Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxt!!! 'o'
21. maj 2013
u135108
u135108
Ok, lejte mene tut žre x'd tak da bom nextala še enega danes. Love you. (Lina <3) [Se opravičujem za toliko P.O.V.-jev od Anne ampak morem. Sorry.]
*Mogoče bo ta next mau horny. Sami presodte.*
----------------------
Chapter 8

"C'mon Beautiful."
Je bilo prvo kar sem slišala. Nekdo me je držal za roko. Moja majica je bila vsa premočena. Najbrž od solz. Počasi sem odprla veke. Nad mano je stal Niall. Njegove oči so bile rdeče, roke še vedno povezane. Trdno je držal mojo roko.
"Anna!" Je rekel, ko je opazil, da sem odprla oži. Objel me je. Z mehkimi ustnicami mi je pritisnil poljub na lice.
Na vratih se je prikazala Cam.
"CAM PRISEŽEM, PRISEŽEM, DA TE BOM UBIL!" Je rekel Niall in že hotel vstati, a ga je Harry nekako spravil nazaj na stol poleg njegove postelje.
"Že pakira." Je rekel Harry.
"Pakira?" Sem rekla s slabotnim glasom.
"Shh. Don't care about nothing. Go to sleep." Mi je rekel Niall in me pobožal po čelu. Počasi me je zazibal v spanec.

~ Morning ~

"Wake up Babe."
Počasi sem odprla veke. Niall se je smejal nad mano. Nasmehnila sem se mu nazaj. What Sexy Morning Voice. *.*
Še vedno sem imela na sebi njegovo majico. Naenkrat sem se spomnila.
"Kaj je bilo s Cam."
"Odšla je."
"Kam?" Sem bila začudena.
Niall je skomignil z rameni. Nisem hotela spraševati kaj se je zgodilo, ko sem ga poklicala.
"Greva jest?" Se mi je nasmehnil.
"Samo na hitro se stuširam." Sem mu rekla in vstala s postelje. Odpravila sem se proti kopalnici. Slekla sem njegovo majico in spodnje hlače. Pripravila sem si brisačo in stopila pod tuš. Pustila sem, da je curek tople vode stekel po meni. Kako prija!
Zaslišala sem vrata kopalnice. Hitro sem zgrabila brisačo in se ogrnila. Vstopil je Niall samo v njegovih boksaricah. Kalvin Clein.
"Oprosti moral sem." Se mi je nerodno nasmehnil. Stopil je pod tuš in odgrnil brisačo z mene.
"You are beautiful." Se mi je nasmehnil.
Odkimala sem in mu podala milo. Nekaj si ga je dal na roko in namilil moj hrbet. Njegove nežne roke so drsele gor in dol po mojih ramenih. Glavo je naslonil na mojo ramo.
"Anna, zdaj bom storil kar čutim..."
Sramežljivo sem se obrnila k njemu. In ga vprašujoče pogledala.
"Ne glej dol." Sem ga opozorila.
Z očmi je poskušal švigniti dol...
"Glej v moje oči!" Sem mu sramežljivo rekla. Nasmehnil se je.
"Anna...bi bila moja punca?"
Dih mi je zastal. Kaj je pravkar vprašal? Pogledala sem ga.
"Niall..."
Prijel je mojo roko in me pogledal z enim svojih najlepših pogledov.
"Oh, JA!" Sem rekla in zajokala. Solze sreče.
Objela sem ga. Voda je še kar tekla. Sploh nisem opazila, da sva oba...khm naga?
Niall me je povlekel k sebi. Dvignil me je k svojim bokom in me držal za kolena.
"Hvala ti." Mi je šepnil na uho.
Še enkrat je pogledal moje oči. Počasi se mi je približal... najina nosova sta trčila na pol poti. Oba sva se zasmejala. Umaknil je nos in pritisnil svoje ustnice na moje.
"Greva zdaj jest." Je rekel po dooolgem poljubu. Stopil je iz pod tuša in prijel brisačo.
Brisal me je celo večnost. Zdaj sem se spomnila.
"Niall nimam oblačil. Cam je odšla..."
"Daj obleči tiste od včeraj. Bova šla potem kupiti nove." Se mi je nasmehnil. Ni hotel govoriti o Cam.
"Ni treba..." Sem ga hotela odvrniti.
Niall je smeje odšel iz kopalnice. Ni mi preostalo drugega kot obleči oblačila od včeraj. Odšla sem v spodnje nadstropje. Fantje so pili Coca-Colo pred televizijo. Niall je iz kavbojk povlekel črno škatlico.
O BOG! Prstan ima!
Stopil je do mene. Vsi fantje so se obrnili in Liam je stišal televizijo.
"Zdaj, da bo še uradno." Se je nasmehnil Niall in odprl škatlico.
V njej sta bila dva prstana. Na enem je pisalo 'Anna' in na drugem 'Niall'. Začela sem jokati. Spet.
"Anna bi bila moja punca?" Je vprašal. Povlekla sem ga gor in ga objela.
"Ja, Niall, JA." Sem mu rekla in fantje so zaploskali.
Niall se je izvil iz mojega objema in mi nataknil prstan na katerem je pisalo 'Niall'. Jaz pa sem njemu nataknila tistega na katerem je pisalo 'Anna'. Pogledala sem ga.
"Kiss! Kiss! Kiss!" So kričali fantje.
Niall se je nasmehnil in me še enkrat poljubil.

----------------------
Mau krajši je ja. :*
What Do You Think.? :*
Next.?
21. maj 2013
Neext
21. maj 2013
u130809
u130809
OMG NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT kr zaroču jo je pa jo 1 dan pozna? KUUUL. a sm lah priča??? ne će sm lah morem bit hahaha xp :''D
NEEEEEEEEEEEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
21. maj 2013
u135108
u135108
Pa ti si no...DAU JI JE PRSTAN KR JE NJEGOVA PUNCA.! mislim a se nič ne razbere tuki vn.? :'c
21. maj 2013
u130809
u130809
Jaz sem......?
aja ups ja se razbere sam pač men bi blo bolš če bi se zaročila *___* čeprou bi blo hitr ampak useen
KA TI NI JASN? TA ZGODBA JE D-BEST
21. maj 2013
Neeext!
+ uff hitro sta skupaj
21. maj 2013
u135108
u135108
Hhahahah. Prehitro.? :'c
21. maj 2013
u130809
u130809
adaaaaaaaaaaaaaj
21. maj 2013
u135108
u135108
What.?
21. maj 2013
u130809
u130809
ka si žalostna
21. maj 2013
u135108
u135108
Praute, da sta prehitr skupej.
21. maj 2013
u130809
u130809
kdo je to reku?
21. maj 2013
u135108
u135108
Look Up.
21. maj 2013
u130809
u130809
ti
21. maj 2013
u135108
u135108
Omfg x0
21. maj 2013
u130809
u130809
ahahahahahahahaahaha
21. maj 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxt!!!
21. maj 2013
next
21. maj 2013
next!
22. maj 2013
u135108
u135108
Evo next. :3
----------------------

Chapter 10

Harry's P.O.V.

Niall je dobil punco. Niall je dobil punco? Niall je...JA! Niall ima punco! Ampak, ja s tem se pa ni lahko sprijazniti. Moram priznati. Anna je sexi. Ampak Niallu pač privoščim. Ne laži si Harry! Anna ti je všeč! Globoko sem vdihnil. Pogledal sem na levo. Niall in Anna sta hodila objeta. Drug drugemu sta se nasmihala. Anna je bila srečna. Če ne drugega, vsaj to. Ampak prej ali slej se bo prišla tolažit k meni. Niall ni tako dober s puncami. En mesec Cipi Copi pa bo moja. Got ya!
"Stavim, da ne bo zdržala niti en mesec." Sem šepnil Louisu in pokazal na Nialla in Anno.
"Harry, spet si začel..." Se je oglasil Liam.
Louis je odkimal. Prav, prav Peace Out!
"Kam gremo jest?" Je vprašal Niall.
Uh, končno se je odlepil od nje!
"Hej." Sem ji rekel in stopil k njej.
"O, Harry." Se je nasmehnila. O, fuck keri nasmeh! Damn.
"What's up?" Sem rekel. Ponavadi to užge. Niall je prišel nazaj in Liam me je povlekel stran od Anne.
"Kaj ti ni jasno ona je...TAKEN!" Mi je šepnil in me porinil naprej.
Pokazal sem mu jezik. To bomo pa še videli! Spet jo je objel. C'mon zakaj ona mene ne objema? That fuckin' world!
"Harry, raje odnehaj." Mi je šepnil Zayn.
"Sanjaj, ona bo moja!" Sem mu šepnil nazaj.
Harry Styles nikoli ne odneha. Never.
"Ne razumeš, da je Niall končno srečen!? Mu ne privoščiš ali kaj!? Si tak bebec!?" Je spet začel Liam.
"Peace Out! Pazi na besede Daddy." Sem mu pokazal jezik.
"Hhahhaha!"
Annin smeh. Omg. My new favourite song. Niall mogoče si dobil to bitko, a vojna še ni končana. O, ne!
----------------------
Little Short Yea :*
So What Do You Think :*
Next.?
22. maj 2013
u138029
u138029
Nexti takooooj o: Niall in Anna *.*
22. maj 2013
Neext
Awesome.....
22. maj 2013