u149060
u149060
next
01. januar 2015
u107131
u107131
Skočila je v vodo.

Potopila se je nato pa prišla na gladino, proti njej je prihajal velik val. Val jo je zalil, pod vodo je videla, da se ji približuje Victorijo, ki je pred jo skočila v vodo, a Bella tega ni videla. Bella je vedno bolj plavala nazaj in se je zabila v skalo ter se potopila.

03. januar 2015
u107131
u107131
Bella se je zbudila, pred seboj je videla Jacoba, ki jo je rešil iz vode.

Prišel je Sam in mu rekel naj jo odpelje domov on pa bo odšel k Harryju. Harry je umrl ker je imel srčni napad.
Harry:

Harry je bil njihov dober prijatelj.
Jacob je Bello peljal domov. Med tem pa ju je od daleč iz vode opazovala Victoria.

03. januar 2015
u107131
u107131
Bella je zmrzovala v avtu, Jacob jo je pogledal in ji rekel, da je pri njem kar 48 stopinj. Pogledala ga je in se stisnila k njemu.

Po poti sta se pogovarjala, Jacob ji je povedal, da se je Sam enkrat razburil in izgubil je nadtor. Emily je stala preblizu in tako ima zdaj ona tak obraz. Sam tega ne more več popraviti. >>In kaj če se jaz razjezim nate?<< je vprašal Jacob. Bella mu je odgovorila >>Ne boš izgubil oblasti nad seboj. Ne bom dopustila, da se bo to zgodilo. Govorila ti bom ves čas. Kako poseben si.<< Jacob jo je hotel poljubiti, ampak ona ni hotela zato je le globoko vdihnila in nato se je obrnil.

Odprla je vrata, da bi odšla, a jo je Jacob prijel za roko in ji rekel naj počaka. Ona je zaprla vata in ga pogledala. Jacob je rekel, da je v bližini vampir, ker ga voha. Vžgal je avto, da bi jo odpeljal na varno. Bella je pogledala nazaj in zagledala Carlisov avto. Odšla je iz avta, da bi pogledala, če so se vrnili. Jacob pa ji je rekel, da je to potegavščina, zato je naj vrne nazaj. Ona pa je svojo pot nadaljevala. Vstopila je v svojo hišo, prižgala je luč in pred sabo zagledala Alice.

Bella jo je objela.
Alice: Ti si mrtva! Bella?

Bella: Kaj si... Oprosti, samo...Ne morem verjeti, da si tukaj. Je... Je...?
Alice: Ali bi mi lahko razložila kako to, da si še živa?
Bella: Kaj?
Alice: Videla sem tvojo vizijo. Skočila si s pečine. Zakaj za vraga si se hotela ubiti? Mislim, kaj pa Charlie? Kaj pa...
Bella: Nisem se hotela ubiti. Skakala sem iz pečine. Za razvedrilo! Bilo je zabavno.
Alice: Nisem še nikogar poznala tako naklonjenega življenskim- nevarnostim neumnostim.
Bella: Ali si... Ali si mu povedala?
Alice: Ne. Pokliče na vsakih par mesecev. Pravi, da hoče biti sam.

Alice: Av, kaj tako smrdi po premočenemu cucku?
Bella: To sem verjetno jaz. Ali... pa je Jackob. Jacob kdo? Jacob je neke sorte volkodlak. Ugh! Bella! Volkodlaki vsekakor niso dobra družba!
Nato pa v hišo stopi Jacob.
Jacob: Govori zase.
Jacob je moral priti pogledat, če je še Bella varna. Alice je stopila do Jacoba in mu povedala, da ji ona ne bo storila ničesar. S tem se je strinjal, ampak je mislil na Victorijo. Ampak Alice ni videla Victoriine vizije, niti ni videla, da bi Bella prišla ven iz vode. Niti ni videla, da bi se družila z ''tropom basterdov''. Jacob je bil jezen, a ju je Bella umirila. Potem pa ji je Alice pustila sama in pride nazaj če bo tega ''psa spodila'' iz hiše.
Bella je Jacobu povedala, da je Alice sama in nihče drug ne bo prišel. Vse to je Jacoba zanimalo.
Bella: Še kaj?
Jacob: Ne to je to.
Bella: No, če pa je to vse, potem pa bolje, da stečeš k Samu.
Jacob: Spet sem storil to. Kar naprej prelamljam obljube.
Bella: Ni nama treba to delati.
Jacob: Ja, pa delava. (stopil je do nje) Bella... Ostani z mano za vedno.

Hotel jo je poljubiti, ampak je zazvonil telefon. Jacob se je javil.
Jacob: Swan Residence. Ni ga zdajle tukaj. Organizira pogreb.
To je vse kar je slišala Bella, zato ga je vprašala kdo je bil. Rekel ji je samo >> Vedno v napoto.<< Bella še ga je enkrat vprašala enako vprašanje, on pa je hotel samo, da se odmakne. Prišla je Alice rekla je >>Bella, Edward je. Misli, da si mrtva. Rosalie mu je povedala, zakaj sem prišla sem.<<

Bella se je razjezila na Jacoba.

.........................
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Next??
03. januar 2015
u107131
u107131
Bella je zmrzovala v avtu, Jacob jo je pogledal in ji rekel, da je pri njem kar 48 stopinj. Pogledala ga je in se stisnila k njemu.

Po poti sta se pogovarjala, Jacob ji je povedal, da se je Sam enkrat razburil in izgubil je nadtor. Emily je stala preblizu in tako ima zdaj ona tak obraz. Sam tega ne more več popraviti. >>In kaj če se jaz razjezim nate?<< je vprašal Jacob. Bella mu je odgovorila >>Ne boš izgubil oblasti nad seboj. Ne bom dopustila, da se bo to zgodilo. Govorila ti bom ves čas. Kako poseben si.<< Jacob jo je hotel poljubiti, ampak ona ni hotela zato je le globoko vdihnila in nato se je obrnil.

Odprla je vrata, da bi odšla, a jo je Jacob prijel za roko in ji rekel naj počaka. Ona je zaprla vata in ga pogledala. Jacob je rekel, da je v bližini vampir, ker ga voha. Vžgal je avto, da bi jo odpeljal na varno. Bella je pogledala nazaj in zagledala Carlisov avto. Odšla je iz avta, da bi pogledala, če so se vrnili. Jacob pa ji je rekel, da je to potegavščina, zato je naj vrne nazaj. Ona pa je svojo pot nadaljevala. Vstopila je v svojo hišo, prižgala je luč in pred sabo zagledala Alice.

Bella jo je objela.
Alice: Ti si mrtva! Bella?

Bella: Kaj si... Oprosti, samo...Ne morem verjeti, da si tukaj. Je... Je...?
Alice: Ali bi mi lahko razložila kako to, da si še živa?
Bella: Kaj?
Alice: Videla sem tvojo vizijo. Skočila si s pečine. Zakaj za vraga si se hotela ubiti? Mislim, kaj pa Charlie? Kaj pa...
Bella: Nisem se hotela ubiti. Skakala sem iz pečine. Za razvedrilo! Bilo je zabavno.
Alice: Nisem še nikogar poznala tako naklonjenega življenskim- nevarnostim neumnostim.
Bella: Ali si... Ali si mu povedala?
Alice: Ne. Pokliče na vsakih par mesecev. Pravi, da hoče biti sam.

Alice: Av, kaj tako smrdi po premočenemu cucku?
Bella: To sem verjetno jaz. Ali... pa je Jackob. Jacob kdo? Jacob je neke sorte volkodlak. Ugh! Bella! Volkodlaki vsekakor niso dobra družba!
Nato pa v hišo stopi Jacob.
Jacob: Govori zase.
Jacob je moral priti pogledat, če je še Bella varna. Alice je stopila do Jacoba in mu povedala, da ji ona ne bo storila ničesar. S tem se je strinjal, ampak je mislil na Victorijo. Ampak Alice ni videla Victoriine vizije, niti ni videla, da bi Bella prišla ven iz vode. Niti ni videla, da bi se družila z ''tropom basterdov''. Jacob je bil jezen, a ju je Bella umirila. Potem pa ji je Alice pustila sama in pride nazaj če bo tega ''psa spodila'' iz hiše.
Bella je Jacobu povedala, da je Alice sama in nihče drug ne bo prišel. Vse to je Jacoba zanimalo.
Bella: Še kaj?
Jacob: Ne to je to.
Bella: No, če pa je to vse, potem pa bolje, da stečeš k Samu.
Jacob: Spet sem storil to. Kar naprej prelamljam obljube.
Bella: Ni nama treba to delati.
Jacob: Ja, pa delava. (stopil je do nje) Bella... Ostani z mano za vedno.

Hotel jo je poljubiti, ampak je zazvonil telefon. Jacob se je javil.
Jacob: Swan Residence. Ni ga zdajle tukaj. Organizira pogreb.
To je vse kar je slišala Bella, zato ga je vprašala kdo je bil. Rekel ji je samo >> Vedno v napoto.<< Bella še ga je enkrat vprašala enako vprašanje, on pa je hotel samo, da se odmakne. Prišla je Alice rekla je >>Bella, Edward je. Misli, da si mrtva. Rosalie mu je povedala, zakaj sem prišla sem.<<

Bella se je razjezila na Jacoba.

.........................
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Next??
03. januar 2015
next
03. januar 2015
u149060
u149060
next
10. januar 2015
u107131
u107131
sorii da nisem nic nextala
19. januar 2015