Iris ta ff je bil popoln*O*
nejbolši*O*
naredi vse kakor ti hočeš ker je prfektno kak kole naredeš*O*
jaaaa moraš pisat o 5sos še dalje, ker takh ffjev manjka na igrah
zaj pa grem nadaljevanja brat haha*O*
26. februar 2016
jst nism najbolša pri razpisih ampak lahko sm rečem wow ful dobr ampak zka ga je mogla zapustiti
26. februar 2016
1. Kakšna se vam je zdela zgodba? Razpišite se ;D no ja mislim da si vse moje izpade že doživela in podoživela velikrat tak da ga tukaj nimaš hahahha :'D
2. Bi rade, da v nadaljevanju kaj spremenim? jap, mlade jukce hočem pa tut cemmančke pa malexančke in bastončke
3. Bi rade, da enkrat v bližnji prihodnosti objavim 5sos ff, kjer ne bo izstopal samo eden izmed fantov, ampak bodo izstopali vsi? ;D seveda da bi - sploh če se navezuje ne tisto prfektno prfekcijo - maš že kej naprej?
4. Kateri izmed parčkov: Juke, Cemma, Malex in Bashton vam je bil najbolj kjut? vsi so moji super seksači najlepši popolni srčkani leni :'D sam trnutno mi je najmanj všeč juke ker ga sploh ni več hahahhahahahah :'D
o šit, mislim da men par stvari škoduje, te bom raj klikenla, ker če ne bom vse ljudi prepodila hhahaahhaha :'D no ja pa si dobila moj izpad, če prov sem rekla da ga ne bo, no teoreitčno je blo mišljeno za pro vprašanje, ker nisem misenla da ga lahka kasnej dobiš hahha :'D uglavnem upssss no :'D
uglavnem grem zdej nadaljevanje brat haha :'D
26. februar 2016
u196293
u196293
jajaj ne morm vrjet da je konc sam sm vesela da bo nadaljevanje
26. februar 2016
1. Kakšna se vam je zdela zgodba? Razpišite se ;D
ne bom se razpisala kr si tak grdo končala, ne sj se hecam pač sj bi se razpisala
ampak dejansko nikol ni sm dobra o tem vedno ankladam to kot zaj
jas mormreč da si res dobra pisatlca in pomoje moja najljubša pa
tolk vlk zgodb si napisala pa jih še boš in komi čakam da jih bom
prebrala tak da jaa

2. Bi rade, da v nadaljevanju kaj spremenim?
niti ne piš kakor hočeš kr tak je nam najbolj ušeč

3. Bi rade, da enkrat v bližnji prihodnosti objavim 5sos ff, kjer ne bo izstopal samo eden izmed fantov, ampak bodo izstopali vsi? ;D
ja lahk

4. Kateri izmed parčkov: Juke, Cemma, Malex in Bashton vam je bil najbolj kjut?
JUKE itaq
26. februar 2016
1. Kakšna se vam je zdela zgodba? Razpišite se ;D
Full mi je dobr,men so na splosno use zgodbe od tebe top^_^,men je ta full top,vrjetn druga njbl top(tkoj za louis-om)in splh nwm kj nej recm k so itk use rkle *~*

2. Bi rade, da v nadaljevanju kaj spremenim? 
Dj isaaca pa julie skp *.*

3. Bi rade, da enkrat v bližnji prihodnosti objavim 5sos ff, kjer ne bo izstopal samo eden izmed fantov, ampak bodo izstopali vsi? ;D
Omg,jasss *-*

4. Kateri izmed parčkov: Juke, Cemma, Malex in Bashton vam je bil najbolj kjut? 
Usiii ^_^,drgc pa vrjetn malex ^=^
29. februar 2016
omgggggg js sm zdj use to prebrala in loh recm sam PRFEKTTTTT O ŠITTTTTTTTTTTTT TO JE TOK FAKING TOP ZGODBICA OMGGGG zakaj ZAKAJ ga je pustila DEJ FAAAAAAAAK

1. Top. res. ful si talentirana za pisanje in nadaljuj kr je bla ta zgodbica res OMG
2. JAAAA dej Lukija pa Jul skupi PLISSSSSSSSSSSSS
3.jaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Usiiiii
17. julij 2016
Hejlaa punce za vas mam eno ful dobro zgodbico in directionerke boste je zelo vesele https://www.igre123.com/forum/tema/bruised-skin-l.t./187477/1 sicer je ne pisem jaz ampak moja frendica in je res vredna branja
01. avgust 2016
Next
15. avgust 2016
u210820
u210820
Next
30. avgust 2016
hejla punce prejšnjič me je zajebavu fon, tak da sm se odločla, da bom kar na računalniku prilepla link
torej, kot veste, me dolgo časa ni blo na igrah, ampak sedaj se vračam in ne prazna... z eno izmed najboljših pisateljicah tu na igrah piševa zgodbico, ki sicer ni fanfic, kot ste navajene, ampak je vredna branja... spodaj vam prilepim link in hope you like it

https://www.igre123.com/forum/tema/double-trobule-cliffordsbabe.-and-rockerchick/196181/1
16. marec 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg