Okej da vam predstavim vse osebe.
Jenny jenko~jaz
Mark~najlepši in najbolj popularen je v 1 letniku
Jake~najboljši prijatelj Marka( Jake je tudi prelep*--*)
Maja~zahrbtnica največja, hinavka
Sara~najboljša prijateljica
Tara~ 2. naj frendica
Lisa~lepa, a krščanska punca(punca od jake-a)

Okej pa začnimo:

Vse se je začelo ob koncu poletja, v kampu wokkah hookah kjer sem bila po 9 letih nepopularnosti in slabega izgleda končno brezzvezdic v zobeh, počutila sem se malo bolj samozavestno, in tako so me gledali tudi drugi.
Seveda je bil tam tudi mark, ki me je ves čas nestrpno gledal, in potem mi je naskrivaj dal znak, naj pridem v wc. Jaz sem mislila da je to začetek novega, lepšega leta, a ni bilo, okej v wc-ju sem imela prvi poljub, saj mi je povedal mark da sem mu vseč. Im seveda ga ob koncu vprašam če greva plesati, ker je bil takrat zadnji dan in ja... ampak rekel mi je : ti si res super, najboljša od vseh, a ne morem se pokazati s tabo, objel me je in odšel.
počutila sem se zelo slabo in zato sem tezko spala, in drugi dan je bila šola.
Ko sem se zbudila sem šla vzeti aspirin, popiti 1 vodko in bila sem fit.
v soli sem se seveda pozdravila s saro in taro, sara je bila zelo popularna tara, je pa imela največ lajkov na facebooku(1000) zaradi tega so ji vsi zavidali. okej ampak neglede na to da sem mislila da bo nočne more z markom konec in da ga bom prebolela, sem ga videla v šoli z njegovo družbo( maja, jake, liza, in on i se nekaj nepomembnih navijačic) in neglede na to kaj so drugi pravili je jake pristopil do mene in začel pogovor:
(on je bil vedno prijazen do mene)
j~jaz
jake~jake

jake:hej zakaj pa tako sama?
j;ja pač tare in sare ni, ker sta bolane
jake: prisedi h nam
Maja:*sliše, in se zadere* ajde jenko prid sm ce si upas
jona je bila malo bolj debela in jaz suha)ajde bajsa neumna prid sm če si upaš
jake:ej maja kaj tep ni jasn?
just jo naj pride ce si upa:
Mark: pa kaj teb ni jasn maja pusti jo no boze milo*jezno*
j:*presenečena slišati to od marka* sej ni treba da me ščitite
.
.
.
27. januar 2015
Ful dobr začetek+next
27. januar 2015
hvala ti + bom:3
27. januar 2015
next
29. januar 2015
Nexam----------
Okej dobr nextam...

Mark: ja zakaj pa ne ne more tako s tabo govorit
Maja: a da ne
Jake:ne dej mark dej zakaj si majo sploh pripeljal sem samo teži nam
Mark: oprosti, res nisem vedela da bo taka-,-, maja bolje da gres sedaj okej
Maja:liza, prid greva tuki je itak brezveze use skupej
Liza:zakaj pa ?
Majaejva!!!!
Lizak
Mark,jaz,jake:liza!
Liza:*0brnila se je*kaj
Jakestani tu
...
Pogovarjali smo se, in smejali, itd.
Ko je minilo 3 ure je mark peljal lizo domov, in midva z jake-om sva sla domov in sva se pogivarjala, jaz sem mu razlagala, da sem zaljubljena v enega, ki je popularen(mark, a jake je mislil da govorim o njem) in da mu nebi bila nikoli usec in kar naenkrat me je polubil. Oba sva imela svoje skrivnosti in on je imel punco, zato sva se zmenila da tega preprosto ne omenjava več, a težko bi to delovalo, pri taki sreči ki jo imam jaz, sem bila izbrana za najbolj popularno, zaželjeno vlogo v nastopu, in jake za glavno vlogo fanta. Okej med predstavo mi je sepetal:

J-jaz
Jake-jake

Jake:jenny, nekej moram povedati
J:izvoli
Jake:glede poljuba...(sem ga prekinika)
J:napaka je bila
Jake:zakaj meni si ti res vsec
J:-tisina je bila-
In ob koncu sem sla z markom ponovno spat.... In rekel mi je da me ljubi, a da to ni za javnost.
Rekla sem mu da je tega konec, in da nebim vec njegova skrivnost, in ko je ravno hotel oditi je bil jake pred vrati ki od tega nič ni vedel, in ker mi je bil vsec, sem mogla.....
29. januar 2015
next
02. februar 2015
u159814
u159814
nexty
07. februar 2015
u187514
u187514
Next...carska zgodba...in mogla je kaj?!?
28. februar 2015
Next
02. marec 2015
*****************next
Okej mogla sem... Marka spravit cez zadnje vrata ven iz moje hise brez da je kdo kaj izveedel, in sla sem jaku odpreti. Vprasal me je ce grem z njemu na en koncert, kjer je bila cela sola in seveda sem rekla ja .
Potem me je objel in odsel. Sel je in sla sem spati...
Ko sem se zbudila sem imela lase kot medved faaak..okej pol uree in bila sem ok za solo.sla sem v solo in tam so vsi gledali mene, in nisem vedela zakaj-.- okej seveda sta maja in liza zaradi ljubosumja ker me je jake povabil na koncert nalepile plakat kjer sem bila v modrcu:• to ni bilo vec cisro normalno. In ko je jake to zvedel je pustil lizo in jo nadrl. Ker je bila to majina ideja je liza zasovražila majo in to jo je prizadelo.KONČNO prekleta cipa haha
Okej dan koncerta, moja mami mi je itak dovolila iti... No ja in ko smo bili tam mi je jake skos komplimente delal in nakoncu me je poljubil no jaa in ker ga nisem hotela zgubiti sem končala mutenje od mene in marka.
Okej mark me nikoli ni poljubil v soli:+ samo doma in sedaj ko sem bila z jakeom je vsako sekundi ko ga ni blo poskusil me nazaj dobit to je najedalo
03. marec 2015
.......NEEEEXTTT
30. april 2015
u214477
u214477
Next ful carska zgodba!!!
28. julij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani