neext pia 1 ma prav
30. september 2015
Ja se strinjam
Next prosim ce ne res ne bom vec brala sori ampak resnica je next al pa cao.
Pa ne bit zej uzaljena. Ker je super zgodba drgac
30. september 2015
caki za mojo zgodbo al njeno
01. oktober 2015
Ja netx
01. oktober 2015
Zdj bo next mal dalši ker prej ni blo časa da bi pisala
------------nov next--------------

Policisti so prinesli kartoteko in jo pokazali zdravnikom. Vsi so se zelo prestrasili. Naglas so brali: 3x rop v hišo, 2x poskus umora, preprodajanje drog, prepoved približevanja. Policist je prišel do mene in mi dal v roke kartoteko. Zadrla sem:,, Poglejte tja!!" In vsi so pogledali tja jaz pa sem hitro vzela telefon in slikala. Policisti so se odločili, da bodo zasledovali Nikovega očeta. Čez en dan so me izpustili iz bolnice. Takoj ko sem videla Nika sem mu pokazala sliko. Ni mogel verjeti svojim očem. Nika sem imela rada ampak sem se bala za svoje življenje in za to sem z njim prekinila vse stike. Minevali so tedni a se nisma videla niti slišala. Umes sem spoznala veliko lepih fantov in eden izmed njih je bil Aljaž. Bil je zelo srčak in privlačen. Bila je šola in Aljaža sem videla v šoli šel je mimo mene in rekel zdravo in jaz sem mu zdravo rekla nazaj. Šla sem tri korake naprej ampak nekdo me je primil za roko in to je bil Aljaž, rekel mi je:,, a mi lahko mogoče poveš tvojo telefonsko številko?" In seveda sem mu jo. Z mojo najboljšo prijateljico Laro smo odšli zvečer ven. In Aljaž me je ravno takrat poklical. Pogovor je potekal takole:
A-aljaž j-js
A: zdravo a maš mogoč dans kj časa?
J: ja, lahk prides na plažo js in moja frendica sma že tu.
A: ja ok pridem čez 15min. Čao
Jijo

V trebuhu sem že čutila metulče in skos sem gledala na vse strani da bi opazila Aljaža in končno je prišel. Bil je še lepši kot kadarkoli prej. Skupaj smo se usedli na mivko ob morju in se pogovarjali pozno v noč. Bilo je že zelo pozno za to smo odšli domov a preden smo odšli me je Aljaž objel. Nisem mogla verjeti da se to res dogaja. Ko sem prišla domov sem se odšla stuširat in na fb. Aljaž je bil tudi gor in napisal mi je:
J-js A-aljaž
A: hey
J- hi
A: danse je blo res noro na plaži
J: ja. A bomo še šli kdaj?
A: ja itak
J: no fajn. Ka kj delaš
A: ma nč neki razmišlam
J: aa kul
A: ti si mi postala kr všeč
J: oo hvala enako
A: te že pogrešam
J: hvala enako
A: ok grem zdj js fajn se mj
J: čav

Naslednji dan....
Od danes naprej pisem nexte vsak drugi dan ali pa vsak dan
03. oktober 2015
next
03. oktober 2015
u199774
u199774
nova bralka+ next!!
03. oktober 2015
next
03. oktober 2015
Next
03. oktober 2015
u193093
u193093
nnnneeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttt
04. oktober 2015
neeext
04. oktober 2015
Naslednje jutro po poti v šolo sem ga srečala. Vprašal me je če greva skupaj do šole in seveda sem bila zato. Skupaj sma počasi šla do šole. Med potjo sva se smajala in zajebavala. V šoli sva se mogla posloviti saj nisva bila skupaj v razredu. Med poukom sem ves čas razmišljala v njem. Ko me je učiteljica poklicala nisem vedela kaj me je uprašala sam nisem sledila pouku. Po pouku so prišli njegovi prijatelji do mene in mi rekli:,, O, lj jo tipico ko je Aljaž v njo in nam skos razlaga v njej, haha !" Bila sem tako vesela, da sploh nisem opazila, da je prišel Nik do mene. V tistem trenutku se mi je srce "ustavilo". Nik mi je rekel:,, Pa ka ti misliš, da sem bil js res v tebe hahah ati mi je rekel naj zapeljujem punce, da jih bo potem lahko ugrabil!!" Nisem vedela ali naj se zjočem, naj bežim... v tistem trenutku pa je prišel Aljaž in se zadrel na Nika naj me pusti pri miru. Nik je še samo dodal :,, še se bomo srečali ne pozabi me!!"

Nov next bo verjetno spet danes
05. oktober 2015
Mnenje?
Spremembe?
Kaj je uredu kaj ji uredu?
05. oktober 2015
Kaj ni uredu**
05. oktober 2015
u193093
u193093
super
ja lahko bi bil daljši pa bolj opisovala pač kaj se je dogajalo
vredi je vse razen tega kaj sm gor napisala
o in nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
05. oktober 2015
neeext
05. oktober 2015
u199774
u199774
next!!
05. oktober 2015
***1L1V6***
***1L1V6***
Next
05. oktober 2015
Next
05. oktober 2015
Next
05. oktober 2015
Nexy
05. oktober 2015
Next*
05. oktober 2015
Next
06. oktober 2015
Zaradi negativnih in žaljivih komentarjev na to zgodbo (negativne pripombe, žaljive besede... itd.) Se zgodba žal zaključi tukaj... verjamem, da bi lahko bil konec zelo zanimivi (poleg vseh razpletov in zapletov)....ampak žal... mogoče pa se zgodba kdaj tudi konča ... lepe počitnice.... čav...
22. oktober 2015
Aja komentarji so me "presenetili" na zasebcu.... pa hvala usem k ste do zdj brali
22. oktober 2015
np
škoda ker je konec,sam neki ti bom rekla tisti,ki so kritizirali tvoje pisanje na nesramen način so navadni zahojeni ljubosumni gnoji .Po mojem mislenju in mislenju mnogih drugih zelo dobro pišeš.Res top
22. oktober 2015
jaz se strinjam
26. oktober 2015
Ful fajna je
http://m.igre123.com/forum/tema/my-sweet-life/107486/ (preberte to pliss)
Sori za
27. oktober 2015
onasnaževanje okolja
27. oktober 2015
Joj a ti lahko nekaj povem? Kot prvo, slike "tvoje hiše" si dala gor a če pritisnes gumb za nazaj vidiš povezavo s katero si na spletu prišla do slike... Recimo na Google napišeš newm(to sem prebrala v tvoji povezavi) vile v l.a. No,zame je to popolna hinavščina... :@
07. junij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani