Še 5!
05. marec 2011
http://www.bing.com/images/search?q=dreses+filterui:color-cls_GREEN&view=detail&id=322E88EA230F1A1F0BC18C1B34CA40D9F69DD9EA&first=271&FORM=IDFRIR&qpvt=dreses
06. marec 2011
pč kopiri pa tista temno zelena slika
06. marec 2011
- evica17_Ni slik.
- GaGaMuMuWii_Ni slik.
- Majča.3_Pravilno
- majčtedybear_Moraš dat še sliko z rdečim ozadjem. Štejem ti drugo sliko.
- marina_isa_Moraš dat 2 sliki. Na eni moreš bit z roza obleko in na drugi pa ne rabi bit roza obleka ampak mora bit roza ozadje. Ne, da je roza ozadje in obleka na eni sliki.
- Meoooow^^_Pravilno.
- ngdl_Pravilno
- The.Cool.Girl_Ni slik.
- tini_cute_Moraš še dat sliko z zelenim ozadjem.

Samo 3 so nardile pravilno: Meoooow^^, Majča.3 in ngdl. Poglejte pri njih in drugič boljše preberte NAVODILA.
06. marec 2011
Navodilo:
Določila vam bom barvo in ta barva naj bo vaše ozadje in slikajte se tudi v obleki take barve.
06. marec 2011

07. marec 2011
OK. Tiste, ki ste nardile ste nardile.
08. marec 2011
a lah sam uprašam koko se da sliko gor(top modeli,.....)
08. marec 2011
Ocene so tukaj. To je bil 2. izziv in sem zelo razočarana nad nekaterimi. Pomislila sem in 3x je preveč zato bo to le 1x. Ne bi bilo pravično do ostalih, ki pridno delajo izzive. Utoraj une, ki niste nardile....če naslednji izziv ne nardite al katerega drugega izpadete!

evica17: Ni slik.
****************************************************************************************************************
GaGaMuMuWii: Ni slik.
****************************************************************************************************************
Majča.3: Ozadje: Uredu, slika je uredu, pogled za nazaj mi je zelo ušeč. Super, pravilno si nardila nalogo. Obleka: Slika ni profesionalna. Ne gledaš v kamero.
***************************************************************************************************************
majčtedybear: Ni slik.
***************************************************************************************************************
marina_isa: Ozadje: Uredu, upoštevala si navodila. Slika je profesionalna, uredu poza, tudi pogled je uredu. Obleka: Slika je uredu, samo ne gledaš v kamero.
Meoooow^^: Ozadje: Slika je profesionalna, ti si uredu, poza je tudi zelo uredu, tvoj obraz pa mi je najbolj ušeč. Obleka: Slika je zelo profesionalna, slika je super, amazing.
ngdl: Ozadje: Upoštevala si navodila, ozadje je temno-modro, slika je profesionalna in mi je ušeč. Obleka: Super slika, zelo mi je ušeč, profesionalna je le to me moti, ker ne gledaš v kamero.
The.Cool.Girl: Ozadje: Upoštevala si navodila, slika je zelo profesionalna in zelo mi je ušeč, super. Obleka: Upoštevala si navodila in je use uredu razen ene malenkosti ne gledaš v kamero.
tini_cute: Ni slik.
(/=napaka, x=ni slike)
evica17: x, x
GaGaMuMuWii: x, x
Majča.3: //
majčtedybear: x, x
marina_isa: /
ngdl: /
The.Cool.Girl: /
tini_cute: x, x

4 ßejße niso imele slik. 4 ßejße so imele napake.

Zmagovalka je:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Zmagovalka je Meoooow^^ le ona ni imela niti ene napake. Nagrada:

Prvo seveda vrtnica, ker je Dan Žena:

In:

Poraženka je:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Žal si ti poraženka Majča.3. Imela si uredu slike ampak si imela največ napak.
No zdej nas je 8. Bye Maja. Srečen Dan Žena tudi ostalim.
08. marec 2011
micaa
Tu je link: http://www.igre123.com/forum/tema/kako-dodas-sliko-na-forum/13175/

Upam, da ti bo forum kaj pomagauu....
08. marec 2011
Miranda's mail!

Heeeejjjj! Tuu pred vami je žeee 3. izziv! Upam, da se boste tokrat kaj bolj izkazale!!!!!!!!!!!!!

Slikaj kot delavka, ko delaš kakšno delo oziroma ko si v službi.

Tukaj sem js kot šivilja oziroma modna oblikovalka.

Love Miranda.
08. marec 2011
u28091
u28091
sm kot učiteljica

08. marec 2011

DeŁam v mesnici
08. marec 2011
u35471
u35471
Awww.... Hvala za zmago, hvala za rože in hvala za nagrado. Amm... Upam, da te ne moti.

https://www.igre123.com/forum/tema/top-model-by-meoooow-cycle-2/15351/1

Še izziv:
Poštarka

09. marec 2011
Me ne moti in super slika
09. marec 2011
u35471
u35471
Hvala.
Kolko jih mora še nardit in do gdaj?
10. marec 2011
Škoda sem izpadla
Se zgodiii..........
11. marec 2011
Nardit jih mora še fuŁ do ju3.
13. marec 2011
17:00
13. marec 2011
Ocene!

ZdEj Mi Je pa TeGA DoVoLj!!!! iZpAdEjo uSeEeEe TiSTe, Ki NisO NaRdIlE izZIvA!!!!!!
14. marec 2011
ngdl, marina_isa in Meoooow^^ ostanejooo....
14. marec 2011
ngdl: Slika je profesionalna. Ušeč mi je tvoj pogled.
14. marec 2011
marina_isa: Slika je profesionalna ampk me motijo odprta usta.
14. marec 2011
Meoooow^^: Slika je profesionalna. Super ušeč mi je celotna slika!!!!!!!!!!!!
14. marec 2011
Nobena od vas 3 ne izpade, ker jih je že dovolj! Ampak bomo določili zmagovalko:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-Meoooow^^ zmagovalka si ti!
14. marec 2011
Izziv: