nevem če bom nextala dons -.-
31. december 2012
pač probi če ti pa nou udpel pa ju3
31. december 2012
nebom se lotila kr sm slabe vole in bom sm zgodjo zajebalaa
31. december 2012
okok... hitr rati dobre vole
31. december 2012
ne bo šlo...
31. december 2012
anja je happy!!!
srcno, zabavno, noro, polno ljubezni in bla bla bla... Its a new year with new wishes! :***
nextaam!
Nato pa spet zaspim.
Zbudim se v luke-ovem narocju in zazrem se u njegove oci, v njeh se je bliscalo zaskrbljenje.
"kaj je blo?" uprasam in se poberem "zaspala si...kar...kar zmankalo te je" mi pojasni. "jutri te bodo peljali nazaj...na pregled." nadaljuje in jaz ga ustavim "kako mislis bojo? Kaj pa ti?" uprasam in cakam na odgovor "ja... Prevec sm biu uzuni ta tedn" rece in se uleze na postlo " ze zadnic so neki sklepal...o tvoji bolezni.." zscne a ga prekinim"kaj?" on je tiho "luke! Povej!" lih da ne zakricim nan in pricakujem da objasni "mislijo da mas narkolepsijo" rece potiho in pogled usmiri drugam.
*ja ful je kratko ampak sj veste nou let in to...gremo se mal zurat tle doma alone *
01. januar 2013
"k-k-kaj?!?" komaj spravim iz sebe in ga pogledam. "pozabi..." reče in se poskuša nasmehniti.
ustanem in grem vn iz sobe. tečem po hodniku in skoraj padem ker me kitty skuša spotaknit.
"ne znaš" rečem brez čustno in grem naprej.
pridem do balkona. otprem vrata in vidm stopnice. stopim do njih in se spustim dva štuka nižje.
ko stopim na pločnik zagledam Andyja, ki skupi iz svojo punco hod proti men.
obrišem si solze in stopim na cesto....pred avto.
zbudi me piskanje. na lice mi kapne solza in takrat s težavo otprem oči...
nekam gremo in bom nextala u dveh delih čaww
01. januar 2013
nextttt čim prej
01. januar 2013
zagledam Andyjev obraz.
Hocem mu zavpiti naj izgive pa nemorem. Besede ne grejo iz ust.
"anja... Oprost...." zacne in jst ga hocem prekint in zavpit da nej ze enkrat izgine a nemorem. "nism te hotu prizadet...res ne..in sele donc ko sm te vidu kko si... Sla na cesto in... Sm se zavedu da te se vedno ljubim" rece potiho da ga komaj slisim. Po licu mi spolzi solza, v kateri se blescijo spomini... "ampak zdaj je za use prepozno..." spet zacne in ceprav nocem zacnem jokati. Solz ka ne zmanka...
Next bo zau u treh delih ful mi je zou sm...
Ajde uzivite.
01. januar 2013
zagledam Andyjev obraz.
Hocem mu zavpiti naj izgive pa nemorem. Besede ne grejo iz ust.
"anja... Oprost...." zacne in jst ga hocem prekint in zavpit da nej ze enkrat izgine a nemorem. "nism te hotu prizadet...res ne..in sele donc ko sm te vidu kko si... Sla na cesto in... Sm se zavedu da te se vedno ljubim" rece potiho da ga komaj slisim. Po licu mi spolzi solza, v kateri se blescijo spomini... "ampak zdaj je za use prepozno..." spet zacne in ceprav nocem zacnem jokati. Solz ka ne zmanka...
Next bo zau u treh delih ful mi je zou sm...
Ajde uzivite.
01. januar 2013
nextttt
01. januar 2013
trenutek je biu popoln a se je kmalu spremenil ker je u sobo stopil luke.
Po eni strani sem se ga veselila po drugi sm pa hotela da ga nikoli ne bi bilo.
Vseeno sm se mu steska nasmehnila in on se je useedel na drugo stran postelje. Ni mu jasno kaj Andy pocne tle. "andy, to je luke" recem ko le dobim glas nazaj.
---------------2 DEL------------------------
po pribliznu 8 dneh sm se vrnila nazaj u dom. Razmisljala sm o usem mogocem a le nekaj mi ni dalo miru.
Hocem a nemorem... Preprosto nezmorem. Luke mi je vedno do zdaj pomagal.
Ko sm se u sredo zbudila sm se in hitro vstala. Stopila sm do urat in zaslisala "jutro" "jutro " odvrnem in stopim skozi urata. Sla sm na wc in tam ostala do zajtrka. Upala sm da luke-a nebo vec u sobi ko se vrnem. In res, ni ga bilo. Hotro se preoblecem in grem u jedilnico. Vsedem se kot ponavadi zraven njega. Smejali so se in govorili o marsicem. "je kaj narobe?" me potiho uprasa Lisa. Kratko ji pokimam in ona mi pokaze naj ji sledim. Sledim ji do vhodnih vrat. Tam se vsedeva na fotelja. "mi poves?" me plasno uprasa in jaz ji pokimam. Use ji povem in ona se prime za glavo. "kaj je?" jo uprasam in pove mi "luke je ze u srednji soli hodiu z neko punco...in zgodba je bila podobna... Potem ga je prevarala" pove. "tega ne nameravam...vrjemi" ji recem odlocno in ona mi pokima "vrjamem" "in kaj nameravas?" me se uprasa in jaz jo povem "nevem...nocem prizadeti luke-a ampak..." prekine me "mo1as premisliti! Ce bos z luke-om in ga nebos imela rada bosta trapela oba!" rece in....
Next?
01. januar 2013
trenutek je biu popoln a se je kmalu spremenil ker je u sobo stopil luke.
Po eni strani sem se ga veselila po drugi sm pa hotela da ga nikoli ne bi bilo.
Vseeno sm se mu steska nasmehnila in on se je useedel na drugo stran postelje. Ni mu jasno kaj Andy pocne tle. "andy, to je luke" recem ko le dobim glas nazaj.
---------------2 DEL------------------------
po pribliznu 8 dneh sm se vrnila nazaj u dom. Razmisljala sm o usem mogocem a le nekaj mi ni dalo miru.
Hocem a nemorem... Preprosto nezmorem. Luke mi je vedno do zdaj pomagal.
Ko sm se u sredo zbudila sm se in hitro vstala. Stopila sm do urat in zaslisala "jutro" "jutro " odvrnem in stopim skozi urata. Sla sm na wc in tam ostala do zajtrka. Upala sm da luke-a nebo vec u sobi ko se vrnem. In res, ni ga bilo. Hotro se preoblecem in grem u jedilnico. Vsedem se kot ponavadi zraven njega. Smejali so se in govorili o marsicem. "je kaj narobe?" me potiho uprasa Lisa. Kratko ji pokimam in ona mi pokaze naj ji sledim. Sledim ji do vhodnih vrat. Tam se vsedeva na fotelja. "mi poves?" me plasno uprasa in jaz ji pokimam. Use ji povem in ona se prime za glavo. "kaj je?" jo uprasam in pove mi "luke je ze u srednji soli hodiu z neko punco...in zgodba je bila podobna... Potem ga je prevarala" pove. "tega ne nameravam...vrjemi" ji recem odlocno in ona mi pokima "vrjamem" "in kaj nameravas?" me se uprasa in jaz jo povem "nevem...nocem prizadeti luke-a ampak..." prekine me "mo1as premisliti! Ce bos z luke-om in ga nebos imela rada bosta trapela oba!" rece in....
Next?
01. januar 2013
neekšt
01. januar 2013
nexttt
01. januar 2013
next!!!!!
01. januar 2013
01. januar 2013
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
01. januar 2013
01. januar 2013
jaz ji odgovorim "vem...ampak.." "anja...odloči se!" me prekini Liss.
"danes ma rojstni dan..." rečem tiho in liss me ne šlisi dobro "kaj?" "rojstni dan ima..." ponovim glasneje.
"načrt mam!" reče in pelje me do moje sobe.
tik pred urati se ustavim "si nora?! notri je." rečem "se mu boš do smrti skrivala?" reče in otpre urata. lažno se nasmehnem ter ustopim.
"naju zapelješ nekam?" upraša Luke-a in se nasmehne. "hmm..ja kam?" upraša in liss mi pomigne naj mu povem in to tudi storim "na starfall" (izmišleno ) rečem in pogledam u tla. "okej...gdaj?" "zdej" mu odgovori Liss.
odpravl smo se in skoraj na cilju uprašav kje naju pusti "na parkirišču tam čez" hitro rečem in zaprem usta.
ko ustavi mu liss reče naj naju pride iskat čez eno uro.
otpravili sva se do parka "in kaj zdaj?" uprašam "poklič ga" reče in ubogam jo. dogovoriva se in kmalu ga vidm kako prikoraka izza vogala.
"hey" reče "hej. hmm ja to je Liss, Liss to je Andy" rečem in utihnem. Liss me s komolcem rukne v roko. Andyju podam roko in rečem "use najbolš in najlepš" zasmeji se "hvala" objame me in...anja nehi jokat!! solze se mi ulijejo iz oči.
"kaj je?" upraša ko me spusti iz objema. "nč...sm..eh pozab" rečem in globoku udihnem.
"in je kej nouga tle u civilizaciji?" uprašam in se rahlo nasmehnem "hmm..zadne čase si bla pogosto tle...ubistvu je use skp brezveze" reče.
....next?
tastari mi težijo in hočejo videt kaj pišem zato bom nehala za donc *
01. januar 2013
okej nehal so...
nexTam
"mam idejo!" reče luke kar iznenada. "kakšno?" "vedno si si želela tatto ane?" "ja?"
rečem in zmedeno gleddam njegove oči "pritta" reče in slediva mu do neke stavbe. spomnim se je. "kje smo?" upraša liss in jst ji odgovorim "tuki ti nardijo tatto...ko sva bla z Andyjem mejhna sva vsak vikenf hodila sm gledat" sm se nasmehnila.
koncno sm pršla na vrsto in dobila sm svoj tatto.

kmalu je bila ura skozi. poslovila sm se od Andyja in šle nazaj na parkirišče. tam naju je že čakal Luke.
hoče me poljubiti...a se mu zmaknem "use uredu?" upraša in jaz mu samo pokimam.
vrnemo se nazaj u dom.
next?
(kratki nexti so kr tastari hočejo to prebrat -.- in jst tega nočeem!!)
01. januar 2013
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. januar 2013
neeeeeeekštyy
01. januar 2013
prispeli smo in takoj izvedeli da smo dobili novo sostanovalko.
po imenu Emma.

takoj ko sm jo vidla sm vedla d se bova razumeli.
naselili so jo u sobo zraven najine.
takoj ko sva lahko sva z Liss šle k njej. "hej" sm jo pozdravla "hai" je odvrnila in naju povabila naprej.
u tej sobi so ble 3 prazne postelje.
začele smo govorit in dobr smo se ujele in tema je nanesla na to da bi se z Liss preselili u to sobo.
takoj smo šle povedat uni ženski in dovolila je.
takoj sm šla u svojo sobo in izpod postelje vzela potovalko.
notri sm začela basat stvari in Luke me je uprašau "zakaj pa to šrček?" in preveč veselo sm odgovorila "selim se" takoj sm ga pogledala in bala sm se da sm to povedala preveč srečno. Luke kar naenkrat stopi do mene in mi na uho zašepeta "je use uredu?" obrnem se ga objamem in reče "ne" obrnem se nazaj in pakiram naprej.
"anja..." zacne a ga prekinim "lej...pridem pol ponoč sm in se bova zmenila." potovalko dam na ramo ter ga poljubim na lice in izginem za pokom urat.
"here i am" rečem veselo in se lotim basanja cunj u omaro.
met tem našponamo musko do konca.

(poslušte celo)
zravn pojemo in še mal plešemo .
ura je bla za kosil.
šle smo u jedilnico in ona se je usedla zravn mene za našo mizo.
"to je Emma" sm jo predstavla in usi so jo pozdravl. ko smo snedle smo šle nazaj u sobo in se šle resnica ali iziu.
na vrst sm bla pra in izbrala sm iziv.
kr me Emma še ni dobr poznala je rekla "pejt u sosedno sobo in kušn enga fanta" z Liss sva se spogledali in storila sm kar sm moglaa. sla sm u Luke-ovo sobo in mu dala lupčka na lička.
tako smo čez slabo uro vedele use o vsaki.
next?
~~~~~~~btw ...tale zgodbica je dogajanje pred nikino zgodbico(link:https://www.igre123.com/forum/tema/why-me/48059/1 ) le d smi si tam že šla spremenit ime u Ever~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
01. januar 2013
Next!!!! Sm ti a veš da se najni zgodbi ne ujemata kej preveč...
01. januar 2013
jbg useen je podobno...sej to se je nardil pol čes pou leta ko smo pobegnile iz doma in to
01. januar 2013
Aga ok....
01. januar 2013
okej una zgodbica ma sam iste osebe ni nadaljevanje!! nextam jutr
01. januar 2013
Ok
01. januar 2013
u109114
u109114
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
02. januar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani