.Santa↣Claus.❄ Billie živi sam. LP Chapter 6 pride jutri ^-^ oblubim
06. marec 2015

Chapter 6

Ko sem prišla domov je bila ura že skoraj dve. Za Billie-a sem se odločila, da mu naredim presenečenje. Pospravila sem stanovanje, ki je bilo tako, kot da bi mu bombo razneslo. Posesala sem in pripravila kosilo. Skuhala sem testenine z sirovo omako. Kuhati sem znala le malo, to kar me je naučila babica preden je umrla pred leti. Billie se je domov vrnil pozno.
˝Kje pa si bil tako dolgo?˝
˝Ga. Brown me je zadržala. Spraševala me je zate.˝
Počutila sem se kriva a ne vem zakaj. Ga. Brown je bila učiteljica matematike. Bila je ZELO stroga in se je v vse zasebne stvari vtikala. Nje nisem marala pa če bi mi zato plačali. Z Billiem sva pojedla večerjo nato pa sva se odpravila v mesto. Pogovarjala sva se o različnih stvareh, kot so šola, Stacy, starši in podobno. Za Billie-a nisem nikoli vedela, kaj se je zgodilo z njegovimi starši.
˝Mama mi je umrla, ko sem bil še mali in se tega ne spomnem. Ata se je znova poročil z neko 'prizadeto' žensko, ki je nikoli nisem maral. Z njima sem se vedno prepiral zato sem se enega dne odločil, da zbežim. Vzel sem nekaj denarja, pravzaprav kar veliko in si najel to stanovanje kjer zdaj živim.˝
˝Ojoj. Zelo mi je žal za tvojo mamo.˝
Pogledal me je žalostno. Nisem si mogla verjeti, da sej je to zgodilo in da mi ni tega že prej povedal.
Odšla sva na prehod do parka, ki je bil približno 10 minut hoje od stanovanja. Usedla sva se na eno izmed klopeh. Med pogovorom o jutrišnem dnevom sem opazovala ljudi, ki so se sprehajali mimo naju. Med njimi sem zagledala zelo znan obraz.

NEXT?
08. marec 2015
u172703
u172703
Bogi Billie :/
Ata se je poročil s prizadeto žensko
NEEEEXT
08. marec 2015
hah, ne no! uff uff...presenečenje, kosilo mu je nrdila in pospravila stanovanje. Joj, kak mi gre na živce, ko se drugi vtikujejo v stvari, ki se jih ne tiče pa da so vsi tak radovedni vedno jojj nujno me zanima, ker me res zanima, koga je vidla ko je sedela v parku na klopci s Billiem.
omg, prf! *__* ;3 nujno nexti najboljše pišeš res! I like it. *o*
08. marec 2015
u184443
u184443
neext
08. marec 2015
u182144
u182144
next
08. marec 2015

Chapter 7

Bila je najina učiteljica angleščine. Ta je bila zelo mala in je imela dolge skodrane lase.
˝Billie, jo vidiš?˝
Hodila je proti bankomatu in je dvignila, mislim da 100$. Bila sem osupla, da ima toliko denarja saj se je oblačila tako kot kmetica v hlevu.
˝Ja, vidim. Misliš, da morava iti?˝
˝Ne vem, malo počakajva.˝
Odšla je v trgovino z oblačili. Vstala sem se in rekla Billie-u, da morava iti, ker verjetno ve, da sem zbežala od doma.
˝Kam pa greva? Ura je šele pet popoldne.˝
Skomignila sem z rameni.
˝Lahko greva kaj kupiti. Potrebuješ kaj?˝
Iz torbe sem povlekla denarnico in jo odprla. V njej je bilo približno nekaj čez 200$.
˝Kje si dobila toliko denarja?˝
Billie se je zasmejal in mu povedala, da sem vzela od staršev. Odšel je na WC, jaz pa sem ga počakala. Do mene je prišel nek fant, star približno toliko kot jaz.
˝Potrebuješ kaj od tega?˝
Pokazal mi je tri vrečke. V prvi je bila neka posušena rastlina zvita v kroglice, v drugi je bil nek bel prah, v tretji pa pisane tablete.
˝Ne, hvala.˝
Ko je prišel Billie nazaj, sem mu vse povedala.
˝Zoe, to se preprodajalci drog.˝
O drogah takrat nisem vedela pravzaprav nič. Vedela sem le to, da si potem tak kot, da si pijan in da so zelo slabe. A me je še vedno mikalo, da bi poskusila.

