nnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttttttttttt
06. januar 2014
1. ja mogoč... ni nujno...
2. šokirani full...
3. dost
neeext
06. januar 2014
u147737
u147737
Kdaj bo next?
06. januar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. januar 2014
next
06. januar 2014
Next+nova bralka<3
06. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
BEST STORY EVER
06. januar 2014
u157877
u157877
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. januar 2014
neeext+nova bralka
06. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. januar 2014
u157877
u157877
Hej spet tu Vanessa. No jaz sem se spet odločila napisati ff od 1d. Tale bo malo drugačna od ostalih zgodb (samo mojih mislim). No upam da vam bo všeč.
http://www.igre123.com/forum/tema/*broken*-(one-direction)/66370/

*CLICK* pliss<33
oprosti zarad ogaševanja
07. januar 2014
u142227
u142227
Jjuuuj! Stran in pol nextov? Je to mogoče? No hvala vam!

Next je posvečen <3Niall Horan<3

#Ella#

»Omg. Je res?« sem zaslišala. Predramila sem se in si pomela oči. Ko se mi je vid izostril sem zagledala pet fantov, kako strmijo vame. »Sem vam rekel!« je rekel Niall. »Ok tole ne more biti res!« je rekel fant s črnimi lasmi. Zavila sem z očmi. »Kaj se je zgodilo tukaj?« sem zaslišala in čez trenutek je bila tukaj že Jamie. »Slučajno veste kdo je to?« je vprašala in poskušala, da ne bi zvenela prestrašeno. »Ne. Prvič jo vidim.« je rekel Niall in drugi so se pridružili. Zelo sem ti hvaležna! »Erm kaj vam je rekla?« je vprašala. »Da ji je ime Kelly Scarlet Willson in da prihaja z New Yorka.« je rekel kodrček. Resno Kelly Scarlet Willson? Ta še je bolj nor, kot sem mislila, da bodo. »Saj je vseeno. Pridite fantje večerja je na mizi.« je rekla in jih potegnila ven. Zavila sem z očmi in zaprla vrata. Sedla sem na stol in si podprla glavo. Mogoče se bo vse uredilo. »Pa kaj je s tabo?!« je notri privihral cel besen Ben. »Kaj?« je bila zmedena. »Nikoli jim ne reči nič več! In tukaj imaš ključ, da se boš od sedaj naprej zaklenila!« mi je zabičal in m v roke potisnil ključ. Hitro sem pokimala in ko je odšel sem zaklenila, da slučajno ne bi še kje obležala mrtva. Zavzdihnila sem in odprla prenosnik. Začela sem 'surfati' po internetu o One Direction. Vsaj mislim, da se imenujejo tako. Se mi je zdelo, da ima Niall narečje! Irec je! Enkrat sem bila na irskem in moram priznati, da je zelo lep kraj. Zaslišala sem kako je nekdo hotel odpreti vrata, pa mu ni uspelo. »Ella, jaz sem Niall. Spusti me notri preden me Jamie zaliže!« je zadihano rekel in ko sem odprla vrata je on bil že v omari. Zaprla in zaklenila sem vrata, ter odprla omaro in zagledala prestrašenega Nialla. »Ah saj se ne poljublja tako slabo. No upam.« sem rekla in se zasmejala. »Resno? Raje se zalizavlem z psom, kot pa z njo.« je rekel in glavo skril med moje obleke. Zamajala sem z glavo in ga potegnila ven. Potrkalo je. »oprosti, da sem te potegnila ven.« sem rekla in ga porinila v omaro. »Ah no Ella ali če lahko rečem Kelly, odpri!« je se zadrla, jaz pa sem odprla vrata. Cela jezna je začela stopati v krogu. »Si videla kje Nialla?« je kar naenkrat vprašala. Skomignila sem z rameni in odkimala. »Kam je potem šel?!« je vzkliknila in se zapodila iz sobe. Zaklenila sem in odprla omaro, kjer se je Niall stiskal celotni v en bogi kot. Zmajala sem z glavo in ga potegnila ven. »S-si prepričana, da je š-šla?« je prestrašeno zajecljal Niall. Pokimala sem in sedla na posteljo. »Kaj je narobe?« je vprašal. »Vse!« sem rekla in se počila nazaj na hrbet. »Verjamem. Nekako te moramo spraviti iz te hiše in povedati svetu, kako je na stvari.« je rekel. »Bi res to naredili?« sem začudeno vprašala. Pokimal je in se mi nasmehnil. Oh ta njegov nasmeh je tako lep. O moj bog! Ella ne zaljubi se vanj! Ella ne zaljubi se vanj! Prepozno! Zavila sem z očmi. »TI ni všeč, da te bomo spravili ven?« je začudeno vprašal. »Ah ne. Vesela sem, da mi boste pomagala, le v moji glavi se dobra in slaba stran prepirata zaradi zaljubljenosti.« sem rekla in takoj ko sem se zavedala kaj sem rekla sem se prijela z usta. »U Ella je pa zaljubljena. Kdo je srečnež?!« je rekel Niall in se sklonil k meni in glavo naslonil na svoje roke. »Kod, da ti bom povedala.« sem prhnila. »No če nisi videla nobenega drugega kot fante, ki smo v One Direction, more biti eden od nas. Samo eden nima možnosti pri tebi.« je filozofiral Niall sam pri sebi. Kdo nima možnosti? Kodrček? Črtko? Fant z rjavimi lasmi? Fant, ki ima lase malo navzgor? Ali Niall? Zavzdihnila sem, saj imajo vsi možnosti pri meni. Le potruditi se morajo. »Niall, povej, kako je ime fantom, da jih ne bom rabila klicati črtko, kodrček in podobno.« sem rekla in ga prekinila pri njegovem filozofiranju. »No naš očka, Daddy Direction je Liam. Saj veš, ki ima lase navzgor…« je začel, jaz pa sem pokimala. »Tisti, ki ima črne lase in ki je obseden z njimi je Zayn. Črtko, po tvoje je Louis in kodrček je Harry. In še to. pazi se ga, ker te bo na vsakem koraku osvajal.« je rekel in se namrdnil. Morala sem se nasmehniti njegovemu obrazu. »Ok, zdaj pa še načrt kako te spraviti ven.« je rekel in se nastavil v pozo za razmišljanje. Zmajala sem z glavo in tudi sama sem začela razmišljati.

Nekaj bednega. Tista, ki se najbolj razpiše, ji bo posvečen naslednji next….
08. januar 2014
u147737
u147737
OMG POSILT GA JE HOTLA UNA KURBA JEMIE ALKAJ JE!!! OMFG KERA PRASICA MAJKEMI!!!!! BOGI NILLER PA CIST PRESTRASEN :'c HAHA LOL PREDVIDEVAM DA JE NIALL SEBE MISLU DA NIMA MOZNOSTI PR NJEJ KR MISL DA JE ONA TOK POPOUNA PA DA JE ON U PRIMERJAVI Z NJO BEDN HAHA LOL IN PAC JA. LOL CRTKO HAHA IN RESNO UBILA ME BOS HAHA RAJE BI SE S PSOM ZALIZU K Z NJO, OPDPRI VRATA DA ME NE ZALIZE HAHAHAH UMERAM OD SMEHA HAHHA LEGENDARNOSVETOUNEPERFEKTO PISES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRIGA ME KOMU GA POSVETS, SAM DA MI NEXTAS IN TO TAKOJ ZDLE!!!!!!!!!!!!!! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
08. januar 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeext
08. januar 2014
u151965
u151965
neeeeeeeeeeeeeext!!!!
popolno pišeš
08. januar 2014
neeeeeeeeeeext <3
08. januar 2014
next
08. januar 2014
u69203
u69203
next!!!!!!!!
hvala za posvečen next <3
08. januar 2014
Fak kera popolnost
Ja pac vrjetn jo bojo nekak vn iz te hisd spraul in te se bojo ka pa kst vrlem celo zgodbo povedal svetu in pol bo spet postala slavna
pol bo jo pa njejln oce beki iskal in sevbo zgodba pomijevspet zapletla pa z niallom bo vrjetn hodla
ves pa niam ide
neeeeeeeeeeeeeeeexxt
08. januar 2014
Neeeeext!!!!
<3333
08. januar 2014
Neext!! Popolno pišeš+ni bil beden next!!! Čim hitrej next!<33333
08. januar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. januar 2014
next
08. januar 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeext
08. januar 2014
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<333
08. januar 2014
u147628
u147628
omflp omflp to je poponost!!!
mislim.....kako lahko to tako dobro napišeš???
Ti pišeš tko fucking prekleto!!!!
Ono svinjo Jamie bom js umorila!!! Resno mislim!!!
Kako si upa obešat se po niallerju?!?!?!?!?!
Fuck off svinja!!!
am moje odštekano mnenje hočeš slišat......si 100%? ok naj ti bo!
Torej jamie bo zalotla nialla in jamie (čez neki časa...) pri khm..izgubljanju nedolžnosti? kako sm glupa jaoo. in pol bo pač šla to povedat njenemu atiju. Aja in to se bo dogajalo v zaodrju na koncertu,in pol se bo začeu ta zarukani kmet od bena dret na njo in jo zmerjal in kako je ničvredna,kao, in da če nebi pela za jamie bi jo že ubiu. in pol bo ugotoviu da je mikrofon še vroč(to sm vidla v filmupač da je on) in to bojo usi slišali in pol se bojo odgrlne zavese in bojo usi vidli nialla in eloo med izgubljanjem ned-oh koga jebem-med sexom in pol bojo začeli usi prihajat,in pol bo prišu hazza in bojo šli trojčka.......hočeš vedet nadaljevanje?ne?sej js tudi ne:3
ampak pač na koncu bojo bli usi happy,niall in ela pa bota mela 15 otrokov,7 fantkov in osem punčk. hočeš vedet imena? kr sm lih v zagonu jih bom napisala:
fantki;harry,louis,liam,zayn,jim,alex,bor<3:3
punčke;emily,jane,eleanore,demetria(demi),maddie,darcy,zarja<3,nuša:3
am dovol? si happy? no zdj pa še glavna stvar....
neeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
08. januar 2014
neeeeeeeeeeext
08. januar 2014
omg
kera perfektnostttttttttttttttttttttttttttttttttttttt<33333 Jej kera imena koderček, črtko,.....; Haha posilt ga je una krba hotla? LOL Joj, humorist in perfekcionist. 2 v enem HAHAHAHAHAHAAHA
08. januar 2014
u157877
u157877
nekaj bednega. TO SPLOH NI BEDNO kako lahko na to pomisliš je NAJBOLJŠA zgodba.

no moje mnenje je da bo pač enega večera bodo vsi spal razen Elle (saj ji je tko ime a ne? haha) in Niall pa ostalih fantov in pol bodo se splazili skozi okno in ko bodo že skoraj prišli iz dvorišča bo za njimi prišel Ben in se bo priplazil za Niallev hrbet pa ne bo nihče videl in ga bo hotel ubit in pol bo reko Elle da ga bo ubil če ne bo šla nazaj in ker je zaljubljena v njega bo šla nazaj in NAČRT NE BO USPEL ampak oni si bodo izmislili še enega (kakšnega ne vem sama si boš morala izmisliti )

IN TA NAČRT BO USPEL in ona bo pobegnila in se zalubla v Nialla ampak bo eno večer hodila po ulicah in bo prišel Ben IN JO HOTEL ubit POL pa bo prišo Niall in jo rešil

»Niall, povej, kako je ime fantom, da jih ne bom rabila klicati črtko, kodrček in podobno. TA DEL JE NAJBOLJŠI haha Mislim ta ku**a ga je hotla posilit!! Ubila jo bom Nialler* pa se mi smili!;/

No ta zgodba je ODLIČNA, PRFEKTNA, FANTASTIČNA,... NI BOLJŠE!! upam da bo hitro next

Sem še kaj pozabla...? aja (aja se ponoči haha) in še
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE....XT
08. januar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani