Next
19. maj 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeext
20. maj 2013
u135108
u135108
Omfg. Thanks Everybody. Res Love you to stars and back. Awsome ste.
Ja prvi fanfic je :3
Po moje sploh ni popoln...
NEHITE OGLAŠEVAT NO.! Pizda, kj vam morem na čelo napisat.!? Hvala ker mi boste uničli prvi fanfic. Super ste res-.-"
----------------------
Chapter 5

Anna's P.O.V.

"Cam odpri že!" Sem tolkla po vratih.
Na vratih se je prikazala Cam.
"Oprosti, da živim no!" Se je pošalila Cam in me objela.
Pomignila mi je, da naj vstopim. BOM! Kakor, da bi bomba zadela to hišo. Na kavču so sedeli trije fantje in se smejali ob gledanju 'Familiy Guy'. Eden si je v kuhinji pripravljal kavo ali nekaj in brskal po nekakšni kuharici. Nogavice, pokovka, majice... Vse je ležalo na tleh. Brisače in kuhinjske cunje so bile po omarah.
"Fantje sem vam rekla, da pospravite..." Je mrmrala Cam, bolj sama sebi kot komu drugemu in pobirala stvari s tal.
Fantje na kavču so se obrnili k meni.
"Ti si verjetno Camina nova prijateljica." Se je nasmehnil fant z temnimi lasmi in mi pomignil naj sedem.
"Najbrž." Sem rekla in umaknila neko staro majico z kavča, da bi lahko sedla.
"Jaz sem Harry." Se mi je nasmehnil kodrolasec, zdaj znan kot Harry.
"Jaz sem Liam." Se mi je nasmehnil drugi in mi podal mastno roko od pokovke. Smeje sem jo stresla. Whatever.
"Zayn kje je sladkor!?" Se je zaslišalo iz kuhinje.
"Oprostite mi za sekundo." Je rekel- zdaj znani - Zayn in se napotil v kuhinjo.
Iz kuhinje se je slišalo šepetanje in na vrata je stopil še en rjavolasec.
"Jaz sem Louis. Lou za prijatelje." Se je nasmehnil.
Na obrazu je imel smetano in kavo. Po komolcih sladkor in po laseh polito mleko. Ne ravno dober kuhar. Cam se je vrnila iz zgornjega nadstropja.
"Fantje to je Anna." Se je nasmehnila.
"Živjo Anna!" So rekli vsi skupaj.
"Kje pa je..." Je začela Cam in Harry ji je pomignil proti zgornjemu nadstropju.
Cam je utihnila in me povabila v kuhinjo. Odklonila sem in rekla, da bom raje pogledala 'Familiy Guy' do konca. Cam je iz kuhinje prinesla sendviče in fantje so lačno planili nanje. Na krožniku je bilo sedem sendvičev. Očitno nekdo manjka. Vzela sem svoj sendvič in počasi ugriznila.
"Kje imate wc?" Sem vprašala Harryja, ki je sedel poleg mene.
"Zgornfje nadtropfje prfa frata na levfo." Je rekel s polnimi ustmi.
Vstala sem s kavča.
'AUČ!'
Stopila sem na nekaj ostrega. Dvignila sem nogo. Škarje. Pomolila sem jih Cam pod nos. Ta si je nekaj jezno zamrmrala v brado in nesla škarje v kuhinjo.
Dvignila sem se po stopnicah v zgornje nadstropje. Tam je bil dolg hodnik z sedmimi vratmi. Šest sob in ena kopalnica. Najbrž.
Vrata na koncu hodnika so bila odprta. V sobi je gorela luč in slišalo se je tiho ihtenje.
Obrnila sem se proti stopnicam. Nihče ni prihajal gor. Tiho sem odšla proti vratom sobe. 'Niall Horny.' Je pisalo na vratih. Glavo sem pomolila v sobo.
Soba je bila do vrha založena. Stene so bile bele in posteljnine modre. Na sredi je stala velika zakonska postelja, vsa v modrem. Potem so bile tukaj še do vrha založene omare. Izgledalo je kakor, da jih bo vsak čas razneslo. V levem kotu je stala pisalna miza in na njej računalnik. Soba je imela svojo kopalnico. Vrata v kopalnico so bila odprta.
Glavo sem pomolila v kopalnico. Pred ogledalom je stal čeden blondinec. Roke je imel porezane in v desni roki britvico. Naredil je globok zarez pri zapestju in zajokal. Nisem mogla slišati kaj govori. Še en zarez.
Odrinila sem vrata in vstopila v kopalnico.
"Hej...vse bo vredu..." Sem mu tiho rekla in blondinec je padel v moj objem.
Bel top mi je zamazal s krvjo in ga zmočil s solzami.
"Daj pridi sedi."
Sem mu rekla in ga odvlekla do postelje. Žal mi je bilo, da sem ga spoznala tako. Bil je res čeden. Ves objokan. Pogleda nisem mogla vrniti na njegove roke.
"Zgronja omarica...tam imam obliže..." Je rekel.
Njegov glas...zvenel je kot najlepša pesem. V daljavi je zaigrala glasba. V trebuhu sem začutila metuljčke...
Hitro sem se zdramila in odšla v kopalnico po obliže. Prinesla sem jih na posteljo.
"Daj mi roko." Sem mu tiho pomignila.
Roko je položil na moje koleno. V torbici sem poiskala stekleničko razkužila. Kapljico sem stresla na rano. Stisnil je zobe.
"Saj te lahko primem z drugo roko, če ti bo tako lažje." Sem mu rekla.
Pokimal je. Prijel je mojo roko. Njegova mehka koža je stisnila mojo roko. Po moje se mi je telesna temperatura povišala za 100 stopinj.
Z desno roko sem mu povila roki.
"Tako." Sem se mu nasmehnila.
Oči so bile zdaj bolj modre. Nekaj me ni moglo odvrniti od njegovih oči. Kakor, da bi me nekaj vleklo k njim. Rahlo sem se mu približala. On se je malce približal. Še malo...
"Niall! Anna!"
V sobo je url Harry.
"What for..." Je začel in gledal Niallove roke.
Hitro sem vstala s postelja in si potne roke brisala v hlače.
"No, zdaj pa grem..." Sem rekla in se napotila proti vratom.
"Ne bi čez noč ostala pri nas?"
Obrnila sem se. Niall me je gledal z prosečimi očmi. Lepšega pogleda še nisem videla.
"Ne vem, no..."
"Ja, res bi lahko..." Se je nasmehnila Cam.
"Daj pokliči domov in povej, da boš ostala tukaj. Cam ti bo posodila kar rabiš." Se je nasmehnil Harry.
"Prav..."
Sem se nasmehnila in odšla s Harryjem do hišnega telefona.

----------------------
Joj jz bi vam že celo zgodbico poslala no.!
Vem My Story Sucks. :*
Next.?
20. maj 2013
Neeeeeext!
ne ful je vreji
20. maj 2013
u135108
u135108
Ni rees :'D
20. maj 2013
ja pa jeee ne lažem jaz
20. maj 2013
u135108
u135108
Aha, ok če ti tako praviš x'd
20. maj 2013
Neext
20. maj 2013
Neeeeeeeeeeeeeexxxxxt!!!
"Zgornfje nadtropfje prfa frata na levfo."
20. maj 2013
u135108
u135108
Hhahahahahahaahhaahha. Yeah. Krnekii sej vem x'd Nextaj Womanizerja. :'D
20. maj 2013
u137477
u137477
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt.!*wwwwwww*
~Ana to je prfektno*o*
20. maj 2013
u130809
u130809
O. M. D. R. Š. N. D. T. S. FF!
O Moja Directionerska Rit Še Ni Doživela Tako Supermegafantastičnega FanFica!

NAJBOLJŠEEEEEEEEEE! *_____________* bogi Niall
21. maj 2013
u135108
u135108
Evo Next. :3 Hvala ti Lina veš kok mi to pomeni :* Evo next za mojo Lino. :3
----------------------
Chapter 6

Anna's P.O.V.

"Ja, mami. Ne nič mi ne bo. Ja mogoče bom ostala za cel teden. Ali dva. Tako ali tako se morata ti in Sophie malo odpočiti. Vredu. Dobro bom ne skrbi. Lahko noč. Pozdravi Sophie."
Odložila sem slušalko.
"K Niallu grem."
Sem rekla Harryju in stekla po stopnicah navzgor. Vrata v Niallovo sobo so bila priprta. Tiho sem stopila k njim.
"Drži se." Je rekla Cam in Nialla poljubila na lice.
Zatisnila sem oči. Po licu mi je spolzela solza. Nisem si mislila, da se bom po Connorju še kdaj tako zaljubila.
Stresla sem z glavo da bi se otresla vseh misli o Connorju. Glavo sem še enkrat pomolila v sobo. Niallov obraz je bil brez izraza. Ni zardel tako kot prej, ko sem ga objela. Imel je tisti 'Just Friends' face.
"Saj vem, da me ne boš nikoli ljubil Niall. Nisem pa vedela, da ti ne smem dati poljubčka."
Je užaljeno rekla Cam.
Kaj!? Cam je zaljubljena v Nialla!? Ni mogoče! Tiho sem odrinila vrata.
"Oprostita, da motim..."
"Saj ne motiš." Se mi je nasmehnil Niall in mi pokazal vrsto belih zob. Fuckin shit. Kako perfekten nasmeh!
"Cam rad bi bil sam z Anno." Je rekel Niall in pokazal na vrata. Cam je užaljeno stopila do vrat. Slišati je bilo le še korake, ki so se oddaljevali po stopnicah.
"Hvala ti. Res ne vem kaj bi naredil iz sebe, če ne bi prišla ti." Se mi je nasmehnil in me prijel za roko. Vrnila sem mu nasmeh. Objel me je. Mmm, ta vonj!
"Ej, kateri parfum imaš danes? Odličen je." Sem mu šepnila.
"Mislim, da se danes sploh nisem še prafumiral." Se je nerodno nasmehnil. Ups!
"Akward." Sem se nasmehnila.
"Mimogrede, tvoj parfum je tudi super." Se je nasmehnil.
"Mislim, da sem tudi jaz danes pozabila na parfum." Sem mu vrnila nasmeh.
"Akward." Je rekel in naslonil glavo na mojo ramo.
Njegovi lasje so me žgečkali po vratu. Nos se mi je topil ob sladkem vonju... Hitro mi je švignilo čez glavo. Kaj če ima punco!?
"Mislim, da je enajsta ura pravi čas, da spravimo otročičke spat." Je skozi vrata prikorakal Liam.
Hitro sem skočila iz Niallovega objema. Spet sem si nerodno brisala potne roke v hlače.
"Anna lahko spi tukaj." Se je nasmehnil Niall in pokazal na zakonsko posteljo.
"Problem rešen!" Je rekel Harry in se splazil mimo Zayna in Louisa. Čisto zadaj je stala Cam. Glasno je zaihtela in odšla v spodnje nadstropje.
"Mislim, da bo Cam danes spala v moji sobi." Je zašepetal Harry in so odpravil za Cam v spodnje nadstropje.
"CAM!" Sem hitro rekla in vstala s postelje, ko so fantje odšli. Spomnila sem se pogovora med Niallom in Cam.
Niall je prijel mojo roko in me potegnil nazaj. Potegnil me je tako sunkovito, da bi skoraj padla, če me... če me ne bi ujel.
Zdaj sva si gledala iz oči v oči. Njegova roka je počivala na mojih bokih, druga pa za vratom. Na ustnicah sem čutila njegovo sapo. Njegov nos se je skoraj že dotikal mojega. Roko je iz bokov premaknil na moja kolena in me dvignil, brez da bi pogled umaknil z mojih oči.

"Počasi Niall ne smeš še..."
BOM! Oba sva padla na tla njegove sobe. Glava me je rahlo zabolela zato sem zaprla oči. Počasi sem odprla veke. Pred seboj sem zagledala Niallov prsni koš, ki se je dvigoval in spuščal.
"Oprosti." Sem tiho rekla.
Dvignila sem glavo. Niall je nežno prijel moje čelo in ga naslonil nazaj na njegov prsni koš.
"To oprosti meni. Moral bi te poslušati." Se je nasmehnil.
Tako sva obležala še nekaj časa.
"Anna tukaj je tvoja pižama..." Je Cam vstopila v sobo. Obstala je na vratih in spustila pižamo iz rok. Ihte je stekla stran.
"CA..." Sem hotela zakričati, a je Niall spet potisnil mojo glavo na svoj prsni koš. Prijel je mojo dlan in se igral s prsti.
"Vse bo vredu." Je rekel, ko je spustil mojo roko in me pobožal po glavi.
Čez nekaj časa sem ga pregnala, češ da morava vstati. Pobrala sem pižamo z vrat. Žalostno sem gledala v njo.
"Ti bom jaz posodil majico." Se je nasmehnil Niall in mi vrgel neko črno majico. Nasmehnila sem se mu in odšla v kopalnico. Super, nimam zobne ščetke.
"Lahko vzameš mojo zobno ščetko!" Je rekel Niall s hodnika, kakor, da bi znal brati misli.
V kopalnici na tleh je bila še vedno kri. Vzela sem najtemnejšo brisačo in pobrisala tla. Zgrabila sem britvico na umivalniku in jo skupaj z brisačo zalučala v smeti. Iz omare sem povlekla novo belo brisačo in slekla majico ter kavbojke. Spodnje hlače in modrček sem odložila na rob banje. Odprla sem vodo in se na hitro splahnila. Vzela sem brisačo in se obrisala. Oblekla sem majico, ki mi jo je posodil Niall in spodnje hlače. Vzela sem njegovo modro zobno ščetko in si umila zobe. Stopila sem iz kopalnice. Na Niallovi postelji sem opazila veliko izboklino. Gotovo je utrujen. Za njim je težek dan. Ugasnila sem luč in legla poleg izbokline. Nekaj minut sem ležala v tišini. Obrnila sem se.

Nekaj me je zgrabilo za vrat. Komaj sem dihala.
"On je moj, pusti ga pri miru ti prasica!" Je rekla Cam.
S težavo sem zajemala zrak. Take Cam še nisem poznala. To je konec, ne morem več priti do zraka. Oh, kje ste zdaj vsi!? Zajela sem zrak.
"Niall!" Sem zakričala kakor glasno sem lahko.
Tema.

----------------------
Hope U Like It. :*
Next.?
21. maj 2013
u135108
u135108
Evo Next. :3 Hvala ti Lina veš kok mi to pomeni :* Evo next za mojo Lino. :3
----------------------
Chapter 6

Anna's P.O.V.

"Ja, mami. Ne nič mi ne bo. Ja mogoče bom ostala za cel teden. Ali dva. Tako ali tako se morata ti in Sophie malo odpočiti. Vredu. Dobro bom ne skrbi. Lahko noč. Pozdravi Sophie."
Odložila sem slušalko.
"K Niallu grem."
Sem rekla Harryju in stekla po stopnicah navzgor. Vrata v Niallovo sobo so bila priprta. Tiho sem stopila k njim.
"Drži se." Je rekla Cam in Nialla poljubila na lice.
Zatisnila sem oči. Po licu mi je spolzela solza. Nisem si mislila, da se bom po Connorju še kdaj tako zaljubila.
Stresla sem z glavo da bi se otresla vseh misli o Connorju. Glavo sem še enkrat pomolila v sobo. Niallov obraz je bil brez izraza. Ni zardel tako kot prej, ko sem ga objela. Imel je tisti 'Just Friends' face.
"Saj vem, da me ne boš nikoli ljubil Niall. Nisem pa vedela, da ti ne smem dati poljubčka."
Je užaljeno rekla Cam.
Kaj!? Cam je zaljubljena v Nialla!? Ni mogoče! Tiho sem odrinila vrata.
"Oprostita, da motim..."
"Saj ne motiš." Se mi je nasmehnil Niall in mi pokazal vrsto belih zob. Fuckin shit. Kako perfekten nasmeh!
"Cam rad bi bil sam z Anno." Je rekel Niall in pokazal na vrata. Cam je užaljeno stopila do vrat. Slišati je bilo le še korake, ki so se oddaljevali po stopnicah.
"Hvala ti. Res ne vem kaj bi naredil iz sebe, če ne bi prišla ti." Se mi je nasmehnil in me prijel za roko. Vrnila sem mu nasmeh. Objel me je. Mmm, ta vonj!
"Ej, kateri parfum imaš danes? Odličen je." Sem mu šepnila.
"Mislim, da se danes sploh nisem še prafumiral." Se je nerodno nasmehnil. Ups!
"Akward." Sem se nasmehnila.
"Mimogrede, tvoj parfum je tudi super." Se je nasmehnil.
"Mislim, da sem tudi jaz danes pozabila na parfum." Sem mu vrnila nasmeh.
"Akward." Je rekel in naslonil glavo na mojo ramo.
Njegovi lasje so me žgečkali po vratu. Nos se mi je topil ob sladkem vonju... Hitro mi je švignilo čez glavo. Kaj če ima punco!?
"Mislim, da je enajsta ura pravi čas, da spravimo otročičke spat." Je skozi vrata prikorakal Liam.
Hitro sem skočila iz Niallovega objema. Spet sem si nerodno brisala potne roke v hlače.
"Anna lahko spi tukaj." Se je nasmehnil Niall in pokazal na zakonsko posteljo.
"Problem rešen!" Je rekel Harry in se splazil mimo Zayna in Louisa. Čisto zadaj je stala Cam. Glasno je zaihtela in odšla v spodnje nadstropje.
"Mislim, da bo Cam danes spala v moji sobi." Je zašepetal Harry in so odpravil za Cam v spodnje nadstropje.
"CAM!" Sem hitro rekla in vstala s postelje, ko so fantje odšli. Spomnila sem se pogovora med Niallom in Cam.
Niall je prijel mojo roko in me potegnil nazaj. Potegnil me je tako sunkovito, da bi skoraj padla, če me... če me ne bi ujel.
Zdaj sva si gledala iz oči v oči. Njegova roka je počivala na mojih bokih, druga pa za vratom. Na ustnicah sem čutila njegovo sapo. Njegov nos se je skoraj že dotikal mojega. Roko je iz bokov premaknil na moja kolena in me dvignil, brez da bi pogled umaknil z mojih oči.

"Počasi Niall ne smeš še..."
BOM! Oba sva padla na tla njegove sobe. Glava me je rahlo zabolela zato sem zaprla oči. Počasi sem odprla veke. Pred seboj sem zagledala Niallov prsni koš, ki se je dvigoval in spuščal.
"Oprosti." Sem tiho rekla.
Dvignila sem glavo. Niall je nežno prijel moje čelo in ga naslonil nazaj na njegov prsni koš.
"To oprosti meni. Moral bi te poslušati." Se je nasmehnil.
Tako sva obležala še nekaj časa.
"Anna tukaj je tvoja pižama..." Je Cam vstopila v sobo. Obstala je na vratih in spustila pižamo iz rok. Ihte je stekla stran.
"CA..." Sem hotela zakričati, a je Niall spet potisnil mojo glavo na svoj prsni koš. Prijel je mojo dlan in se igral s prsti.
"Vse bo vredu." Je rekel, ko je spustil mojo roko in me pobožal po glavi.
Čez nekaj časa sem ga pregnala, češ da morava vstati. Pobrala sem pižamo z vrat. Žalostno sem gledala v njo.
"Ti bom jaz posodil majico." Se je nasmehnil Niall in mi vrgel neko črno majico. Nasmehnila sem se mu in odšla v kopalnico. Super, nimam zobne ščetke.
"Lahko vzameš mojo zobno ščetko!" Je rekel Niall s hodnika, kakor, da bi znal brati misli.
V kopalnici na tleh je bila še vedno kri. Vzela sem najtemnejšo brisačo in pobrisala tla. Zgrabila sem britvico na umivalniku in jo skupaj z brisačo zalučala v smeti. Iz omare sem povlekla novo belo brisačo in slekla majico ter kavbojke. Spodnje hlače in modrček sem odložila na rob banje. Odprla sem vodo in se na hitro splahnila. Vzela sem brisačo in se obrisala. Oblekla sem majico, ki mi jo je posodil Niall in spodnje hlače. Vzela sem njegovo modro zobno ščetko in si umila zobe. Stopila sem iz kopalnice. Na Niallovi postelji sem opazila veliko izboklino. Gotovo je utrujen. Za njim je težek dan. Ugasnila sem luč in legla poleg izbokline. Nekaj minut sem ležala v tišini. Obrnila sem se.

Nekaj me je zgrabilo za vrat. Komaj sem dihala.
"On je moj, pusti ga pri miru ti prasica!" Je rekla Cam.
S težavo sem zajemala zrak. Take Cam še nisem poznala. To je konec, ne morem več priti do zraka. Oh, kje ste zdaj vsi!? Zajela sem zrak.
"Niall!" Sem zakričala kakor glasno sem lahko.
Tema.

----------------------
Hope U Like It. :*
Next.?
21. maj 2013
u135108
u135108
Damn dvakrat mi je poslalo-.-''
21. maj 2013
u130809
u130809
OMG neeeeeeeext!

Kaj je zej s Cam kr naenkrat? Nism si misnla da se bo spustila tak nizk!
omg se hitr odvijaa <3333333333333333333333333 DEJ NEXTI K ME ZANIMA PLIIIS <333333333 pa nej Cam ne ubije Anne ! Itak pa bo pršu superman Niall <3
21. maj 2013
u130809
u130809
aja pa hvala za posvečen next meni <33333333
21. maj 2013
u135108
u135108
Hhahahahahahah. Lina se hitro uči x'd. Mogoče ti povem, kaj bo v naslednem nextu, če me prepričaš :'P
21. maj 2013
u130809
u130809
POVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ OZIROMA KR NEXT NAPIŠ <33333333 čene boš mela na vesti da celo noč ne bom spala zarad firbca!
21. maj 2013
u135108
u135108
Pou jih sploh še ni prebral Lina. In nisi me še prepričala :'P
21. maj 2013
u130809
u130809
HAAAAAAA??????!! a za mene pa ne bi nextala :'((((((((( NEXTI MARŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ PREMAKNI SEEEEEEEEE če ne bom tvoje prstke mučla dokler ne napišejo nexta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. maj 2013
u135108
u135108
Hhahahahahahaha. Mogoče dobite še enga danes. MOGOČE.!
21. maj 2013
u130809
u130809

HAHHAHA

NEXTTTTTTTTTTIIIIII ZAME NOOO
21. maj 2013
u130809
u130809

21. maj 2013
u130809
u130809
neeeeeeeeeeeeexttttiii Ana če ne bom pojedla cele Igre123 in se nkol več ne bomo slišaleeeeeeeeeeeeeeee
21. maj 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
21. maj 2013
u130809
u130809
no vidš ana nov next si dobla <3
21. maj 2013
omg
Kak je Cam nesramna! Mogoče je ljubosumna sam vseeno ne rabi zaj Anne pobit? lol
Hahahahah sa je vseeno! Next!
21. maj 2013
u130809
u130809
no vidš še en next,....................
21. maj 2013
jaaaaa
21. maj 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani