next
17. december 2012
BO KMALU..sam nevem kdaj..v teh dneh obljubim !!
17. december 2012
u70265
u70265
Nextiii :**
19. december 2012
u34085
u34085
neext
19. december 2012
next!!!!!
19. december 2012
nexxti dons
19. december 2012
u110928
u110928
neext
19. december 2012
next
19. december 2012
next
19. december 2012

Zavili smo še do Starbucksa...Tam smo videli Eda..(Eda Sherana). Harry je odšel do njega,medtem ko smo se vsi nekaj pogovarjali...Bil je enkraten in beden dolgčas...(v Starbucksu) ..."Ima kdo kakšen predlog??" je vprašal Lou in se poporaskal po laseh..."Dobro bi bilo,če bi se vrnili domov in pospravili hišo.." je predlagala Sasha vsi pa smo prikimali....na poti nazaj,je Louis srečal njegovo punco Eleanor...Pritekla je k njemu,on pa jo je tesno objel...vsi smo se jima nežno smehljali...Juujjjjj...bila sta tako srečna...in srčkana...Liam se je skoraj zjokal in stekel stran..."jaz grem" sem se ponudila in odšla za njim...nekaj časa ga nisem našla..potem pa sem ga le zagledala..stal je pred drevesom in jokal...vsedla sem se zraven njega.."Lepo je tukaj" sem rekla in ga poterpljala po rami.."Liam,kaj je bilo??" sem ga sočutno vprašala...obrisal si je solze in mi potrudil razložiti..."Vsi bi mogli tole vedeti...vam mediji niso povedali?" me je vprašal jaz pa sem zamahnila z roko in rekla" Nič nam niso rekli...in kdaj se je zgodilo to kar mi imaš za povedati"? "Včeraj" je žalostno rekel jaz pa sem odvrnila "Potem nam sigurno niso povedali.." .."Danielle me je pustila.." je zakokal jaz pa sem ga objela..šepnila sem mu "Res?" prikimal je,in resno se je videlo da je zelo žalosten..."pridi,greva nazaj..." sem rekla in sva odšla...vsi so ga spraševali kaj je bilo,on pa ni povedal nič...kmalu se je Lou poslovil od Eleanor in smo odšli domov...doma smo začeli pospravljati...fantje so pospravili Wc (sami so se ponudili!) Punce,pa smo pospravile kuhnjo ter dnevno..ko so fantje vse pospravili,so se lotili še ostalega...ojoj..hiša je bila popounaaa....Harry si je obrisal čelo in rekel "Veste ko sem šel v Starbucksu do Eda? no,povabil nas je na zabavo...ob 17.00..." je rekel in mi pomežiknil...skoraj sem se stopilaaa...
25. december 2012
je zajokal*
25. december 2012
next
25. december 2012
u74779
u74779
Next!!!
25. december 2012
neeeeeeeeeext!!!
25. december 2012
neeeeeext
25. december 2012
neeext
26. december 2012
u80685
u80685
next!.
26. december 2012
ura je bila 14.00...pojedli smo kosilo,in se odšli pripraviti..le še 2 uri..sem rekla in brskala in brskala...v mojo sobo je prišla Luna,ki se ni mogla odločiti...v roki je držala dve obleki

(glej samo obleko)

(glej samo obleko)
"Hm....všeč sta mi obe....a po mojem okusu bi izbrala 2..." nasmehnila se je ter si obleko hitro nataknila..."nooo...rabiš ti pomoč?" me je vprašala jaz pa sem zmatrano prikimala....Pogledala je po omari in potegnila eno ven

Ta bo v redu.." je rekla jaz pa sem jo vprašala "misliš??",.....ona pa je prikimala..ko sem si jo oblekla sem izgledala kot princesa....jaz sem njej naredila frizuro,in ona je meni...nadeli sva si še uhane,ogrlico ter zapestnico..ko sva hodili po stopnicah so bili vsi pripravljeni..ostale punce so imele take obleke:
Lisa:

Mary:

Sasha:

Aja..pa Harry je bil samo *_________________*...strmela sem v njega,dokler me ni Mary skoraj porinila na tla..."Gremo!" so rekli fantje in smo se odpeljali z limuzino..ko smo prispeli je bilo vse lepo in prav..plesali smo,se zabavali,in malo tudi popili...ko smo se vrnili domov,sem se vrgla na posteljo in v trenutku zaspala...že ob 6 sem pred sabo videla 4 punce,ki so me drmale in kričale -"Božič jeee" zaspano sem se dvignila....odšli smo pogledati...Wow...fantje so spali...(tudi punce smo fantom nekaj podarili)..vse punce smo dobile to

in nov računalnik....fantom pa smo kupile neke verižice in talismane,ki pomenijo veliko.(in nov telefon)...Za božič smo se odpravili v restavracijo "Christmas" ki je odprta samo pozimi...pojedeli smo,ter se odločili za kepanje.....vzunaj smo se kepali kot nori....začela sem delati snežaka..nekdo je vrgel kepo..videla sem Harryja.."Harry..." sem rekla...."Kaj????" me je vprašal..naprej sem delala snežaka ko je še nekdo vrgel kepo vame...videla sem da je spet on.."Harry...??" sem bolj resno rekla..."KAaaj?????" me je vprašal...naprej sem delala snežaka,ko je že trtjič nekdo vrgel kepo...pogledala sem in videla da je SPET Harry.."Harrryyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" sem zakričala ,IN GA začela loviti..on pa mi je bežal...
26. december 2012
u80685
u80685
next!.
26. december 2012
nextaaaaj
26. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeexttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. december 2012
neeeeeeext!!!!!!
26. december 2012
next

prosim ne me ubiti,ker umiram od smeha
26. december 2012
hhaha..moram malo tko..drugače zdej pišem tole: http://www.igre123.com/forum/tema/jaz-%28ft.-one-direction%29/42784/4 next pišem..tko da si lahko prebreste..upam da bom mela zdej še kej časa,da vam napišem next...Rada vas maam <33
26. december 2012

Tako sta potekla 2 cela tedna..telefonsko os fantov in punc sem obdržala,a vseeno pogrešam te njihove "Norčarije"...nekaj dni nazaj,sem odšla za avdicijo za film 5 dni...(jaa ..obožujem ga!!) in 4 del je bil...veselila sem se...danes pa je domov prišlo pismo...odprla sem ga,in z rožnatim je bilo napisano: Draga Ema! Nažalost.........." povesila sem obraz..a ko sem brala naprej...."Nažalost...........smo vas sprejeli!!!! Dobila ste glavno vlogo Miss Annie,ko se zaljubi v najlepšega moškega svojih sanj...Michaela...tako se začne pustolovščina..konec je žalosten,a ne skrbite! mogoče boste igrala v naslednjem delu! Ta list morate imeti sabo,17 Januarja,ko se začne snemati film..hvala za vašo pozornost in nasvidenje.." priznam..skoraj sem omedlela...a sem začela kričati.."Sprejeta seeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! " Ann je prišla do mene in mi zmečkala list.."Samo enkrat se še deri,pa te nabijem" opa kaj si upam..ampak list..ne sme bit poškodovan..žal mi je,a sem ji primazala klofuto...pobrala sem list in stekla k likalni deski..začela sem likat papir,da bi se zravnal,a se je še bolj zažgal... "O ne..kaj bom zdaj??" sem se vprašala medtem ko mi je moja sestra rekla "V zemljo se vdri.." vsa od jeze sem ji zabičala "Tiho...ti glista mala!!!" poklicala sem te menedžerje in jim rekla,da se je zgodila nezgoda,in če lahko pošljejo še en tak list..o hvala bogu,rekli so seveda...
26. december 2012
u110928
u110928
neext x''D
26. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt!!!!!!!!!!!!!
26. december 2012
nextaaj
27. december 2012
neeeeeeeeext
27. december 2012
neeeeeeeext!