NEXT?
09. marec 2015
u172703
u172703
Neeext
09. marec 2015
u182144
u182144
Next
09. marec 2015
omg next! *__* res ful dobro.
Saj profesorji so vedno polni denarja hah
še dobro, da je tak pametna pa prijazna ter da je povedala, da gre za mamila oz. droge in ne sme jih nikol probat...res upoam, da jih ne bo poskusla no. Ker bo potem imela zdravstvene probleme in ostala odvisna od drog.
09. marec 2015
u184443
u184443
nextt
09. marec 2015
Zelo zelo zelo mi je žal za VELIKO zamudo. V tem času sem imela težave s šolo in delom. Poskusila sem napisati med vikendom a mi ni uspelo. Upam, da niste preveč jezni.

Chapter 8

*Billie Joe*

Kot normalno jutro sem se odpravil v šolo, med tem ko je Zoe šla do svoje babice v dom (ni vedela za njen pobeg od doma). Prvo uro smo imeli matematiko, ki jo res sovražim.
˝Armstrong, veš mogoče kje je Zoe Drint?˝
˝Res nimam pojma.˝
˝No, pa poglejva če boš imel kaj pojma pred tablo.˝
Debelo sem pogledal profesorico in njen grd izraz na obrazu. Na tablo je napisala račun s korenom o katerem nisem imel nobenih idej. Počasi sem stopical proti njej in prijel kredo. Gledal sem samo v tablo.
˝Zelo si me razočaral, Armstrong. Sedi, ena.˝
Vsi moji sošolci so me čudno gledali kot, da bodo izbruhnili v smeh. Po koncu pouka sem si kot vedno pospravljal stvari v omarico, ki sem si jo delil z Zoe.
˝Hej! Joe!˝
Hitro sem pogledal kdo me kliče po mojem drugem imenu, kar me je kdo redko kdaj.
˝Se še vedno oblačiš v črno, ha?˝
Bili so moji sošolci - Brian, Lucas in Robert. Sovražil sem jih, blazno. Začel sem jih ignorirati a so me še naprej zbadali.
˝Punkerji so za nič.˝
OK, to je bil višek. V hitri hoji sem boksnil enega od njih.
˝Armstrong, takoj sem!˝
Bila je profesorica. Moral sem k ravnatelju, ki sploh ne vem kaj mi je govoril, na koncu pa sem dobil vzgojni opomin. Domov sem prišel z modrico na obrazu saj mi jo je potem še Lucas eno primazal.

NEXT?
19. marec 2015
u184443
u184443
neext
19. marec 2015
u182144
u182144
Next<3
19. marec 2015
u172703
u172703
Neeext<33
20. marec 2015
Ujoj 3 nixte sem zamudla. Groza-.- sory
Dobro pišeš sam včasih malo zamaje vrstni red besed
npr : . Bila je ZELO stroga in se je v vse zasebne stvari vtikala.<~~to poved bi lahk napisala: Bila je zelo stroga in se je vmešavala v osebne stvari, ki se je ne tičejo.
Sory ker tolk gnjavim, sam pač povem. Verjemi da dobronamerne kritike zhodbo naredijo še boljšo kot je.
Drugač pa, vidi se da maš ideje
Next
23. marec 2015

Chapter 9

*Zoe*

˝Živjo, Billie!˝
Pogledala sem ga in videla da ima nekaj čudnega na obrazu.
˝O, shit! Kaj se je zgodilo?˝
˝Saj veš, Lucas.˝
Stekla sem v kuhinjo in mu prinesla led.
˝O hvala.˝
Povedal mi je vse. Bilo je res kruto. Ne morem verjet, da so žalili punk, saj sem bila tudi sama punk (ne popolnoma).
˝Veš Billie, nekoga sem spoznala...˝
Debelo me je pogledal.
˝Koga pa?˝
V očeh sem mu videla, da je ljubosumen.
˝Ime mu je Sid, star je 19, živi v London Street, dve ulici stran.˝
˝Je to tisti Sid? Vicious?˝
˝Jaaa...˝
Začel se je jeziti name, kako mi je lahko všeč, saj je idiot na kvadrat.
˝Pa sej ne morem verjet, pa on je zadrogiran. Ga nisi videla kakšne rdeče oči ima od trave?˝
˝Nima rdečih očes! Nehaj, ker si samo ljubosumen nanj.˝
Billie je neznansko zardel.
˝Ja, prav, pa sem. OK?˝
Začel se je smejati. Izbruhnila sva v smeh in nato imela kosilo. Ves čas mi je postavljal vprašanja o Sidu.
Po končanem kosilu sva odšla odšla v videoteko, kjer sva kupila plošči od Nirvane in od Remones. Doma sva poslušala obe in gledala film, ki je trajal do devetih. Naslednji dan, ko je Billie odšel v šolo, sem se dobila s Sidom. Povabil me je na pijačo, kjer sva se pogovarjala o vsem kar je možno. Sid je bil zelo zelo prijazen in vsi so ga poznali. Bil je res lep, pa še metuljčke sem imela v trebuhu.

NEXT?
28. marec 2015
Metuljčki v trebuhuu. Stavim, da je gosenico pojedla. Boga
billie pa je lubosumen. In pol oba crknefa od smeha pol sem se jaz crknla od smeha.
next
28. marec 2015
u172703
u172703
Neeeext
28. marec 2015
u182144
u182144
next <3
28. marec 2015

Živjo, pred kratkim sem bila bolana in nisem mogla pisati zgodb. Zdaj sem že boljše in sem napisala nadaljevanje.

Chapter 10

*Billie Joe*

Ko sem prišel iz šole sem videl Zoe, ki je sedela na sedežni in gledala v prazno. Pozdravil sem jo, ona pa se je začela v polno režat.
˝Si vredu, Zoe?˝
Pogledala me je in mi veselo prikimala. Vstala se je iz sedežne in prišla do mene ter me objela. Bil sem presenečen saj do mene ni bila nikoli tako zelo prijazna kot zdaj. Ko sem jo pogledal v oči sem videl, da nekaj ni v redu. Imela je rdeče kot da ni dovolj spala. Kadila je travo.
˝Zoe, si kadila marihuano?˝
Vedel sem, da zadeti ljudje nikoli ne lažejo, pa še prikimala mi je. V glavi sem si mislil, da v redu, da je poskusila in jo moram zdaj to uro paziti, da ne bo naredila kaj norega.
˝Ok, Zoe, usedi se na sedežno in daj mir in ne počni kaj neumnega.˝
Čudežno me je ubogala. Pa kateri prokleti norec ji je dal travo, sigurno tisti majmun Sid. Medtem, ko je Zoe nepremično sedela in tu pa tam kaj rekla nerazločnega, sem jaz gledal neko dolgočasno serijo na televiziji. Čez kakšni dve uri sem pogledal kako je z njo in sem videl, da trdo spi. Nisem je hotel zbuditi, zato sem šel brati mestni časopis. Na tretji strani sem šokirano začel brati o nekem 19-letniku ki po mestu prodaja heroin. To je verjetno tisti Sid. Časopis sem si shranil, da bi Zoe pokazal v kakšnega huligana se je zaljubila.
˝Živjo, Billie...˝
˝No, pa si končno pri sebi.˝
Nanjo se nisem začel jeziti, ker sem vedel, da mi bo zamerila.
09. april 2015
u172703
u172703
Neext
10. april 2015
u198831
u198831
neeeeeeeeeext
*nova bralka
11. april 2018
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani