Next!!!
17. marec 2013
Oprostite vsem za zamudo! Morate pa razumeti da ni časa zaradi šole! nextam v teh dneh ali celo danes
22. marec 2013

Filma je konec! Igralci smo se zelo veliko namučili, ampak zelo zabavali...
Naj vam povem nekake "nezgode" ki so se zgodile med snemanjem filma..
Omojbog...kar vrti se mi ko se spomnem na to...Bilo je zelo......smešno!
Razložila vam bom: Jaz in Harry sva snemala zaljubljenca v filmu...Režiser je rekel,ko se bova poljubljala da se ne rabiva zares,in da se lahko samo pribrižala...Harry mu je takoj skočil v besedo "Saj ni potrebno.." Začudeno sem ga pogledala on pa je prikimal...Čez nekaj trenutkov je bila pavza...Tisti ki so snemali so tudi odšli na pavzo,midva pa sva ostala sama.."Film je še kar...mislim precej dober..." je sramežljivo rekel Harry. "Seveda...upam le,da bo uspešen.." sem rekla...2 minuti sva se gledala ter zardevala..."Morala bi hm...Morala bi jih poklicati da p....." prekinil me je s poljubom...tako sva se poljubljala,dokler niso prišli režiserji....Takoj ko sva jih videla,sva se odlepila drug od drugega...
Ja...zato mi je vse skupaj smešno...2 meseca je vse skupaj potekalo,a se je splačalo....14 marca smo vsi skupaj odšli gledat film..
In zdaj je tukaj! 20 marec.. Vse se skupaj lepo odvija...Nisem pa še sama sebi priznala,da se med mano in harryjem v srcu nekaj plete..
Končno me je povabil na večerjo...Kjer sva si izpovedala vse kar naju je obdajalo...Poljubila sva se...Najela sva si sobo v hotelu in potem pa.........saj veste..Naslednje jutro se je Harry oblačil ker je mogel na snemanje nove pesmi...poljubila sem ga in je šel...Ko sem prišla domov,sem vsem skuhala kosilo..In ko je Harry prišel,me je odvlekel v sobo ter rekel:
Ema Winhouse bi bila moja punca?
Vse se počasi uresničuje...Vse kar sem si zaželela...Za foro sem ga čudno pogledala,nato pa se mu vrgla v objem in zašepetala: Jaaa...
Potem sva odšla v dnevno sobo,in jih vse poklicala k kosilu..Liam je namesto z žlico,probal juho jesti z vilico. Ni mu uspelo...po kosilu sva vse povabila v dnevno sobo da nekaj poveva...
"Jaz in Ema sva se odločila...." je rekel Harry...
"Da se zaročiva!!" sem mu vskočila v besedo..Poljubila sva se,ko so naju ostali čudno gledali..
"Nikoli si nista izkazovala kakšne ljubezni...." je rekel Liam..
"Takrat nisva bila še prepričana v to.." Jih je vse prepričal Harry..
Vsi so se dogovorili za kino,mene in Harryja pa sta naju same pustila doma...
Samo nekam skočim....
je rekel ter takoj odvirjal...
Super...zdaj je mene samo edino samo edino...sem to že ponovila?
pustil doma!!!

Bomo videli..Kmalu sem ga videla z vrečkami....komaj sva začela razmerje,pa mi že kupuje darila??
******************************************************************************************************
Evo next zlati bralci!!Rada vas imam,zato vas nebi rada izgubila! Oprostite da že 3 mesece nisem nextala! Res oprostite ! Ko bom mogla,se bom zelo potrudila da vam napišem next! Hvala tistim ki berete!
22. marec 2013
neeeeeeeext!
23. marec 2013
u113639
u113639
next
24. marec 2013
next
25. marec 2013
oprosti ker oglašujem/smetim,samo ta zgodbica je neverjetna in jo bo pisateljica nehala pisati,prosim beri.
http://www.igre123.com/forum/tema/kiss-me-kiss-me-(one-direction-not)-)/42598/
25. marec 2013
next
19. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <333333333
19. avgust 2013
me zafrkava geslo od styles me.. bm nextala v kratkeh..prosim ne se jezit ker nism moglaa nextat...
27. oktober 2013
Ko je prišel mi je razgljabljal.... "Kupil sem ti nov raačunalnik,telefon...Oooo in zlate uhane!" Hotel je še naštevati ampak sem ga prekinila.."Harry,če sva v razmerju,to še ne pomeni da mi moraš kupovati darila.." on pa mi je zazvzidhnjeno rekel "Vem,a le....bojim se da te bom izgubil..." le odvrnila sem mu "Nikoli me ne boš izgubil"..Pritisnila sem mu poljub in tako se je začelo...saj veste
29. oktober 2013
ja vemo
next
a pol si ti orignal tista ki piše tuki??
29. oktober 2013
ja sam sm bla na počitnicah in me je zafrkavalo
31. oktober 2013

************************************************************************************************
Zjutraj sem se zbudila in naredila zajtrk...Lahko uganete kdo je bil prvi za mizo....Niall!!
Na mizo sem položila zajtrk...

Nato so prišli še Liam,Louis in Zayn... "Kje pa je Harry?" sem vprašala...
"Mišlim da šopi" je rekel Niall s polnimi ustmi...nasmehnila sem se in rekla: "Grem pogledat gor..." .. Ko sem odšla se je od ospodaj slišalo Nialla "To je ljubezen!! Kaj češ!" .... še enkrat sem se nasmehnila in odšla gor... Slišalo se je: "Hey you,you're still the one! Hey you ,you're still the one! Hey you ,you're still the one! Hey you you're still the................................one.." je dokončal ko sem ga pogledala.."Ravno sem se stuširal.." je rekel jaz pa sem zardela...Bil je nag "Zajtrk je že narejen.." sem rekla in odšla dol.... "Zakaj si tako rdeča ?" se je začudil Liam.... sama sebi sem se nasmehnila... "Saj sem rekel,to je ljubezen...!" se je slišalo iz Nialla... Ko je prišel Harry dol me je ves čas gledal....Tudi on je bil ves rdeč.... "Zakaj si tako rdeč?" je Harryja tokrat vprašal Louis... "Nezgoda..." je rekel Harry in se zasmejal tako,da je padel s stola... Takoj sem planila proti njemu..."Si dobro???" sem ga vprašala on pa je samo prikimal...Nato se je še enkrat začel smejati..."Ahahah napad smeha!" je zatulil Zayn...Ko smo pojedeli zajtrk smo odšli v trgovino ker je jutri halloween!!

************************************************************************************************
Harry:
Odšli smo nakupovati za Halloween....Ko smo se vrnili domov smo vse pripravili...Moral sem po še dodatke... Emo je bolela glava zato je ostala doma... Hodil sem ko sem občutil da je nekdo polil kavo po meni ...in to zanalašč! "O Harry srček,nisem vedela da si ti! Le kako bi! Hotela sem te povabiti na večerjo veš!" lahko ugibate enkrat! Taylor! "Taylor daj mi mir!" sem rekel in brcnil plastični kozarec proti njej..potegnila me je nazaj..."O Harry le kaj se je zgodilo...sam si kriv da si me zapustil ! Nikoli ne boš imel tako čedne punce kot sem jaz!" je rekla in si lase vrgla nazaj... "Kaj ne razumeš pri P_U-S-T-I -M-E- P-R-I- M-I-R-U!" Sem rekel odšel v trgovino...kupil sem kar sem potreboval...ko sem odšel ven...spet... "Harry daj no!" me je spet napadla... "Glej imam punco!!!!!!!! Pusti me pri miru!!" sem rekel in odvihral domov....Ko sem prišel,me je vleklo da bi napisal tweet... pa sem ga.. [img]https://s3.amazonaws.com/lemmetweet/tweet/imgs/tkRkrOuKQfttHZqPNipCRchu.jpg20131031-2-v09yoq?1383179399[/img]
Ema mi je takoj odgovorila "Love you too!"
31. oktober 2013
next
31. oktober 2013
<3 še kakšen next???
31. oktober 2013
next
31. oktober 2013
next!
01. november 2013
u155253
u155253
next!
01. november 2013
nexttttttttttt
04. april 2015
Heej Oprostite ker me dosti časa ni bilo gor, trenutno nadaljujem zgodbico, in bom kratkem objavila next. Upam, da boste še brali to zgodbico, saj mi zelo pomeni.
Lp, rada vas imam <3
Karin <3
05. april 2015

*Emma*
Ko se je Harry vrnil, smo vse pripravili za zabavo za halloween. Vse smo okrasili, in povabili veliko prijateljev in znancev. Čeprav me je bolela glava, sem se hotela zabavati. Zabava se še ni začela, a naj bi se čez par ur. Utrujeno sem stopila do Harryja, ter ga pobožala po laseh. Usedela sem se mu na kolena in ga pobožala po licu, ter mu šepnila: "Harry….glavo mi bo razneslo. " razumevajoče me je pogledal, ter me močno stisnil k sebi. Ostali so odšli gor po stopnica, midva pa sva bila sama v dnevni sobi. Čez nekaj trenutkov mi je bilo bolje, in to se mi je tudi videlo. Harryjevi čustveni objemi me vedno pomirijo. Nato sem začutila toplo sapo na mojem vratu… Vzburilo me je…. Začela sva se poljubljati, in to bi skoraj vodilo do hmhm, a sem se hitro primila za glavo, saj me je spet zajel glavobol. Takoj sva nehala. Harry me je še enkrat stisnil k sebi, mi pritisnil poljub na čelo ter mi pripravil napitek, ki naj bi pomagal… In da, pomagal je! Vse kar naredi, pomaga. Tudi bi zdaj padel name, bi pomagalo (ups haha). Popila sem še en lekadol, in bilo mi je boljše. "Verjetno bi se morala pipraviti za zabavo, kajne? " sem ga vprašala, on pa je odgovoril: "Nebi se rabla, saj si vedno najlepša." Poljubil me je, ter me odnesel v mojo sobo, kjer sem imela nekaj oblačil za zraven. Po poti, dokler me je nosil, mi je cel čas govoril, da sem njegova princeza in kako me ima rad. V takem stanju mogoče nisem bila zares lepa, saj sem imela ZELO skuštrane lase ter po obrazu popacano maskaro. Verjela pa sem mu, saj mu zaupam. Oblekla sem si ohlapno oblekico, imela sem spuščene lase ter prepost »Bad girl« makeup. Pogledala sem Harryja, ki si je lase tako uštimal, da sem se skoraj zrušila po tleh. A ko je on mene videl….usta je imel odprta 3 minute, ko sem prišla do njega in ga narahlo udarila po bradi, da jih je zaprl hahahaha. "Wow." je samo pripomnil in spet odprl usta. Pogledala sem sem se v ogledalo, in celo še jaz osupnila! Še sama si nisem mislila da bi lahko iz takega stanja kot sem bila prej ko sem imela glavobol, prešla v to stanje v katerem sem zdaj. Skočila sem na Harryja, in oba sva se zrušila na posteljo. Briga me, če so se mi razkuštrali lasje, če se mi je zmečkala obleka ali če se mi je malo razmazal makeup, vsaka minuta z njim je vredna (čeprav se mi ni dalo vsega makeup-a še enkrat nanašat hahahahahahaha jk).
05. april 2015
u182988
u182988
Next
06. april 2015
next
06. april 2015
še 2 neta prosim <3
27. april 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani