neeexT.! *
13. februar 2013
neext
13. februar 2013
neeeeext
13. februar 2013
"Perun! Perun!" sem klicala. "Prosim?" sem zaslišala glas in odskočila. "Uh, nikoli več mi tega ne naredi." sem zastokala, ko sem upočasnjevala srčni utrip. "Perun imam vprašanje. Rekel si, da mi bo kri dala energijo. Kaj se zgodi ko vampir pije kri neposredno iz človeka?" sem vprašala in zardela. " Ja to sem ti rekel. ko vampir pride v stik iz človeško krvjo in jo pije neposredno se ustvari prijeten užitek v možganih obeh. Po vsej verjetnosti se med človekom in vampirjem ustvari vez. Zakaj sprašuješ?" je modro odgovoril. "No, hm, mogoče sem čisto po nesreči to tudi naredila. bili sta samo dve ali tri kaplici krvi." sem z zadrego odgovorila. "Kaj?!" je zaupil. Prebledela sem. Še nikoli ga nisem slišala kričati. "Kje je ta človek? Nekaj moram preveriti." je v naglici rekel. "Tam, od kjer sem odšla. Zakaj, je kaj narobe?" sem zaskrbljeno vprašala. Ne, samo nekaj moram preveriti. Kje živiš? mi je odgovoril. " Srednja Tulsa 158a." sem rekla. "Prav. Pojdi nazaj, kmalu pridem." je rekel in takoj sem se znašla nazaj v moji sobi.
NexTam???
21. februar 2013
neeext
21. februar 2013
neeeeeeeeeeeext
21. februar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani