u142227
u142227
No Nuša je (Again) tuki, z novo (Again) zgodbo o naših pikecih
Zdaj bom dala samo opis, če dobim 5 nextov pa dobite tut next

Opis:

Ella Ivy Baker je punca, ki so je pred nekaj leti imeli za svetovno glasbeno zvezdo. Živi z očetom in pol sestro Jamie, ki je zlobna, prav tako kot njen oče. Ko se je pred enim letom razširila govorica, da je mrtva je oče ali Ben zgrabil priložnost in potrdil. Ker je Jamie vedno hotela biti pevka in nikoli ni in ga tudi ne bo imela tako imenovanega posluha, je morala Ella 'posoditi' glas njeni pol sestri. Vedno spoznava nove pevce in vzshajajoče zvezde, Ella pa more vsak, dan le čepeti v svoji sobi in delati nič. Jamie je bila vedno očetova ljubica, zato je tudi takšen. Ali se bo Ellino življenje kdaj izboljšalo? Se bo blondinec lahko dokopal do njenega srca in ji ga vzel? Bo še kdaj pela sama, tako, da bo lahko stala na odru?
če dobim 5 nextov napišem 1. del....
03. januar 2014
neext!!!
03. januar 2014
u69203
u69203
Next!!!!!
03. januar 2014
next
03. januar 2014
next
03. januar 2014
wuuhuuu djmo še en next rabmo najdeet
03. januar 2014
Neeeeeeeeext!! Res dober začetek!
03. januar 2014
u138721
u138721
neeext
03. januar 2014
next
03. januar 2014
u151441
u151441
Aaaa *-* ♥
To. Je. Popolno.
NEEEXTTT
03. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeext
03. januar 2014
Neeeeeext!!
03. januar 2014
A PROSEM DOPOVESTE NAŠI PREDRAGI PISATELCI DA JE TA ZGODBA PUPOVNA!
03. januar 2014
umm tle naj bi biu čas k uisss jaaa d je pupova. ker ona prau da ni dobra-.-
03. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeextt
03. januar 2014
neeeeeeeeext!!
03. januar 2014
u142227
u142227
Hvala da berete. Prvi del je posvečen ѕнιт.нαρρєηѕ

1.
#Ella#

Sedela sem na svoji postelji in premišljevala. Zakaj je moj lastni oče moral to narediti? Zakaj je oznanil, da sem 'mrtva'? Od tega dneva ga sovražim. Zelo! In tukaj je še Jamie. Najbolj tečna sestra oziroma pol sestra. Moja mama je umrla pred šestimi leti z rakom na dojki. Vedno sem hotela postati zdravnica, a imam raje petje kot medicino. Zato sem tudi postala pevka. Oče je bil vedno tako zelo 'ponosen' na svojo mlajšo hčerkico, ker je znana po vsem svetu. Njemu gre samo zaradi slave in denarja. Nič drugega. Njemu od takrat ne pravim več oče. Preprosto ne morem verjeti, da je za lasno hčerko rekel, da je mrtva. In zdaj. Pred nekaj meseci je morala Jamie postati slavna. In lahko bi rekla, da je totalno brez posluha! In ja res! Jaz moram peti v zaodrju, da se lahko ona šopiri pred občinstvom. Zavzdihnila sem in stresla z glavo. Oče oziroma Ben me ne spusti nikamor. Nikamor! Cele dneve gnijem v sobi, zunaj sem le takrat ko ima Jemie nek koncert ali kar koli drugega. Z trebuha sem se prevalila na hrbet. Manjka mi svoboda, nekaj kar me bo naredilo prosto. In zdaj si mislite, kakšna budala sem, ker še nisem poskušala pobegniti. In nimate prav. Že najmanj 100 sem poskušala, pa ne morem, saj okoli hiše mrgoli stražarjev in novinarjev, saj je princeska Jamie povedala kje živimo. Tako, da nam celotni dan, en sleherni dan ne dajo miru. V naročje sem vzela svojega psička Fluffya, ki mi dela družbo, ko sem osamljena. Pa daj no! To je vsako minuto dneva. Oh pozabila sem se predstaviti. Sem Ella Ivy Baker. Z imenom sem zadovoljna, čeprav nisem navdušena dan imenom Ivy. Saj je vseeno, glavno, da imam boljše ime od coprnice Zofke. Mislila sem Jamie. Ona je Jamie Kimberly Castle. Kot opazite imam priimek po mami in tako mi je čisto všeč. Ne bom imela priimka kot nekakšen grad. Pogledala sem Fluffiya, ki me je gledal z njegovimi temno rjavimi očmi. Odšla sem do skodelice za vodo in mu jo zamenjala. V sklečko poleg sem nasula še brikete in Fluffy se je spravil takoj na njih. Lahko bi rekla, da imam v tej sobi pravzaprav vse. Kuhinjo, kopalnico, dnevno in spalnico. Pravzaprav je razdeljeno. Pa vseeno. Odprla sem prenosnik in začela igrati neke igrice. »Ella, gremo! Jamie ima koncert!« je kar vdrl v sobo Ben. Hitro sem pokimala in vzela jakno, ter se odpravila za njim. Sedli smo v limuzino in se odpeljali do arene. »Izvoli. In poj dobro! Ne fušaj!« mi je strogo zabičal Ben, preden se je začela prva pesem. Sedla sem na stol in tako pela. Res nisem imela namena, da bi poskakovala gor in dol. Odpela sem do konca in šla pogledat na velik zaslon, kako je Jamie, skoraj naskočila publiko. Zmajala sem z glavo in se pripravila za naslednjo pesem. Ko se je ta najbolj bedni koncert končal sem mikrofon odložila in si na glavo poveznila kapuco, saj zdaj je čas, da pridejo zvezde 'čestitat' za odličen nastop. Videla sem pet fantov, ki so se približevali zato sem raje odšla na stranišče. Nikoli se ne ve, kdo je bil moj oboževalec in teh ni malo. Vsak dan so se kopičili, dokler ni Ben rekel, da sem 'mrtva' in da sem že med angeli. Veliko oboževalcev je to zelo prizadelo in mislim, da so se še nekateri obesili. Nisem bila srečna oziroma sem bila prav obupno žalostna, da so takšni. Prišla sem z strnišča in opazila, da tisti fantje še niso odšli. Eden iz med njih je izstopal. In točno na tega se je Jamie morala vesiti. Bil je blondinec in na nosu je nosil sončna očala. Nisem prepričana, a zdi se mi, da on ni užival v tem, kaj je delala Jamie. Počasi sem šla do limuzine in sela notri. In takrat sem padla v svet sanj, kjer ni skrbi.
»Ella! Zbudi se!« je rekel Ben in me povlekel za lase. Zacvilila sem in pokimala sem. Zbežala sem v hišo in se zaklenila. Slekla sem jakno in se počasi odpravila spat.

No tole je prvi del. Ni nekaj posebnega.
03. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
03. januar 2014
ja je!!! fulll dobr je neeeeeeeeeeeeeeeext!!!
03. januar 2014
ommg huala za posvečen neext <333
neeext!!!!
03. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeext
super je!!!!!
03. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
03. januar 2014
neeeeeeeeeeeeext!!!!! wawfull dobro <3 love it already