u135108
u135108
Hahahahahahahahah. Thanks for all pretty comments. You Make My Day.
Čeprau ni še dost nextou moram nujno nextat. <3
-----------------
Chapter 2

Anna's P.O.V.

Connor je mislil resno. Nikoli več ne bova skupaj. Ampak od vseh punc na svetu je moral izbrati ravno njo. Dorothy. Mojo najboljšo prijateljico. Zadrži se Anna! Ne bom jokala za njim. Ni vreden.
Stopila sem mimo Tashine kavarne. Tasha's place. Tukaj sva se spoznala. Tukaj sva bila na prvem zmenku. Tukaj, pred to kavarno me je prvič poljubil. To je 'najina' kavarna, vsi najlepši spomini so tukaj. Ampak ne... Connor ne bo nikoli več z mano. Po licu mi je spolzela solza. Pogledala sem na drugo stran ceste. Še nekaj časa sem zrla v vogal. Ne, ne bo me prišel prosit, če lahko vse pozabim in začneva od začetka. Anne in Connorja je konec. Konec!
Vstopila sem in si naročila brusnični sok. Ah, tega sva imele najraje z Dorothy. Tega sva pile, ko sem spoznala Connorja. Tega je Dorothy ponesreči polila po moji šolski torbi. V tega sem ji namočila njen novi telefon. Tega sva pile na končnem izletu v Španiji, ko sva ga prinesle sabo in je bil vrel, ker so nama nahrbtniki ostali na soncu. Toliko lepih spominov. En brusnični sok. Kako sta mi lahko to naredila!? Bili smo najboljši prijatelji! Ne, nismo bili najboljši prijatelji, bili smo družina. Vsako minuto, ki smo jo lahko smo preživeli skupaj. Vsako. Spet sem se zazrla skozi okno na konec ceste. Dorothy ni pritekla in me prosila, da bi ji vse oprostila in, da bi lahko s Connorjem začela od začetka. Nihče ni prišel. Ne, Connorja in Anne in Dorothy ni več. Ni več!
Pogledala sem po kavarni. Mize so bile natrpane zato bom sok verjetno morala spiti po poti. Tako ali tako imam dovolj teh spominov. Too Much Hurt.
Odprla sem vrata in stopila na moker pločnik. Bum, bam, tresk, čof!
Sok je končal na moji majici, kozarec pet metrov od mene in slamica na mojih laseh. Nad mano je stalo neko dekle in nekaj govorilo. Iz ustnic sem ji prebrala: Oprosti, oprosti, oprosti. Ponudila mi je roko, da sem se lahko spet skobacala na noge.
"Pridi, kupila ti bom nov sok in... v torbi imam še eno majico..." Je rekla in pogledala mojo majico.
"Saj ni treba..." Sem se izmikala. Nazaj v tisto kavarno pa že ne.
"Pridi že..." Je rekla in mi pridržala vrata.
"Ne, res ni potrebno..." Sem ji še enkrat rekla in se poskušala izmakniti v drugo smer.
Prijela je moje zapestje in me še enkrat vprašala, če bi šla z njo na sok, saj tako ali tako nima kaj početi.
"Če se ti zdi tako boljše." Se je zasmejala. Zdaj pa res nisem morala reči ne.
"No, prav pa grem..."
Pridržala mi je vrata in mi ponudila belo majico.
"Dvomim, da bi res rada hodila s tako majico okrog." Je rekla in pomignila proti straniščem.
Ko sem se vrnila preoblečena v njeno majico je že sedela za eno od miz. Prisedla sem in hitro je k nama skočil natakar.
"Dva brusnična soka prosim." Je naročila.
Natakar je odšel.
"Aja, oprosti saj res, jaz sem Camyden. Fantje me kličejo Cam." Se je nasmehnila.
"Fantje?" Sem jo pogledala.
"Oprosti, moji najboljši prijatelji so... fantje." Je rekla Cam.
"Jaz sem Anna." Sem ji rekla.
"Lepo. In...še enkrat oprosti za majico.
"Nič ni." Sem se nasmehnila.
Z Cam sva se pogovarjali več kot dve uri. Izmenjali sva si številki in naslova. Mislim, da bo ona moja nova najboljša prijateljica.
"Veš, Anna fantje gredo jutri nakupovat nekam...no ni važno kam... bi mogoče jutri prišla k meni?"
"Lepo bi bilo. Te še pokličem. Veš, Mum and Sister." Sem ji rekla. Cam je pokimala. Kaj je lahko boljše od tega?
S Cam sva se razšli. Iz torbice sem povlekla telefon. 'Imate 13 neodgovorjenih klicev.' Je pisalo. Pogledala sem. Samo Connor. Dorothy ni klicala niti enkrat. In dvomim, da bo. Pomoje sploh ni bila 'prava' prijateljica. Samo, da bi lahko bila bližje Connorju in obratno.
Ampak zdaj je čas, da zaživim na novo. Cam je res super. Upam, da bom kmalu spoznala njene prijatelje. Toliko smešnih dogodivščin mi je povedala o njih. Mislila sem, da morda s kakšnim od njih hodi in jih je tako spoznala, ampak so samo prijatelji. Tudi prav.

-----------------
Hope U Like It. :*
Next.?
17. maj 2013
u76047
u76047
Neeeeeeeeeeeeeeeexxxt!!!<33
17. maj 2013
u135108
u135108
Sploh ni dobr :3
17. maj 2013
jeeeee!! :'D
(že kr z drugega profila..)
17. maj 2013
u135108
u135108
Haaaaah. x3
17. maj 2013
u137348
u137348
neeeeeeeeeeeext :33 popolno je Horanka *.*
17. maj 2013
u135108
u135108
Styleskaa <33 Love U :3 Thanks but not.
17. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3333333333
glasujte: http://eventful.com/performers/one-direction-/P0-001-000245449-9 !!!!!!!!!!!! sori za smetenje :***
17. maj 2013
u130809
u130809
Nextiii in premakni svojo lazy ass -.-'
cerjetn bo zdej ta Cam njena BFF ja
17. maj 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeeeeeext
17. maj 2013
u135108
u135108
NE OGLAŠUJTE.! Mislim, moj čisto prvi FanFic boste uničli s temi vašimi... Resno no-.-''
Hvala za use nexte. :3
-----------------
Chapter 3

Niall's P.O.V.

Spil sem kavo in odložil skodelico v pomivalno korito. Naslednjič bom raje odšel v Starbucks. In kupil Louisu kuharsko knjigo, ki vsebuje tudi 'Kako Skuhati Kavo'.
"Bravo, Lou ta kava je bila odlično ogabna." Je rekel Zayn.
Danes naj bi šli vsi skupaj nakupovat v neko novo središče. To bo pa zelo lahko.
"Ne bi danes raje ostali doma in se basali s čipsom?" Sem vprašal.
"Mi bi lahko, ti pa ne." Je rekel Harry in premaknil kanal.
Zavil sem z očmi. Hvala Styles.
"Harry a nisi včeraj omenil, da pride tvoja sestrična, ali nekaj?" Je rekel Liam.
Harry je pokimal. "Linna."
"Ja in spet bo spala v moji sobi..." Sem zavzdihnil.
Vedno kadar pride kdo na obisk moram jaz spati na kavču. Vedno jaz. Učasih me je strah, da brska po mojem predalu z boksarcami ali pa po mojem Ipodu. Nikoli ne veš.
"Premišljujem, da bi šel tokrat Zayn na kavč." Je rekel Harry.
"A ne bi šel ti kdaj na kavč, a Styles!?"
"Come Down Zaynster. Harry bo spal v moji sobi, bom šel jaz na kavč in Linna v Harryjevo sobo. Deal?" Je rekel Lou.
Verjetno ima tudi on dovolj vseh teh prepirov.
Danes je sobota. Dvomim, da se komu od fantov sploh da skrivati pa to. Res bi lahko ostali doma.
Po stopnicah sem šel v sobo. Oblekel sem kavbojke in neko majico. Od kar sem prepričan, da ne bo 'prave' sploh ne gledam več, kaj oblečem. Ulegel sem se na posteljo. Zaslišal sem vrata na drugem koncu hodnika. Cam je vstala. Ko je videla odprta vrata moje sobe je verjetno prikorakala sem.
"A vi še niste odšli?" Je vprašala.
Odkimal sem.
"Mislim, da sploh ne gremo."
"Ampak...mojo novo prijateljico sem povabila sem... mislila sem, da greste..."
"Saj lahko vseeno pride." Sem ji pokimal.
"Hvala Niall." Se mi je nasmehnila.
"Niall, a ti je Harry še kaj rekel?" Je hitro dodala.
"Ne, saj mogoče ima prav..."
"Ni res! Niall ne poslušaj ga! In veš...on ti hoče samo dobro. Samo dobro..."
"Kaj je tukaj dobrega." Sem jo vprašal.
Cam se je naslonila na vrata na katerih je pisalo. 'Niall Horan.' Ampak so fantje lani za moj rojstni dan iz Horan naredili Horny. In zdaj na vratih piše: 'Niall Horny.'
"Veš, rad bi ti pomagal, da dobiš punco..."
"Mislim, da to ni način. In ne rabim pomoči. Sam se lahko znajdem." Sem ji rekel in odšel v spodnje nadstropje.
"Jaz grem... na sprehod." Sem tiho rekel.
"Prav Nialler." Je rekel Zayn.
Pogledal sem Harryja. Nič ni rekel. Hvala bogu. Mogoče je ugotovil, da je bolje, če mi nič ne reče...

Cam's P.O.V.

"Niall nisem hotela..."
Uh, zadnje čase se pa hitro užali!
Pozdravila sem fante. Zayn mi je podal skodelico kakava.
"Fantje, a vi ne greste..."
"Ne." Je odkimal Lou.
"Super, jaz pa sem mojo novo prijateljico povabila sem." Sem rekla.
"Uh, po dolgem času spet obiski." Je bil vesel Liam.
"Je huda bejba?" Je vprašal Harry.
"Mislim, da bo ravno pravšnja za Nialla."
"Ugh." Se je pohecal Harry.
Videlo se je, da je vesel.
"Kako to, da je 'nova' prijateljica?" Se je pozanimal Zayn.
"Včeraj sem jo pri Tasha's Place polila s sokom..."
"Aha." Je rekel Liam. Očitno je vse razumel.
Liamu je zazvonil telefon. Vsi smo ga pogledali.
"Simon je." Je rekel in nam pokazal, da naj bomo tiho.
"Prosim?"
"Aha."
"Super."
"Ja."
"Ne, ne še."
"Hvala Simon."
"Uživaj."
"Bay."
Vsi smo se zazrli v Liama.
"Simon nam je dal dva tedna prosto."
"Kako to?" Je bil presenečen Zayn.
"Pravi, da imajo Air Lines brezplačne lete na Hawaiie za vskaega petdesetega obiskovalca. Rekel je, da si bo privoščil."
"Nice." Je bilo vse kar je rekel Lou.
"Fantje, ta dva tedna sta ravno prav, da najdemo Niallerju punco." Je rekel Harry.
"Harry, ne vem, če je to dobra ideja..."
Bila sem ne gotova. Niall je rekel, da jo lahko najde sam. Po moje ne bi bilo vredu, če bi mu Harry in fantje kaj zagodli... Upajmo, na vse dobro...

-----------------
Hope U Like It. :*
Next.?
18. maj 2013
u130809
u130809
OMG NEEEEEEXT! jaz sem pa harryeva sestrična omg *-*
18. maj 2013
u135108
u135108
Aja jz sem pa to hotla povedat čez dva nexto ko prideš bučka.!
18. maj 2013
u130809
u130809
sej piše že v tem delu directionerska ritka *_*
18. maj 2013
u130809
u130809
"Harry a nisi včeraj omenil, da pride tvoja sestrična, ali nekaj?" Je rekel Liam.
Harry je pokimal. "Linna."

vijiš?
18. maj 2013
u135108
u135108
Mislim, ko prieš spat u Harryjevo postlco kj ti nea jasn.?
18. maj 2013
u130809
u130809
hahahahahahahhahahahahahahahhahhahaahahha
18. maj 2013
u135108
u135108
Muahahahaha :3
Jst sm pa hotla dons še en next napisat... pa ga ne bo kr ni nextou :3
18. maj 2013
u130809
u130809
JA PA BO! -.-
18. maj 2013
u135108
u135108
Ni videt :3
18. maj 2013
u130809
u130809
BO VIDET!
18. maj 2013
u130809
u130809
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
18. maj 2013
u135108
u135108
Alo umiri se x'd
18. maj 2013
u130809
u130809
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
18. maj 2013
Neeeext
18. maj 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeexxxt! :'D
18. maj 2013
u137477
u137477
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeekšt.*wwwwww*
~Oprosti, ker nisn prej prebrala, sam me ni blo gor. Prfektno, Ana*oo*
18. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3333333333333333333333
18. maj 2013
Prvi fanfic?
Ti pa si nadarjena. pri veliko članih (na igrah) so prvi fanfic katastrofa. tvoj je pa super. zelo dobro pišeš.
+nov bralec.
18. maj 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani