u151965
u151965
neeeeeeeeext!!!!+nova bralka
popolno!!!
04. januar 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<333
04. januar 2014
neeeeeext, a si vzela navdih z pepelkina zgodba 2?
04. januar 2014
u142227
u142227
<3!<3! nwm kaj se tam dogaja, zato ne. med učenjem mi je nekaj prišlo
04. januar 2014
aja, tam je podobno, sam da je on nek popularnež in pač punca ful lepo poje in mu zapoje na nekem plesu zamaskirana. on jo pa pol išče. njena pol sestra pa v studiu poje na njen playback in pač fant pol vstopi, itd... kdaj bo neext? pa kliči me Tjaša prosim
04. januar 2014
u142227
u142227
ok drugač sem pa Nuša in mogoče kasneje. ne da se mi pisat
04. januar 2014
next
04. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2014
u88095
u88095
neeeext
04. januar 2014
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt! +nova bralka!!!! kdaj bo next????
04. januar 2014
u154915
u154915
svetovno je neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+nova bralka
04. januar 2014
neeext
04. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2014
u69203
u69203
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. januar 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2014
next
04. januar 2014
u142227
u142227
Juuj! Jaz sem tok vesela, da berete!!
Next je posvečen……_ι♥ℓσηdση_

#Ella#
Zbudilo me je trkanje na vrata. Kaj trkanje, razbijanje. Pretegnila sem se in skočila s postelje. Počasi sem odklenila in še odprla vrata. »Samo toliko. Danes pridejo fantje sem. In tukaj bodo 2 meseca. Da se slučajno ne prikažeš iz svoje sobe ali svinjaka, ki ga imaš tam notri.« je rekla Jamie s svojim umetnim glasom. In kako ne vidijo razlike med njenim piskajočim in mojim normalnim glasom? O moj bog. Prisežem, da enkrat zbežim od tu in bom za vselej razkrinkala Bena in Jamie. »Kateri fantje?« sem zdolgočaseno vprašala. »One Direction in če se dotakneš mojega Nialla ti povem, da si mrtva.« je rekla. »Ko bi le bila.« sem sama pri sebi zamomljala. »Kmalu boš, ne skrbi.« je rekla. »A res? In kaj boš brez mene? Uživala v ne posluhu?« sem sarkastično rekla. »Utihni Baker!« se rekla in se na petkah obrnila in odšla. Zavila sem z očmi ter se zaklenila v sobo, preden je pri vratih pozvonilo. Zmajala sem z glavo in si naredila kosmiče.

#Niall#

Peljali smo se k tej smotani, tečni budali, ki se celi čas vesi name. In če morem pomisliti kako bom preživel 2 meseca z njo, ni ravno dobro. Verjetno me bo v bližnji prihodnosti še kje posilila. »Niall, Niall.« zaslišim Zaynov glas. Stresel sem z glavo in se posvetil fantom. »Kaj?« sem jih vprašal. »Sprašujemo te, koga si poslušal, čeprav je zdaj že mrtev. In ti si na vrsti.« je rekel Harry. Malo sem pomislil. Kdo je že mrtev in sem ga/jo poslušal? Točno! »Poslušal sem Ello Baker. Samo je na žalost pred lansko leto umrla.« sem rekel. Moram priznati, da sem kdaj prav pomislil kako bi bilo, če bi še živela. To so moje sanje, da jo spoznam, a se na žalost nikoli ne bodo uresničile. »Oh. Tudi jaz.« je rekel Louis. »Tudi ti si jo poslušal?« sem začudeno vprašal. Pokimal je. »Res je imela dobre pesmi.« sem rekel. »In niti slaba ni bila.« je dodal Louis. Padli smo v smeh in ustavili smo se ko je kombi ustavil pri hiši. Zavzdihnil sem. »Dobrodošel pekel!« sem rekel in se odpravil notri, fantje pa za mano. »Niall!« sem zaslišal njen piskajoči glas in hip za tem je bila v mojem objemu. Zavil sem z očmi in jo poskušal odstraniti, a je bila premočna. Vedno se sprašujem, kako lahko njen piskajoč glas se spremeni v tako lep glas, ko poje. Razen, če to ni njen glas. Pa kaj razmišljam, seveda je njen glas! »Pridi, da ti pokažem sobo!« je rekla in me potegnila s kovčkom vred v zgornje nadstropje. »Tukaj je moja soba!« je zacvilila in vstopil sem v roza sobo, s roza posteljo in vsem ostalim. Če najdem kaj v tej sobi, kar ni roza sem genij. »No tukaj pa je tvoja soba. Čisto poleg mene.« je rekla in mi nakazala na sobo. Prosim naj ne bo roza! Prosim naj ne bo roza! Vstopil sem v sobo in zastal mi je dih. Soba je bila v nežno modri barvi, z zakonsko posteljo in velikim oknom s pogledom na London. »Vau.« je vse kar sem spustil iz sebe. »Ni nekaj dobrega, je pa edina, ki je poleg moje sobe. In vseeno je moja boljša.« je rekla in izginila iz sobe. Hvala! »Kosilo!« sem zaslišal od spodaj in se počasi odpravil v kuhinjo. Obrnil sem se in zagledal obrabljen napis 'Ella' na sosednjih vratih. Kdo bi bil to? skomignil sem z rameni in se odpravil v kuhinjo. Sedel sem poleg Harryja in Zayna in začel jesti. Jamie se je celo kosilo vesila name, pa mi ni bilo mar. Zdaj sem postal žalosten. Obujanje spominov na Ello, je bil kar težko. Spomnim se, da sem preden sem odšel na X-faktor sem imel po stenah polno plakatov od nje. Res bil sem velik fan in res mi je bilo težko, ko se je poslovila od nas. In zdaj, če misli, da jo bomo vsi pozabili se moti. Če jo bodo ostali še ne pomeni, da jo bom jaz. Pojedel sem še zadnji špaget in pogledal Harryja, ki je danes nadomestil moje mesto in se je basal s hrano. »Fantje samo to. Tista soba poleg Niallove, tja notri raje ne hodite. Tam imamo skladišče in če nočete poškodb raje ne hodite tja.« je rekel Ben in nas pospremil do gor. Jamie je skakala za menoj, kot bi bila z vrvico privezana name. »Lahko noč Niall.« se je priliznjeno nasmehnila. Zavil sem z očmi, ker je bilo komaj kosilo in ne večerja! Jamie je že odšla, mene pa so pritegnila vrata sosednje sobe. Bi ali ne bi? Počasi sem kljuko potisnil dol in vrata so se počasi odprla. Zagledal sem dekle, na postelji, ki je poslušalo glasbo. »Zdravo?« sem bolj vprašal kot rekel. Dekle se je obrnilo in zgroženo me je pogledala. Oh ne! Meni se meša ali vidim njo?

Ha ja tu sem mogla končat. Se lahko prosiiiiiiim razpišite?
04. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
fuul dobro!!!!
04. januar 2014
neeeeeeext
res full svetouno!!!! asdfghjkl
04. januar 2014
u154915
u154915
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext fak to je svetovnoooo!!!!!!!! omg neeeeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2014
To je najboljša zgodba na celem svetu! Kako si lahko ravno tu končala next?! Da se mi takoj zdej spraviš nadaljevat!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. januar 2014
TO JE BEST STORY EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!
04. januar 2014
zakaj si mogla tle končt zakaaaaaaj jz hočem next zdele drgač pa svetovna zgodba res
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2014
u69203
u69203
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SE STRINJAM Z ωσℓƒ вℓσσ∂
04. januar 2014
u142227
u142227
Starting:
Ella Ivy Baker (playing Lily Collins):

Jamie Kimberly Castle (nisem mogla dat zvezd, ker se mi tok smilijo, da bi bile na njenem mestu):

04. januar 2014
u154915
u154915
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2014
next
04. januar 2014
next
04. januar 2014
u151441
u151441
KVAAA OMG NEE ZAKVA SI TUKI KONČAAALAA NEEE NOOO OFAAKKK DEJJ ŠEE DANES NAADALJUUJ PROSIIIIIMM
Tole je POPOLNO. *-*
neeext
04. januar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani