No ja...pač js sem spet tuki z novo zgodbico. zdej neki časa me že jona prosi da bi jo objaula pa enkrat sem bla čist blizu da bi jo objaula, sam ne bom velikrat objauala dele, mogoče enkrat dvakrat na teden. odvisno kak bom lahko.
druga stvar: triler sem naredla tak iz dolgočasja (tisti ki me poznate vete da se sam dolgočasim x'd) in naslovnica je drugačna kot v trilerju, to pa zato ker sem tisto naslovnico ponesreči zbrisala. pravzaprav je blo čiščenje računalnika blo potrebno ker sem mela use slike gor, ker mi je mama dala jih gor, ker je moja sestrica z kakavom polila drug računalnik-.- ughh
pol da povem neki u zgodici: nwm zakaj se mi tuki na začetku Niall zdi tak prasec. mogoč nekateri ne boste razumeli bistva, tak da mal orazložim. niall in hannah nista brat in sestra - tak da bo usem jasno. tisto skrivnost ki je omenjena u trilerju nem velik izdala, pa useen. neki bo, muhaha x'd
zdej sem ugotovila da bo moje nakladanje daljše od prologa x'd
aja pa to še...najprej bo naslednji del še zraven prologa, ker je to predolgo da bi bil to sam en majhen prolog. pol je en del o prvem razredu, pol je tisto kaj je niall šel na x-factor in pol bo leto 2011 pa tak dalje. sam tok za razumevanje. upam, da bom uspela naredit na koncu da bota niall in hannah skup, čene jo bom pa dala z enim drugim. who cares anyways?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Georgie Henley as Hannah Maddie Thompson (Horan)
Holland Roden as Sue Brooklyn Thompson
Lily Collins as Blue Charlotte Edwards
Maia Mitchell as Mackenzie Lena Madison
Tyler Posey as Brady Luke Madison
Dylan O'Brien as Charlie Ben Johnson
Maura Gallagher as herself
Bobby Horan as himself
Greg Horan as himself
Denise Horan as herself
Niall Horan as himself
Harry Styles as himself
Louis Tomlinson as himself
Liam Payne as himself
Zayn Malik as himself
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Prologue:

Mraz. Sneg in led sta pokrivala zasneženo Irsko. Sneg je ždel na vseh hišah, ki so bile tam. Vse je bilo belo. Majhna vasica Mullingar se je utapljala v snegu. Majhna deklica z dolgimi rjavo-črnimi lasmi se je prebijala skozi napaden sneg. Svojo tanko jopico je stisnila tesno k sebi in roke pospravila v žepe. Ni preveč pomagalo. Iz vseh hiš se je razlegal smeh in vonj po hrani. Deklica je bila omamjena, a si ni upala prositi za hrano. Bila je bolj mile narave. Zatekla se je v neko slepo ulico in se stisnila močno k steni. Vedela je, da je to ne bo pogrelo. Bila je stara štiri let in bila je že kar inteligentna. Mama in oče sta jo pred nekaj minutami vrgla iz hiše z brez možnosti za preživetje. Nista marala otrok. Še manj. Sovražila sta jih.
Deklica je počasi zaprla oči, a jih je zopet odprla, ko je zaslišala avtomobil ki se je vozil mimo. Bil je črn in ni ga bilo moč spregledati. Kar naenkrat pa se je avto ustavil in zaslišal se je tisti nadležen zvok, ki je nazanjal, da se avto vozi nazaj.
Ustavil se je točno pri ulici v kateri je bila skrita punčka. Mož srednjih let je stopil iz avta. Po njegovem obrazu sledeč se mu je videlo, da mu ni vseeno za punčko.
»Hej, ne boj se. Kaj delaš tukaj?« je ljubeznivo vprašal mož. Deklica se je stresla, saj jo je še bolj zazeblo. Ni imela kaj za reči. Njene ustnice so bile že cele modre.
»Pridi. Greva nekam na toplo.« je rekel mož in majhno deklico odvedel do avta. Niso je učili, da ne sme hoditi z neznanci, torej tokrat je šla.

Hope u enjoyed <3 mnenje?
next?
16. julij 2014
omfg, perf
neeeeeexxxxxxttttt
16. julij 2014
u160233
u160233
OMFG, tak sem vesela, da si končno objavila to zgodbo. *o*
Hehehheheee. xp
Whatever.
Ta zgodba je popolna, kot sem ti že enkrat povedala.
Ful dobr pišeš - ja itak, kaj drugega pa bi lahko pričakovali od take popolnice. :*
Skratka trailer je popolen, naslovnica in prolog. Vse je popolno. *_*
Komaj čakam naslednji del.
Čeprav beda, ker bo na začetku Niall tko nesramen do nje.
In bolje zate, da bosta na koncu skupaj, drugače ti bom zavila vrat.
Komaj čakam naslednji del.
Saj mi ga boš posvetila, please? cx
POPOLNO JE! <3
Neeeeeeext!
16. julij 2014
še ena nova perfekcija wow *_____*
komi čakam next
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!
16. julij 2014
u142732
u142732
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxtt!!!
16. julij 2014
Nextt super začetek..
16. julij 2014
Neext!!nuša spet z novo popounostjod!
16. julij 2014
u156327
u156327
next
16. julij 2014
u173340
u173340
neeeeeeeeeeeeext *O*
16. julij 2014
u60555
u60555
Next
16. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext *o*
16. julij 2014
Neeeeeeeeeexxt!! *w*
16. julij 2014
omfg neeeeeeeeeeeeext! Že trailer je svetoun kaj šele pol zgodbicaaaa omfg čimprej nadaljuj !! <3
16. julij 2014
top*0* i have no words for this*--*
neeeext cx
16. julij 2014
u167536
u167536
Woooow to je taksna prfekcija *o*
Komaj cakam next torej
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!! :$
16. julij 2014
u151965
u151965
omg samo začetek in triailer je popolno!
next!
16. julij 2014
u155253
u155253
še ena nova tvoja popolnost ! Top sta obe naslovnici
neext
16. julij 2014
omfg full hvala da si jo objavlaaa *OOOOO* <3333
popolno jeeee
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *_*
16. julij 2014
u169268
u169268
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *______*
omg hvala,ker si mi jo poslala <3
16. julij 2014
Oh my gosh, hvala ker si link poslalaa!<3 Sem že zaljubljenaaa v to zgodbico mkm! c: next!:3 :$
16. julij 2014
u164033
u164033
neeeext
16. julij 2014
Omfg *-*
Men je tok usec trailer pa obe naslovnici *w* pa prolog :$
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
16. julij 2014
neeext
16. julij 2014
WOW super že začetk je prfekt kaj bo šele zgodbica