u30738
u30738
JA DEJ!
tvoje zgodbice so res najboljše,in res upam da še ne boš kr nehala s pisanjem te zgodbice.

Ker ta zgodbica je odlična
In zelo dobro bi bilo če bi še napisala 2.del
ker me zelo zanima kaj bo med Nikki in Zaynom

Next! Za 2.del!
06. avgust 2015
u30738
u30738
JA DEJ!
tvoje zgodbice so res najboljše upam,da boš še napisala 2.del jas bi res rada,da ti še naprej pišeš tako da bi res bilo dobro da bi še napisala 2.del

Next!Za 2.del!
06. avgust 2015
u30738
u30738
JA DEJ!
tvoje zgodbice so res najboljše upam,da boš še napisala 2.del jas bi res rada,da ti še naprej pišeš tako da bi res bilo dobro da bi še napisala 2.del

Next!Za 2.del!
06. avgust 2015
če napišeš drugi del? Po x-factorju? blo bi super
(prosim)
06. avgust 2015
Omg popouna zgodbuca **0**
Splačal se je čakat na usak next, ne sm ta ampk use tvoje zgodbice so res prfekcija in res ful si nadarjena in use! Škoda d si to že končala sm sj itak bo 2 del
Res prooooooooooooosim naj bo 2 del
Nism dobra u razpisih pa teh vazn d ves d valda sm za 2 del pa da je bla tu prfekcija
06. avgust 2015
Waaa omg omg Iriis tole je prfekcija dotalna!!!
Zahtevam 2. del!!!!!
07. avgust 2015
u151965
u151965
omg!!! ta zgodbica je bila več kot perfekcija!
napiši 2. del!
07. avgust 2015
men je bla celotna zgodbica ful ušeč, ker je bla nekak drgačna, pa tut velik ljudi ne nrdi fanfica o zaynu, sploh zdej haha.....za 2. del pa odvisno če maš cajt pa ideje ker pomoje bi blo ful dobr spremljat jih na turnej....c:
08. avgust 2015
Guilty dobra zgodbica, napiši še2 del
09. avgust 2015
prfeektna zgodbicaa *_* jaa napišii še drugi deeel *_*
19. avgust 2015
ja dej drugi delllll plis, če daš 2 del dajem častno, da ti bom celo stran pospamala s: ClifordsBabe je najbolša pisateljica na igrah123 ♥♥♥♥♥
19. avgust 2015
Omg
Res popouno
Ce bos nadaljevala bos stoprocentno soet vec strani mela nafilane z nextu
20. avgust 2015
hejlaa punce
torej, veliko je bilo prošenj za še drugi del te zgodbice in ja, me mika, da bi napisala še drugi del, ampak moram vam priznat, da trenutno nimam veliko idej, kaj bi naj napisala v tej zgodbici... tako, da bom še malce počakala z drugim delom in se ne bom silila v pisanje, ker pol mi nikoli ne bo uspelo in boste na nexte spet čakale po en mesec če ne več ko dobim ideje, bom pa po vsej verjetnosti nadaljevala

ampak k razmišljanju pa me je spravila še ena ideja... ideja, ki jo je dala Irwinsheart.
že kar neki časa nazaj sem se spravila k pisanju 5sos fanfica in ker vem, da nas je kar veliko obsedenih z njimi (js sm celo tipa odjebala, ker ni zgledal kot luke hemmings :'D) in vem, da bi brale, sem se odločla, da ga bom začela objavljati ;D nisem še čist ziher kdaj, ker hočem najprej še eno par nextov napisat da bom mela zalogo, ampak, ko bom začela objavljat, bom pa sigurno poslala okrog linke in ja ;D tko, da ja, Irwinsheart. hvala, da si me spomnila na ta ff ;D
21. avgust 2015
jej!!
in ja ti si kr cajt vzem za ideje ;-)))
in ja,ko boš si cajt vzem za ube<3<3
21. avgust 2015
holy shit končno se bom tvojega 5sos ffja včakala*O*
22. avgust 2015
irissssssssssss je nazaj hahahah a si našla pol ta ff?
22. avgust 2015
omg jaaaa jst berem duti 5sos ff
22. avgust 2015
Smeškoo: amm ne ravno, pač dobr da si mela shranjene moje zgodbice, da sm lahk pol tam nadaljevala in popravla tisto, kar mi ni blo všeč in kar napredujem
22. avgust 2015
ya know, i'm sooo proud!
js bom tut po vsej verjetnosti odj.tipa k nau zgledo kokr Ash x'D
in-kome cakam da zacnes s 5sos zgodbico, k bralce bos mela mkm ker si tule na igrah pomoje najbolsa pisatelca...
22. avgust 2015
jezus iris sej mam ime hahahha - mislim nisi tolk lena, pa se ti da moje uporabniško ime napisat? in jaaaaaaaaaaaaaaaaaa sej vem, jst sm tvoj biserček in rešitelj in maš srečo da sem obsedena s tvojimi prfekcijam da mam vse to shranjen hahha
22. avgust 2015
okej tetka pol pa tko hahahahaha
seveda si moj biserček hahaha in ti biserček lahk bi me kliknila na fb-ju da ti pokažem kaj sm ustvarla s tem hahahahaha :'D

Irwinsheart.
hahahaha :''D ma nee nism najboljša pisateljica tu hahahaha but i'm doing my best...when i'm not lazy ;D
22. avgust 2015
pa ja si haha, pač sej so dobre pisatelce še tut, ampak ti se mi nekak še najbolj dopadeš, k maš tak dobr stil pisanja in to ;D
Čeprov nextov učasih doug ni blo, se je useen splačalo čakat, k nekje se ne splača.
22. avgust 2015
Že konc? Omg ne moremv erjeti.
ZAHTEVAM 2. DEL!!
POPOLNOST!!!! *O*
Sploh ne vem kaj naj rečem. Wooooooou. Čeprav bi mogla Nikki zmagat, tko btw.
Vesela sem, da ni mela težave z grlom,,.
In awwwwww kak lep koneeec!
NEXT
04. september 2015
Pač NEXT kot nov deeeeeeeeeeeeel!
04. september 2015
hejlaa punce
ker sem vam obljubila, da vam pošljem link novega ff-ja, bom tudi obljubo držala in ja, tukaj je link ;D
https://www.igre123.com/forum/tema/the-colors-of-love-luke-hemmings-fanfic/104993/
15. september 2015
u205970
u205970
Označit si morem ker bom prebrala <33
12. januar 2016
Hejlaa punce za vas mam eno ful dobro zgodbico in directionerke boste je zelo vesele http://www.igre123.com/forum/tema/bruised-skin-l.t./187477/1 sicer je ne pisem jaz ampak moja frendica in je res vredna branja
01. avgust 2016
u215282
u215282
Uau!
Men je bla zgodbica TOP!#!
Full dobr pišeš in 100% bom prebrala še kakšno tvojo zgodbo
21. avgust 2016
škoda...da se nisi lotla pisat 2 dela...ker tale,zgodbica bi se lahko še ful razpletla
drgač pa...popolna...kot vedno
17. december 2017
hejla punce prejšnjič me je zajebavu fon, tak da sm se odločla, da bom kar na računalniku prilepla link
torej, kot veste, me dolgo časa ni blo na igrah, ampak sedaj se vračam in ne prazna... z eno izmed najboljših pisateljicah tu na igrah piševa zgodbico, ki sicer ni fanfic, kot ste navajene, ampak je vredna branja... spodaj vam prilepim link in hope you like it

https://www.igre123.com/forum/tema/double-trobule-cliffordsbabe.-and-rockerchick/196181/1
16. marec 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg