omg perf *-*
neeeeeeeeeeeeeeeext <3
09. oktober 2015
next
10. oktober 2015
u159384
u159384
next
10. oktober 2015
next
10. oktober 2015
Neeeeeeext
11. oktober 2015
NEXT!
11. oktober 2015
u113053
u113053
Heila punčke x'd

Danes je en teden mimo od nexta in sem se spravila napisat next, ker preprosto nimam nič za delati med 6 in 10-to uro x'd
Sicer bom poskušala nextati bolj pogosto, ampak se bom potrudla, da bo vsaj enkrat na teden.
Iz drugega profila pišem še eno zgodbo in bi bila zelo hvaležna, če še malce pokukate tisto x'd https://www.igre123.com/forum/tema/wicked-game-calum-hood-ff.t/106325/
Tale nextek je posvečen Nini (weepy.†) ker pač ja no....ona že mogoče ve zakaj.... ♥ stay strong gurl ♥
*enjoy*
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Chapter 2| Anna Lucky Blue|The End|Luke Hemmings FF

Hitela sem k drugi uri. V sebi sem zadrževala solze in se spomnila besed, ki so me tako močno prizadele. Zatekla sem se v stranišče. Na srečo sem bila sama. Pograbila sem britvico iz torbe in naredila nekaj potegov po roki. Sicer niso bile zareze tako globoke, kot tiste, katere sem si zadala doma, ampak so bile vsaj toliko močne, da sem občutila bolečino. S papirnatim robčkom sem si popivnala kri in preden sem zapustila prostor, osvežila obraz z mrzlo vodo.
Ker sem vedela, da bo kmalu konec odmora sem pograbila torbo in se vrnila v učilnico. Pouk se je začel. Sedela sem čisto zadaj in se igrala. Čečkala in packala sem po zvezku, medtem, ko je učiteljica razlagala novo snov pri geografiji. Vame je priletel zmečkan kos papirja v kroglico. Pogledala sem naokoli, kdo mi ga pošilja. Nihče ni bil sumljiv, zato sem raje razprla papir. Na njem je na kratko in jedrnato pisalo, kar mislim, da sem izvedela zadnja.
''Kmalu dobimo novega sošolca in brez skrbi, tudi ta bo na naši strani.''
Zabolelo me je pri srcu. Pogled sem usmerila proti oknu in preostanek ure gledala skozi. Opazovala sem oblake, ki so se premikali, kot da bi se lovili. In šumeči se listi, ki so poplesavali v ritmu vetra, ki jih je zibal. Vse je zgledalo tako preprosto in veselo. In potem tukaj jaz.
Čisto nasprotje tistemu, kar vidim okoli sebe. Vse kar je še v meni je črno-belo. Žalost. Nobenega smeha. Solze. Pa ne tiste solze sreče, temveč od jokanja. Preprosto in na kratko se počutim, kot da sem mrtva. Duša, ki ni zapustila tega kraja. Duša, ki se prepleta iz dneva v dan, da bi lahko preživela to krutost…
Iz misli me je zdramil zvonec. Pospravila sem zvezke v torbo in se odpravila v jedilnico na malico. Sicer kot po navadi sem vzela samo kakšno sadje in popila skodelico toplega sadnega čaja.
Preostanek dneva je minil še kar normalno. Bolj, kot po navadi. Nekako so me danes pustili pri meri. Mislim, da se morajo danes pripraviti na še en zločin več. Kako novinca spravit na njihovo stran. Ob misli so se mi spet zarosile oči. Spet bom trpela še iz strani ene nove osebe. In še huje je, da je fant. Fantje majo pa i kar krepke. Bolj kot punce.
Po pouku sem odšla na avtobus, saj popoldan oče dela in ne mora priti pome, mama pa se večinoma ne zanima zame. Poiskala sem prosto mesto. Sedla sem in že brskala po telefonu za primerne skladbe za med potjo. Glasba se je pričela predvajati in nekoliko sem se sprostila. Glasba me pomirja in brez nje ne znam več živeti. Postala mi je kot droga, s katero si zasvojen bolj kot, če bi užival kokain, ali pa kadil travo.
Glavo sem naslonila na naslonjalo in se prepustila moči glasbi. Z glavo obrnjeno proti oknu sem opazovala kako se na njem nabirajo dežne kaplje. Bilo je tako prečudovito opazovati naravo. Narava je kot nek človek, ki sočustvuje s tabo. Kadar je sonce je vesela in se smeje, kadar je dež, je žalostna in joče, kadar močno piha ali pada toča in grmi je jezna…itd…
Vse je tako preprosto, če imaš domišljijo. Ampak večina je nima. Ne predstavlja si kako nekateri trpimo.
Avtobus je zapeljal mimo hiše, k kateri je pred kratkim živela precej starejša gospa. Predvidevam, da je že umrla, saj se v hišo vseljujejo novi. Iz hiše je prišel mladenič moje starosti. Imel je blonde lase in predvidevam, da sem opazila pirsing v spodnji ustnici. Bil je v kratkih rokavih in na njegovi roki sem zasledila brazgotine. Takoj sem se spomnila na svoje. Stresla sem z glavo, kot, da bi se hotela otresti teh misli. Še naprej sem se posvetila vožnji in temo, pri kateri postaji moram izstopiti.
Do takrat pa je bilo še kar nekaj časa.
In nimam drugega, kot da malce zadremam.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
12. oktober 2015
Neeeeext
12. oktober 2015
Neeeext. Popouno jee
12. oktober 2015
Neeext, ful dobro!
13. oktober 2015
Luka je vidla*O*
prfektno pišeš*O*
neeeeeeeeeeeeext*O*
13. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeext!!!!
13. oktober 2015
neeext!
13. oktober 2015
next!!
13. oktober 2015
perfect <3
neeeeeeeeeext
13. oktober 2015
neeexxxt,zanimivo jaz tudi ne morem živeti brez glasbe
ful top pišeš
13. oktober 2015
Waaaaaaaawww <33333333
Next takoooj <3333
13. oktober 2015
u199215
u199215
omg prfect neeext
13. oktober 2015
Neeeeeeeèeeeext
13. oktober 2015
KAKKKK TOOOOOOOOOOOOOOP <333333333333333333

NEEEEEEEEEXTTT <3
13. oktober 2015
Nneeeeeeeext
13. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttt (nova bralka)
svetovno pišeš to je tako kot se vnresnici dogaja(no sej tud je resnično) ampak vseeno to je tako živo
14. oktober 2015
Meni posvečen next? Hvala Anika ♥ Drugače pa... Lahko kaj klikneš, po možnosti na Vibru al' pa mi pošlji sporočilo kar tu? Pač, vem zakaj si mi posvetila next in ja, hvala ♥
Luke je ane? In njihov nov sošolec. Po moje se bota zelo razumela ker, no, imata enake 'probleme'. Nevem, pač.
Všeč mi je, ker se lahko vživim in lahko bi rekla, da vse to čutim pa tako. Deep al' kako bi rekla. Kar tako naprej Ani ♥
Nextek baby girl ♥
In ja, enako stay strong. Sej veš, jaz pač nemorem...
14. oktober 2015
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTTTTTTTTT TO JE TOOOOOK DOBRRRRRRRRRRRRRRRRRR
15. oktober 2015
NEEEEEEEXT!! RES dobr! najboli pišeš, in res mi je všeč, ka tudi tk mal opisuješ 'abstraktno'! in res tk pišeš kot u resnic je
15. oktober 2015
next
16. oktober 2015
next
18. oktober 2015
Neeeeexxxxttt
18. oktober 2015
u201241
u201241
zanimiva tema... in odlično pišeš *-*
next
24. oktober 2015
Omg, zdej pa lahko resno rečem, da sm našla svojo sorodno dušo. Čeprf, ko še enkrt pomislim, niti ni tk veselo, ko se zaveš o čem govori zgodba... Ampak po drugi strani, tvoje pisanje je odlično, komaj čakam nov del!
28. oktober 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani