nneeeeeeeeext
17. julij 2014
u142585
u142585
Wawawa:$
Trailer, naslovnica in prolog so popolni!! *0*
Neeeeext!
17. julij 2014
u122384
u122384
Neeeeeeeeeeeeeeeext!!!
17. julij 2014
u175108
u175108
no, ja... v trailerju so neke napake, ampak dokler ne boš objavila 1. dela še ne bom sklepala (vsaj preveč ne)
Next
17. julij 2014
u122384
u122384
Tako kot ღ love- ɘvol ღ, nimam še točnega mnenja, ker je samo prolog in trailer, v katerem je nakj napak, ampak ni tako hudo. Se mi pa zdi zelo zanimivo.
17. julij 2014
u175108
u175108
haha nekdo se strinja z mano (: (do zdaj sem mislila, da sem zato preveč čudna)
aja, pa mojega komentarja ne vzet kot kritiko
17. julij 2014
u122384
u122384
a ti si mela probleme s tem, da si čudna?!
potem me pa mora negdo če spoznat
17. julij 2014
u175108
u175108
z veseljem čeprav dvomim, da je kdo bolj čuden od mene
17. julij 2014
u122384
u122384
primer?
17. julij 2014
u70823
u70823
že začetek je prfekteen*w* kaj pa bo šele potem*_*
Neeeeeeeeeext
17. julij 2014
neeext
17. julij 2014
Hvala za use nexte<33
ღ love- ɘvol ღ - ja sej razumem v trailerju je tona napak ker pač sem brezupna angležinja. to vsi že vejo. ja tut to razumem da zgodbice ne moreš ocenjevati po trailerju in prologu. sej boš vidla kaka je, čeprav nwm no. še vedno nisem zadovoljna s svojim pisanjem.
anyways hope u like it!
ps verjetno je to zadnji next ta teden x'd
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

»Kako ti je ime?« je vprašal prijazni mož. Punčka se je malo zamislila. Seveda je znala svoje ime, ampak ga povedati neznancu?
»Hannah sem.« je spregovorila, ko so se ji ustnice nekoliko pogrele. Mož se je toplo namsehnil. »Dobila boš dva brata. Upam, da se boste razumeli.”
Hannah je pokimala in se naslonila nazaj na sedež.
Kmalu sta mož in Hannah pripela do netoliko velike hiše.
»Mimogrede. Ime mi je Bobby.« je dejal mož oziroma Bobby. Kmalu sta vstopila in takoj je omamen vonj po hrani že omamil Hannah.
»Bobby dom...kdo pa je to?« je začudeno vprašala gospa, ki je pokukala iz kuhinje.
»Hannah to je moja žena Maura, Maura to je punčka Hannah. Razložim ti pozneje,« je rekel Boby in majhno punčko pospremil v sobo za goste.
»Danes ti bo Niall posodil eno od majic, jutri pa bomo šli kupit stvari zate,« je odločno dejal Bobby in se ji toplo nasmehnil. Zahvalila se je in legla na posteljo. Bila je utrujena. A jo je zanimalo, kakšna brata neki.
Kmalu je zaslišala dva fantovska glasova, ki sta se razlegala po hiši. Hitro je vstala in si slekla premočeno jopico ter jo dala sušiti na radijator, nato pa se je odpravila po stopnicah navzdol. Hodila je tik ob ograji in se malo bala. Pritekel je en manjši fant in jo skoraj zbil na tla. Ozrl se je nazaj in njegov obraz se je malo pomračil.
»Hej Niall pazi kje hodiš. Lahko bi jo ubil.« je rekel večji, star okoli deset let. Toplo se ji je nasmehnil, majhen fant oziroma fant njenih let pa ni bil kaj preveč zadovoljen. Fant ji je pomagal, da sem prišla do dol in nato najverjetnje Mauro svojo mamo vprašal kdo neki je ta punca. Toplo se mu je nasmehnil in mu povedala, da je to njuna nova sestra. Seveda je Maura z veseljem sprejela Hannah. Vedno si je želela imeti hčer.
Hannah je izvedela, da je večji fant Greg in manjši fant Niall ter, da je Niall star skoraj toliko kot ona.. Mislila je, da se bodo odlično razumeli, ampak ali je imela prav?

~Hannah Maddie Horan

»Niall kaj za vraga?« sem se razjezila, ko sem našla svojo barbiko v košu. Niall je pritekel v kuhinjo in se vražje nasmehnil. »To je zato, ker si se vrinila v družino.«
Niall me nikoli ni maral. Ampak zakaj? Kako misli, da sem se vrinila v družino? Ja imava rojstni dan na enak datum, in baje sva dvojajčna dvojčka. Čeprav bi naj bil on za deset minut starejši. Devet mesecev sva bila skupaj v trebuhu in me zato sovaži?
Skomignila sem z rameni in vzela svojo barbiko iz koša. Nialla že ni bilo več na spregled, za kar sem bila hvaležna. Čeprav je on sovražil mene, jaz njega nisem. Ne vem zakaj, ampak nek občutek mi je pravil, da ga ne smem. Iz otroštva se nisem spominjala preveč.
Čez dva dni greva skupaj v šolo, pa še skupaj v razredu sva! Dvomim, da bom zdžala poleg tega bedaka. Tečen je kot ne vem kaj.
»Hej Anna.« me je pozdravil Greg, ko je prišel v kuhinjo in mi razkuštral frizuro. Namrdnila sem se in to je dalu Gregu še večji zagon, da se je zasmejal.
Niall je prišel v kuhinjo in pogled se mu je ustavil na meni. Videl je, da imam majhen nasmešek na obrazu, kar ga je totalno razjezilo. Nikoli se nisem smela smejati v njegovi bližini. Takoj sem obmolknila, ko sem ga zagledala.
Raje sem se odpravila v svojo sobo in z krpico umila barbiko. Postavila sem jo nazaj na svoje mesto v barbie hiški in spet preverila svojo šolsko torbo. Bila sem prav navdušena nad šolo, čeprav me je bilo po eni strani strah.
Naslednji dan je potekal normalno. Z normalno mislim, da sva se z Niallom spet skoraj ubila, no to je že vsakdanje.
Prišel je ponedeljek in s tem tudi prvi šolski dan. Bila sem cela vznemirjena, medtem, ko Niall ni kazal nobenih znakov čustev.
Zavila sem z očmi in se vsedla na svoje stalno mesto v avtomobilu.
»Danes bom jaz tukaj sedel,« je resno dejal Niall, ko je prišel do mene. Odločno sem odkimala. Tukaj sem sedela že od nekdaj in nihče ne bo spremenil tega.
»Premakni se.« mi je ukazal. Spet sem odkimala.

»Niall v čem je problem? Pojdi na svojo stran in pusti Hanno na miru,« je rekla mama in Niallu dala vedeti, da misli resno. Niall je zavzdihnil in se vsedel na svojo stran. Celo pot sem gledala skozi okno, a sem lahko čutila, da me je gledal. Seveda s sovraštvom.
Zavzdihnila sem in kmalu smo v tišini se že pripeljali do šole. Bila je velika stavba, pred katero je mrgolelo otrok.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
mnenje?
next?
17. julij 2014
WOW *__* Prfekt za prvič
Ja itak da next
17. julij 2014
u155253
u155253
mene je strah, kaj bo, ko bo zvedla resnico ;(
neext!
+ ti si ena najboljših pisateljic tu! Daj si dopovedat
17. julij 2014
Neeeeeeeexxxt!!!
17. julij 2014
Neeeext
waaaw *-*
jst faking nmorm nc napisat kr mi tak slab wifi tu vlece sam 1 crtica je in pol ure rab da faking stran zamena
17. julij 2014
neeext
je pa nesramen
17. julij 2014
u122384
u122384
punce smo nesramne in čudne,
fanti so nesramni in zabiti....
toooooooooooooooooooooooooooorej!, ljubezen moja, primer zak si tk čudna?
17. julij 2014
u122384
u122384
aja...
NNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTT!!!!
17. julij 2014
u167536
u167536
mnenje? To jetaka prfekcija <33
Zakaj se morta onadva sovrazit haha ampak na koncu bo sigurno nekaj ven iz tega
Neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
17. julij 2014
*0*neeext
17. julij 2014
u142585
u142585
Wawa to je popolno! *o*
Neeeeeext!
17. julij 2014
Neext
17. julij 2014
Omfg kok je pa tole popounoo *-* kok lahka tok megafantasticno pises?
Jaoo no niall zakaj si tak nesramen do nje? Bot mal boljsi brat no -.-
Ja no uglavnem ta zgodbica je prfektna kot vidis *ooooo*
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ♥♡♥
17. julij 2014
nova bralka je navdusena ) NEXT!!!! ♡♡
17. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. julij 2014
Niall je res tečen. Hahahahaaha
In kdo vrže barbiko v smeti.
In da ne pozabim NEXT!!!!
18. julij 2014
u175108
u175108
... wau. sem vesela, da še nisem sklepala, ker je res lepo napisano. nisi zadovoljna s svojim pisanjem? malo si poglej komentarje pa boš videla, da mi smo
RES bi rada napisala daljše, ampak že tok mi rabi 100 let, da mi objavi (kaj čmo, na morju je pač slab wi-fi). ko pridemo z morja, mogoče dobiš razpis
Neeeeext!
18. julij 2014
u173340
u173340
perfect *o* neeeeeeeeeeeext
18. julij 2014
neeeext
18. julij 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani