663
u36663

26. marec 2011
http://cwtv.com/thecw/gen-gallery-antm10-models/6/images/c/0003/cw-antm10-claire-container_010747-ce256e-500x334.jpg
26. marec 2011
[img]http://cwtv.com/thecw/gen-gallery-antm10-models/6/images/c/0003/cw-antm10-claire-container_010747-ce256e-500x334.jpg[/img]
26. marec 2011
u36663
u36663
Ocene.?
26. marec 2011
sori k nism dala direktno slike, sm mi neki ful računalnik šteka
26. marec 2011
[img]http://cwtv.com/thecw/gen-gallery-antm10-models/6/images/c/0003/cw-antm10-claire-container_010747-ce256e-500x334.jpg[/img]
26. marec 2011
OCENE;
Za vami je že 3. izziv. Poglejta si kritike ter pohvale. (;
THEsunshineGIRL ~ Slika mi je zelo všeč. Izgledaš profesionalno, lepo izvirno, sproščeno, ampak na nek način tudi okorno, stopo in togo. Obraz ter poza se ne vsklajujeta. Všeč pa mi je tudi izraz na obrazu in celotna slika. Naslednjič le bodi pozorna na te pripombe in malenkosti. Upoštevala si navodila.
AnčiiiiGirl ~ Izgledaš profesionalno, lepo, izvirno, zapeljivo, spoščeno, ... skratka perfektno. Izgledaš že kot pravi top model. V nalogo si se vživela. Všeč pa mi je tudi izraz na obrazu, saj je tako 'realen' in tudi roke, poza, obraz ter oblačila se vsklajujejo. Nimam pripomb. Upoštevala si navodila.
Tιɴɴ.caɴdy ~ Uau! Slika je čudovita! Izgledaš profesionalno, lepo, sproščeno, izvirno, zapeljivo, vrhunsko, ... skratka ti obvladaš. V nalogo si se vživela in hkrati predstavila meso in oblačila iz mesa. Obraz ter poza se vskajujeta. Nimam pripomb, upoštevala si navodila. To sliko sem imela tudi v mislih.
smile-girl ~ Poza mi je zelo všeč, saj je profesionalna ... ampak na nek način me spominja kot, da nisi pri pameti, kot da si vinjena. Tudi obraz mi ni všeč, saj izgleda zaspan in dolgočasen. Poza in obraz pa se nekako vsklajujeta, kar je dobro. Pričakovala sem več, upoštevala si pa vsaj navodila.
Tejkö.Firework ~ Uau! Zelo mi je všeč poza, saj je zares 'top'. Izgledaš profesionalno, lepo, izvirno, sproščeno, zapeljivo ... skratka perfektno. Malo pa me moti, tisti vrat, saj je tako zdvignjen vrat, saj izgleda ceneno. Obraz ter poza se vsklajujeta. Upoštevala pa si tudi navodila.
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg