neeext!
06. avgust 2017
u220684
u220684
Neext!!!+nova bralka
06. avgust 2017
Next zelo dober. Komaj čakam na nadaljevanje
06. avgust 2017
Zanimivo, super je c;
Neeext
07. avgust 2017
u225419
u225419
Okej, nov Next je tukaj, ki je bolj normalen, za razliko pd prejšnjega. Glede na to da mi je ostala le še ena zaloga nexta, bom morala danes veliko pisati cx. Karkoli, uživajte v nexti. Ampak pred tem še nekaj...Prosim, da se nekateri razpišete, poveste mnenje in kritike. Samo to mi bo pomagalo izboljšati moje pisanje. Resno, zdaj pa k nextu *___*

DRUGO POGLAVJE

Chapter 3

Louise Robb

Minevali so dnevi in jaz sem bila še vedno v bolnišnici. Naj rečem, da ni fino biti v bolnišnici. Vsa ta hrana in tečne medicinske sestre, ki ti vtikajo igle takrat, ko to ni potrebno. Ampak danes grem. Iz tega pekla bom danes šla. Končno.
Oblačila, katera mi je prinesel oče sem spakirala. Oče je bil bolj razumen, kot mama. Pojasnil mi je zakaj je bil takšen. Takšen je bil, ker mu je mama zagrozila, da ga bo zapustila, če ji ne bo stal ob strani in jo podprl. Če vprašate mene, je to zelo nesramno. Ko sem bila sama in se na smrt dolgčasila, sem le poklicala očeta in ta je prišel s svojim humorjem in...moram reči, da mi je nova verzija bolj všeč.
"Ljubica, si pripravljena?" je na vrata potrkal očka.
"Takoj bom," sem se mu nasmehnila.
"Kam pa bom sploh šla? Mama me noče v hiši," sem rekla.
"Ne skrbi, stanovanje sem ti najel," je vstopil v sobo očka in me poljubil na čelo. Nasmehnila sem se in ga objela.
Prijela sem potovalko in skupaj z očetom sva se odpravila ven iz bolnišnice v moje novo stanovanje. Upala sem, da je spodobno. Mislim, saj imam rada očeta, ampak ne vem, če pozna moj okus.
"Tukaj sva," je rekel in ustavil na parkirišču. Pred mojimi očmi je stala stavba, na videz porušena in stara. Zavzdihnila sem. Saj sem vedela.
Da ga ne bi prizadela sem se nasmehnila. Zasmejal se je in rekel: "Vem, da ti zunanjost ni ravno najbolj po godu, ampak notranjost..." je izrekel in pomežiknil. Zasmejala sem se in z glavo zmajala. Vstopila sva noter. Ko sem bila noter, mi je dih zastal...Vse je bilo čudovito, opreme so bile najnovejše, v skladajoči se barvi. V avli sta bila dva bela naslanjača in steklena miza, zraven je bila recepcija.
"Pridi, greva v tvoje stanovanje," je rekel oče in mi z ključi pomahal pred očmi.
"Pa pojdiva. Čakaj, kaj pa je z vsemi mojimi stvarmi?" sem ga vprašala.
"Ta teden imam dopust, mama pa dela, tako da lahko prideš enkrat dopoldne. Ne skrbi," je rekel. Nasmehnila sem se in sva že bila v dvigalu. Pritisnil je na gumb, na katerem je bila napisana številka nadstropja. Pritisnil je na številko 13. To ne bo dobro. Trinajst je moja nesrečna številka.
prosim za mnenja in kritike...
Nexti?
07. avgust 2017
Neeeext
Meni je res všeč, in vse je super!
07. avgust 2017
u226279
u226279
Nexttt
Zaenkrat je res dobro napisano in nimam pripomb (:
07. avgust 2017
Meni je super,komaj čakam da izvem kdo je bila tista gospa z rozimi lasmi, in kaj bo še z ogledali... Nimam nobenih kritik. Res je vse napisano perfektno. Ful dober pišeš sam tako naprej. Komaj čakam na naslednji Next in še en Next.
07. avgust 2017
Next
Top zgodba
Res nimam pripomb...
Mi je pa prav zanimivo to ogledalo in komaj čakam, da izvem več.
07. avgust 2017
Next
Res top zgodba...brez pripomb
07. avgust 2017
u225419
u225419
še kakšen Next? danes bo Next
08. avgust 2017
u223614
u223614
upssss I'm sooooo sooo sooo sorry... I forget to Next!!!! heh prebrala sm ze uciri sam sm pozabla nextat.. Next.. vse najboljse!
08. avgust 2017
u225419
u225419
Torej, ja zadnji Next je tukaj...hvala vsem ki berete. Danes naj bi bol zame poseben dan, ampak kot se meni zdi ni. Je kot vsak dan. Torej ja, danes je moj 14. rojstni dan. Kmalu pa bo prva obletnica, okdar sem na igrah in s tem nevem kolikokrat izbrisanj. Res sem vam hvaležna, da berete. Prosila bi tudi za obširna mnenja in kritike.

DRUGO POGLAVJE

Chapter 4

Louise Robb

Očka je vtaknil ključ v ključavnico in jo zavrtel, potem pa prijel kljuko in vrata so se odprla.
"Dobrodošla v tvojem novem domu, ljubica," je rekel in mi predal ključe, sam pa je kovček nesel v dnevno sobo. Nasmehnila sem se in še sama vstopila. Stanovanje je bilo čudovito opremljeno. Prostorno in čudovito. Imelo je štiri sobe; dve spalnici in dve prazni sobi z veliko zakonsko posteljo, ki ju bom uporabljala za ne vem kaj, veliko kuhinjo z jedilnico in dnevno sobo. Kavč je bil bel in usnjen. Naproti kavča je bila ogromna televizija. Imela sem občutek, da se bom tukaj imela super.
"Hvala, očka. To stanovanje je čudovito," sem mu rekla in ga objela. Nasmehnil se je in mi rekel: "Me veseli, ljubica. Imam pa še eno novico. Ne boš živela sama. Kasneje pride še ena punca. Upam, da razumeš, ne bom mogel sam plačevati najemnine."
Zavzdihnila sem in pokimala v razum. Upala sem le, da bo moja sostanovalka prijazna.
Vzela sem kovček in razpakirala moje stvari...oziroma kar sem imela.
"Očka, lahko greva zdaj po moje stvari?" sem ga vprašala.
"Seveda. Pridi, greva," je nežno rekel.
Šla sva iz stavbe v njegov avto, s katerim sva se peljala do doma. Zame mojega bivšega doma.
Vožnja je trajala nekaj minut. Že na daleč sem zagledala mojo bivšo hišo. Moram priznati, pogrešala sem jo. Ampak ni več moja hiša. Imela sem stanovanje.
Ko sva se vedno bolj približevala domu, sem zagledala meni dobro znan avto. Mamin avto. Kaj za vraga počne tukaj?
"Sranje. Louise, tvoja mama je doma. Boš zmogla?" me je zaskrbljeno vprašal.
Če sem iskrena, nisem vedela, ali bom zmogla. Vendar nisem želela pokazati svojo šibkost, zato...zato sem odločno pokimala.
Pogledal me je, nato pa pomignil, da greva noter. Izstopila sva iz avta, in se približevala vhodnim vrati. Kljuka na njih je zaškripala, oče se vrat niti dotaknil ni. Še enkrat so zaškripala, nato pa so se odprla. Koga sem zagledala? Mamo, seveda.
"Kaj pa ti počneš tukaj?!" je zasikala vame.
"Linda, jaz sem jo pripeljal. Prišla je po svoje stvari, ker ima svoje stanovanje," je moj oče rekel moji mami.
"Zakaj, Will, pa ji pomagaš? Izdala naju je."
"Mene ni izdala. Zdaj pa se pomiri in pusti Louise, da pobere svoje stvari."
Mama se je osramočeno umaknila, da sem lahko vstopila. Brž sem smuknila v staro sobo in pobrala vsa moja oblačila in moje dragocenosti. Seveda pa nisem smela pozabiti na ogledalo. Ko sem se jo dotaknila, se je na ogledalu pojavil odsev. Ne moj, ampak odsev enega bitja. Bilo je pol belo, pol črno.
"Ne zaupaj Diyanah. Ne zaupaj ji. Posebna si," je reklo, nato pa izginilo.
O moj bog, kaj pa je bilo pravzaprav to? Hitro sem prijela ogledalo in moje stvari, ter se odpravila iz sobe in hiše v očetov avto.
"Louise, je vse v redu?" me je vprašal oče, potem ko se je usedel.
Pokimala sem,nato pa vso mojo pozornost preusmerila na naravo.
Razmišljala sem, zakaj naj ne zaupam Diyanah? In kdo sem pravzaprav?
08. avgust 2017
u223614
u223614
Next in kaj??? kdo je tisto pol belo pol crno?? in ali ni ona Louise?? Next vglavnem
08. avgust 2017
u225419
u225419
vse se bo pojasnilo ((:
dajmo času čas ;P
08. avgust 2017
Next
08. avgust 2017
Next
O kok zanimiv, s tem ogledalom in, da je Louise posebna. Pa tisto bitje. Omg.
08. avgust 2017
Next
Čakaj, kdo je že Diyanah?
08. avgust 2017
Next
Čakaj, kdo je že Diyanah?
08. avgust 2017
u225419
u225419
Hvala vsem
Robyn. preberi si še enkrat Next za nazaj
08. avgust 2017
neeext
super je
08. avgust 2017
Next....to je res the best zgodba...Next
08. avgust 2017
u226279
u226279
Next
08. avgust 2017
u225419
u225419
mnenja kritike?
08. avgust 2017
Next, aja pa nimam take zgodbe...
08. avgust 2017
u225419
u225419
Še kdo bere to zgodbo? Če še, bi dala nov Next...
16. avgust 2017
Jaa, dajjj takoj
16. avgust 2017
Umrla bom, če ne bo nexta
16. avgust 2017
u225419
u225419
Torej, po dolgem času (opravicujem se) je koncno prisel Next (..upam da se vedno in boste brali do konca te zgodbe. Sem pa danes pri pisanju nexta odkrila eno napako. Tista ženska s rožnatimi lasmi naj se imenovala Diyanah, kakor sem pisala, ampak sem danes prebrala Next za nazaj in ugotovila, da je pravzaprav Diayen. Opravičujem se. Gremo zdaj k nextu (;

DRUGO POGLAVJE

Chapter 5

Celo vožnjo domov so me mučila vprašanja.
"Če boš v težavah, se bom pojavila," so mi v glavi odzvanjale njene besede. Če bom v težavah...mhm. Težave...
"Lepo se imej in uživaj, ljubica," se je oče poslovil, potem ko sva nesla moje stvari gor. Ogledalo sem skrbno obesila v svoji spalnici.
"Ah, zakaj mi zapletate življenje?" sem se na glas vprašala in zavzdihnila.
"Pazi se. Diayen ti je bolj blizu, kot si misliš," sem zaslišala glas za seboj. Obrnila sem se in spet na ogledalu zagledala isti odsev kot v hiši prej.
"Auč! Prekleta nevidna stopnica!" sem zaslišala kletvico. Verjetno je to moja sostanovalka.
"To stopnico bom pa ubila," je spet rekla.
"Ne mores je ubiti,ker ni živo bitje, ne diha...v glavnem je ze mrtvo," ji zavpijem iz moje spalnice na hodnik.
"Ja in?" me je nesramno vprašala.
Zavila sen s očmi in se odpravila iz spalnice v dnevno sobo, saj me je zanimalp, kdo in kakšna je moja sostanovalka.
"Pazi se. Čedalje bližje ti je," sem zaslišala glas. Obrnila sem se, nikogar ni bilo. Bog, sem pa res zmešana. Kmalu potemje v dnevno vstopila sostanovalka. Njenega obraza ne vidim, vidim pa njene rožnate lase in belo obleko, ki jo je nosila. Malo me spominja na...na Diayen
"Diayen?" vprašam. Obrnila se je in tako si zdaj zreva v oči.
"Louise, veseli me da te vidim," veselo reče, a v njenem glasu zaznam, da nekaj ni v redu, da ji nekaj ni po godu.
"Kaj delaš tukaj? Mar nisi ne vem kaj?" vprašam.
"A te moti, da sem tukaj? In nisem več to, kar si si mislila."
Pokimala sem v znak razumevanja in se odpravila v sobo. Stopila sem k ogledalu.
Pomišljala sem. Kateri datum? Preteklost ali prihodnost? Vedno so me zanimalo dogodki v preteklosti.
"Mhm...15.4.1430, v petek," sem rekla ogledalu. Kmalu se je soba začela vrteti, vedno bolj se je temnila. Ni preteklo veliko časa, dokler ni bila soba popolnoma črna. Nobene svetlobice. Nobenega znaka izhoda. Le kaj sem storila? Le zakaj sem poslušala Diayan? To so vprašanja, na katera očitno ne bom dobila odgovore. Kmalu se mi je v glavi začelo vrteti, oči so se mi zapirale, počutila sem se kot, da umiram. In tudi kmalu sem.
Kaj se bo zgodilo?
Mnenja, kritike? Nexti?
16. avgust 2017
Next
Ojoj... Zgodovina mi ne gre ravno, ampak ali ni 1430 bil rednji vek ali nekaj?
Teorija: Morda je za njeno smrt krivo to, da takrat še ni obstajala... Diayen jo bo pa rešila (somehow)
16. avgust 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg