Next
04. maj 2016
u211706
u211706
Neext *_____*
04. maj 2016
u158058
u158058
Se 1 Next pa pisem naprej
04. maj 2016
Next
04. maj 2016
u158058
u158058

6. Poglavje - Verjeli ali ne
✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞;✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞
''Zac, Zac, Zac!''sem prisopihala do njega
''wow wow wow umiri se...'' je rekel in me začudeno pogledal ''kaj pa je?''
''jutri... greš... v Pariz... z mano....'' sem komaj lovila sapo.
''a sem te prav slišal?'' je rekel s širokim nasmehom na obrazu
''Ja, pa pri meni boš prespal!'' sem se nasmehnila
''pa saj to je super, ane?'' je rekel naglas in me močno objel. ''komaj čakam''
Nasmehnila sem se mu, njegov nasmeh pa je kmalu zbledel.
''Kaj pa je?''
Nisem dobila odgovora.
''Zac, kaj je narobe?''
''Res mi je žal, Aria, ampak, nevem, če mi bodo starši pustili. Če bi jim povedala malce prej, že mogoče... ampak nevem, res nevem, jih bom po pouku takoj vprašal pa ti sporočim, okej?''
''Ja, okej.'' Sem tiho in potrto odgovorila. Res sem si želela da gre. Potem pa sem malce razmišljala o tem. Mogoče bi se potem v Franciji kdo počutil zapostavljenega. Moji prijatelji, če bi bila več časa z Zacom ali obratno. Mogoče pa bi bilo tako še najbolje? Zakaj sploh razmišljam o tem? Kakor bo, pa bo.

Zac je šel prej od pouka, da bi se lahko pomenil s starši. Pospremila sem ga do omaric. Obul se je potem pa stopil do mene.
''Poglej... vedi, da tudi če ne grem s tabo, res cenim kar ste v vaši družini naredili zame ter mi ponudili, da grem zraven.'' Objel me je. Dišal je po nekem parfumu, ki mi je bil grozno všeč. Kar nekaj časa sva stala objeta, in ko se je odmaknil od mene, je šel njegov nos čisto blizu mojega. Nekaj sem začutila v trebuhu. Bilo je prijetno, ampak moteče ob enem.
''No, se vidiva'' je rekel, se nasmehnil in odšel.
''čaw...'' sem mu zasanjana odgovorila.
Verjeli ali ne, še nikoli nisem čutila česa takega. Naenkrat sem na Zaca gledala drugače kot na prijatelja. Vedela sem, da je bil tisti občutek prej znak, da mi je Zac všeč. Zelo.

''Aria...? Aria! A me sploh poslušaš?''
Zavedla sem se in pred mano je bila Polly, ki je z vilico mahala pred mojimi očmi.
''A si ti še med živimi?''
''Oprosti, malo sem razmišljala...''
''O čem pa?'' je bila radovedna
''Nič takega...'' sem odgovorila in pogledala dol na pladenj. Kar lepe barve je bil...
''Aria..., poglej me... '' je rekla ter se nasmehnila ''Nekdo ti je všeč, ane, ane, da ti je?'' je bila cela navdušena. Nikoli je še nisem videla take.
''umm... no...''
''daj, povej že, umiraaam!'' je rekla neučakana
''No, saj nevem, če mi je všeč, nekako poskušam razvozlat te občutke... veš, ne povej nikomur, ampak nikoli še nisem do nekoga čutila tako. Nikoli več kot le prijateljske vezi.''
Z zanimanjem me je gledala ''Ja, ja okej, ampak jaz rabim ime!''
''Za...''
Ni mi pustila končat – ''Zachary Jones!!!'' se je napol zadrla ''vedela sem!! Vedela sem!!''
Prijela sem jo za ramena in jo posedla nazaj na stol ''Umiri se... saj sploh nevem...''
''Povabi ga ven, ane? On ima rad samozavestne punce.''
''Nočem, da bi kaj ogrozilo to, kar imava. Poleg tega pa, dvomim, da b mu sploh kdaj bila všeč punca, kot sem jaz.'' Vstala sem in odšla od mize, Polly pa je gledal za mano z odprtimi usti in zmajala z glavo.

Popoldne sem sedela v sobi ter poslušala My Chemical Romance, Sleeping with Sirens ipd..., naenkrat pa mi je zazvonil telefon. Bil je Zac.
''Ojla.'' Sem ga pozdravila
''Hey, no pomenil sem se s starši in ne smem s tabo v Pariz.''
''Nee... kaj bom jaz tam brez tebe?''
Zasmejal se je ''A ne greš tja prav zaradi tvojih prijateljev?''
''No, ja , ampak brez tebe ne bo isto.''
''hej, ne bodi žalostna, tudi jaz te bom pogrešal, in pogovarjala se bova po skypu in podobno, okej?''
''Okej.'' Sem rekla in se nasmehnila sama pri sebi.

Da napišem Next, rabim vaša mnenja:
a) a bo šla v francijo pa če ja, kaj se bo tm zgodil?
b) a se bo kaj zgodil med njo pa Zacom?
11. maj 2016
Next
11. maj 2016
u158058
u158058
Rabim še tvoj mnenje kaj misleš da se bo zgodil drgač pa hvala
Pa pišem še eno zgodbico - če koga zanima https://www.igre123.com/forum/tema/sparkle-m.c.-fanfic/184502/1
11. maj 2016
u186827
u186827
Ja šla bo v Francijo,pa mogoče spoznala še kakega fanta pa med njo in Zackom se bo zoper kaj zgodilo Next
11. maj 2016
u158058
u158058
okay thnx rabm še 1 Next
12. maj 2016
u143259
u143259
Ne
12. maj 2016
u143259
u143259
Neeeeext
Jack bi mogu it zravn!!!
12. maj 2016
Next
12. maj 2016
u193093
u193093
Next
13. maj 2016
u158058
u158058
za tole že piše mnext je še v postopku izdelave, ta čs pa je tuki ena nova, če kero zanima:
_________________________________________♛_____________________________________
Dve roza črtici sta strmeli v Mayo, jasni kot dan. Ob steni se je podrslala na tla in si z roko pokrila usta. Ni bila prepričana, da jo bo to ustavilo pred kričanjem ali pred bruhanjem. V prsih jo je stisnilo in občutek je imela, da se ji stene počasi prebližujejo. Zakaj je to storila? Kaj je mislila? Kako je bila lahko tako neumna? Vstala je. Morala se je prisilit, da odide, če ne bi tu sedela ves dan. Vzela je še druge dva testa, ampak ni imelo pomena. Že od začetka je vedela. Imela je tak občutek.
_________________________________________♛_____________________________________
link: http://www.igre123.com/forum/tema/i-m-having-your-baby-girl-meets-world/184569/
če slučajno koga zanima an
16. maj 2016
u193768
u193768
Next - nova bralka
16. maj 2016
Next
17. maj 2016
u158058
u158058
7. poglavje - Adijo, Zac
''Aria! prekleto, vstani že enkrat!'' sem zaslišala mamin glas. Jaz sem bila budna že od prejšnjega jutra. To noč sploh nisem spala. veš čaas sem le razmišljala, kaj bo z Zacom in kaj bo z mano. Niti ene misli nisem posvetila Polly, zato sem se počutila krivo. Ampak, ona je samosvoja oseba. Ona je neodvisna. Ona ne potrebuje nikogar. Ona je močna, jaz nisem. Rabim družbo ter prijatelje, da jim lahko zaupam različne stvari, ki jih staršem mogoče raje nebi. Polly pa zdrži. vse zadržuje v sebi. Zato me je majčkeno strah, da bo enkrat vse to 'eksplodiralo' iz nje. ampak ona se ne posveča preveč temu. Ona z lahkoto potlači čustva. Razmišljala sem, kako si bo Zac našel nove prijatelje in punco, ki jo bo imel res rad, da jaz ne bom dobila niti priložnosti. Kaj pa govorim? Dvomim, da bi meni kdorkoli dal priložnost. Sedela sem na postelji in gledala predse. Po licu mi je stekla solza.
''Kaj je narobe?'' je nežno rekla mami. Dvignila sem pogled. Stala je med vrati s prekrižanimi rokami. Prišla je do mene.
''Mami, jaz... nevem če lahko grem.''
''Srček, ko boš tam, ti ne bo žal, boš videla.'' objela me je. ''Pridi dol nekaj pojest, čez tričetrt ure gremo.''
Pokimala sem in si obrisala lica. ''Takoj bom dol.'' sem ji odgovorila ter se ji žalostno nasmehnila.
Šla sem dol in si z počasnimi gibi pripravila kosmiče. Usedla sem se na stol in z žlico brskala po njih. Vase nisem spravila niti enega kosmiča. Šlo mi je na bruhanje. Preprosto nisem mogla jesti. Tudi premikati se mi ni ljubilo. Čez kakšnih deset minut je pri vratih pozvonilo. Mami je vstala od mize ter šla odpret.
''Dan. A bi lahko govoril z Ario? Nisva se še uspela poslovit.'' bil je Zac.
''Aria! nekdo se je prišel poslovit.'' je zaklicala mami.
Klavrno sem se odvlekla do mize, si na glavo potegnila kapuco ter nekaj las potegnila čez obraz, da ne bi bila videt tako objokana in zabuhla. Obrisala sem si solze ter gledala v tla. Ko sem prišla do vrat, se je mami brez besed obrnila in odšla. Še vedno sem gledala v svoji dve različni nogavici.
''Hej.'' je rekel ter spustil glavo, da bi ujel moj pogled.
Pogledala sem ga ''hej.'' sem rekla tiho.
''Kako si?''
''Kako pa misliš da sem?! Odhajam, za dva tedna, stran od najboljših prijateljev, k drugim, ki so me verjetno že zdavnaj preboleli in pozabili! Kako misliš, da se zaradi tega počutim?!'' sem ga nadrla. Še vedno sv stala med odprtimi vrati. Nisem želela biti tako nesramna. Ampak vse je prišlo iz mene.
''Aria, veš kako hudo mi je, ker ne morem stabo...'' je začel.
Pred nosom sem mu zaloputnila vrata. ''Ne!! Ni ti hudo, poleg tega pa, ša sva že čez vse to..!! Sploh nevem, zakaj si prišel!!'' padla sem na kolena, na tla in začela jokat, močneje kot kadarkoli.
''Aria...'' je spet poskušal Zac.
''Ne, okej?! Adijo, Zac.'' sem rekla ravno dovolj naglas, da me je še lahko slišal.
Zdaj je prišla mami in me dvignila ter odprla vrata.
''Zac, res mi je žal ampak Aria je trenutno zelo razburjena....''
''Je že vredu, razumem jo. Se vidimo čez dva tedna, Aria.'' je rekel in odšel. Kako je lahko razumel?! Kako?

✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞✞

8. Poglavje - Razumem
No, zdaj sem v franciji že skoraj dva tedna. Sploh nevem, kaj mi je bilo zadnjič, ko je prišel Zac. Čisto sem bila obupana. Upam, a mi bo oprostil. Danes ga mislim prvič poklicat po skypu po tistem, kar se je zgodilo. In tukaj niti ni tako slabo. babica je še vedno prijazna kot je bila zmeraj, Céline se je kdaj pa kdaj družila z mano, a je bilo očitno, da je med nama velik prepad, začela se je zanimat za druge stvari, glasbo, itd. in tudi jaz, preprosto odrasli sva. Ampak cenim trenutke, ki jih je v preteklosti preživela z mano. Drugi prijatelji me komaj poznajo. Odločila sem se, da jih kar pozabim. Moja sestrična, Katherine pa je GROZNA. Včasih sva bili kot sestri, zdaj pa je nisem prepoznala. Ima tisti ''tumblr girl'' look, z popolnimi prevelikimi obrvmi ''on fleek'' ter z superstarkami in se dela, da je nevem kakšna kraljica vsega. Zgleda kot pridna punčka, ubistbvu pa gre vsako soboto na žur in se napije, zvija jointe in podobno. Zadnjič mi je ponudila x!! Ta ženska je nora, vam rečem, in nikoli je ne želim več videt. Okej, travo še razumem, ampak ekstazij? Punci se blede. Babica je sama izjavila, da bi lažje mislila, da sem jaz taka, (glede na moj videz), kar me je malce užalilo, ampak sem vedela, da to ni point, kar je mislila. Mislila je da 'emo' in 'punk' otroci delajo take stvari, in zahvaljujoč meni in moji sestrični (ki zahteva, da jo kličemo Katty), spremenila mnenje otem. In to se mi zdi dobra stvar. Da ljudje ne kritizirajo nečesa, kar ne poznajo.

Popoldne sva šli s Céline v mojo sobo in poklicali Zaca. Predstvila sem ju in zdelo se mi je, da se kar razumeta. vesela sem bila, da ga je želela spoznat, tudi če si nisva bili več tako blizu. Čez nekaj časa pa je rekla, da mora v plesno šolo in z Zacom sva ostala sama. Zdaj sva se lahko res pogovorila.
''Zac, res mi je žal zaradi zadnjič...'' sem začela.
Zdaj pa me je prekinil on ''Hej, hej, hej. Aria. Vredu je. saj sem ti povedal. Razumem. Hej, moral bom končat ker je tule ura... ma nevem koliko je ura ampak kmalu bom moral vstat za v šolo, zato se vidiva, ane?''
''Ja,'' sem se nasmehnila ''se vidiva''.

okay dve krajši poglavji za dons, se morem it učit ampak brez skrbi bom bl redno pisala čez kkšn tedn al pa dva ko bo konc teh pomembnih stvari u šol
18. maj 2016
u143259
u143259
neeeeeeeeeeeeeext
sori sam mi ni ušeč da sta z zacom narazn zdj bo pa on pozabu nanjo tk ko so uni prjatli njo
18. maj 2016
u158058
u158058
hval k si tak hitr nextala pa ja sj je kul da poveš svoj mnenje ane
18. maj 2016
Next
18. maj 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
18. maj 2016
actimel
actimel
Next + nova bralka
18. maj 2016
u186827
u186827
Next
19. maj 2016
Next+nova bralka
21. maj 2016
u158058
u158058
Hello bitches I'm back :3 let's get to da pojnt
8. Poglavje
Pogledala sem skozi okno. Po njem so polzele dežne kapljice, videla pa sem razmazane luči Pariza. Katherine je bila preveč zseta, da bi šla z nami na letališče, babica ter stric pa sta šla z mano. Potem je pritekla tudi Celine in z vso močjo sem jo objela. No, to so zdaj le še spomini. Odhajam. Verjetno za dlje časa, kot me ni bilo zdaj. Medtem ko mi je v ušesih odzvanjala pesem Welcome To The Black Parade, in tisti ''carry on...'' sem začela pozabljat na francijo in mislit na Zaca in Polly. POLLY! Budala, pozabila sem jo poklicah v teh dveh tednih! Upam da ne bo zamerila.

''Hej, zbudi se.'' mi je rekel nežen glas. Odprla sem oči in zagledala dekle v čudnioh oblačilih, z preveč rdeče šminke in ogromnim nasmehom. Povezala sem vse skupaj in dojela, da je stevardesa.
''Pristali smo.''
''Okej. Hvala.'' sem zamomljala on pa je že oddrobencljala naprej. Pomela sem si oči in se odpravila dol.
Mami me je že čakala. Objela sem jo. Potem pa je je izza hrbta potegnila vrečko in rekla ''nekaj sem ti kupila zadnjič v trgovini. Bila mi je kar všeč pa sem se spomnila nate.
Vzela sem vrečko in ven potegnila majico. Desna polovica je bila črna in porisana a okostnjaki, številkami 13 in 666 ter podobno, druga stran pa je bila posuta z mavricami, bleščicami in caticorni. Bila mi je kar všeč. Spominjala me je name. Napol sem dark in taka, napol pa unicornasta, al kako bi se izrazila.
''Hvala mami. Ful mi je všeč.''
''Pridi, greva domov, gotovo si lačna.'' je rekla ter me pobožala po hrbtu. Vzela sem stvari in odšli sva domov.

Brskala sem po telefonu, mami pa mi je pred nos postavila topli sendvič.
Zgroženo sem jo pogledala ''Mami, jaz NE jem mesa.''
Zavzdihnila je ''Aja, saj res, oprosti. Ampak še vedno ne razumem, zakaj ne.''
''Mami, a ti ješ svoje prijatelje? Ne, ne ješ. In, ali bi ti rekla da je manj inteligenten učenec vreden manj od pametnega? Ne, se mi zdi, da ne. Tako da tudi če so živali manj inteligentne kot mi, še ne pomeni, da so manj vredne ter da si lahko lastimo ta planet. Pa tudi mleko ne vem,če bi še pila, mislim, mačje mleko je za mačje mladiče, nosorogovo mleko je zamačje mladiče, podganje mleko je za podganje mladiče, a kravino mleko je pa za ljudi? Ne bi rekla. ''
ta čas mi je mami naredila sadno solato, mi jo postavila pred nos in še enkrat zavzdihnila. ''Okej, zdaj pa pojej.''

Zbudilo me je grmenje. Pa ne spet dež, sem pomislila. Počasi sem se oblekla in se odvlekla do avtobusne postaje.
Ko pa sem v šoli zagledala Polly, sva si skočili v objem.
''Nikoli si me ne drzni več zapustit. Če ne bi bilo Zaca, bi tu umrla.'' presenetilo me je, da je to prišlo iz njenih ust.
''ZAC!!'' sem se zadrla, ko sem ga zagledala.
''ARIA!!'' se je zadrl še on, ampak on se je le norčeval iz mene kako sem se jaz zadrla.
Skočila sem mu v objem. Dolgo se nisva spustila. Vse do šolskega zvonca. Potem pa sva le odšla vsak v svojo stran.
tale ej tut mau krajši ampak glede na to, da sem tole napisala medtem ko dela powerpoint je kr velik
25. maj 2016
Next
25. maj 2016
u193093
u193093
ja pa iiiiiiiiiiii
Next
25. maj 2016
Next
25. maj 2016
actimel
actimel