!!!!!! ta komad je tok the best
btw neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. januar 2013
"kolk je ura?" uprasam in liss mi pove da je cas za vecerjo.
Prespricale smo jo in raje narocile pico.
Ko je prispela smo jo stihotapile u sobo.
Zacela se je zurka!
Nabijale smo musko in plesale ter se drle na vs glas.
"karaoke time" je rekla Emma inzreb me je dolocil za prvo.
Prpravle smo karaoke na yt.
Zacela sm pet (in kr dostkrat sm zafusala).
"morm it...krizni sestank z luke-om mam" recem ko koncam in stopim u luke-ovo sobo. "prsla sm" recem in se usedem na svojo prejsno postlo. "kaj si hotu?" uprasam in ga gledam. Sede k men in me odbjame ter zasepeta "kaj je narobe?" "ti pol povem...aves kaj...." prekine me ko svoje ustnice pribliza mojim. Do dotika je samo se slab centimeter. Naredi nasledni korak in najine ustnice se zdruzijo. Prekinim poljub "u tem je torej problem..ne ljubis me.." rece zalostno "ne! Samo..." "samo kaj? " napol zakrici name. Po licu mi spolzi solza "ne zmorem" recem ustanem in ze hocem steci iz sobe a me ustavi in me prime za roko. "spusti me. Prosm..." ga prosjacim a me se vedno drzi. Zapestje me boli a srce je poceno. "nehaj.boli me.." recem in ko se zave da mojo roko stiska z uso mocjo rece "oprosti" in jo ispusti.
Next bo na racunalniku
02. januar 2013
neeeeeeext
02. januar 2013
"anja..prosim" reče in me poskuša objeti a se mu izmuznem "ne. preprosto ne zmorem" rečem in stečem iz sobe.
po hodniku odmevajo moji koraki... zaletim se u nekoga a stečem naprej.
slišim preklinjanje ki leti name a mi ni mar.
ustavim se in se vržem na kolena. "ne ne ne NEE!" se zaderem in slišim svoj odmev.
za seboj zaslišim korake najprej hitre potem upočasnjene.
ne oziram se...hočem umreti!
oseba za mano me objame.
"gdo je?" reče in kmalu se zavem da je to luke.
zberem pogum in potiho rečem "Andy...nemorm ga pozabit...vse zivlenje ga ze poznam...""razumem te.." doda in mi obriše solze z lica. "Luke..jaz..jaz" "razumem." me prekine...
NEXT?
kratko jee kr...nimam več izgovorov
hahah lol ne resno zdj sm z glavo čist drugje
02. januar 2013
next obveznooooooooooooo
02. januar 2013
objamem ga in mu zajocem u majco. "tega si ne zasluzim..." "seveda si." me prekini in spusti iz objema.
"h punc...ama morm. " recem potiho a on le pokima.
"kaj kob se nam prdruzu?" uprasam, ter cakam na odgovor.
Pokima in odpraviva se do sobe. Ustopiva in...PARTY!!!!
Pozno zjutraj koncn le zaspimo...
Zvrgolenje ptickov, svez zrak, soncni zarki, NOV DAN!
Zbudimo se in luke se gre preoblect. To storimo tudi me. Ko se preoblecem, stopim na hodnik potrkam na utrata. "naprejn" zaslisim lukeov glas ter ustopim.
Luke je biu brez majce "ne ne sej pridem pol.." se ze obrnem "a dj no.. Sej sm tip .." ze zarezi.
Hitro si oblece majco in uprasa me zakaj sm prsla " a zdj sm pa ze nezazelen osebe?" se naredim uzaljeno. "nee sm uprasam" rece in mi pomezikne.
Po kratkem pogovoru se odpraviva u jedilnico.
Tam vs cas govorimo in se smejimo. Ko pospravljamo kroznike se zazrem v kittyjine oci ki pravijo "straan od njegaa!" samo slatko se ji nasmehnem in zapustim jedilnico.
Next?
03. januar 2013
next;*
04. januar 2013
u118716
u118716
нєу!
тσ נє мσנα zgσ∂вιcα σ ναмριяנιн.вι вяαℓι؟
ѕσяу zα σgℓαšєναηנє!
http://www.igre123.com/forum/tema/whisper-in-the-night-%28vampires%29/48477/
06. januar 2013
odhitim do une zenske in jo uprašam če loh grem donc vn iz Emm in Liss. zenska se strinja in sreecna se vrnem u sob o "dovoijo mi vidt Andyja!!!" kmalu znižam glas kr vidm Lukeov obraz. pogledam u tla in se jezim sama nase!!!
"okej ja....in kako ste kaj?" začnem pogovor. "uredu." reče Luke in gleda skoz okno.
"nč grem jst..fajn se mejte" rec in izstopi "luke..." zacnem a on ze zapre urata...
nexTam?
+sorry k je kratko sm se morm za solo učit in....
07. januar 2013
Next+nova bralk
07. januar 2013
ta next je zate samanta:*
rekla sm si d ga bom ze pol potolazla (prjatelsko) takoj smo se preoblekle in sle vn. Ko smo se za avtobusom prpelale do ulice kjer on zivi smo iztopile in potrkale na vrata.
Otpru je in usa navdusena sm se mu vrgla okoli urata. "ustopte" je reku in sli smo u njegovo sobo. Zacel smo gledat en film in biu je res dougocasn. Gledala sm andyjeve modre oci in tuhtala in ugotovila d je on tisti pravi! Tist ob kermu ti srce.....ah nebom osladna.
"kaj je?" potiho zasepeta ko ujame moj pogled. Ne da bi pomislila ga poljubim. Poljub mi vrne in nato sledi 2,3 in 4. "torej sva spet?"uprasa potiho jst pa mu sam pokimam. Stisnem se mu u objem in nadaljujeva z gledanjem filma. Opazm da sta emm in liss ze dobesedno padle u film. In ko je blo konc smo se mal pogovoril in cas je biu za odhot nazaj. Andy je reku da nas bo pelu in ko smo prispeli pre dom sm ga uprasala "prides jutr kaj?" "itak" mi pomezikne in odpeje. Vsa vesela grem za liss in emm nazaj u sobo. Tam zagledam Kitty pri moji omari "kaj delas?" uprasam in ona postane zivcna. Emm se takoj spravi nanjo in liss jo hoce umirit in kmal ji to rata. Jst pa jo primem za lase in jo odulecem do wcja. "zadnc mi je blo zau da tega nism nardila. Zdej pa bom!" njeno glavo pomocm u wc skolko ko na wc ustopi....
07. januar 2013
Next
07. januar 2013
Luke in ji jo posnema s fonom ? Next obvezn
07. januar 2013
dobra ideja...sm kaj da fuck bi luke poceu na zenckem wcju?
08. januar 2013
hahahaha ta ideja z wc-jem je ful uparobna...
next drgaač
08. januar 2013
ja je ja...sm kaj bi luke delau na ŽENSKEM wcju?
08. januar 2013
najbrž sesauca
08. januar 2013
itaak
08. januar 2013
pol se loh od njega pa "prijazno" poslovioš z besedo: "odsesauci"
08. januar 2013
hahah moja beseda odsesauci se stran ma autorskee
08. januar 2013
ja sevide
08. januar 2013
luke iz sesaucom u roki. Okej? Iztopim iz kabin in si umijem roke. Ko iz kabine stopi se kitty se luke zcne zvijat ot smeha. "a si se sla tusirat u wc?" zacne me trgat. Povlecem ga za rokav in ga odvlecem u sobo. "jutr gremo vn... Gres z nami?" se zmeri se smejim in ga gledam. "itak. " "pac...biu bo tut..." stavka nemorm dokoncat "tut velik frendou bo in... Uzival bomo" mu pomeziknemin se zasmejim. "ja sou bom" rece cez dougo minuto in zacne naju trgat. Lih umiriva se ko u sobo stopi una zenska in me nadere kaj delam puncam! Mene je sm se trgat zacel. Padla sm po tleh in se valjala po njih. Spomnim se "ammm...to je problem? Kaj pa jst? Zarat nje sm bla u klinicnemu!" recem in izginem za treskom urat. Stopim u naso sobo in use povem puncama. Use nas trze in kmalu napoci cas...
*tok sm srecna d sploh nemorm pisat!*
08. januar 2013
luke iz sesaucom u roki. Okej? Iztopim iz kabin in si umijem roke. Ko iz kabine stopi se kitty se luke zcne zvijat ot smeha. "a si se sla tusirat u wc?" zacne me trgat. Povlecem ga za rokav in ga odvlecem u sobo. "jutr gremo vn... Gres z nami?" se zmeri se smejim in ga gledam. "itak. " "pac...biu bo tut..." stavka nemorm dokoncat "tut velik frendou bo in... Uzival bomo" mu pomeziknemin se zasmejim. "ja sou bom" rece cez dougo minuto in zacne naju trgat. Lih umiriva se ko u sobo stopi una zenska in me nadere kaj delam puncam! Mene je sm se trgat zacel. Padla sm po tleh in se valjala po njih. Spomnim se "ammm...to je problem? Kaj pa jst? Zarat nje sm bla u klinicnemu!" recem in izginem za treskom urat. Stopim u naso sobo in use povem puncama. Use nas trze in kmalu napoci cas...
*tok sm srecna d sploh nemorm pisat!*
08. januar 2013
nexttt obveznoo
09. januar 2013
nextam donc
14. januar 2013
Next
14. januar 2013
next
14. januar 2013
next za novo bralko :3
stekla sm u luke-ovo sobo in ga zacela priganjat nato pa stekla nazaj v naso sobe ter se nahitro uredila.
stekla sm do une ženske in zacela "jst...donc bi...prespala drugje..." "tvoj oce je reku da po 18 letu lahko hodiš ven in enkrat tedensko prespis drugje" "hvalaa!" sm se dodala in spizdila skozi urata kjer nas je že čakau Andy s prjatlom.
http://weheartit.com/entry/14906936
od Andyja sm dobila poljub in kmalu so se prkazal še ostali.
zbasal smo se u avto, ki ga je vozu un prjatu.
zvedla sm da mu je ime Daniel.
no med potjo sm zvedla da gremo na najlepše mesto na svetu. in to za moj rojstni dan...
no avto se ustavi na parkirišču in ko pogledam skozi stransko okno..... "KAJ?!?!?!!?!?" zakričim in takoj iztopim in začnem skakt od veselja...
"gdo si je to zmislu?" "on" usi rečejo in z roko pokažejo na Andyja. "usi ste vedl?!?" "ja?" "najbolši si!" rečem in Andyju skočim u objem.
"torej se je obema izpounila zelja?" zaslišim Emm in se ji zasmejim "zgleda da res"
še vedno usa naudušena čakam pred urati v... JA!! DISNEYLAND!!!!
nexTam?
14. januar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani