u37905
u37905
neeext!!!
21. maj 2012
Next.
21. maj 2012
next!
21. maj 2012
u63958
u63958
neext
21. maj 2012
next
21. maj 2012
next...
21. maj 2012
u84822
u84822
nextam pa puzabla sm napisat da se dubimo z 1D ob 15.30

Usedla sm se na kavč in pržgala TV.Nč ni blo.Kr naenkrat mi je zazvonu telefon."ja?"rečem"Emily a bi šle dons v meka(MaCdonald's)?"se na drugi strani zasliši Izabellin glas."ja a že zele?"uprašam."ja se dubimo pr Arii,dijo."reče in že prekine.Odpravila sem se k Arii.Odšle smo v meka.Naročile smo"punce eno novico mam."rečem"ja."radovedno reče Tay."no učeri sm poklicala Harya in reku je da nej dons pridemo k njim..."rečem.Use so začele kričat.Usi so se zazrli v nas.Ko smo pojedli smo šle vse k meni.Tam sem se preoblekla v to

Odpravile smo se.Pred hišo smo se ustavile in se spogledale.Use vznemirjene smo odšle naprej.Pozvonila sem."hey!"se na vratih prikaže Niall.Pogledala sem Bell.Vstopile smo naprej."hey!"so hkrati rekli Liam,Zayn in Louis"sam Harry bo mal kasnej pršu ker je šel v trgovino."reče Liam.Pogledala sem Tay.Use so zardele."kr usedte se."reče Zayn.Usedla sem se na kavč zravn Arie."a bomo gledal kkšn film??"upraša Louis."ja."rečem in se nasmehnem.Gledali smo film the another cinderella story

Sred filma je v hišo stopil Harry.V roki je imel polno vrečk.Odnesel jih je v kuhinjo.Prišel je nazaj in se usedel zraven mene.Pogledala sem ga.Nasmehnil se mi je.Nasmehnila sem se mu.Film je bil zlo dobr."am...a bi ju3 pršle k nm??"upraša Harry pred odhodom."ja lohka."rečem in pogledam punce.Prikimale smo.odpravile smo se domov."kaj pa ti?"upraša Tay in pokaže name"kaj si tok slabe volje?"upraša Aria."ma nč...sam...ah nč.."rečem"kaj nč."reče Izabella"ja pač sej je blo dobr sam pač kak nej vm to povem....Harry ni bil glih tko..."rečem."sej je uredu"reče Aria in se mi nasmehne.odpravila sem se proti domu.Na poti domov sem poslušala pesmi od 1D.ko sem prišla domov sem si naredila večerjo in se odpravila spat.
Zjutri sm se zbudila in se oblekla.Nardila sem si zajtrk.Dons je bil res dc.Odšla sem na facebook.Kaj bo pa tm kej zanimivga no.Zaprla sm svojga lep topa in se odpravila v dnevno sobo na kavč.Prižgala sem TV in gledala nek film.Kmalu je bilo filma konec tako da sem se odpravila na sprehod.Odpravila sem se po isti poti kot zadnjič v upanju da bom srečala Harrya.V parku je bila klopca.Usedla sem se nanjo.Imela sem veliko srečo v življenju.Čepra vsta starša umrla sva bili z sestro bogati.Vse sva podedovali od staršev.Spoznala sem 1D.Čeprav bolj malo ampak je malo ampak je blo okey....
tuki mate next...
next???
21. maj 2012
jaaaa.... next...!!!!
21. maj 2012
next
21. maj 2012
next
21. maj 2012
u37905
u37905
neeext!!!
21. maj 2012
u63958
u63958
neext
21. maj 2012
vesela sem, da omišljaš novo zgodbo. Le tako naprej!
21. maj 2012
next!!
21. maj 2012
neext
21. maj 2012
u84822
u84822
hitr next
Še malo sem razmišljala potem pa sem se odpravila nazaj proti domu.Ko sem prišla domov res nism vedla kaj bi počela.Odšla sem v kopalnico in se pogledala v ogledalo.Gledala sem se v ogledačlu in se nasmihala sama sebi.Okey haha...Odpravila sem se v kuhinjo in si nalila kozarec vode.Pila sem ga počasi in premišljevala.Zazvonil mi je telefon"ja."rečem"am a prideš da se pač prpravmo za 1D"reče Aria."okey dijo."rečem in prekinem...
next??
21. maj 2012
nexti!
+a lahka danes prooooooooooosim?!!:*< 3333333333
21. maj 2012
u37905
u37905
neeext!!!
21. maj 2012
next!
21. maj 2012
u84822
u84822
še en hitr next

Zazvonil mi je telefon.Bil je Harry.Dala sem ga na speaker(pač to da ga s vsi slišjo)."ja."rečem"am a bi kr zele pršle?"upraša."ja pridemo dijo."rečem in prekinem.Odpravile smo se do njih.Odprl nam je Harry.Ves vesel je rekel "hey!""hey."sem mu odgovorila.Usedla sem se na kavč.Zravn mene se je usedla Aria.Dregnila me je in mi nemo rekla"Harry te gleda"Pogledala sem na drugo stran kavča kjer je sedel Harry in me gledal.Nasmehnila sem se mu.Nasmehnil se mi je.Fantje so po kratkem času odšli v kuhinjo...
next???
21. maj 2012
neext
21. maj 2012
u37905
u37905
neeext!!!
21. maj 2012
nexti!< 333
21. maj 2012
next
21. maj 2012
next........................
21. maj 2012
nextt!!!!!
21. maj 2012
u84822
u84822
en hitr next sm na mobiju
"ha flirtas?"se zaslisi Liamov glas iz kuhinje."ne no..."rece Harry."ne sploh ne..."rece Niall in se zacne smejati.pogledala sem Ario."srecnica ena"mi zasepeta in me dregne.Zasmejala sem se.Prisli so fantje."gremo se eno igrco?"rece Louis"no vsak bo povedu pac neki o seb pa ne tko kje zvis sam tko neki o love kak si v love pa to...ok?"rece.Zacela sem jaz"no okey...v lajfu sm mela samo 2 fanta...en je mel J.B.(justin bieber)frizuro,drug pa tko kravzle...,ja res nevem kaksn okus mam nimam dolocenga tipa okusa...mabye je ono pravila al pa dve...more met lepe oci pa lep nasmeh"recem in pogledam Harrya...
Next???
21. maj 2012
u37905
u37905
neeext!!!
21. maj 2012
next
21. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg