u35646
u35646
Jst sm še tole dala ...
Jz sm punca ...
09. marec 2011
Ok.
09. marec 2011
u36169
u36169

10. marec 2011
u36663
u36663

10. marec 2011
KooK Šee.?
10. marec 2011
Še 2 !
10. marec 2011
u35759
u35759
ok
10. marec 2011
Ja.
10. marec 2011
u35759
u35759
do kdaj majo cas?
10. marec 2011
OCENE;
Za vami je že 3. izziv. Poglejte si kritike ter pohvale. (;
CraZy.One ~ Slika mi je všeč, sploh pa poza saj je zares lepa, izvirna, profesionalna ... vseeno pa bi jo lahko še malo ''pocukrala'' saj izgleda malo prazna. Tudi obraz je malo gršda oz. grd izraz imaš na njem. Si se še kar vživela v nalogo. Mogoče bi bilo boljše, če bi povdarila določene gibe. Upoštevala pa si tudi navodila.
Tejkö.Firework ~ ... Kaj naj povem ... tukaj ni ničesar za reči, saj je slika zares veliko več kot je fantastična oz. perfektna. Izgledaš profesionalno in zelo, zelo lepo. Seveda si zelo izvirno prikazala to pozo in sem prav ponosna, da tekmuješ v tem top modelu. Nimam besed, nimam pripom, slika je popolna in seveda si tudi upoštevala navodila.
KlarBatGirl ~ Izgledaš zaigrano, kar pomeni da si se v vlogo zelo vživela in to nekako predstavila na ravno pravi način. Slika mi je zelo všeč, posebeb to tvoje igranje. Poza je super in mi je všeč. Prav tako pa obraz saj je nežen in se vskajuje s pozo. Upoštevala si navodila, nimam pripomb.
NuestroAmor ~ Nevem kaj naj rečem! Osupela sem ... popolnoma. Glede na to, da slik ni bilo več in da si sama naredila strip je slika več kot le perfektna. Izgledaš profesionalno. Všeč mi je poza in kako si zraven vključila roke. Čeprav ne gledaš v kamero mi je slika všeč. Upoštevala si navodila, brez pripomb sem.
THEsunshineGIRL ~ Uau! Pogled je tako oster in močen, da sem se kar 'stopila'. Izgledaš profesionalno in zelo lepo. Tudi pričeska, pogled ter make-up se odlično vskajujejo in povdarjajo tvoje gibe na obrazu. Slika mi je zelo všeč, izgledaš pa tudi zelo izvirno. Nimam pripomb, upoštevala si navodila.
BeMyFan ~ Uau! Slika me je popolnoma navdušila. Ta poza je zares profesionalna, lepa ... skratka brez pripomb sem! Obraz se vskajuje s pozo in izgledaš ravno prav zaigrano, kar pomeni da si se v nalogo vživela. Naj povem, sa sem imela to sliko v mislih, zato se brez pripomb.
KaatFishbone ~ Slika je lepa in profesionalna. Zelo lepo predstavljaš plašč pa čeprav je samo portret plašč iztopa in se tudi lepo vskajuje s določeni gibi na tvojem obrazu. Čeprav ne gledaš v kamero je slika perfektna, ampak vseeno bi po mojem mnenju boljše izpadlo če bi gledala v kamero. Upoštevala si navodila.
Tιɴɴ.caɴdy ~ Uau! Poza je popolnoma navadna, ampak pri takšni sliki to je ta to izape popolno. Obraz je zelo močen in oster pa hkrati profesionalen. Vživela si se v nalogo in se predala 'toku' in igrala. Uspelo ti je, saj je slika super. Slika mi je všeč. Nimam pripomb, upoštevala pa si tudi navodila.
k€$ha ~ Slika zares ni nič posebnega. Tvoj obraz se ne vskajuje oz. se ne dopolnjuje s pozo. Saj je poza grda, neprofesionalna in čisto navadna, saj vse kar počneš je, da stojiš. Tudi obraz ni ravno prepričljiv in tudi lep ne. Tudi celotna slika me ni navdušila, zato mi ni všeč. Upoštevala pa si vsaj navodila.
AnčiiiGirl ~ Slika je zares lepa, profesionalna ter živahna, močna in ostra. Obraz je (kot sem že povedala) oster in močen, profesionalen in tudi lep. Poza je navadna, ampak pri tebi to izpade perfektno. Lepo si predstavila jezno stranko. Slika mi je všeč in zato nimam pripomb, upoštevala si navodila.
ukii ~ Slika je zelo lepa, ampak neprofesionalna. Kako to, da se ti ne vidi obraz? Saj to je čista polomija! Poza je super, čeprav ne popolna, ampak ta obraz te je čisto ''potunkal'', saj sploh ni 'fashion'. Malo več sem pričakovala od tebe. Upoštevala si pa navodila in si se vsaj potrudila v primerjavi z ostalimi, ki so dale slike iz istega photošutinga.
Majčyka ~ Naj se ti opravičim, ker sem spregledala tvojo sliko v prejšem izziv. No pa pojdiva k sliki. Slika mi ni všeč. Zakaj? Ne izgledaš profesionalno in mislim, da si nase kar 'zmetala' make-up, ki pa se ujema, kar je dobro. Slika pa mi profesionalna in izgledaš zdolgočaseno. Malo si me razočarala, upoštevala pa si vsaj navodila.
10. marec 2011
Zmagovalka;

,

.

.
.

.

.
,
,
,

,
,
,

,,

,
,

..

.
.
.

.
.

.
BeMyFan ~ To sliko sem imela v mislih in je absoultno perfektna. Čestitam!
10. marec 2011
Izpade;
,

.
.

.
.

.,

,
,
,
,
,
,

,
,,

,
,

,
,

,
.
.
ukii & isabela< 3 ~ Žal se bosta morali posloviti ! Baay ◘
10. marec 2011
u39661
u39661
next iziv
10. marec 2011
Sabrina Mail !

Pozdravljena dekleta! Pa smo se spet zbrale v 4. izzivu vas pa je še kar veliko. Tokrat se boste slikale z bravnim prahom na obrazu. Potrudite ste in pokažite profesionalnost, saj mislim, da ste že dovolj izkušene in, da veste kaj to pravzaprav pomeni.
Primer;

V mislih imam zmagovalno sliko!

Good Luck!
Love, Sabrina ♥
10. marec 2011
u39661
u39661

10. marec 2011
u35759
u35759

ok?
10. marec 2011
u35759
u35759

ok?
10. marec 2011
njoh, sori za prejšnjič, sam sm spet zamudila in komi sm tisto našla, pa učit sm se morala pa neki. zdej se bom naprej potrudla če ne izpadem.
10. marec 2011
Ok, mate use.
10. marec 2011
u36663
u36663

10. marec 2011
Lahka je tut barva ... ni važn sam da mate obraz iz barv.
10. marec 2011
Ok.
10. marec 2011
u39557
u39557

10. marec 2011
u36169
u36169
A potem ne rabi biti prah?
10. marec 2011
Ne, pač napisala sm prah ampak tut tista barva je neke vrste prah. Sam prah ma malenkost prednost.
10. marec 2011
u39661
u39661
sabrina girl eno sporočilo sm ti napisala
10. marec 2011
Ija sm vidla.
Še 7 !
Časa imajo do ju3 do 14:30 !
10. marec 2011
u35646
u35646

Dobra?