next
26. december 2014
u184141
u184141
next
26. december 2014
u107131
u107131
Potem sta odšla domov tudi Mike in Bella.
Bella je vsak dan klicala Jacoba, on pa se ji ni nikoli oglasil. Njegov oče ji je rekel naj ga ne obiskuje, ker ima mono.
Nek dan je Bellin oče odšel na riboliv s prijatelji. Bella pa je med tem časom odšla obiskat Jacoba. Prispela je tja.
Bella: Jacob! Si si postrigel lase? In naredil tattoo?
Jacob: Bella...
Bella: Mislila sem, da si preveč bolan, da bi prišel ven. Ali pa dvignil telefon, ko sem klicala.
Jacob: Pojdi stran.
Bella: Kaj?
Jacob: Pojdi stran.
Bella: Kaj se ti je zgodilo? Kaj je narobe? (Jacob se je obrnil, da bi odšel) Hej, kaj se je zgodilo. Te je Sam dobil? Je to, to kar se dogaja?
Jacob: Sam mi skuša pomagati, ne krivi njega. Ampak, če hočeš kakšnega kriviti, zakaj pa ne te krvosese, ki jih tako Ijubiš? ...Cullenove.
Bella: Ne vem o čem govoriš.
Jacob: Dobro veš o čem govorim. Lagala si vsem. Charlie...Toda meni ne moreš. Ne več, Bella.
Bella: Daj no! Jacob!
Jacob: Poglej, Bella...Ne moreva biti več prijatelja.
Bella: Jacob, vem, da sem te......prizadela. To... ubija me. Ubija me. Če mi lahko daš nekaj časa.
Jacob: Nehaj! Ni zaradi tebe.
Bella: Nisi jaz, ampak zaradi tebe, prav? Resno.
Jacob: To je resnica! Je zaradi mene. Nisem dober. Bil sem... dober otrok. Zdaj pa nič več. Ni važno, prav? To je konec.
Bella: Ne moreš prekiniti z mano. Mislim... Mislim, moj najboljši prijatelj si. Obljubil si mi.
Jacob: Vem. Prisegel sem ti, da te ne bom prizadel, Bella. In to me drži od te obljube. Pojdi domov. In ne vračaj se. Ali pa se ti bo kaj zgodilo.

Odšla je domov in spet je začela pisati sporočila Alice:
Alice... Stvari so...Stvari so slabe spet. Brez Jacoba, jaz samo...ne zmorem prenašati. Ne vidim več Edwarda. Zdaj pa res je tako, kot da ni nikoli obstajal. Našla bom prostor, kjer ga bom lahko spet videla.

Odšla je na jaso kjer sta vedno poležavala, tam ga ni bilo. Nenadoma pa je zagledala Laurenta.

Laurent: Bella.
Bella: Laurent!
Laurent: Nisem te pričakoval, da te bom našel tukaj. Šel sem na obisk k Cullenovim, ampak... hiša je prazna. Presenečen sem, da so te pustili tukaj. Ali nisi bila neke vrste, um, njihov Ijubljenček?
Bella: Ja. Lahko bi se tako reklo.
Laurent: Te Cullenovi obiščejo pogosto?
Nato pa se spet prikaže podoba Edwarda in ji reče: >>Laži.<<
Bella: Ja, seveda, ves čas. (Edward: Laži prepričIjivejše.) Povedala jim bom, da si se ustavil. Ne bom pa povedala......Edwardu. Ker je kar precej zaščitniški.

Laurent: Toda, ni ga tukaj, kajne?
Bella: Zakaj si tukaj?
Laurent: Prišel sem zaradi usluge za Victorio.
Bella: Victoria?
Laurent: Prosila me je naj grem pogledati, če si še vedno......pod zaščito Cullenovih. Victoria čuti, da je edino pravično če ubije Edwardovega družabnika......ker je on ubil njenega. Oko za oko.
Bella: (Edward Belli: Grozi mu.) Edward bo vedel, kdo je bil! In poiskal te bo.
Laurent: Ne vem če bo. Navsezadnje, koliko si mu pa sploh pomenila......če te pa je pustil tukaj nezaščiteno? Victoria ne bo vesela, ker te bom ubil. Ampak ne morem si pomagati. Tako slastna si.
Bella: Prosim, ne! Mislim, pomagal si nam.

Laurent: Ne se bati. Delam ti uslugo. Victorini načrt, da te ubije počasi, boleče;...za razliko mojega jaz bom hiter. Obljubim. Ne boš čutila nič.

Bella je zatisnila oči in izgovorila >>Edward, ljubim te.<<

Nato je nekaj zašumelo in iz gozda je prišel volk, velik volk.

Za njim jih je prišlo še več.

Laurent je tekel volki pa so šli za njim. En izmed volkov je pogledal Belllo naravnost v oči in odšel.

Potem je tudi Bella tekla domov...

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTT?????????????????????
26. december 2014
nnnnnnnneeeeext
26. december 2014
u107131
u107131
Zanzibar69
Prosim, da tega več ne objavljaš na tej strani.
Hvala.
27. december 2014
u107131
u107131
next?
4x next
pa dobite
27. december 2014
u184141
u184141
next
27. december 2014
u107131
u107131
ste za da naredim nov tak forum ker ta resnično šteka od teh videjov ?????
29. december 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani