Pozdravljeni v novi temi.
V tej temi lahko pišete keri telefon imate tu si lahko pomagamo svetujemo kateri telefon imeti. Pogovarjamo se o dodatkih in izkušnjah z spletnimi trgovinami.
Povabite tudi svoje prijatelje in glasujte v anketi.
lp

Kateri telefon?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. april 2020
Anesa
Anesa
Samsung s8
04. april 2020
lahko povabš še koga
04. april 2020
kje si pa ovitek kupila
04. april 2020
Dolina22
Dolina22
iphone 7
04. april 2020
pa ti je vredu?
js sm zdej naročla si huaweia
04. april 2020
vsi ki ste na tej temi glašujte in piivabte druge ljudi
04. april 2020
Dolina22
Dolina22
odličen je ze skoraj 2 leti uporabnik in dela še vedno
04. april 2020
kul
04. april 2020
mas kake izskušnje z kupovanjem ovitkov na spletu?
če rabte pomoč glede dodatkov telefonov... pište
04. april 2020
Anesa
Anesa
ovitek je bil ze zraven pa nov je tko da ne vem
04. april 2020
aha zanimiv. js pa rabm ovitek pa ne vem kj naj kupm in kje
04. april 2020
drgač js še nikol nism ovitka travn dobla ...
04. april 2020
ta forum je da vam pomagam ampak vsi rabmo pomoč zato me zanimajo vaše izskušnje z spletnimi trgovinami z ovitki
04. april 2020
Zdravo.
Ne vem, ce podobna tema na tem forumu ze kje obstaja, a vseeno bi avtorico pohvalil za to.

Sem zanesenjak do tovrstnih naprav, (tudi) zato jih imam vec, od "prepotopnih" pa vse do novejsih, nizko/visoko-cenovnih.

Trenutno uporabljam ...
Nokia E52,
Samsung Galaxy S3(pred kratkim izdihnil , zato ga vseeno navajam, ker je to bil moj 'pionir' za poglobljene modifikacije operacijskega sistema, s katerimi sem se zacel "igrati"),
Huawei Mate 9,
LG V40,
2x Xiaomi Redmi 6A in 8A
ter Samsung Galaxy Note 10+.

Tudi Apple/iPhone sem imel in ga/jih dodobra preizkusil, a vsekakor iOS ni tisto, kar bi meni ustrezalo.
Je kar nekaj slabosti na njihovi strani(servis=posreden odnos do uporabnika, neobstojec slo. meni=aroganca proizvajalca, nefleksibilnost/zaprtost OS, itn.), ampak vas z vsem tem ne bom "trpincil".
Zadeva ne pomeni v celoti, da to ni dober ali odlicen tel. Se vedno je prepoznaven po gladkosti delovanja in dolgotrajnosti podpore s posodobitvami programske opreme, kar je za poznavalce samoumevno, saj Apple to dela le za en telefon/platformo, za razliko od Google-a, ki isti android namenja 'tisocerim' razlicnim napravam, ki svoje aparate mazejo s svojimi vmesniki/OS preoblekami.
Cisti(pure) android je pravtako gladek in hiter(npr. Nexus/Pixel).

Da ne omenjam, da Apple/iPhone mnogi imajo/uporabljajo zgolj zaradi imidza ali kot statusni simbol, kar je zame presmesno(nazoren primer je recimo tukajsnji uporabnik GejTipcek, ki ga je zgledno omeniti, saj bo zagotovo prisel 'trollat' tudi sem/=njegov manjvrednostni kompleks, itd.).

Snobovstvo preziram, zato doticni znamki znam kdaj narediti tudi krivico. Za 'Steve Jobs-a' kapo dol, ker je bil res genij na svojem podrocju, kot tudi dober clovek in postal je legenda. Moje spostovanje.
O njegovih naslednikih pac ne bom izgubljal besed, saj so naredili in pocnejo marsikaj tragi-komicnega.

Vseekakor je Apple/iPhone mnogo precenjen(cena), kot tudi Samsung, podobno Huawei(ipd.), ki se je za njima ravnotako odlocil za to pot, a samo ljudje/potrosniki smo tisti, ki proizvajalcem se dodatno napihujemo oderusko mentaliteto in jim dajemo razloge da cene dvigujejo v visave.
Smiselnost/smotrnost nakupa je v funkcionalnosti, kaj kdo potrebuje ter predvsem preudarna presoja najboljsega razmerja med ceno in kvaliteto.

Sicer pa, da ne bo pomote, nikogar in nicesar ne posplosujem, na vsaki strani smo (ne)razumni/zdravi ali ne zdravi uporabniki in tudi tisti vmes, tako da ... kaj komur pase/ustreza.

Kar se telefonov in dodatne opreme(itd.) tice ... preko spleta redko oz. skorajda ne kupujem(kolikor sem, imam dobre izkusnje).

Tako in bom zakljucil ta moj delni 'offtopic'.

Le se to, napram fizicnim prodajalnam lahko zgresite le v primeru, ce ne pogledate cene ali ce narocite napacni izdelek, ki ga zeliti kupiti. To je vsa umetnost filozofije. Hehe, mhm. ; )
Lep pozdrav in srecno s temo.
04. april 2020
hvala za tvoj spisek vaše prijatelje povabte v to temo.
glede ios-a in androida meni je android boljši.
iphone pa meni ni všeč zaradi angleščine. Mi smo slovenci. če kdo rabi kako pomoč pišite sem ali pa v zs.
05. april 2020
jaz a sem si zdaj naročila huawei p30 lite prej sem pa imela
samsunga
nokio
05. april 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next
02. junij 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani