SlytherNicky
SlytherNicky
Zgodba govori o fantu po imenu Jakob...
Ima 12 let in v dvanajstih se ti marsikaj zgodi...

Po vsakem poglavju bodo sledili pogovori o poglavjih, da bom videla kaj lahko izboljšam in kaj vam je všeč.

Bi brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
Poglavje št. 1- Taka je naša družina.

Ivana~(Jakobova sestra)

"Ja, no samo pojdite."
Je rekel Jakob staršem, ko so ti odhajali.
Ostala sva sama v hiši. No, z babico Sandro, nje pa pravzaprav nič ne briga. Le sedi na balkoni (kadi, pije). Jakob, pa je vedno za telefonom. Pravi, da pomaga prijateljem z nasveti pri domači nalogi, a je to malo verjetno. Jaz pa vedno samo slikam, fotografiram in včasih sem iznajdljiva tudi z modno revijo. Jakobu v šoli ne teče ravno gladko, vsak dan je v priporu, dobil je že dva opomina... Mamo Julijo zelo skrbi , saj dela v okrepčevalnici 'Pri Hitrem' in je večino dneva ni doma. Oče Božo pa se je pred Jakobovim rojstvom boril v vojski in v letalski nesreči umrl. Počasi se privajam na Jakoba in njegove sitnosti ter izmišljotine. Odkar smo se iz Celja preselili v Podcemen je zelo čuden.
---------------------------------------------------------
Sledi pogovor o poglavju
29. junij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Oo zanimivo. Tako da, Next!
30. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
Hvala!
30. junij 2018
Next
Poglavje je precej kratko, je pa mogoče malo boljše napisano od tvoje druge zgodbice (saj veš katero mislim). In naslov je slovnično nepravilen. Moralo bi biti "The life of a teenager".
30. junij 2018
~Lily~
~Lily~
Zanimiv začetek in dobro je napisano
30. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
aja sory wallflower sem lih vidla naslov ko sem objavla zgodbo (sem vidla napako)
ampak zdej ne morm več ukrepat
30. junij 2018
Žal mi je, da moram biti taka, ampak tole je pa eno veliko kopiranje knjige Jamesa Pattersona z naslovom Strašna šola, enak je kraj Podmecen, le rahlo spremenjen v Podcemen, ime Ivana, ki je Boževa sestra, ime mame in njenega delovnega mesta, ime Božo, ki je glavni junak in ni kaj prida šolar ter v vojski umrli oče. Boža si torej dala za očeta, le čakam, da se pojavi kaka umetniška šola ali Leo.
Saj s fanfictioni samimi ni nič narobe, ampak se mi zdi lepo in fer do pisatelja prave knjige, čeprav se nahaja milijone kilometrov vstran, da se to pove oz. napiše.
'Poglavje' samo obsega 12 povedi, zato iz tega ni mogoče pridobiti veliko podatkov za na koncu zahtevam pogovor o poglavju.
Upam, da se ti povedano ne zdi hudobno, ker je bilo mišljeno kot prijazna, dobro namerna kritika, da svoje pisanje še izboljšaš.
03. julij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
Vem, iz te knjige kopiram...
Ker sem jo enkrat prebrala pa mi je bla fajn...
Drgač hvala.
04. julij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
In sem povedala da kopiram
04. julij 2018
Pravzaprav nisi povedala, da kopiraš.
04. julij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
Sem. Ampak samo moji bff, ki bere... Na zs...
04. julij 2018
-_-
04. julij 2018
zakaj pa se ne bi cesa sama domislila? vsak zacetek je tezek, vendar z vajo ti bo slo boljse...
04. julij 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg