u215914
u215914
Next se mi je zdelo da bo tako
09. oktober 2016
Next!!! popolno
09. oktober 2016
Katera želi posvečen Next?
09. oktober 2016
u217096
u217096
jazzzzz prosim
09. oktober 2016
Next
09. oktober 2016
u215914
u215914
Ali lahko jaz dobim pri nasledjem
09. oktober 2016
Se kakšen Next?
09. oktober 2016
u215914
u215914
Ali jih toliko rabis mi smo prevec potrebni te zgodbe
09. oktober 2016
Next
09. oktober 2016
u215639
u215639
Next Next Next
09. oktober 2016
Nista se srečala do sedajj...

Neexxtt!
09. oktober 2016
Next posvečam *ForeverGirl*

IAN
“Gospod Somerhalder, povejte mi o svojih sanjah,” je dejal moški v belem, ki je sedel pred menoj. Zavzdihnil sem.
“Sanjal sem njo ... Magdaleno,” sem tiho odgovoril na njegovo vprašanje. Magdalena. Še vedno je nisem pozabil.
Pogovori s psihiatrom so mi pomagali, da počasi pozabljam. Pozabljam na bolečino s katero sem se boril. Hotel sem pozabiti na bolečino, ki me je prevzela ob misli nanjo. Pravzaprav se mi je zdelo, da moje življenje ni imelo več smisla ...

________________________________________________________________________________
FLASHBACK
Bil sem pripravljen.
Nakupovalni center je bil poln, vendar se nisem s tem posebno obremljeval. Sem ter tja me je ustavila kakšna oboževalka in me prosila za avtogram. Podpisal sem se, nato pa odhitel naprej. Ko sem prišel na sredino trgovskega centra, sem se ozrl. Upal sem, da me ne bo zafrknila. Saj sem si jo želel resnično spoznati.
In seksati z njo.
In uporabljati njene ideje z ledom.
Moj pogled je pritegnilo dekle, ki je sedelo v enemu izmed lokalov. Imela je modro obleko. Na moje ustnice se je prikradel nasmešek.
Imela je rjave lase, do sredine hrbta. Vedel sem, da je to ona. Mora biti. Le katera bi oblekla modro obleko, ki je primerna za ... Večerno prireditev?
Počasi sem odkorakal do nje. Namerno sem se ji postavil za hrbet. Komaj sem čakal njen presenečeni obraz, ko bo ugotovila, da sem zares Ian Somerhalder. Po eni strani sem razumel, zakaj mi ni verjela. Skoraj nihče ni bral zgodbic o sebi. Oziroma ne bi rad bral. Jaz pa sem njene požiral in to z veseljem.
“Lix?” sem jo previdno poklical.
S svetlobno hitrostjo se je obrnila. Njen obraz je bil ... Neprecenljiv. Moral bi jo slikati, saj v resnici ni pričakovala mene.
________________________________________________________________________________

SEDANJOST
“Pogrešam jo,” sem zavzdihnil.
“Vendar bolečina bo prej ali slej minila,” mi je razložil. “Bodite prepričani v to. Mogoče bi vam pomagalo, da pričete ponovno iskati žensko, ki bi vam zamotila misli. Hodite na zmenke. Iščite nove izzive.”
Nove izzive? To mi bo pa res pomagalo, sem pomislil. Nobena ne bo nadomestila Magdalene. Nobena ...

mnenja, teorije?
10. oktober 2016
u210820
u210820
Next
10. oktober 2016
u215804
u215804
Next
10. oktober 2016
Next
10. oktober 2016
u193768
u193768
Neeeext
Bogi Ian.
10. oktober 2016
u217096
u217096
Hvala za posvečen Next!
Neext
10. oktober 2016
u215639
u215639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. oktober 2016
Se kakšen Next?
10. oktober 2016
Nov izziv bo najdu v Italiji!!
Next
10. oktober 2016
Mnenja, teorije?
10. oktober 2016
Neeeeeeeeeeeext!
10. oktober 2016
Next
10. oktober 2016
u215914
u215914
Next CE CS TI SPIS NAPISEM!!! Upam da bo Magdalena poklicala Iana saj upam da je ne bo res nadomestil Ter tudi mora nehati dramatizirat (Magdalena) za Iana pa ne vem kaj naj mu recem lj, PA PPLSS CIM HITREJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. oktober 2016
u216964
u216964
Next kdaj bo naslednjine puscaj nas cakati Kat!!
11. oktober 2016
Next posvečam NicoleSalvatore

“To ne bo mogoče,” sem odgovoril.
“Kako ne?” me je premeril. “Ločili ste se. Mogoče bi lako z bivšo ženo ...” Z Nikki? Kaj ga plačujem za to, da mi da neumne nasvete ali pa zato, da mi pomaga živeti s tem, da moje Magdalene ni več?
“Ne bo šlo,” sem ga prekinil.
“Pa vendar vaša bivša trdi, da ima vašega otroka,” je dejal psihiater. “Mogoče bi lahko izvedeli resnico ...”
Otrok ni bil moj. Nikoli ne bo. To sem preprosto vedel. Ta otrok je od nekoga drugega, Nikki pa mi ga je hotela podtakniti.
“To ni moj otrok,” sem odgovoril.
“Ste popolnoma prepričani?”
“Prepričan sem, da ni,” sem hladno odgovoril na njegovo vprašanje. “Ne nameravam se vračati v preteklost.”
“No, prav,” se je predal v usodo. Očitno ni razumel mojega življenja. Poleg tega, da sem se vrgel na delo po Magdalenini smrti, sem spremenil svoj način življenja. Nič več slabih žensk, igric, neumnosti ... Raje sem užival v samoti in mislil nanjo.
“Potem se vidiva čez dva tedna,” je dejal.
“Prav,” sem pokimal.
Odpravil sem se domov. Bil sem pomirjen. Moral sem vedeti, da je to resnično. Da sem njo le sanjal.
Naročil sem si pizzo in pregledoval kanale na televizije. Ravno sem prišel do nekega italijanskega, ko je pozvonilo pri vratih.
Pizza.
Odšel sem odpreti. Plačal sem, nato pa se vrnil v dnevno sobo. Odložil sem pizzo na mizo, v roke vzel daljinec, da bi našel kaj pametnega za gledati, ko ... Bila je reportaža snemanja neke serije v Toskani. Ravno so prikazovali neko žensko, ko je neka ženska z vozičkom šla mimo. Hitro se je ozrla in v tistem trenutku mi je daljinec padel na tla.
Magdalena.
Ne, to ne more biti resnično. Preprosto ne more biti. Sanjal sem. Verjetno. Tisto ne more biti ona ... Ne more ...

“Punca, odnesi tole,” mi je dejal kuhar in mi na pladenj naročil ogromen krožnik špagetov. Odšla sem odnesti, nato pa se vrnila. Imeli smo še dva gosta v restavraciji, mene pa so noge komaj držale pokonci. Morala se bom spočiti.
“Si v redu?” me je vprašal kuhar.
“Utrujena sem,” sem zamrmrala v odgovor.
“No, potem pa zdrži še malo,” je dejal. “Prišli bodo igralci serije Le tre rose di Eva,” mi je pojasnil. Oh, ne.
Snemali so v našem kraju. In vedno jedli pri nas. Bilo mi je čudno, da so prihajali komaj sedaj, ko smo že skoraj zaprli restavracijo.
“Imaš kaj pripravljeno?” sem vprašala kuharja.
“Ja, sestavil sem jim meni,” je pokimal.

mnenja, teorije?
12. oktober 2016
u215639
u215639
Next o bog, zdaj jo bo videl in jo poiskal... oooooooo Next Next
12. oktober 2016
u210820
u210820
Next
12. oktober 2016
u215804
u215804