Živjo punce!

Na igrah 123 je ogromno One Direction FF-jev, ni pa veliko Justin Bieber FanFicov. Imela sem ful veliko željo, da sama napišem eno takšno zgodbo a vem, da je potem nebom do konca izspeljala. Pisala sem že kar nekaj zgodb na različnih formih pa mi je proti koncu vedno zmanjkalo idej. In zato sem se nekje novembra odločila, da napišem FanFic na podlagi enega mojih najljubših, ki sem ga prebrala v angleščini. Prevedla sem ga v Slovenščino in ga več kot polovico spremenila. Nekje 8. delov sem objavila na Smrklji potem pa sem se zaradi pomanjkanja časa ustavila. Mogoče kdaj v prihodnosti objavim celo kakšno svoje delo. Upam, da vam bo všeč.

1. del:
Bila je čista nesreča, prisežem! Nisem želela vzeti njegovega telefona. ON je trčil vame, medtem ko je tekal od norih fanic. Resnično je bila samo nesreča. Kaj morem če imava enak iPhone! Samo pomotoma sva zgrabila telefon drug drugega. Neprijetno je kako sva zamenjala osebno lastnino a po drugi strani sem tako spoznala super fanta.

2 Meseca prej:

"Zakaj je tukaj takšna množica ljudi?" sem se vprašala.

Dokončala sem sporočilo, ki sem ga poslala prijateljici Nicole in utrujeno hodila mimo kričečih najstnic. Kaj hudiča? Ulica je bila nabito polna. Res je, da živim v New Orleansu ampak vseeno, ta ulica? Komaj sem prišla skozi. Rahlo sem odrinila dekleta, ki so mi bila napoti, da bi prišla do avta. Na enkrat pa sem trčila v nekega fanta. Stvari so mi padle iz rok in prav tako tudi njemu. Oba dva sva se sklonila, da bi pobrala stvari ki so ležale na tleh.

"Oprosti, Shawty.", je rekel.

"Saj nisi ti kriv! Te punce so nore!"

"Sem že navajen!"

Pogledala sem gor in v trenutku prepoznala fanta. Bil je Justin Bieber. Tudi sama sem njegova oboževalka ampak nisem ena tistih norih in kričečih.

"Ja verjamem. No, morem it!" sem rekla.

Pobrala sem svoj telefon in ne, da bi pogledala nazaj odšla iz množice. Telefon sem pospravila v torbico in se z avtom odpeljala do svoje najboljše prijateljice. Pozvonila sem in čakala, da mi odpre vrata. Ko jih je sem se nasmehnila.

"Hej Nic.."

"Zakaj si rabila tako dolgo?" me je vprašala

"Ulica je polna norih oboževalk JB-ja."

Stopila sem v hišo in ji razložila kaj se je zgodilo. Ko sem končala je samo zavila z očmi in začela pripravljat pijačo. Tudi ona je njegova fanica ampak tako kot jaz ne tista ta nora.

"Kje imaš mamo?"

"V službi!" je rekla s smešnim tonom, ki me je spravil v smeh.

Začel mi je vibrirati telefon. Zmajala sem z glavo in vtipkala kodo, ki je bila moj rojstni dan da bi odklenila telefon (01-03-94), nato pa opazila da je bilo sporočilo od Usher-ja.

Ammm... Kaj za vraga? Ne poznam nobenega Usherja.

"Si pripravljen za nocoj?" sem prebrala.

"Kaj je nocoj?", me je takoj z vprašanji napadla Nicole ali Nikki kot jo kličem.

"Nimam pojma! In si mi slučajno Cody-jevo telefonsko številko shranila pod Usher? Ker Joe Jonas potegavščina zadnjič je bila grozna. Mislila sem, da se mi blede." sem se zasmejala. Tudi Nikki se mi je pridružila nato pa zmajala z glavo.

"Amm. Nevem. Mogoče je bil Cody. Saj veš on in njegovi slavni idoli. Včeraj je moje ime shranil pod Miley Cyrus. Želela sem ga celo udariti, čeprav nevem zakaj." Zasmejala sem se.

Kaj je nocoj? - sem odpisala nazaj.

Po nekaj minutah sem dobila odgovor:

Tvoj koncert.

"Okej! Tvoj fant ni pri sebi. Rekel je, da imam danes koncert! Okej Cody..." sem se zarežala.

"Hahahaha.. Ima ponovno ene od tistih dneh. Mislim, da ni imel dolvolj otroštva! Zabavaj ga nazaj"

"Okej!", sem preprosto rekla in začela tipkati:

O, ja! Saj res. Sploh nisem razmišljala. Dolgi dan.

Hahahaha... Se zgodi JB.

JB? Pa ne mi rečt, da me ima za Bieberja na telefonu. Budalo! Saj nisem fant.

"Za Justina Bieberja me ima!" sem jezno rekla Nikki pa je začela dobesedno umirati zraven mene.

"Daj no Nikki. Umiri se! Ni smešno!"

"Žal mi je ampak zdaj vem, da je Cody. Rekel je, da bo to enkrat naredil. Ker ve kako zelo ti je zadnje čase všeč Justin"

Zavila sem z očmi! Jasno. Odgovorila sem ji z karkim "vem" in telefon položila nazaj v torbo.

Charlotte:

30. april 2013
nexti plis!!!!!!
30. april 2013
♥♥Just Bieber♥♥ Hvala, ker bereš. Ta del posvečam tebi.

Justin:
"Toooo! Ponovno sem zmagal!" sem vzkliknil ko sem že desetič premagal Ryan-a v NBA 2K10.
"Goljufal si!" se je razburil.
"Nisem! Kaj moreš nekateri pač znamo!"
"Ja ja ja... V redu je. Daj napiši sporočilu Chazu in ga vprašaj kje je.
Pokimal sem in iz žepa izvlekel telefon.
"Od kdaj imaš roza ovitek za telefon?" me je vprašal.
Prvič odkar sem prišel iz intervjuja sem pogledal na telefon.
"To ni moj telefon!"
"Lažnivec. Samo ne upaš priznat, da ti je po novem všeč rožnata. Hahahaha.."
Jezno sem ga porinil iz sedežne, da je padel na tla.
"To ni moj telefon!" sem še rekel nato pa se uzrl vanj in poskušal ugotoviti komu pripada.
"Poglej, če ga lahko odkleneš!", je nato rekel Ryan.
"S kakšno kodo?"
"Tvoj rojstni dan ali kakšno kodo pač imaš! Mogoče ti je Chaz zamenjal ovitek!"
"Ampak zakaj bi to storil?"
"Ne sprašuj toliko in poskusi odkleniti telefon!"
V telefon sem vnesel številko, ki je bila moj rojstni dan. Telefon se je odklenil ampak na ozadju nisem bil jaz! Temveč dekle. Čudovito dekle.

"Hej. To je ta luštna punca o kateri sem ti pravil. Ko sem se zaletel vanjo!"
Ryan-u sem pokazal sliko in on je zažvižgal. Tudi sam sem še enkrat pogledal in se nasmehnil. Zanima me kako ji je ime!
"Vroča je!", je rekel Ryan.
"Vem in zdaj imam njen telefon".
"In stavim, da ima ona tvojega pa sploh nima pojma!"
"Verjetno zato... Misliš, da jo naj pokličem?"
"Kako ji boš pa vrnil telefon? New Orleans zapustimo zdaj ko pride Chaz nazaj."
"Ah. Nebo še ga hitro. Verjetno je s plesalci. Saj veš, da se med njim in Jessico nekaj plete."
"Prav imaš. No pokliči jo in daj na zvočnik!"
"Okej počakaj. Kakšna je mojo nova telefonska številka že?" sem vprašal.
Ryan je iz žepa izvlekel njegov telefon in mi pokazal mojo številko. Vtipkal sem jo in pritisnil tipko kliči.
"Zvočnik!", se je zadrl Ryan.
"Dobro"
Dal sem na zvočnik ko se je oglasilo neko dekle.
Ženski glas: Halo?
Justin: Halo?
Glas: Kdo je tu?
Justin: Hej! Prejle sva se zaletela na ulici in mislim, da sva menjala telefone.
Glas: Aha! To pojasni čudna sporočila, ki jih dobivam!
Justin: Hahahaha... In to pojasni moj nov ovitek za telefon. Jaz sem Justin tako mimogrede.
Glas: *Smeje* Jap to je moja najljubša barva. In jaz sem Charlotte. Lepo te je spoznat.
Justin: Tebe tudi. Te lahko vprašam kdaj si se rodila?
Charlotte: Če si odklenil telefon potem verjetno veš, da 1.3.1994, pa ti?
Justin: *Presenečeno* Wau. Na enak dan sva se rodila. Takšna je tudi moja koda za odklepanje.
Charlotte: Kul. Torej gospodič JB. Kaj lahko storim zate? Razen, da ti dam telefon nazaj?
Justin: Mislil sem, da bi se lahko srečala. Saj veš, da si vrneva telefone.
Charlotte: Nisi v Louisiani zdajle?
Justin: Na poti tja. Živiš tam?
Charlotte: Ne! New Orleans pravzaprav. Nekaj ulic naprej od tam kjer sva se spoznala.
Justin: Oh, saj res. Logika!
Charlotte: Ja. Hahaha... Prideš nazaj v New Orleans?
Justin: *Ryanu* Idi pogledal če pridem nazaj v New Orleans! *Charlotte* Bo prijatelj pogledal če pridemo nazaj.
Charlotte: Pozabi. Sva s prijateljico našli kolendar tvoje turneje na internetu. K nam prideš nazaj čez 3 dni zaradi koncerta. Upam, da bo lahko prišla nanj. Takrat si lahko menjava telefone!
Justin: Oboževalka?
Charlotte: Jap ampak ne tista ta kričeča ki sanja, da bo nekoč tvoja žena.
Justin: Hahahaha... Hvala za podporo.
Charlotte: Ni za kaj. No in kje se dobiva v soboto?
Justin: V soboto?
Charlotte: Tvoj koncert? Čez 3 dni! Takrat je sobota.
Justin: *Počuti se neumnega* Ja saj sem vedel. Razmišljal se, da se dobiva na kakšnem kosilu ali kaj podobnega.
Charlotte: Me osvajaš?
Justin: *spogledljiv* mogoče! Me ti nazaj?
Charlotte: *spogledljivo* mogoče.
Justin: *Nasmejano* Okej. Kul lepotica.
Charlotte: Jap. *Prijateljici* Sexy
Justin: Hvala vem, da sem.
Charlotte: Govorila sem prijateljici o obleki, ki jo želi obleči. Ne tebi zvezdnik.
Justin: *pretvarja se da je prizadet* Oh prekleto dekle.
Charlotte: *smeh* ne skrbi Babe. Ti si tudi. In to še preveč.
Justin: Vem. In iz ozadja ti lahko povem, da si ti tudi. Popolnoma vredna zmenka.
Charlotte: Spogledljivec.
Justin: Samo resnico govorim.
Charlotte: *Nasmejana* No gospod "govorim resnico" kaj si gledal v mojem telefonu (sporočila, slike..?)
Justin: Nič. *Zamišljeno* še za enkrat.
Charlotte: Okej. Ne glej sporočil. Nočem klicati policije zaradi enega od mojih najljubših pevcev. *smeh*
Justin: *Pretvarja se, da ga je pretreslo* Tega nebi storil nikoli.
Charlotte: Nikoli ne veš. Fant si in fantje ste radovedni.
Justin: In ti praviš da dekleta niste? Zanimivo...
Charlotte: Tako kot fantje gotovo ne! *Prijateljici* To krilo je grdo. Vojaško zelena barva. Kdo bi nosil to? *smeh* Oh seveda.. Kelly!
Justin: Kdo je Kelly in zakaj nosi vojaško zelena krila?
Charlotte: Kelly je moja druga najboljša prijateljica. Obsedena je s vojaško zeleno barvo. Mislim živa groza.
Justin: Hahahaha.. *Vidi, da gre Ryan mimo z čipsom.* Zakaj pa nisi prinesel tudi meni? Kreten.
Charlotte: Prosim?
Justin: *osramočen* Ni ti! Govoril sem svojemu idiotskemu prijatelju. Šel si je po čips, meni pa ni prinesel.
Charlotte: *smeh* Vprašaj ga, če ga niso starši naučili da mora delit?
Justin: Deli kreten!
01. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. maj 2013
Next !
01. maj 2013
next!!!!!!
01. maj 2013
za bruhat! fuj biber
01. maj 2013
joj če ti kaj ni prav zapri temo in pozabi
01. maj 2013
01. maj 2013
neeext <3
01. maj 2013
Živjo punce. Hvala, ker berete. To mi veliko pomeni in zato ta del posvečam vsem vam.
girl wolf če ti kaj ne paše se prosim poberi iz te teme.

Charlotte: Rekla sem, da ga vprašaj in ne, da ga pokliči "kreten".
Ryan: Hahahaha.. Ne poznam te ampak sem mi že zdiš kul!
Charlotte: Tudi ti se zdiš "kul" čeprav ne deliš čipsa.
Ryan: *polna usta* Hahahahah.. Hvala. Saj bom delil.
Charlotte: *Nikki* Wau lep bikini. Daj govori z njima med tem ko ga jaz poskusim.
Nikki: Lottie.. Eh nič... Samo pojdi. *Fantoma* Hej fanta!
Justin: Hej. Ti si gotovo Charlottina najboljša prijateljica.
Nikki: *smeje* Da to sem jaz. Kliči me Nicole ali kar Nikki.
Justin: Hej Nicole.. Jaz sem Justin.
Nikki: Vem. Se poslušala pogovor. Hej Ryan.
Ryan: Hej lepotica.
Nikki: *smeje* Fanta imam.
Justin: Nicole! Povej mi kaj o Charlotte.
Nikki: Vse kar hočeš vedet je na njenem telefonu ki ga pa imaš ti!
Justin: Resno?
Nikki: Jap. Vse zapisuje v telefon.
Justin: Aha. Kako dolgo sta že prijateljici?
Nikki: Od rojstva. Najini mami sta odraščali skupaj.*Beep* Amm Justin! Chaz te kliče!
Justin: *Ryanu* Pokliči ga in mu reči da se tuširam. *Nikki* Ignoriraj ga.
Charlotte: Nikki pomoč potrebujem! Premakni svojo leno rit in pridi sem.
Nikki: *Lottie* Takoj! *Fanotoma* Moram it! Charlotte me potrebuje.
Justin: Okej. Vama napišem kakšno sporočilo kasneje.
Nikki: Ok. Če ne dobiš odgovora na tvoj telefon piši na mojega

Justin: Povej mi številko.
Nikki: Telefon moje najboljše prijateljice imaš, budalo! Verjetno imaš potem tudi mojo telefonsko a ne?
Justin: *počuti se neumnega* Saj sem vedel! Samo preverjam
Ryan in Nikki: Ja seveda si vedel.
Justin: Ja sem.

-Konec pogovora-

Charlotte:

"Greva na bazen z Kelly danes?", sem vprašala Nicole.
"Jap. Moreva it! Če že ne drugo zaradi novih kopalk" Pokimala sem in se pogledala.
"Pa mi sploh pristajajo?"
"Seveda dekle. Oči vseh fantov bodo na tebi danes! Boš videla."
"Pretiravaš. Prej kot na meni bodo na tebi. Ampak vseeno hvala" "Kaj delaš z Justinovim telefonom?" sem še vprašala.
"Samo malo brskam po njem!"
"Nicole!"
"Kaj?"
"To je njegova zasebnost!"
"Kot, da on nebo brskal po tvojem. Zainteresiran je zate."
"Zainteresiran je samo ker imam nekaj njegovega! Po soboti po pozabil name."
Justin: *isti čas*
"Zanimivi osebi" je rekel Ryan.
"Vem. Komaj čakam, da vidim Charlotte v živo v soboto"
"Ja.."
"Nikki ti je všeč ne?" sem ga vprašal
"Jap. Ampak kaj hočeš fanta ima."
"Točno. Si poklical Chaza?"
"Ne samo sporočilo sem mu pos..." Prekinil ga je Chaz ki je ravno vstopil v sobo. Z Ryanom sta se zapletla v pogovor meni pa so misli uhajale k Charlotte.

Čez eno uro!
Chaz in Ryan sta igrala X-Box. Za en mesec sta bila z mano na turneji. Včasih se mi zazdi, da je tako kot takrat ko še nisem bil slaven. Odločil sem se, da napišem Nicole soročilo.
(Lottie/Justin)
Hej
Kaj dogaja zvezdnik?
Kaj počneta?
Charlotte tukaj mimogrede. Nikki se preko Skypa pogovarja z fantom jaz pa ležim na postelji in odpisujem tebi.
Sem rahlo upal, da boš ti!
Resno?
Jap! Tista katero hočem bolje spoznati.
Zanimovo. Kaj hočeš vedet o meni?
Vse. Povej kaj hočeš.
Hmmm.. Rodila sem se na isti dan kot ti v Los Angelesu. Imam 2 najboljši prijateljici Kelly in Nikki. Mah raje me sprašuj ti.
Ti je všeč glasba?
Kakšno vprašanje je pa to? Seveda mi je. Glasba je moje življenje.
Hahahaha. Samo vprašam! Igraš kakšen inštrument?
Klavir in kitaro.
Kul. Igrajva se eno igro!
Kakšno?
Igro, da se spoznava. 20 vprašanj.
Okej. Ti začneš!
Najljubša barva?
Svetlo roza in morsko modra tebi?
Vijolična. Kakšna si kot oseba?
Prijazna, sproščena in nora.

Kako nora?
Težko opisat
01. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. maj 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee+++nova bralka

zlo sem vesela da je prišla še ena zgodbica z justinom ker jih res ni dosti
01. maj 2013
u124744
u124744
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nova bralka
01. maj 2013
neeext
01. maj 2013
NNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!! KONČNO SPET ENA ODLIČNA ZGODBICA ZA BRT!!!!!!!! BRAVO!!!!!!
01. maj 2013
u133937
u133937
Neeeext in koončno ena zgodbica s tem popounežem...Neeext!!
01. maj 2013
u126256
u126256
TO JE TKO NAAAAAAAAAAAJBOLŠA ZGODBICA EVER!! NEXT!!!!!!
03. maj 2013
nexttttt!
<3333
03. maj 2013
Živjo punce.
Hvala vam, da nexte. Nisem pričakovala takega odziva. Trenutno sem na počitnicah, next dobite jutri zvečer ko pridem domov.
03. maj 2013
u113639
u113639
next hitrooooooooooooooooooooo
05. maj 2013
Žal mi je, da včeraj ni bilo nexta. Pozno sem prišla domov in sem šla kar spat.
Zdajle objavim.
05. maj 2013
4. del:

*klikni*

Spraševala sva se navadna vprašanja kot najljubši športni klubi, najljubši pevci... Stvari, da sva se bolje spoznala.
Torej... O soboti... - sem napisal.
"Justin!" se je zadrla moja mama.
Odložil sem telefon in jo pogledal.
"Kaj?"
"Kaj želiš za večerjo?"
"Nevem. Vseeno mi je."
"Si prepričan? Da si neboš premislil, če ti hrana nebo všeč!"
"Brezskrbi... Nebom!" Mami je odšla meni pa je zavibriral telefon. Nasmehnil sem se in odprl Charlottino sporočilo.
Kaj je s soboto?
Kam želiš it?
Nevem. Lahko greva v restavracijo, ki jo ima v lasti mama od Nikki.
Okej. Super
*Charlotte*
"Hej, o čem govorita z zvezdnikom?" me je vprašala Nikki.
"Samo spoznavama se. To je vse."
"Lottie, bodi previdna." se je v pogovor vmešala še Kelly, kateri sva z Nikki razložile vse kar se je zgodilo z mano in Justinom.
"Zakaj?"
"Saj veš, da so fantje lahko nevarni."
Samo zavila sem z očmi. Kelly je največja cipa na šoli. Ampak če jo bolje spoznaš vidiš, da ni tako napačna. Zato je tudi moja najboljša prijateljica. Ampak ko ti reče, da bodi previdna ker so fantje lahko nevarni, sama pa ima vsak dan drugega... Hja...
"Oh Kelly! Ne bodi ljubosumna ker Lottie govori z slavnim Justinom Bieber." je rekla Nikki.
"Nisem ljubosumna. Samo za razliko od tebe me skrbi ker govori z tem slavnim lepotcem. Kako veš, da se ne igra s puncami?"
"Ker... A) imam njegov telefon... B) imam njegov telefon.. C) Verjamem, da imam njegov telefon..." sem rekla.
"To še ne pomeni, da se ne igra z dekleti."
Spet sem zavila z očmi. Zadnje čase to počnem zelo pogosto.
"Okej! Zaključimo to temo. Nic.. Tukaj imaš svoj telefon meni pa daj Justinovega. Rekla sem mu, da naj piše na njegov telefon in ti imaš 3 sporočila od Cody-ja."
"Si mu povedala, da gremo na bazen?"
"Ne zakaj bi mu?"
Nikki je ignorirala moje vprašanje in mi samo vrnila telefon.
"Še vedno velja, da gremo na Bahame?" je vprašala Kelly.
"Nevem. Verjetno bom čez poletje obiskala očeta."
"Oh, ja.. To je zanimivo!" je rekla Nikki.
"Kaj?"
"Tvoj oče živi v Atlanti."
"In kaj je to takšnega?"
"Tako kot Justin."
"Nehaj. Kot sem ti že povedala bo Justin po soboti pozabil name. In veš zakaj? Ker je mednarodna super zvezda in jaz? Jaz sem samo navadno dekle iz New Orleansa."
"Ti bi lahko bila mednarodna zvezda. Veš to?"
"Ne nebi mogla bit!" je v smehu rekla Kelly. Obe dve z Nikki sva jo pogledale in zavili z očmi.
"Saj je vseeno. Gremo raje do bazena." sem rekla in z Nikki sva začeli hodit in zraven plesat. Kaj češ! Nori sva...
"Kako smo lepotice?" so vprašali fantje (Cody, Martin & Jack)
O groza! Čisto sem pozabila, da bo Jack tukaj. Bog prosim pomagaj mi!
Stresla sem z glavo in se medtem ko so se fantje in dekleti zapletli v pogovor slekla obleko tako, da sem ostala še samo v kopalkah. Brez pomisleka sem skočila v bazen.

*Čez eno uro*
"Lottie, kaj počeneš ta vikend?" me je vprašal Jack in se je kar na enkrat znašel ob meni.
Kaj hoče ta bedak? Itak ga že imam preko glave.
"Nekaj stvari z mamo v petek, koncert v soboto in druženje s prijateljicami v nedeljo."
"Kaj počneš v soboto?"
Ravno kar sem ti povedala, da grem na koncert idiot! Tukaj lahko vidim koliko me sploh posluša.
"Zmenek imam. Zakaj?" sem vprašala.
"S kom?"
"Te nič ne briga Jack. Zakaj te to sploh zanima?"
"Zato ker... Jaz... Hmm... Jaz..."
Pogledala sem ga in čakala, da dokonča stavek a se to ni zgodilo nikoli. Vstala sem se in odšla k Nikki in Cody-ju.
"Jack mi pije živce!" sem jezno rekla.
"Te je spet poskušal povabiti ven?", je vprašala Nikki.
"Daj mu priložnost, Lottie."
"Bi mu jo dal ti, če bi bil jaz?"
"Amm... Ne!"
"Zakaj mu jo potem morem dat jaz?" Cody je utihnil in jaz sem se nasmehnila. Jack je totalni kreten. S puncami hodi samo, da lahko spi z njimi. In to se pri meni že nebo zgodilo. V tistem trenutku pa mi je zazvonil telefon. Ko sem prebrala da kliče Justin sem se z nasmeškom na obrazu takoj oglasila. Odšla sem malce vstran od Nikki in Cody-ja.
Charlotte: Pozdravljen gospodič JB.
Justin: Kaj je z vzdevkom?
Charlotte: Hmmm... Nevem! Fant si. Saj če želiš te lahko kličem tudi gospodična JB!
Justin: *smeje* Ne prosim ne! In kaj počneš?
Charlotte: Na bazenu z Nikki in Kelly sem. Na žalost.
Justin: Na žalost? Kaj se je zgodilo? Si padla ali kaj podobnega?
Charlotte: Eh ne.. Kelly mi gre danes ful na živce pa še tukaj je en fant ki je zadnje čase obseden z mano.
Justin: No razen Kelly mislim da se potem nimaš ravno slabo.
Charlotte: Poskušal me je povabiti ven! In to v SOBOTO!
Justin: *razočarano* no mogoče bi mogla it.
Charlotte: Zakaj?
Justin: Nevem. Če bi rada šla!
Charlotte: Justin, ta fant mi pije živce. Sicer pa že imam itak plane na soboto.
Justin: Resno?
Charlotte: Jap. Dobiva sem v restavraciji, da si vrneva telefone. Nikoli si nebi mislila da bom tako močno pogrešala svoj telefon.
Justin: *namrščeno* Točno! Telefoni ja.
Charlotte: Si okej?
Justin: *laže* Ja, zakaj?
Charlotte: Zveniš kot, da bi te ravno brcnila v jajca.
Justin: *smeje* Ne nič takega.
Charlotte: *smeje* Samo pravim. Si vznemirjen, da se vrneš v rojstni kraj Jazza?
Justin: 3 dni se zdijo tako dolgo.
Charlotte: Ja se *z nasmeškom na obrazu*
Justin: * Za Pattie* Že grem! * Za Lottie* Moram iti! Večerjo imamo. Te lahko pokličem kasneje?
Charlotte: Ja seveda. Če me kličeš me pokliči pred polnoči. Takrat ugasnem tehnologijo, da lahko spim.. *smeje*
Justin: Okej. Se slišiva. Bye.
Charlotte: Bye.
05. maj 2013
Joj. Upam, da lahko berete. Čeprav napišem narazen mi vedno vrže vse tako skupaj (ko kopiram na igre)
05. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
05. maj 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
05. maj 2013
next
05. maj 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/~pretty-little-liars~/54869/1
hej sorry ker oglašujem samo rabim bralce!

drugače pa kul zgodbica! : )
05. maj 2013
u126256
u126256
neeeeeeeeeeeeext!!!!
08. maj 2013
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeextajj
09. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg