u60555
u60555
Next
21. julij 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext :$
21. julij 2014
neeext in nova bruka
21. julij 2014
*brauka
21. julij 2014
u175108
u175108
Neext!
21. julij 2014
OMFG ja men se tut zdi neke vrste prasec na začetku
Kak je nesramn boga Hannah
Fup svetovn triler pa naslovnca tut
nova bralka+hvala za link
Sej ne vem kaše naj napišem kr brez besed sm ostala
res je gul ful ful nadpopouno
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
22. julij 2014
Omffghtgdfjzhffz res druga naj naj zgodbica
22. julij 2014
u173340
u173340
nuša nexti že enkrat!! *O*
22. julij 2014
u160233
u160233
OMG kak popolno. *o*
Boga Hannah, ko mora imeti takšnega bednega brata, kot je Niall.
Sam kaj je bilo pa pol z Matijo?
Saj veš, z onim starejšim bratom?
Vsaj njega je imela, ne?
Hehehe, jaz ne bi dovolila, da bi kdorkoli bil tak do mene.
Se bi mu že maščevala in nikoli ne bi rekla, da sem se sama udarila.
Še, če bi se res sama bi rekla, da me je on.
Muahahahh.
Whatever tale next je popoln. *_*
Hvala, ker si mi posvetila next - love ya' my crazy Nušii. :*
NEEEEXT! ♥
22. julij 2014
u160233
u160233
Mislila sem Greg, ne Matija. Ugh, sorry. :*
22. julij 2014
neeext*0*
22. julij 2014
u176006
u176006
neeeext <3
22. julij 2014
Haaj xx
Pač v zgodbo se je vrinila še ena oseba (Seleste) ki sem jo pozabla napisat ahaha x'd
Upam, da vam je ušeč ta stil pisanja, ker no nwm haha
Tjašyy - hahaha sej ni nič x'd
Styles.Banana✝ - kaj pa če ne bom? X'd
L.A Baby ♪ -kera pa je prva? x'd #kidding
...dream...-hvala haha
Ash's banana. † - ahahahahaah
Liam's.Bride✝- nikoli več ti ne povem za moje ff-je x'd
Za ostale pa - tut je se stalno kregam z bratom in sestro '.' Pa še mlajša sta od mene -.-
+tista izjava 'poje hujš ko krava' nisem misla resno no x'd to je hannah rekla x'd
Next je posvečen Ash's banana. †
Enjoy :3
++ sorry patricija mal fejkam sliko x'd
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~±~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

»Kaj ti spet ne paše?« je živčno in zaničljivo vprašal, ko me je pogledal. Spet sem zavila z očmi in mu pokazala jezik.
»Obnašata se kot, da bi bila stara tri leta,« je rekel Greg in nama namenil pogled, ki je pomenil naj se umiriva.
»Niall Horan?« je skozi vrata stopil nek gospod oblečen v uniformo. Prisežem, da se bom režala kot nora, ko bo prišel cel žalosten z odra. Nima šanse, da mu uspe.
Niall si je živčno grizel ustnico, jaz pa sem le zavijala z očmi. Kmalu je odšel, jaz pa sem si nekako oddahnila.
Nisem ga rada imela poleg sebe. Še posebej, če je dihal enak zrak kot jaz. To samo pomeni, da bom imela polovico manj kisika in bom le polovico živela, kot pa da njega ne bi bilo. No velika možnost je, da sem pretiravala.
»Hanna, zakaj se z Niallom ne razumeta?« je kar naenkrat vprašala mama. Skomignila sem z rameni in pogledala v tla.

»Stara sta 17. Lahko bi se začela bolj zrelo obnašat.« je dodal očka. Nekaj krat sem zamežikala, nato pa nas je nek gospod pospremil do neke sobe, kjer smo lahko 'kretena' gledali na ekranu.
Ko je začel peti sem poskušala ne zaspati, ali kaj drugega ampak njegov glas me je popeljal nekam drugam. V mojem trebuhu so zaplavali nekakšni metuljčki. Ampak najverjetneje ne od ljubezni, saj sva brat in sestra.
Nisem ravno poslušala kaj so govorili sodniki, ampak sem strmela v svojega brata, kot, da bi ga prvič videla.
Saj to ne…ne to ne more biti Niall. On poje kot krava. Dobesedno. A kaj če tukaj ni bilo tako. Ko je dobil tri 'da'-je sem komaj se začela zavedati, da se je to res zgodilo. Ampak kako?!
Ponosen je prikorakal v zaodrje in mi namenil važen pogled. Nisem bila najboljša v petju, še najbolj sedaj, ko je prišel naprej na x-faktorju. Ali se meni blede?
Pogled sem usmerila v tla in sledila ostalim. Ne vem kako, ampak takrat sem začela zavidati Niallu. Nikoli me ni veselilo petje oziroma glasba. Ali je mogoče, da se je kaj spremenilo?
Odpravili smo se ne zgodnje kosilo, saj je bila ura komaj enajst.
Sedli smo v neko restavracijo in naročili. Nisem ravno jedla, le bolj sem brskala po hrani. Še zdaj ne morem verjeti, da je Niallu uspelo.
Saj je navaden bedak!
Pred sabo sem imela krožnik špagetov, ki se jih nisem niti dotaknila. Ampak nisem bila lačna. No usaj po tem ne.
»Ljubica, jej, da ne boš zbolela.« je rekla mama in me pobožala po hrbtu. Odkimala sem in še naprej brskala po špagetih, brez, da bi kaj dala v usta.
Z kotičkom očesa sem lahko videla Nialla, ki se mi je hudomušno nasmehnil, hkrati pa mi je poslal pogled, ki je pomenil, da je boljši od mene.
Pa kaj!
Me je zanima. Nekako sem rada risala. To me je vedno pomirilo.

»Mami, jaz bom šla.« sem rekla in vstala.
»Ne bi raje počakala, da gremo skupaj?« je vprašal očka, jaz pa sem odkimala. Nisem hotela še ene vožnje z Njim, še posebej sedaj, ko je nekako zmagal.
Poslovila sem se in odkorakala svojo pot.
Ustavila sem se pri sladoledarju, saj sem bila lačna, ker nisem ničesar jedla. Pa kaj mi bo sladoled.
Ne bom se najedla, a vseeno sem ga vzela.
Izbrala sem si čokoladnega, kateri je bil tudi moj najljubši. Počasi sem se po stranski poti odpravila proti domu. Bili smo na drugi strani Mullingarja, kar pa tudi ni tako veliko. Je le majhna vasica.
Hitro sem odšla domov in s svojim ključem odklenila hišo, nato pa stekla v sobo.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~±~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kdor se najbolj razpiše dobi posvečen next :3
22. julij 2014
u176006
u176006
OMG men se pa Hannah prav smili k je Niall tok nesramen do nje no.
neeeeext
22. julij 2014
neeeext(:
22. julij 2014
u160233
u160233
Hehehe, ljubosumna Hannah.
Ker nisem ravno fanica 1D bi se strinjala z njeno izjavo 'poje kot krava'.
Okej, pa da vas ne bom razjezila.
Hehhehee, ker vem, da vse obožujete one direction.
Verjetno sem res edina tukaj, ki ni njihova fanica.
Whatever, tole je popolno.
Pa zakaj je Niall tako nesramen?
Ugh, včasih bi ga...grrrr.
Komaj čakam na next.
In oprosti, ker se mi ne da razpisat, ampak res nisem neki pri volji.
Sploh pa bom raje še drugim prepustila, da dobijo posvečen next.
NEEEEXT! *__*
22. julij 2014
Ja iiiiiiiiiiiiii zalubla se jeee*-* Cause girls only say "I hate you" to the boys they love. Tadadadadammmmm<3 Kok najbolša zgodba omg, neeext:3
22. julij 2014
u165907
u165907
neeext
22. julij 2014
+ nova bralka
omg spet tvoja perfekcija
naslovnica pa trailer sta popouna
uh hannah se bo pa počas zalublat začela
to bo še zanimiv
haha ok js se absolutno ne strinjam s tem da poje ko krava X'D
haha hannah ne morš tega rečt no
men je perfektna ideja za zgodbico
ja men se tut zdi niall mal nesramn trenutno
haha js mam dve mlajše sestre tak da ja...
komi čakam da vidim ka bo naprej
pa men je ful všeč tvoj način pisanja
hvala za link
perfektno pišeš res
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
22. julij 2014
O.M.F.G.
*o* js nimam besed
kak ti rata tak pisat?
Js sm obsedena s tvojo zgodbico pa tut z Horrible Nightmare sm bla
ti res nadperfektno pišeš
Hahaha je Hannah 'mal' lubosumna da je Niallu uspel 'zmagat'
Js sm fanica tko da se ne strinjam da poje 'ko krava'
ko sm prvič pogledla njegovo avdicijo sm bla prav 'šokirana' ko so govoril da ne poje lepo sam men je bloful lepo ampak OK
a sm že omenla da pišeš fabuLOUIS pa amaZAYN?
zdej mi je pa Mankal besed in ne vem ka še naj napišem
aja neki bi skor pozabla
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
22. julij 2014
sweet love <3 a ti slučajn pozablaš da ena od tvojih mlajših sester sedi zram tebe trenutno na kauču? Sam tko da ti osvežim spomin sm povedla...
22. julij 2014
u167536
u167536
Opala Hannah je ljubosumna hahaha
Ne morm verjet da je mislila da poje kot krava hahaha zdaj pa je slisala
Mislim nic ne poje v restavraciji potem pa ko gre pa postane lacna pa si naroci sladoled hahahaha
In Niall je dobil 3 da-je hahaha zdaj je pa bil nekdo presenecen (:
Ti pises res P-R-F-E-K-T<33
Komaj cakam na noc del ki upam da bo cimprej ker jaz umiram od tvoje prfekcije *o*
A sem ze omenla da pises megafantasticnrfektnopopounozakom... zgodbico *o*
Amm... nwm kaj naj se napisem razen da je P-R-F-E-K-T!!!! *_*
AJA PA NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!
22. julij 2014
u142732
u142732
nnnnexxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttt <333
22. julij 2014
u151965
u151965
neeeeext!!!!!
22. julij 2014
u173340
u173340
MALO? MALO? HAHHA ne sej mene ne moti fejkanje xđ sploh če to nardi najbolša prjatlca haha xđ kiddin'
vglavnem ZAKAJ ZBEREŠ TAKE DNEVE DA SE RAZPIŠEM? 'O' ker se mi neda hahah xđ ampak bom poskusila!
v naprej sem že vedla kaj bo hahah tk da ja... :'D
itak je popolno to že sama veš in men je res supr ko se ljudje kregajo v zgodbicah prau sovražim srečne parčke hahah xđ zato se tut pr mojih zgodbicah ljudje kregajo very much xđ ampak ne bomo zdej šli na moje sranje hahah xđ
AMAZING! A JE ŠE KEJ DRUGEGA ZA POVEDAT *O* kak lahko pričakuješ da kaj napišem če pa niti nevem s kakšnimi pozitivnimi besedami naj no opišem ker je več kot samo popolna in vem da ti to globoko v sebi veš! *O* xđ in to je to.... nimam več kej za povedat.... kar je pršlo je pršlo hahah xđ in ja to je to... skor bi se ponovila zdej ampak ja...
SUPER PERFEKTNO NAJBOLŠ AMAZAYN NEVEM VEČ <33
neeeeeeeeeeeeeeext
22. julij 2014
u70823
u70823
Omg kok sem neumnaa še vedno nemorem verjeti da sem izpustila kar 3 nexte.. nevem kako sem lahko tole perfekcijo spregledala.. in ne mi zamerit(:
To je tok popolno, prfektno, prečudovito pač nimam besed s katerimi bi opisala tole zgodbico*w*
A kolko sem jaz razumela nista prava brat in sestra? ane? ali Hannah ve da nista prava brat in sestra? vem da sem stupid al okej nima veze hahahhaha
Boga Hannah da je Niall tko nesramen do nje... res bi lahk biu malo prijaznejši do nje.. ampak mi je zato zgodbica tolko bolj všeč<33
Ti pišeš tko popolno res, maš talent(:
okej neda se mi več razpisat ker sem len človekp Okej ta zgodbica je tko popolna in komi čakam leto 2014(u zgodbici mislim) ko se bo vse bolj razvilo..
Neeeeeeeeeeext
22. julij 2014
u28319
u28319
OMFG NUŠA<3 DA MI NIKOL, NIKOL, NIKOL NE NEHAŠ PISAT, KER JE TO DOBESEDNO PERFEKCIJA *000* ZAKON <3 MADAFAKAAS <3 KAKO NE DOJAME, DA NIALL ANGELSKO POJE?
ASHGKJFDAGLJBJ

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT :$
22. julij 2014
u169268
u169268
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext :3

bshuadbushbdwbedbe ... perf
perf
and
fab
and
posvečeno meni hahahha ... omg I am dead *_______*
kdaj se bosta posilila? just asking xđ
that akward moment ko tvoj brat pove, da je njegova najljubša številka 69 xđ hahah
i was laughing so hard when he said this xđ ... če ne veš kaj pomeni 69 pogledaj na internet xđ .... me boš razumela je dirty xđ hahahhaha
omg Barby i love you and you know who loves you even more .... Nill fuc***g James Horan xđ ....
omg Niall you know who loves you back Barby <3 foreva' togetha' mothefuckaaaa' xđ hahaha
22. julij 2014
next + nova bralka
Že cel dan se slabo počutim. Samo koga to briga. Ta zgodba je zakon omg! Ne razumem zakaj jo Niall že od začetka sovraži. Niti priložnosti ji ni dal da jo prav spozna.
Drugače pa je ta zgodba
Per-fect

Ne morem pa verjeti da nisem že prej brala te zgodbe.
UPAM
DA
BOŠ
KMALU
NAPISALA
NEXT
22. julij 2014
u175108
u175108
nimam šanse pri razpisih ker sm tak utrujena po vožnji... sorri. se ti mogoče kasneje oddolžim (: (čez nekaj dni ali manj)
Neeeext!
22. julij 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani