nnnnneeext
10. december 2014
ssw
next- nova bralka
kul zgodba
10. december 2014
u101440
u101440
nneexxtt
10. december 2014
next
10. december 2014
u107131
u107131
Smilee. Bom
In hvala vsem
10. december 2014
u173906
u173906
next, pa kak lahka tu končaš
11. december 2014
u107131
u107131
Začudeno ga je pogledala in rekla '' Tvoja roka je zelo mrzla''. A spregovoril ni ničesar. Prišla sta do policijske postaje, kjer je stalo nekaj avtomobilov s prižganimi policijskimi lučmi.

Bella je prosila če se lahko ustavita tukaj, da bi vprašala očeta kaj se je zgodilo. Iz stavbe je prišel Carlisle (oče Cullenove družine), ki je povedal da so Waylona Froga našli mrtvega v čolnu blizu svojega doma.

Carlise je pregledal truplo in rekel da ga je napadla žival. Čeprav v resnici ve, da so to bili vampirji ki jedo človeško kri.
Vampirji ki so ga ubili:

Bella je odšla potolažit svojega očeta, saj je bil to njegov dober prijatelj. Zaželela mu je sožalje, on pa ji je dal solzivec in rekel ''Želim, da nosiš tole s sabo, to me bo umirilo''. Nato pa sta odšla domov. Doma je brala knjigo in brskala po spletu, da bi odkrila kaj so Cullenovi.

(undead-nemrtvi, speed-hitrost, strength-moč, cold skinned-mrzla koža, immortal-nesmrtni, drank blood-pije kri)
Edward je torej vampir. Odšla je spat, vso noč je sanjala o njem. Drug dan v šoli ko ga je videla, ga je pogledala v oči in odšla mimo njega, pogledal je za njo...
________________________________________________________________________________
zdaj pa se bo začelo... wii
________________________________________________________________________________
vam je všeč, vas kaj moti...kr povejte
next?
11. december 2014
ssw
next super zgodba
11. december 2014
u184141
u184141
next
11. december 2014
Next
11. december 2014
u107131
u107131
Pogledal je za njo in ji začel slediti. Hodila je proti gozdu, sredi gozda se je ustavila.
Začela sta govoriti:
bella: Neverjetno hiter si in močan. Tvoja koža je bleda in ledeno mrzla. Tvoje oči menjajo barvo. Koliko si star?
Edward: Sedemnajst.
Bella: Kako dolgo si že star sedemnajst?
Edward: Kar nekaj časa.
Bella: (z muko) Vem, kaj si.
Edward: Povej. Naglas. Povej!
Bella: Vampir.
Edward: Te je strah?
Bella: (obrnila se je k njemu) Ne.
Edward: Potem pa me vprašaj najbolj osnovno vprašanje. Kaj jemo?
Bella: Ne boš me ranil.

Prijel jo je za roko in jo vlekel za sabo. Vprašala ga je kam gresta, odgovoril je da na goro iz megle in da ga more videti kako zgleda na soncu. Vsedla se je na njegov hrbet in se ga močno prijela. On je hitro tekel in prišla sta na goro. Stopil je na sončno svetlobo in si odprl srajco.

Svetil se je kot diamant, zato vampirji nikoli ne gredo na sonce ker bi to ljudje takoj opazili. Bella ga je samo gledala.
Bella: Čudovit si
Edward: Čudovit? To je koža morilca, Bella.
Obrnil se je in počasi odšel...
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
next?
11. december 2014
Next
12. december 2014
neeeeext
12. december 2014
u184141
u184141
next
12. december 2014
u101440
u101440
next
12. december 2014
u107131
u107131
Obrnil se je in počasi odšel, ona je šla za njim. Še enkrat je ponovil, da je morilec. Ona pa mu ni vrjela.
Edward: Sem najbolj nevaren plenilec na svetu. Vse na meni te vabi k meni. Moj glas, moj obraz, celo moj vonj. Kot da bi potreboval to. Kot da bi mi lahko pobegnila!!!! Kod da bi me lahko premagala!!!! Ustvarjen sem za ubijanje!!!!
Bella: (malo prestrašeno) Vseeno mi je.
Edward: Ubil sem ljudi.
Bella: Ni pomembno.
Edward: Hotel sem ubiti tebe. Še nikoli si nisem želel človeške krvi tako močno.
Bella: Zaupam ti.
Edward: Nikar.
Bella: Tukaj sem. Zaupam ti.
Edward: (zbeži na drevo) Naša družina je drugačna od drugih naše vrste. Mi lovimo le živali. Naučili smo se nadzorovati našo žejo. Ampak ti, tvoj vonj je zame kot droga. Ti si moj heroin.
Bella: Zakaj si me potem tako zasovražil, ko sva se spoznala?

Edward: Res sem te. A le zato, ker sem te tako močno želel. Še zdaj ne vem, če se lahko nadziram.
Bella: Vem, da se lahko.

Edward: Ne morem ti prebrati misli, moraš mi povedati, kaj si misliš.

Bella: Zdaj me je strah.
Edward: Dobro.
Bella: Ni me strah tebe. Strah me je, da te bom izgubila. Občutek imam, da boš izginil.
Edward: Niti sanja se ti ne, koliko časa sem čakal nate.........In tako se je lev zaljubil v ovco.
Bella: Kako neumna ovca.
Edward: Kako bolan, mazohističen lev...
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
next?
12. december 2014
u184141
u184141
next
12. december 2014
nextt
12. december 2014
u107131
u107131
še 2 nexta
12. december 2014
next
12. december 2014
u101440
u101440
next
12. december 2014
neeext
12. december 2014
next
12. december 2014
u107131
u107131
Ležala sta na jasi in se nepremično gledala.

Ko je prišla domov je samo razmišljala o njem. Bila je prepričana o treh stvareh. Prvič, Edward je vampir. Drugič, obstaja del njega, a ne ve, kako je prevladojoč ta del, ki je žejen njene krvi. Tretjič, brezpogojno in za vedno ga bo ljubila. Naslednji dan je prišel po njo in skupaj sta se peljala v šolo.

Vsi so strmeli v njiju. Po šoli sta odšla na goro, da sta se bol podrobneje spoznala.
Bella: Mora oseba umirati, da postane tak kot ti?
Edward: Ne, le Carlisle je tak. Tega ne bi naredil nikomur, ki ima drugo možnost.
Bella: Kako dolgo si ti že tak?
Edward: Od leta 1918. Takrat me je Carlicle našel, umiral sem zaradi španske gripe.

Bella: kako je bilo?
Edward: Zaradi strupa zelo trpiš.

Edward: A kar je naredil Carlisle, je bilo še težje. Nima jih veliko take moči, da se zadržijo.
Bella: Saj je moral samo ugrizniti.
Edward: Ni tako. Ko okusilmo človeško kri, nas obsede blaznost. Skoraj nemogoče je nehati.
Bella: A Carlisle je.
Edward: Najprej je mene, potem pa še z njegovo ženo Esme.
Bella: Je Carlisle razlog, da ne ubijate ljudi?
Edward: Ne, to ni edini razlog. Ne želim biti pošast. Pri naši družini se imamo za vegetarijance. Ker živimo le od živalske krvi. Smo močni, a nikoli čisto potešeni. Ni tako, kot če bi na primer pil tvojo kri.
Bella: So drugi vampirji ubili Waylona?
Edward: Ja. Tudi drugi obstajajo. Vsake toliko časa naletimo na njih.

Bella: Lahko ostali člani vaše družine berejo misli tako kot ti?
Edward: Ne, le jaz jih lahko. Alice vidi prihodnost.
Bella: Stavim, da je videla, da prihajam.
Edward: Alicine vizije so subjektivne. Prihodnost se vedno lahko spremeni.
Po pogovoru sta odšla domov. ...
next?
danes še mogoče pride en
12. december 2014
nnnnneeext
12. december 2014
u101440
u101440
next
12. december 2014
next<3
12. december 2014
u110606
u110606
next
12. december 2014
u181765
u181765
O.M.G Ti pišeš najboljše...
....Next.......................
Pa plis čim prej.............
12. december 2014
u107131
u107131
Ko je ravno nek dan čistila svoj avto je nanj skočil Edward in ji sporočil, da jo bo jutri peljal domov k svoji družini. Bila je v dvomih, kaj če je ne bedo marali? To je bilo njeno edino vprašanje. Vprašala pa se ni kako bo, ko bo v hiši vampirjev. Takoj po tem je odšel, ko se je začel peljati, sta se nasproti peljal Jacobin njegov oče, med seboj so se le grdo spogledala (med seboj se ne marajo). Prišla sta, da bi očeta skupaj gledala tekmo. Jacob pa je prišel k Belli, ker jo že kar nekaj časa hoče obiskati.

Naslednji dan... Prispela sta do hiše Cullenovih.

Hiša ji je bila zelo všeč. Vsi njegovi člani družine so pa prvič kuhali, da bi Belli pripravili večerjo, ker je zagotovo lačna. Seveda je Bella privolila, Edward pa je vseeno izdal, da je že jedla.

Tokrat se je Rosalie (sestra Edwarda) razjezila in pripomnila, da se pretvarjajo, da jih Bella ne ogroža. Bella je pa seveda obljubila, da nikomu nebo povedala ničesar o njih. Rosalie pa še vedno vztraja, da bo vsa družina ogrožena, če se bo slabo končalo. Nato pa sta prišla Alice (sestra Edwarda) in Jasper. Jasper, je njihov novi član, zato še ima malo težav in upa, da je ne bo poškodoval. Nato pa jo je Edward peljal na ogled hiše. Ko je videla vse te maturanske čepice je bila zelo začudena.

Srednjo šolo so že končali velikokrat, to je njihova zasebna šala. Prišla sta v njegovo sobo. Soba je bila polna knjig, glasbe in niti postelje ni bilo v njej.

Pozabil ji je povedati, da vampirji žal nikoli ne spijo. Naredila je glasbo, on pa jo je prijel roko. A odgovorila je le, da ne zna plesati. Bello je dal na svoja ramena in skočil je skozi okno na drevo. Ponesel jo je na vrh nekega drevesa, kjer sta imela lep razgled.

mogoče, še bom lahk dans en next napisala
pa hvala vam
12. december 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani