js sm pa 8 razred pa mi je usec en fant.. pac tko dost narazen sva... pac obadva trenirava isti sport pa se sam na tekmah srecava... pac on ve kdo sm js kr sm mu zacela pisat hej kako si... itd... pol so mu prjatlce zacele pisat da mi je usec pa da non stop govorim o njem.. on pa o men nazaj pise sam grde stvari... hotela sm ga ze enkrat pozabiti pa nemorm... kaj naj naredim?
pa na tekmah me nit nepozdravi ne... parkrat sva se ze srecala na hodniku samadva pa me ni pozdravu... drugic ga bom js pa ga naj bo mal sram kaj naj naredim?
29. marec 2017
Če mene vprašate ste fantje neumni prvo ste prjatli z nami pol pa k zveste da smo v vs se pa začnete zlobn obnašat do ns! Pa kaj smo vam nardile?? Pac smo zatreskane kot da vi niste bli nikol, razn če ste FUCKBOYI !!!
Drgač pa punce, je brez zveze da ste sramežljive, bl se začnite z njem družt k se ne bo svet podru, če boš kej jeclala....
Če pa nrdi to da je zlobn k zve da si v njega pa pejt direkt do njega pa mu u fejs povej kaj si misliš glede tega!!!!!!!!!!!
Sam z odprtimi usti bodo stal!!
30. marec 2017
u226153
u226153
Ej rabim pomoč. Sm u fanta k je 3 leta starejši od mene pa je v srednji šoli jst pa v osnovni šoli. Pač je pa tut v domu zato ga nikol dbs že en let ne vidim si pa Mal piševa ampak vedno začnem jst.
09. julij 2017
u226153
u226153
Ful sm vanga to že tri leta in ni težko pozabt ljubljeno osebo. Nikol pa nisva hodila na isto šolo sam družinski prijatelji smo od majhnega
09. julij 2017
jst mam pa tut en problem jst sm v fanta s katerim sva bla ka sva bla mlajša zaljubljena pa zdej je ratal moj sošolec. na začetku se je obnašal kot da je vame a ko smo dobil novo sošolko so zej že kr usi pr njej. sam včasih me se zmer gleda zdej med počitnivami smo šli skup na morje in je skos okol mene skakal a to mogoče kj pomen ???
20. julij 2017
fantu si všeč ampak moreš mu povejat ki je meja pač glede na to da okoli one sošolke tui skače..
25. julij 2017
hay jaz imam vprašanje kaj je fantjem všeč pri punci naprimer da bi dosegla da mu postaneš všeč?? plis help
06. avgust 2017
men je ful en fant usec k se raje z drugimi puncami druz.Do mene je sicer zelo prijazen vendar ima raje druge punce.Jz se mu hocem na vsak nacin približat ampak mi vedno spodrsne in sem prevec sremezljiva.Ne vem kaj nej naredim da se bova druzila.Sicer zanj govorijo da je v drugo punco ampak se tudi meni doskrat nasmehne.Pomagajte ker ne vem kaj nardit
12. december 2017
hej !
mi lahko kdo pomaga glede te zgodbe: sem v 7. razredu in moj sosolec mi je bil vsec. nekega dne mu je drugi sosolec to povedal in od tistega dne se ne pogovarja z mano (ce bi jaz zacela pogovor se najbrz bi) sosolci so naju zaceli zafrkavati- vem zelo otrocje... oba sva zelo sramezljiva in se nikakor nemorem zaceti pogovarjati z njim... mi lahko prosim pomagade glede tega
07. februar 2018
u210101
u210101
Na naši šoli je en ful luškan sicer je eno leto mlajši od mene ampak lep
enkrat mi je rekel da sem Lepa mene je postalo sram ker je bilo zraven veliko ostalih zato sem šla bek zdaj pa nevem kak naprej ker mi je ful všeč
16. februar 2018
hejj mi lahko prosim nekdo pomagaa
22. februar 2018

Hejj prosim pomagajtee mi.Zelo mi je vsec en fant ki pa nehodi na naso solo in ga lahko vidim samo na njegovih kosarkaskih treningih.stara sem 13 on pa 15.pomagajte prosim nevem kako naj mu bom vsec

22. februar 2018
Pa se nekaj-zadnjic smo bile s prijateljico zunaj on je bil na drugi strani in s prijateljem igral kosarko.Odsle smo potem pa videle da sta nama zacela slediti in tako do pol poti potem pa sta odsla kaj je to pomenilo[/quote]
22. februar 2018
Ljudje na igrah nismo vedeževalci, tako da ne moremo vedeti, kaj se plete po glavi fantom. Prav tako na svetu ni recepta, kako biti fantu všeč. To moraš žal ugotoviti sama, ker neznanci na tem portalu te tvoje simpatije ne poznamo.
22. februar 2018
to pomeni, da sta šla domov in sta zavila v drugo ulico ko ve
22. februar 2018
u234767
u234767
Hej!!!
iSmart napisu si, da je fantom všeč če se punca nasmeji. Kaj pa ko se HIHITA???
12. junij 2018
u234767
u234767
Oz. Katerikoli fant orodim če mi odgovori
21. julij 2018
u235287
u235287
Help me!
En moj sosolc k sm ga povabla na party smo mi punce musko nabivale on me je pa vsake eno min pugledu..recim...je sedu na ograji pa se s fanti pogovarju pol sm pa musko menjavala pa me je skos v ustnce gledu.. Zakaj ustnice????
24. julij 2018
Mejbi te hoče poljubit, ali pa imaš samo lepe ustnice...
25. julij 2018
u235287
u235287
včasih me pa tut v oči
25. julij 2018
u234767
u234767
Enostavno, verjetno te zaradi ene stvari sovraži, mogoče se mu zdiš čudna ali pa je zatreskan vate...
27. julij 2018
oči! še toliko bolje! skuša te prebrati ali pa se povezati s tabo!
27. julij 2018
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani