neeeeext *W*
top pišeš *-*
10. julij 2015
u195955
u195955
Wow tole pa je bilo blizu... Dobro se je izmuznila. Le kaj bo sedaj storil z njo...
Napeto, next! :3
10. julij 2015
evo punce next je tukej

»Zakaj nisi povedala že na začetku?« je vprašal in izpustil mojo roko.
»Nevem. Ker si me zaprl v to sobo in sem mislila, da sem naredila kaj narobe.« sem si hitro izmislila.
»Zakaj si bežala pred Frankom in Johnom?« je vprašal in se naslonil na mizo.
Bilo me je še zmeraj malo strah ampak veliko manj kot prej. »Verjemite, da bi vsaka ženska bežala pred njima.« sem rekla on pa se je nasmejal. Kaj je tako smešnega pri tem?
»Sta tako neprivlačna?« je vprašal.
»Grozljiva sta.«
»Zakaj me vikaš?« je vprašal.
»Ker ste verjetno starejši in ker vas ne poznam.« sem rekla.
»Olike si se učila vidim.« se je nasmejal.
»Mi lahko samo poveš kje sem.« sem rekla. Hotela sem samo ven iz te luknje in iti nazaj k Mattu.
»Pri meni doma.« je odgovoril.
»Tukaj živiš?« sem vprašala.
Zasmejal se je. »Si v redu?« je vprašal jaz pa nisem vedela kaj naj rečem. »Vsakega lovilca pripeljemo tu, da ga vprašamo to kar sem jaz tebe in ga nato ubijemo,« je rekel. To mi je bilo jasno ampak še zmeraj nisem vedela zakaj živi v tej luknji. »Ta prostor je pod zemljo. Zgoraj pa imam pa živim,« je rekel. »Razumeš?« je vprašal jaz pa sem pokimala toda še vedno mi ni bilo povsem jasno vse to. »Jaz sem Andy. Andy Biersack,« se je predstavil in me čudno gledal. Verjetno sem se mu zdela kot neka neumna ženska, ki ni vedela ničesar o uničevalcih kar sem tudi v resnici bila, a ne pred njim. »Kdo si ti?« me je vprašal.
»Clarie.« sem odgovorila.
»Clarie kaj?«
»Jonas.« sem odgovorila. Nisem hotela povedati pravega priimka. Hotela sem biti previdna pa čeprav ne bi ničesar pomenilo. »Jih samo ti sprašuješ.
»Ja to mesto je moje. jaz sem glavni. Bi rada šla od tu?« me je vprašal jaz pa sem pokimala. »Pridi je rekel jaz pa sem mu sledila skozi vrata. Hodila sva po dolgem hodniku v katerem so bili ostali uničevalci, ki so naju gledali, kot da sva padla iz vesolja. Stopila sva v dvigalo v katerem sem bila prvič potem pa izstopila iz njega. Prišla sva v neko stanovanje, ki je bilo zelo bogato. Stene so bile čisto bele, tla so bila iz ploščic bež barve, na stenah je bilo nekaj lepih slik, na desni pa so bile v polž zvite stopnice.
»Uau.« sem spravila iz sebe.
»Ti je všeč?« je vprašal jaz pa sem pokimala.
»Koliko časa sem že tukaj?« sem vprašala.
»Okoli deset ur.« je rekel.
»Morala bi iti nazaj.« sem rekla.
»V gozd? Tam boš naprej živela? Lahko ostaneš tu.« je rekel.
»Kaj? Ne v napoto ti bom.« sem se izgovarjala. Hotela sem iti nazaj k Mattu ampak morda bi kaj sumil, če bi hotela iti nazaj kjer sem bila. »Prav ampak samo nekaj dni.« sem rekla.
»Kolikor hočeš. Uničevalci si pomagamo.« je rekel in se nasmehnil.
»Kdo je to Andy?« sem zaslišala ženski glas in se obrnila proti glasu. Po stopnicah je navzdol hodila ženska. No bolj dekle mojih let. Imela je ravne blond lase. Oblečena je bila v modro obleko malo nad stegni. Bila je lušna.
»Natalie. To je Clarie Jonas.« me je predstavil.
»In kaj dela tu?« je vprašala.
»Danes so jo našli. Ena izmed nas je.« je rekel.
»Oh, živijo Clarie. Natalie sem Andyova sestra.« je rekla in se nasmehnila.
»Natalie, zakaj ne bi pokazala Clarie njeno novo sobo?«
»Tukaj bo ostala?« je vprašala in pogledala Andya. »Oh prav. Pridi Clarie.« je rekla in me prijela za roko ter me usmerjala. Bilo mi je čudno, da me je prijela za roko. Za razliko od moje roke je bila njena tako čista. Moje pa so bile umazane sploh jih pogledati nisem mogla. Očitno so bili uničevalci med seboj zelo prijazni.
Hodili sva po stopnicah in prišli do nadstropja, kjer naj bi bila moja soba. Vse je bilo tako lepo.
»Vidim, da ti je hiša všeč.« je rekla.
»Ja zelo je lepa.« sem rekla.
»Kako to, da so te našli v gozdu?« je vprašala.
»Ko sem dopolnila 12 let so me starši odgnali od doma.« sem rekla.
»Prasci.« je rekla jaz pa sem se nasmehnila, nasmeh mi je vrnila.
»Tukaj. Tvoja soba. Nasproti je Andyova, na desni pa je moja.«
»Hvala.« sem se zahvalila. »Mi lahko še poveš kje je kopalnica? Res bi si rada umila obraz.« sem rekla.
Natalie se je zarežala. »V sobi jo imaš. Odpri vrata pa boš videla.«
11. julij 2015
u172703
u172703
Neeeeeext:33
11. julij 2015
next popouno
11. julij 2015
u195955
u195955
Le kako bo, ko bo Andy ugotovil, da ni uničevalka O: Je pa zelo iznajdljiva. Dobro se je rešila v tej situaciji... Ampak zdaj se še mora ven spravit :/

Next!
11. julij 2015
neeeeeeeeext. noro dobro je napisano *o*.. Andddy je tko prijazen *o*
11. julij 2015
waaaaaaw *O*
brez besed sem perfektno je *W*
neeeeeeeeeeext *-*
12. julij 2015
Neeext<3
13. julij 2015
next
16. julij 2015
Jujujuju, jaz se morem spravt to prebrat
next
16. julij 2015
Ufff Andy je tako popolen. *-*
NEXT!
17. julij 2015
u194937
u194937
Uau nasla to in sm navdusena!!
Men se Andy sploh ne zdi unicevalc, prov prjazn mi deluje
next
04. avgust 2015
Next
23. avgust 2015
omg neeext!! Andy je taki cukrček no!! *__* + ful dobr res d
24. avgust 2015
u198801
u198801
Novga bralca si dobila zdej ne pises vec samo za punce hahha... in ja fuull mi je kul tvoja zgodba in sploh nism napak opazu kar pr drugih takoj. Zanimiva je pa berljiva in zdej realno komi cakam da berm naprej hahha.
neext
26. avgust 2015
u195429
u195429
Neext *_*
27. avgust 2015
u192373
u192373
Yaaasss, nova bralka tuki ^^ Another girl who loves Andy...
Dobro pises
Next!
27. avgust 2015
Kdaj bo next!?
Drgač pa zakon!!!!!!!
23. november 2015
net
11. december 2015
hej! sori ker tuk dolgo nisem nextala. tudi na igrah nisem bila nič in še enkrat oprosti. če bo še kdo bral lahko nadaljujem. bi še kdo bral?
28. april 2016
Jaaaaa
28. april 2016
jaz bi prosim
29. april 2016
NEEEEEEXTTTTT<33
04. junij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg