u126497
u126497
Mnenje? am ja tipa si bo našla al pa kej podobnega
Teorija? ammm nwem?
Next? NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!<3
10. maj 2013
Next
10. maj 2013
Neeext :€
10. maj 2013
u76594
u76594
Kennedy-Brooke
V roke sem vzela računalnik, ter pogledala, kaj moramo vse povedati v predstavitvi. Začela sem si zamišljati, kako bom vse povedala zanimivo in, da bodo ljudje izvedeli čim več o meni v dveh minutah. Pogledala sem na gmail, pod sporočilo, kaj lahko vzamemo sabo. Pisala so tudi navodila, ter sliko hiše.
...Čez dva dni...
''Pozdravljena, si med dvanajstimi tekmovalci, ki bodo tekmovali v Big brotherju slavnih in ne slavnih, danes si tukaj, da nam poveš svojo predstavitev, ki bo objavljena tudi po televiziji, časa imaš dve minuti in upam, da si se že kaj pripravljala, lahko začneš.'' mi je rekla gospa, ko sem vstopila v nek studijo.
Pritrdilno sem ji prikimala, kamere so se prižgale in začela sem s svojo predstavitvijo.
''Sem navadna najstnica po imenu Kennedy-Brooke Baker. Od vedno sem si želela sodelovati v šovu, kot je Big brother. Letos sem se prijavila, ker je bila to moja življenjska priložnost in lahko sem se šele zdaj prijavila, saj sem bila prej premlada. Moja ljubezen je igra, drama, torej zelo rada bi kdaj nastopila v gledališču ali filmu. Ljubim tudi glasbo. Upam, da bom čim dlje ostala v Big brotherju, ali celo zmagala. Tako, da glasujte zame < 33''
Tako sem končala s svojo predstavitvijo. ''Točne, dve minuti.'' mi je čestitala gospa.
Nasmehnila sem se ji. ''Ne pozabi, da je čez dva dni že uselitev v hišo, dobimo se tukaj v studiju, saj veš, dobili boste par uprašanj in to.Nasidenje.''
Prikimala sem, ter ji odzdravila, nato pa zapustila studijo, ter se odpravila nazaj proti domu.

Kako se vam zdi Kennedy-na predstavitev za big borther?
mnenje?
Next?
11. maj 2013
Kull
Popolna zgodbica!!!!
Neeeeext
11. maj 2013
neeext
11. maj 2013
kull
super zgodbica
neeeeeext
11. maj 2013
u126497
u126497
Okk
neeeeeext )
11. maj 2013
u76594
u76594
Kennedy-Brooke
...Čez dva dni...
''Pozdravljeni v prvi sezoni big brotherja slavnih in ne slavnih. Naj na oder pride prva tekmovalka....Taylor Swift.'' je zaklicala voditeljica, Taylor je odšla na oder, in dvorano je napolnil trušč. Na odru so se še nekaj pogovarjali, potem pa je voditeljica klicala naprej, ''Harry Styles, Zayn Malik, Louis Tomlinson, Niall Horan, Liam Payne skupina One direction''', vsi so se odpravili na oder.. Tako je poklicala še Aljo Heart in Charlotte Mccky, tako sem prišla na vrsto še jaz. Vstala sem ter se odpravila na oder. ''Pozdravljena Kennedy, zakaj si se prijavila na big brother?'' me je vprašala.
''Živjo! Zato ker je bila to moja življenjska priložnost, in se bom tudi veliko naučila iz tega.'' sem kratko rekla. Prikimala je, nato pa klicala naprej. Jack May, Jean Smith in Lany Elton. Vse je vprašala isto vprašanje kot mene. ''No, zdaj pa se lahko odpravite v big brother hišo.'' je končala voditeljica. Prikimali smo, ter se odpravili za studijo, kjer so nas čakali avti, posedli smo se v štiri avte, po pol ure vožnje smo prišli do hiše. Odšli smo iz avta in v hišo, seveda s svojimi kovčki. Ko smo ustopili v hišo smo usi rekli samo ''waw'' bilo je popolno.

Okej, mal preskakujem dneve, sam bi blo dolgočasno, če bi ostalo ostale dneve opisovala.. Upam, da je useeno kul.
12. maj 2013
neeeeeeext.... amm, a nimaš cajta za dolge neexte ker se je splača potrpet
#No H8
12. maj 2013
Neeeeeext
12. maj 2013
u76594
u76594
ℓα∂у♛ѕтуℓєѕ™
sej veš zdej je šola in to.... mogoče med soboto in nedeljo, napišem kašn dolg next;P
13. maj 2013
So najboljše prijateljice, poznajo se že vse svoje življenje. Vse je zapustil oče kar je čudno vendar se na to ne poskušajo ozirati! Nekatere niso poznale niti mame in živijo pri krušnih starših. Ena od njih se odseli in prav nobena je ne more pozabiti, čeprav se njihovi stiki prekinejo. Aleesha se nekega dne vrne nazaj v London in tako se spet srečajo in začnejo družiti prav tako kot prej! Vendar pa ponovni obisk Aleeshine mame spremeni njihova življenja! Ugotovijo nekaj kar je bilo vsa ta leta zakrito pred njimi. In kako se spremenijo njihova življenja? Te zanima? Poglej si na spodnji link:
https://www.igre123.com/forum/tema/we-can-start-all-over-again-(ff.-1d)/52082/
Oprosti za smetenje! Hvala, če boste brale
13. maj 2013
neeeeeeeeeeeeext
13. maj 2013
u126497
u126497
Neeeeeeeeeeext )
13. maj 2013
u76594
u76594
Kovčke smo pustili kar pri vratih. Razgledali smo se po hiši. Kmalu je prišla v hišo tudi voditeljica. ''Pozdravljeni, torej že veste zakaj ste tukaj, in par navodil ste že dobili na svojih gmailih. Zdaj vam bom pa razložila malo več. V hiši boste bivali 70 dni, torej usak teden boste imeli različne naloge in če jih ne boste dobro opravili boste s tem dobili tudi manj hrane in zlatnikov. Če boste kršili pravila boste avtomatsko izključeni in boste morali oditi domov. V hiši vas biva 12 in izolirani ste od zunanjega sveta, torej ne smete zapuščati okolice hiše, če ne piše tako v nalogi. V hiši imate le najnujnejše za preživetje, nimate televizije, telefonov, časopisov, ter interneta. Vsak konec tedna izberete dva stanovalca za izselitev (nominacije), gledalci pa prek SMS-jev, in telefonskih klicev enega od dveh izločijo. Tisti, ki ostane do konca, prejme denarno nagrado, toliko kolikor zlatnikov si priborite med bivanjem torej 1 zlatnik je 1 evro. Hiša je razdeljena na dva dela, tako da boste tekmovalci razdeljeni v dve skupini in med seboj boste seveda tudi tekmovali. Torej v skupini vas bo 6. Prva skupina rdečih ste-Alja Heart, Jack May, Jean Smith, Taylor Swift in Charlotte Mccky. Druga skupina modrih pa ste- Člani skupine One Direction ter Kennedy-Brooke, Kennedy, žal mi je ker moraš biti sama med fanti, ampak tako smo izžrebali. Rdeča skupina imate v zgornjem nadstropju sobe, modra pa v pritličju, torej vse počnete skupaj, razen spite in naloge delate posebej. Jeste za isto mizo, ampak vsaka skupina drugo jed, saj ena skupina bo dobila več hrane kot druga. Danes ne boste imeli še nič nalog, samo raspakirajte in ta hrana ki je v hladilniku je za danes in pojejte jo vso, danes jeste še enako. To je to. Še kakšno uprašanje? Aja pozabila sem povedati še to, da si morate danes izbrati vodjo vsake skupine in si razdeliti delo, saj ocenjujemo tudi čistočo in če ima katera skupina umazano ali kaj podobnega ji odvzamemo zlatnike, jutri po zajtrku pridem pogledat kako je in takrat mi sporočite kdo je vodja, jaz bom pa njemu povedala nalogo on jo bo pa vam, potem se pa vidimo šele v petek, med tem časom pa vam bo navodila dajal Big Brother po radiju..Torej še kakšno vprašanje?'' je povedala. Vsi smo odkimala. ''Prav adijo, se vidimo jutri.'' se je poslovila ter odšla. ''No gremo pogledat sobe.'' je ukazala Taylor svoji skupini. ''Tudi mi?'' je vprašal...kako je že.. Louis. Prikimali smo ter odprli modra vrata, na tleh so bile narisane modre zvezde in bile so modre postelje, skratka skoraj vse je bilo modro.
18. maj 2013
neeeeeeeeeeext! Boga Kennedy -.-"
18. maj 2013
u122996
u122996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boga Kennedy, lahkor bi bla js na njenem mestu :***
nova bralka <33
18. maj 2013
Boga Kennedy, ker je med samimi fanti čeprov med takimi bi bla tut jst
Neeeext
18. maj 2013
u126497
u126497
Boga Kennedy..ceprou ce tko pogledas tu sploh ni tok slaba stvar ejga mislm 70 dni sama z 1D fanti..amm : DREAMS OF EVERY GIRL DIRECTIONER haha
18. maj 2013
neeeeeeeeext
19. maj 2013
u110644
u110644
Neeext
-nova bralka
19. maj 2013
nextt nova bralkaaaa
21. maj 2013
Kdaj bo next ???
27. maj 2013
u121843
u121843
Neeeeeeeext!! Res full dobra ideja za zgodbico! In takoj me je pritegnilo k branju *_*
+ Nova Bralka ;D
28. maj 2013
u76594
u76594
pišemm next;PP
res ful je blo za šolo govorni nastop, testi, domače branje, spraševanja.... in ja nism mela časa, zdej pa res dobiste en dolg next
28. maj 2013
u121843
u121843
Jeeej! (;
28. maj 2013
u76594
u76594
okej, malo dolgo časa bo trajalo, če hočeste dolg next;P
28. maj 2013
u76594
u76594
Kennedy-Brooke

Kovčke sem spustila na tla in se ulegla na posteljo. "No, kdo bo vodja?" je vprašal Louis. "Najboljše bi bilo, da bi bila Kennedy." je rekel Harry. Vsi so se strinjali in na koncu tudi jaz. "In zdaj bom morala samo jaz kuhati, saj predvidevam, da nobeden od vas tega ne zna!?" sem bolj rekla kot vprašala. "O, ne to se pa motiš. jaz znam kuhati." je užaljeno rekel Harry. "Prav!?" sem nezaupljivo rekla. On pa je prikimal. "No danes jaz kuham." sem rekla in se odpravila v kuhinjo. "Ooo, Taylor a danes boš tudi ti kuhala?" sem posmehljivo uprašala. "Ja, te kaj moti." je zakričala name. "Ja in še to, da se slučajno ne dotakneš katerega od One direction. VSI so moji, še posebej Harry!" je rekla. "No, če ti tako praviš, saj se jih niti nimam namena, nisem jaz kriva, če sem v sobi z njimi. Drugače mi pa ti NE boš ukazovala, tako, da spokaj, ker ne mislim jest tvoje zastrupljenje hrane." sem zakričala nazaj. "Spokaj ti, jaz ne bom jedla tvoje zastrupljene hrane, v katero se boš verjetno še polulala, kaj ne?" je rekla Taylor. "Kaj, pa ti misliš, da si?" sem vprašala. "Ahh, navaden človek, ti pa si verjetno kašna krava ali prasica. Oh ne ne to je žaljenje živali." je rekla in se zasmejala. "Brez skrbi, saj tebe za nikogar ne skrbi, niti za živali ne, tako, da zdaj spokaj!!!" sem zakričala kolikor sem zmogla. Ona pa me je pogledala s tistim pogledom 'WTF?' in odšla v sobo, v kuhinji so se takoj za tem prikazali One direction "Pa, kaj tako kričiš?" je vprašal Louis. "Ahh nič, samo Taylor je hotela kuhati in seveda nočem jesti njene zastrupljenje hrane, pa sem jo malo nakričala, da je končno spokala." sem zdolgočaseno rekla, oni pa so planili v krohot. "No zdaj pa spokajte še vi nazaj v sobo." sem ukazala. Oni pa so kot pridni kužki odcapljali do sobe. Jaz pa sem se lotila kuhanja. V omari je bil edino riž, zato sem tega skuhala. Ko sem končala, je v omari ostal samo še kruh in nutela, to je pa verjetno za večerjo. Hitro sem na mizo pripravila kosilo in poklicala ostale. Vsedla sem se na mesto, kjer naj bi sedel vodja, na sproti mene pa je sedela Taylor, ki je bila verjetno tudi vodja njihove skupine. Med kosilom, seveda ni morala brez svojih pripomb "Ohh, pa sem res predvidevala prav, še polulala si se noter, mogoče tudi pokakala." je z gnusom rekla Taylor. "Ja, kaj pa misliš, da bom tebi dala užitno hrano, prav v tvoj krožnik sem stresla strup za podgane-saj to verjetno si? No in polulala in pokakala sem se noter. če pa nočeš jesti tudi prav, ni moj problem, saj boš ti lačna ne jaz." sem rekla. In vsi so se zasmejali razen Taylor, ki nas je vzvišeno pogledala. Po kosilu sem rekla Taylor "No, ker si bila prej tako za to, da bi kuhala kosilo lahko sedaj pomiješ posodo." sem se zasmejala in odšla v sobo. Ona pa je za mano prhnila. Zaprla sem vrata sobe, noter pa so bili že vsi iz One direction, posedla sem se na posteljo in gledala v steno. Le kaj zdaj počne Kally? Kako, da so ti One direction znani, saj še nikoli nisem slišala za njih? sem razmišljala. Iz razmišljanja pa me je prebudil Louis. "Se greš z nami flašo resnice?" "Ne, ne ljubi se mi." sem odvrnila. "Prav." je rekel. Ulegla sem se na posteljo, iz nočne omarice sem vzela knjigo *5 prijateljev* ne vem kdo jo je dal tja, ampak začela sem jo brati. Bila mi je zelo zanimiva, zato sem se odločila, da ko konča Big brother grem v knjižnico in si izposodim še ostale dele.

*Next day*
"Pozdravljeni, no upam, da je včeraj bilo vse uredu, razen videli smo prepir med Taylor in Kennedy in upam, da se to ne ponovi več, saj bosta drugače obe izključeni. Torej, kdo je vodja." je rekla voditeljica, takoj ko je vstopila v hišo. "V naši skupini je Kennedy, v rdeči skupini pa Taylor." je rekel Harry. Voditeljica je prikimala "Torej Kennedy, prva pridi ti z mano, nato pa še Taylor," odpravila sem se za voditeljico in podala mi je nek list. Torej to je prva naloga in tukaj imate že nekaj zlatnikov, zato greš danes pred kosilom v trgovino. Torej mi vaju s Taylor pridemo iskat in vaju peljemo do trgovine, tam nakupite vse potrebno in potem vaju peljemo nazaj. No nalogo preberi še ostalim členom." je rekla in pokimala sem, nato pa sva se odpravile nazaj v hišo, nato je z voditeljico odšla še Taylor. "Pridite." sem rekla Harry-ju, Louisu, Zaynu, Niallu in Liamu. Sledili so mi v sobo. "Danes grem pred kosilom v trgovino, saj smo dobili zlatnike. V nadalnjem pa ne bomo kupovali z zlatniki, ampak bomo dobivali hrano če bomo opravili izziv. Tukaj je pa pismo s prvo nalogo." sem rekla in prebrala še pismo.
"Pozdravljeni! Tukaj je vaša prva naloga. Šli se boste igro človek ne jezi se (vem, da je to bilo po televiziji, ampak useeno), torej vi sami boste figure, igro se boste šli vsak dan v tednu in tekmovali boste med skupinami. Tista skupina, ki največkrat zmaga dobi več hrane, tista, ki pa največkrat zgubi, pa dobi manj hrane. Big brother!" Vsi so pokimali. Jaz pa sem pismo spravila nazaj v kuverto in ga položila na mizico, ki je bila v sobi.

Next je posvečen Ɗяeaming★ . Upam, da sem se vam oddolžila s tako dolgim nextom, po dolgem času;PP
Kaj mislite, katera skupina bo največkrat zmagala pri igri človek ne jezi se rdeča ali modra?
Kdo bo prvi zapustil hišo big brother?
Mnenje?
Nesxt?
28. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg