Next
13. oktober 2014
u173631
u173631
nč aja pa hvala za zame posvečen nextek
NEXT!!!!
13. oktober 2014
haha ni zakej
13. oktober 2014
u171809
u171809
Uau dobro pišeš
nič
NEXT nujno!!!
13. oktober 2014
ok tuki je next
res mi je žal da ga ni blo prej ampak šola pa to
in se je splačal mal učit

2 meseca kasneje
Bruna mi še zmeri teži. Bljak ko jo sovražm. Dons je en neymarjev prjatu kle prespal. Ime mu je diego
Zbudila sem se ob 6ih ker sem bla lačna. Ko sm pršla v kuhinjo sm tam vidla zelobljak prizor. Bruno kako se kušuje z Diegom. Tolo bom pa izkoristla. Hitro sem iz žepa potegnila telefon in naredila par slik. Haha in mam dokaze. Hitro sm stekla po stopnicah čim bolj po tiho v sobo in še malo zaspala. Dons majo itak trening zato Neymarja ne bo doma. Zato sem ves dan pisala pesmi. Zvečer pa so bili na obisku še ostali. In ne vem kdo je predlagal da se gremo flašo resnice. Steklenica je kazala na Neymarja in Luiza. ''torej iziv al resnica ?'' '' resnica'' ''povej kaj čutš do Kelsey?''
Oči so mi skorej padle iz jamice. Kaj šele Bruna skorej si je popula vse lase. '' hmm kaj čutm do nje ………'' ''no povej že !!'' je neučakani luiz prkinu neymarjevo razmišljanje.takrat pa je brun izkoristila tišino'' kh kdo pa bi kej čutu do te grozne babe ?'' oh zdej je šla pa predaleč
B( bruna) j(jaz)
J: nehaj že
B:kaje a se boš jokala ? hahaha
J:ne me pa neki zlo zanima
B:le kaj tebe zanima ?? haha
J:ne kaj si delala dons zjutri ?
Neymar je prekinu naš pogovor '' ok dost!! Jz moram povedat kaj čutm do Kelsey …… am že prvič ko sem jo videl sem se zaljubu vanjo ''
Samo pogledala sem ga. bruna pa seje zadrla '' kako moreš ??!!! izpoveš ji ljubezen ko pa si z mano !''
Hitro sem jo prekinla in Neymarju podala svoj telefon. Pogledal je slike ki sem jih posnela zjutraj in se zraven sladko smejal.
Neymar
Končno je nardila napako. Lahko jo bom pustu. Jes hvala Kelsey.''torej Bruna ti si me pa prevarala?'' ''am ne nism hotla'' ''papa Bruna med nama je konc. Pober svoje stvari in spokej!'' '' ampank on me je poljubu '' '' me sploh ne zanima zgin iz moje hiše !!''
2 tedna kasneje
Kelsey
Neymar je toko vesel od kar je bruna šla. Naredila sem mu uslugo kot jo je on men. Takrat pa je v sobo vstopi ney in se vsedel zraven mene. Nekaj časa sva se pogovarjala. Kar na enkrat pa je nastala popolna tišina. Najina obraza sta bila 5 cm narazen. Najine ustnice so se počasi približevale, dokler se niso srečale. Poljub je bil nežen in ljubeč. Počasi sva se ločila. Zrdela sem. Neymar pa se mi je nasmehnil. '' kelsey še vedno te ljubim '' gledala sem ga v njegove popolne oči in ga poslušala. Ker je njegov glas melodija za oja ušesa. '' ney jaz …..'' '' kaj?'' ''am jaz… ljubim te '' sem komaj izdavila iz sebe brez da bi se mi glas tresel. '' kelsey bi bila moja punca ?'' kar nekaj minut je minilo in prekleto tisti ja ni šel z jezika. Zato sem ga poljubila. Nasmehnil se mi je in rekel '' to bom uzel kot ja '' samo prikimala sem. Še nekaj časa sva se poljubljala dokler Ney ni mogel na trening. In ostala sem sama.

20. oktober 2014
upam da sem se vam vsaj mal oddolžila z dolgim nextom

20. oktober 2014
u177879
u177879
Next nova bralka
21. oktober 2014
Next
21. oktober 2014
u171809
u171809
next nujno!!!!
24. oktober 2014
u173631
u173631
next
25. oktober 2014
za počitnce bo mal več nextov
<33

25. oktober 2014
u173631
u173631
jej!
Dons je bla tekma barcelona in real madrit in je neymar na začetku dal en gol!!!!!!!!!!!!!!!! jej neymar
25. oktober 2014
neext
25. oktober 2014
u171809
u171809
Jej to super si ti in neymar!!
25. oktober 2014
haha hvala
velik mi pomen da berete mojo butasto zgodbo in jej Neymar je itak najbolši
26. oktober 2014
u177879
u177879
Dej no ze nextii plizz
26. oktober 2014
uf kolk je telih zgodbic od neymarja da si komi kej zapomnem haha
27. oktober 2014
e next !!! haha sorry vsem

3 dni kasneje
Ney je spet na treningu zato sem ostala sama. Šla sem v kuhinjo in si pripravila zajterk. Kasneje sem šla v nakupovalni center. Priznam da ni bilo tako zabavno. Bol zabavno je če gre neymar zraven. Oh ja juri gre na tekmo v paris zato ga ne bo najman 3 dni. Kar žalostna sem ker vem da gre. Odpeljala sem se domov in vse kar sem kupila lepo pospravila. Po končanem delu sem se zleknila na kavč in gledala televizijo. Ura je bila 14 in odločila sem se nekaj skuhati. Neymar pride čez 2uri in pol domov in bo sigurno lačen. Vhodna vrata so se odprla in zaprla. Čez eno minuto sem začutila roke ki so me objele okrog pasu.
N(neymar) j( jaz)
N: kja kuhaš ?
J: hmm kaj mislš da je ?
N: špageti ?
J: ja
N: ok
Poljubila sva se in ney je šel v sobo pakirat ker jutri gre. Vse sem pripravila da bova jedla. Ko sva pojedla sem mogla nujno na pošto. Ko sem se vozila sem na enkrat začutila da se je nekaj zaletelo vame. Pred očmi se mi je zatemnilo. Zbudila sem se ob neki piskajoči napravi. Oh ne bolnica! Neymar je sedel zraven mene na stolu in me gledal. Imel je solzne oči. Hotela sem mu rči da naj ne joka ampak ni in ni šlo. Neymar je mogel it. In v moj svet je prišla praznina.
3 dni kasneje
Neymar me je prišel iskat da grem domov. Bila sem vesela ker je nazaj. Amak ni bil takšen kot prej. Ni se pogovarjal z mano. Uh sem kaj nardila narobe?
Neymar
Uh kaj naj z njo naj ji povem, da jo hoče bruna ubit?! Kako naj jo branm če pa ni zraven??
FLASHBACK
Prišel sem v svojo sobo in na njej našel pismo
Neymar ljubi vse bom nardila da te dobim nazaj! Pusti ono kurbo prosim. Drugače jo bom ubila imaš časa tri dni potem pa jo bom ubila. Hahaha
Bruna *** love u!!
Oh ne bruna! Kaj naj zdaj? Očitno nimam izbire. If i love her i heve to let her go!
Konec FLASHBACKA
Kelsey
N(neymar) j(jaz)
N: hmm morm govort s tabo
J: ja kaj je
N: ne moreva bit več skupaj. Ker no ….. hm ……….. bruna te bo ubila če bova še naprej skupaj! Vrnise nazaj v ameriko in pozb da se je kej zgodil!
Jokala sem in metala svoje stvari v kovčke. Na letališču sem še zadnjič objela neyja. Kaj za vraga se gre ta bruna vse pokvar !!!!!!!!!!!!!!
Neymar
Šla je ne morem vrjet da je šla! Moja ljubezen je šla zaradi BRUNE UGH I HATE HER !!!!

Pol leta kasneje
Kelsey
Kar ne morem in ne morem ga prebolet. Kako naj ga pzbim? Neumna sem da bom nardila to kar bom.

10. november 2014
u177879
u177879
Next
11. november 2014
next
11. november 2014
u173631
u173631
next :-(
12. november 2014
Next
12. november 2014
neh umrla bo sto posto
12. november 2014
e kratek next bo kmal in en bo umru tk da ja lohka bo žalostn lohk pa vesel umre pa .........
mhm lohka ney, kels, brun haahaha no bom vidla
haha mogoč bo bruna nardila to kar je hotla
mogoč bo po nesreč ubila neyja
kar bi blo zlo žalosten
mogoče se bo bruna ubila
haha kakor kol nekdo je že mrtu!! kdo pa zveste ju3 pa lep se mej te
bibi
12. november 2014
nah al pa ne hahaha
13. november 2014
u172325
u172325
Next+ nova bralka+ supr pišeš
13. november 2014
u177879
u177879
next kdaj bo
14. november 2014
u173631
u173631
?
14. november 2014
hahaha pozn next

Spakirala sem kovčke in odšla na letališče in kupila karto za v barcelono. Po 6ih urah sem prišla in se taxijem odpeljala do neyjeve hiše. Pozvonila se in neymar mi je odprl. Neymar me je začudeno pogledal in me objel. Vstopila sva v hišo. Neymar mi je povedal da je nekdo ubil Bruno iz maščevanja. Poljubil me je na vrat. Mhmm pasalo je a sem ga vseeno odrinila. Začudeno me je pogledal.
N(neymar), j(jaz)
N: kaj ti pa jeP
J.: pol leta me nisi niti poklical, zdej pa kar misliš da ti bom vse dovolila ph motiš se!!!!!!!!!!
N: bruna je zbrisala tvojo številko in te nisem mogel poklicat!
J: mh ja se mi kar zdi! Vsak izgovor je dober
N:ti sploh ne veš kakao sem te pogrešal! Ljubim te kelsey
J:js tut tebe samo najprej bova začela vse na novo. Torej jaz sem Kelsey Amanda inwri in ti ?
N: hm no prav. Jaz sem Neymar da Silva Santos junior me veseli
J:haha mislm da tudi to ne gre
N:nadaljujva od tam kjer sva..
J: ja ja najbolš
In poljubil mej je. Končno njegove ustnice po katerih sem hrepenela. Mhm kako sem ga pogrešala.

14. november 2014
u172325
u172325
next
14. november 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani