A, dam ocene ?
07. marec 2011
OCENE;
Za vami je že 1. izziv. Poglejte si kritike ter pohvale. (;
CraZy.One ~ Izgledaš zelo, zelo naravno, si tako nežna, lepa in nedolžna, kar mi je zelo všeč. Celoten obraz se zelo vskajujeta, ampak malo me moti ker ne gledaš v kamero, kar ni nič narobe, le pri tvoji sliki to ne 'paše' in bi bilo bolje če bi gledala v kamero. Drugače pa si upoštevala navodila.
Tejkö.Firework ~ Obraz kar izžareva iz slike in zelo iztopa. Celotna slika je profesionalna, lepa, izvirna in čisto 'freš'. Všeč mi je, da si uporabila roke, saj je tako slika še boljša. Ne gledaš v kamero, ampak to zraven takšne poze 'paše'. Nimam pripomb, upoštevala si navodila.
KlarBatGirl ~ Poza je super, profesionalna, lepa ... perfektna in na njen nimam pripomb. V nalogo si se zelo vživela in pokazala moč, če prav ne tako izrazito. Moti pa me ta obraz, saj je popolnoma drugačem od poze in se ne vskajuje. Drugače pa si tudi ti upoštevala navodila.
NuestroAmor ~ Slika je profesionalna, lepa, nedolžna, nežna, izvirna ... in mi je zelo všeč. Moti me samo to, da kažeš hrbet, saj bi bilo veliko bolje če bi bila obrnjena naprej in ne obratno. Vživela si se v izziv, saj se opazi. Všeč mi je, da ni samo portret in je celotna slika. Upoštevala pa si tudi navodila.
THEsunshineGIRL ~ Uau! Brez pripomb sem, saj je slika profesionalna, lepa, izvirna, skadna ... perfektna. Obraz ter poza se vskajujeta in sta zelo 'močna'. Obraz je zares lepa in tako zelo nedolžen ter mil. Tudi poza je zelo izvirna in je čisto 'freš'. Nima pripomb, upoštevala si navodila.
BeMyFan ~ Slika je zelo lepa, profesionalna, izvirna in nežna oz. 'nedolžna'. Všeč mi je pozicija, saj zares 'paše' zraven. Vse kar me moti so oči, saj izgledajo zaspane in ne vskajujejo se z ustnicami in celotno sliko. Si pa seveda upoštevala tudi navodila, saj je slika črno-bela.
KaatFishbone ~ Poza je profesionalna, lepa, izvirna, fantastična ... popolna in mi je zares všeč. Obraz pa je oster ter močen in na sliki iztopa. Celotna slika mi je zelo všeč. Vživela si se v nalogo iin poziraš kot že prava profesionalna manekenka. Nimam pripomb. Upoštevala si navodila.
Tinuu.SpongeBob ~ Slika ni ravno tako zelo bliščna in perfektna, kajti določeni gibi se ne vskajujejo npr.: oči, ustnice, frizura, pozicija ... slika mi zares ni všeč. Ne izgledaš profesionalno, si lepa (še kar) in slika ni izvirna. Malo več sem pričakovala od tebe, ampak si vsaj upoštevala navodila.
Tιɴɴ.caɴdy ~ Zelo mi je všeč obraz, saj je videti zares lep, profesionalen, sijoč, izviren ... skratka perfekten je. Tudi tista 'ruta' se zelo lepo vskajuje z obrazom, prav tako pa tudi make-up, ki poudarja tvoje lepe oči. Te slike nisem imela v mislih, ampak je tudi ta zares čudovita. Nimam pripomb. Upoštevala si navodila.
k€$ha ~ Slika mi sploh ni všeč. Ne izgledaš profesionalno, nisi lepa in ne izvirna. Obraz ter poza sta čisto različna, kar pomeni da se ne vskajujeta. Obraz se skoraj da ne vidi in poza zares n nič posebnega. Kako si prekrižala noge ... katastrofa. Izgledaš kot cipa. Razočarala si me, si pa vsaj upoštevala navodila.
AnčiiiGirl ~ Uau.! Osupela sem ... nimam besed. Slika je perfektna. Ta oster obraz, perfekten pogled, našobljene ustnice ... perfektna slika! Veseli me, da si uporabila roke, saj je slika tako zares čudovita in lepo izgleda ker držiš nekaj v rokah. Nimam več besed, to sliko sem imela v mislih in zato nimam pripomb. Upoštevala si navodila.
ukii ~ Slika ni profesionalna in ni lepa, izvirna, skladna ... sploh ni tisto kar sem pričakovala, ni 'high fashion'. Ne gledaš v kamero, kar ni dobro saj se poza in obraz tako ne vskajujeta sploh pa ne pri tej sliki. Tudi poza ni lepa. In obraz je 'kr neki'. Nisem zadovoljna, si pa vsaj upoštevala navodila.
Majčyka ~ Hmm, kje naj začnem ... slika ni profesionalna je pa zelo privlačna, seksi ter zapeljiva in to skoraj preveč, kar pa že sploh ni več 'fashion'. Obraz je lep in tudi make-up se prilagaja, ampak poza je čudna in se ne vskajuje s obrazom. Si pa vsaj upoštevala navodila.
Zmagovalka;
,

,
.
.

.

.
.

.
,
,
,

,
,

,
,
,
.
.
.
.

.
.
AnčiiiGirl ~ Dala si zmagovalno sliko! Čestitam!
07. marec 2011
Izpade;
,
.
.

.
.
.

.

,
,
,

,
.
.

.
.

.
.
.
,

,
,
,
,
Nobena ~ Saj je komaj 1. izziv.
07. marec 2011
Sabrina Mail !

Pozdravljena dekleta! Tukaj je že 2. izziv in v top modelu vas tekmuje, kar 14 ampak še se lahko prijavite. Tokrat se boste slikale gole v vodi s sadjem. Morate biti profesionalne in zelo sproščene in pokazati naravno lepoto.
Primer;

V mislih imam zmagovalno sliko!

Good Luck!
Love, Sabrina ♥
07. marec 2011
u39557
u39557

07. marec 2011
Ok.
07. marec 2011
u39661
u39661

07. marec 2011
Ok.
07. marec 2011
u36663
u36663

07. marec 2011
Ok.
07. marec 2011
u35646
u35646

07. marec 2011

07. marec 2011
ej kje najdete te slike?
07. marec 2011

07. marec 2011
ukii ~ Sama boš mogla nekak poiskat.
07. marec 2011
u36169
u36169
Sabrina, me lahko ta izziv opravičiš?
07. marec 2011

ok?
07. marec 2011
u36338
u36338

07. marec 2011
Ok.
07. marec 2011
u35759
u35759

ok?
p.s Tnx za zmago
07. marec 2011
Ok. Pa nzk.
07. marec 2011
Kook šee ?
08. marec 2011
u35759
u35759
ja kdo se?
08. marec 2011
Daaam zdeej
08. marec 2011

08. marec 2011

ok?
08. marec 2011

ok??
08. marec 2011
se lohku plis prjavm??
isabela
germanota
slika pa je tista ku prej
08. marec 2011
Ja, sprejeta, zdej pa naret izziu (zadni).
08. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg